Menu Forum

Duben 2008

(Zamčená)
23. lis 2011
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
Registrovala se 3. září 2007 na beremese.cz. Přidala 795 příspěvků a 1 album. Má 25 přátel. Kroměříž, Region Kroměříž.
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
Registrovala se 3. září 2007 na beremese.cz. Přidala 795 příspěvků a 1 album. Má 25 přátel. Kroměříž, Region Kroměříž.
 Matonko, běž do toho. emoticon Dobře uděláš, když si něco zkusíš nedřív v salónu... Já tam byla s mamkou a ta se takovým způsobem zamilovala do jedněch šatů, že mi je dokonce nakonec odkoupila od toho salónu. Ale původně jsem tam šla taky jen pro inspiraci a chtěla nakupovat přes ebay. Pořád mě teď tak trochu mrzí, že jsem to nezkusila... I když mám fakt moc krásný šatečky, který prostě na ebay nemají - ani jim hodně podobný... Takže pokud neobjevíš nějaký vyložený favoritky, který pak na ebay nenajdeš, tak bych být Tebou do ebay šla emoticon Nech si poradit od Artichoke nebo hhranolky... Arti má dokonce u jednoho prodejce už V.I.P. katalog emoticon
24. říj 2007 v 09:35  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
matonka (37 r.)
Registrovala se 22. října 2007 na beremese.cz. Přidala 302 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 18. dubna 2008
    V Písku, Region Písek
fotoportrét
fotoportrét
matonka (37 r.)
Registrovala se 22. října 2007 na beremese.cz. Přidala 302 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 18. dubna 2008
    V Písku, Region Písek
 jj hhranolka mi už psala, ještě jsem se jí zeptala na podrobnosti ohledně nákupu tak uvidím. Ale některý šatičky jsou fakt úžasný, už se těším až si je někde budu zkoušet... emoticon
Jinak mamka hned že bude péct koláčky atd. spíš ještě máme hodně povinností co se týče chaty, aby jsme tam všechno stihli do dubna, protože se afterparty bude konat na zahradě. Ale chatu stále rekonstruujeme a hlavní je dovést vodu do chaty a zapojit čerpadloatd. Jsme si říkali, že si jako svatební dar řekneme o čerpadlo a vodárnu... emoticon
24. říj 2007 v 10:20  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
 Matonka: jukla jsem Ti do albíčka, pěkný šatičky vybíráš. emoticon Jako svatební dar - něco praktického emoticon Voda se hodí!
24. říj 2007 v 11:25  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
spetra
Registrovala se 17. července 2007 na beremese.cz. Přidala 610 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Benešov.
fotoportrét
fotoportrét
spetra
Registrovala se 17. července 2007 na beremese.cz. Přidala 610 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Benešov.
 Ivi: nezlob emoticon ty jsi si vybrala už nádherné šatičky, tak zapomneň na e-bay a nebo si přez něj objednej půlnoční šaty emoticon
24. říj 2007 v 11:54  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
spetra
fotoportrét
fotoportrét
spetra
 janechval: gratuluju a vítám Tě mezi námi. Pokud máte zamluvený obřad, tak přesně jak říká Ivča zamluvte si restauraci a na zbytek je času....
24. říj 2007 v 11:55  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
 Peti: emoticon Něco si tam asi stejěn objednám. Svatební šaty samozřejmě ne! emoticon Doufám, že i budou stačit jedny! emoticon Popůlnoční šaty už mám- jsou takový spíš letní. Ale zvažuju, že si pořídím nějaký na plesovou sezónu emoticon
24. říj 2007 ve 13:08  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
spetra
fotoportrét
fotoportrét
spetra
 Ivi, no vidíš, Taky ráda chodíš na plesy? A jsi stejný blázen do společenských šatů jako já? emoticon
24. říj 2007 ve 14:40  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
p_avlina
Registrovala se 19. července 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 540 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Jihlava.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Světlá nad Sázavou, Region Havlíčkův Brod
fotoportrét
fotoportrét
p_avlina
Registrovala se 19. července 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 540 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Jihlava.
 Ahojky holky emoticon a vitam vsechny nove dusicky emoticon
Ja zatim se vsim porad otalim a otalim emoticon emoticon emoticon Uz mesic se chystam, ze alespon zavolam na matriku od kdy vypisuji terminy emoticon ale nejak se mi nedari ... osobne se tam ani nedostanu.
