Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
peťo - ahoj, no já jsem je kupovala rovnou k šatům,.. je to i ta samá barva,.. jen na té fotce to není moc vidět
Profilova fotka
jj šaty, už bych je měla nejradši doma. Teď jsem ve fázi vybírání, ale příští týden si plánuju s mamkou výlet někam do salonu si některý vyzkoušet. Možná objednám přes ebay, fakt jsou tam nádherný, a favoritky už mám... Jejda lidi, s tím je takovýho zařizování, a můj miláček je v klidu...
Profilova fotka
Ahoj kočky dubňačky...tak jsem se odhodlala a v sobotu jdu poprvé zkoušet šatičky, tak na mě myslete, budu to potřebovat :-N doufám, že se nevyplní moje předsvatební hororový sny a něco pěkného objevím ;-)
Profilova fotka
Matonko: máš favoritky v albu? To je normální můj přítel má taky spoustu času....
Profilova fotka
já mám ve stejné barvě šatů podvazek a košili pro miláčka, takže budu boty vybírat podle nich ;-) V té půjčovně mě zatím nějak boty nezaujali....
Profilova fotka
Kettinko: no blahopřeji k rozhodnutí a k dosažení správné váhy na zkoušení ;-) Dlouho jsem Tě tu neviděla. Tak už se těšíme na fotečky. ;-)
Profilova fotka
spetra: no bohužel váhu ještě nemám takovou jakou jsem chtěla, ....čekat asi nebudu, protože bych se taky nemusela dočkat, 21 kilo dole tak to musí stačit, snad ve vel. 40 něco seženu :-(
Profilova fotka
prosím Tě, 21 kg je super. Já mám velikost 40 a je šatů k sehnání dost
Profilova fotka
kettinka - 40 je normální velikost a všude je šatů hafo,... nemusíš se bát :-)
Profilova fotka
Miri, tak svatebni cesta do Kanady,ju? :-) Tise zavidiim :-) Tam se asi taky nikdy nepodivam :-D Ivullko, botky jsou super, jen ja bych se na nich asi zabila :-( Ja mam jedny letni na vysokem podpadku, jsou na takove te platforme, nebo jak se tomu rika a ty jsou uplne super pohodlne, ale k satum se moc nehodi :-( Ted se rozhoduju o kozackach :-D :-D taky dilema jak hrom :-D Zda dat prednost pohodlnosti ci krase a koupit botky s podpatkem :-D Kato, tak drzim palecky at se Ti zkouseni libi :-)
Profilova fotka
spetra: favoritky by byly, ale na ebay a prodejce mi holky nedoporučují. Takže budu hledat dál, moc jsem se zamilovala do kombinace bílé a červené. Chci alespoň nějak podobné jako ty co mám teď v albu. Ženich bude mít taky červenou košili a černý oblek. Takže asi celou svatbu uděláme v kombinaci červeno -bílé.
Profilova fotka
Ahoj holky...tak jak je při pátku?! :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
kettinko - ahoj a ahoj i ostatním, jsem to tady nějak zanedbala poslední dny :-) Já se mám fajně, hlavně ať to rychle uteče :-D V sobotu nám přijedou přátelé, tak posedíme, pokecáme... :-) kettinko: obdivuju tvou pevnou vůli a držím palce :-) , já ji bohužel nemám :-( Potřebovala bych se zbavit závislosti na čokoládě, ale nějak mi to nejde - aspoň jednou týdně sním celou tabulku a přes týden ještě nějakou tyčinku do práce. Sice nemám nadváhu, ale nějaké kilčo (v určitých místech) dolů by nevadilo.Jsem asi čokoholik :-D
Profilova fotka
ahoj holk! Ketty, zítra na Tebe budu myslet, ať dobře pořídíš. :-) S velikostí 40 se Ti určitě nesplní žádná z Tvýhc nočních můr o svatebních šatech :-N 8-)
Profilova fotka
krásné dobré ráno,... jak se dneska máme?
Profilova fotka
Matonko, šaty určitě najdeš :-) Jestli už se do toho zapojila i Arti, tak Ti určo poradí ;-) Jsou moc hezký, co máš v albíčku x-)
Profilova fotka
Ahoj Edit :-) Vypadá to, že se máme všechny pátkově :-) Co Ty?
Profilova fotka
Ahoj, no už se těším až to v práci zabalím :-) Večer příjdou kolegyně z práce na kolaudaci našeho nového bytečku.
Profilova fotka
Jéé Peti, vy kolaudujete!? Tak to moc gratuluju! :-):-)
Profilova fotka
no jo už přes měsíc bydlíme.... sice skříň je dětský pokoj apod. ale bydlet se už dá.... ;-)
Profilova fotka
to máte parádní :-) Já chci taky bydlet! :-N
Profilova fotka
já taky, ale zatím to s námi vypadá bledě :-(
Profilova fotka
jj, užíváme si společného bydlení
Profilova fotka
:)) to jste fakt dobrý....my už spolu bylíme od dubna a kolaudaci jsme ještě nezvládli; taky se těším na víkend, poprvé tento měsíc mám volno, tak jedeme se známými na hory.....snad tam nenastydnu a budu moct začít objíždět salony a zkoušet....už se těším, tak si užívejte a odpočívejte.
Profilova fotka
ivi: no kéž bys měla pravdu ;-) už se nemůžu dočkat, začala jsem se na zkoušení i těšit... :-D
Profilova fotka
ketty: to víš, že jo, vše bude O.K. a určitě si to užiješ! :-)
Profilova fotka
holky, my spolu bydlíme už tři roky, z toho dva roky sami dva, ale pořád ne ve svojem... :-( Máme prostě garsonku v nájmu a už nám tu začíná být těsno... Doufám, že hned po svatbě na něco narazíme! :-N
Profilova fotka
tak my už jsme zvládli 2 mini kolaudace ;-) Zatím byt nevypadá jak by měl, ale sedačka a konferenční stolek je a když je co jíst a pít tak to je pro návštěvu dostačující ;-) Byt je sice náš, ale je to panelový byt a dalších 30 let budeme paltit hypotéku..... Ale je pravda, že je to pořád lepší než bydlet v nájmu..... Kettinka: s těma šatama to fakt bud v pohodě - říkám mám velikost 40 a nikde jsem neměla problémy a to jsem prošla myslím dost salonů v různých městech
Profilova fotka
ivčo - no já se snažím probrat, ale vůbec mi to nejde,.. vzala jsem si do práce nové cd od horkýže slíže, tak to na mě trošku, ale jen malinko působí :-D :-D :-D :-D keti - já jsem se na to taky tak strašně těšila, že jsem pomalu nemohla dospat :-D :-D :-D
Profilova fotka
Tak holky, teď jsem čekala na telefon od kolegy z práce, jestli mám někam něco odnýst a tak mě to čekání zmohlo, že jsem usnula asi na hodinu a půl... |-|

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?