Ja uz se tak tesim na ty satecky ... Ivu, kdyby mi to nejak vyslo do toho Brna, tak se Ti ozvu, kdy by jsi mela casek emoticon Ale bude to nejaka sobota emoticon
Planujete nekdo svatebni cestu? emoticon A kampak? emoticon My by jsme chteli Slovinsko emoticon
24. říj 2007 ve 21:43  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
 Holkýýýý, dneska mi volali ze salónu, že už všechny úpravy na šatech mají hotový a můžu si je vyzvednout! Juchůůůůů! Takže jsem si pro ně hnedka zašla. Teď je mám u sousedky a zítra si je vezu k našim emoticon
Jsou nádherný - vypraný, zabraný v pase přesně na mě (snad nepřiberu emoticon ), všechno pozašívaný, vyspravený - jsou jak nový! Fakt se mi líbí čím dál víc. emoticon Navíc jsem dnes dokonce k nim i koupila boty v jiným salónu emoticon Sice stály 1500,- Ale nějakou zkušenost s botama mám a tyhle jsou fakt pohodlný, přestože jsou vysoký (10cm) a fakt vypadají dobře emoticon - fotku snad někdy dodám. A určitě je do budoucna využiju k jedněm večerním šatům, co mám emoticon
Já mám takovou radost!!!
24. říj 2007 ve 21:49  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
 Peti, plesy fakt můžu! Mám to moooc ráda emoticon Ale dosat toho mojeho... to je zázrak! Tančení ho nebaví a oblíkat se do obleku... emoticon Je otravnej jak noc... A já pro něho taky. emoticon Bývalej přítel byl jiný kafe. Jsme chodili celou zimu snad co 14 dní emoticon Ale tak musíme nejít nějaký kompromisy... (já třeba chodím docela i do divadla a na vážnou hudbu, takže večerní šaty využiju emoticon)
24. říj 2007 ve 21:53  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
p_avlina
fotoportrét
fotoportrét
p_avlina
 Ivullko blahopreju k sateckam, ze je uz mas skoro doma emoticon To je super emoticon
Jestli si budes davat do alba fotku botek, tak jsem moc zvedava emoticon Ja jsem o proti priteli o dost mensi a tak potrebuju boty na podpatku a zadny pohodlny jsem jeste nevidela emoticon
24. říj 2007 ve 21:57  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
 Pavli, přijeď i v sobotu, já si čas na Tebe najdu emoticon Spíš jde trošku o ty salóny, ale dopoledne na něco narazíme. emoticon Teď už navíc tolik svateb není, takže tam i nějaký šaty budou mít... emoticon Jen to zkus vymyslet co nejdřív, ať řeknu drahouškovi, aby si udělal zrovna pracovní sobotu, aby nebyl naštvanej, že můžeme být spolu a nejsme... emoticon
A s tou matrikou si nedělej hlavu, však tam určitě brzo zavoláš emoticon
24. říj 2007 ve 21:57  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
 Pavli, tyhle botky jsou fakt dobrý, nejsou to vyloženě sandály, i když mají otevřenou patu i špičku. Jsou jednoduchý a elegantní. Nejsou čistě bílý (ivory), jsou saténový a mají zlatý "okraj". Těžko se to popisuje, jsou fakt hezký, takový jaký jsem hledala a hodí se k šatům emoticon
24. říj 2007 ve 22:00  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
 jsem právě taky skoro o 20cm menší, než přítel, takže podpatky jsou téměř nutnost - i když miláčkovy se líbí, že jsem taková "roztomile malinká" emoticon
24. říj 2007 ve 22:02  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
p_avlina
fotoportrét
fotoportrét
p_avlina
 Hm, to jsem sama zvedava kdy, nejak v praci nestiham, takze myslenky mi behaji uplne nekde jinde ... emoticon Budu se snazit dat vedet s predstihem emoticon Pritel tam jezdi jednou za 14 dni, takze tyden do predu to vedet vzdycky budu emoticon
No tak ja se jdu mrknout co mi dela dynovy kompot emoticon Zavaruju emoticon a padim asi s cajem na ctenarsky vecer emoticon
Tak pekny zbytek vecera nebo dobrou noc emoticon
24. říj 2007 ve 22:04  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
 jj tak dobrou chuť k dýním emoticon a taky dobrou noc!
24. říj 2007 ve 22:39  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
spetra
fotoportrét
fotoportrét
spetra
 Ahoj Ivi, tak ty boty zní fakt užasně.... Tak prosím přidej fotečku do alba. Jsem na ně hrozně zvědavá. No můj přítel taky nehýří radostí chodit furt na ples, ale asi to bude lepší než ten tvůj.... Můj přítel je o hlavu větší... tak potřebuji taky nějaké vysoé podpatky... naštěstí jsem zvyklá v podpadcích chodit, takže to nebude pro mě problém.....
25. říj 2007 v 07:43  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
 Dobré ránko emoticon
Už jsem je dala do albíčka emoticon Fotografka ze mě nebude, ale aspoň pro představu emoticon
25. říj 2007 v 09:16  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
 Aaach jooo, tady zase nikdo není emoticon
25. říj 2007 v 11:08  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
miri9
Registrovala se 10. října 2007 na beremese.cz. Přidala 375 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Karlovy Vary.
    Na zámku v Kuníně, Region Nový Jičín
fotoportrét
fotoportrét
miri9
Registrovala se 10. října 2007 na beremese.cz. Přidala 375 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Karlovy Vary.
    Na zámku v Kuníně, Region Nový Jičín
 ahoj, já tu jsem .)) ale jen na chvíli, jsem v práci a už jen pět minut. tak já třeba nakonec ani nevím, jsetli se vůbec vdám emoticon) chci mít svatbu na zámku v Kuníně a tam pořád nikdo neví, který termín a kdy pořádně schválí a bez pevného termínu nechci nic víc zařizovat. ani tu hostinu. navíc ani netuším, kolik tak budeme mít hostů...protože rodina ženicha je děsně málo komunikativní a nic neřeší...ale možná je to i výhoda, jak tak koukám....no snad mi to řeknou už příští týden. poradíte mi, co je lepší? koupit si boty a jít zkoušet šaty s botkama anebo jít jen tak a pak kupovat boty k šatům?? nevím.....ani nevím, jestli vššechyn salony nabízejí botky, ale snad by měly.
tak my jsme si vysnili svatební cestu do Kanady, ale kvůli financím to bohužel asi nevyjde....uvidíme, jestli partner dostane v práci koncem roku nějké odměny emoticon) ale byla by to paráda...medvědi, Niagára ....ááách emoticon)
25. říj 2007 ve 12:01  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
spetra
fotoportrét
fotoportrét
spetra
 Ivi, já už jsem u Tebe emoticon Prosím Tě, vždyt jsou perfektně vyfoceny. Děkuji za rychlost emoticon Krásné botičky.....
25. říj 2007 ve 12:02  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
emispheare
1
Registrovala se 9. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 403 příspěvků a 2 alba. Má 20 přátel. Region Kutná Hora.
  • Svatba byla 12. dubna 2008
    V Kutné Hoře, Region Kutná Hora
fotoportrét
fotoportrét
emispheare
1
Registrovala se 9. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 403 příspěvků a 2 alba. Má 20 přátel. Region Kutná Hora.
 ahoj ivy, jsem tu taky,.. šatičky jsem asi přehlídla, jinak k nim gratuluju a taky máš moc pěkný botky emoticon
25. říj 2007 ve 12:05  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
 Děkuju holky emoticon
Botičky i šatičky odvážím za hodinku k našim (za chvilku odcházím).

Miri: Já si nejdřív zkoušela šaty a pak teprve boty. Myslím, že je to lepší způsob... Přece jenom najde se určitě víc botů, který Ti padnou, než šatů. Navíc jsem si nakonec nepořídila bílý boty, což bych asi bez šatů udělala... Ale k těm šatům se víc hodí tyhle Ivory se zlatým lemem emoticon A v každým salónu boty neměli... Obešla jsem i normální obuvy, ale nic, co by se mi fakt líbilo, jsem nenašla. Pak jsem sehnala tyhle v jiným salónu emoticon
25. říj 2007 ve 12:11  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
emispheare
1
fotoportrét
fotoportrét
emispheare
1
 ivu - já mám taky botky ze salonu,... z belly emoticon
25. říj 2007 ve 12:12  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
 Jinak, ráno jsem si hned (ještě v pyžamu) šatečky od sousedky vyzvedla a oblíkla se do nich emoticon Teď je mám vyvěšený a pořád se na ně dívám. Mají úžasnou uklidňující schopnost emoticon Ani se mi nechce je vozit k našim... Budu je tam asi muset navštěvovat. emoticon
Nebojte, já myslím, že mě to přejde... emoticon a přestanu mluvit jenom o svých šatech... emoticon
25. říj 2007 ve 12:14  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
 Edit a kolik Tě stály? Vypadají moc dobře emoticon
25. říj 2007 ve 12:15  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
 Tyhle jsou ze salńu Tosca - v Brně. Zkoušela jsem tam i šaty, byly tam všechny slečny moc milé emoticon
25. říj 2007 ve 12:17  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
emispheare
1
fotoportrét
fotoportrét
emispheare
1
 ivčo - no abych řekla pravdu, tak už ani nevim, ale asi kolem 1500 po slevě,... no ale ruku do ohně bych za to nedala emoticon emoticon emoticon
25. říj 2007 ve 12:18  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
spetra
fotoportrét
fotoportrét
spetra
 Ale Ivi, mluvit o šatech je přece krásné.
Edit: hezké boty.
Asi se budu muset taky po nějakých botečkách poohlídnout..... emoticon
25. říj 2007 ve 12:34  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
 Holky děkuji za vás - spřízněné duše emoticon Musím utíkat, tak papa
25. říj 2007 ve 12:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.