Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Matonko, běž do toho. ;-) Dobře uděláš, když si něco zkusíš nedřív v salónu... Já tam byla s mamkou a ta se takovým způsobem zamilovala do jedněch šatů, že mi je dokonce nakonec odkoupila od toho salónu. Ale původně jsem tam šla taky jen pro inspiraci a chtěla nakupovat přes ebay. Pořád mě teď tak trochu mrzí, že jsem to nezkusila... I když mám fakt moc krásný šatečky, který prostě na ebay nemají - ani jim hodně podobný... Takže pokud neobjevíš nějaký vyložený favoritky, který pak na ebay nenajdeš, tak bych být Tebou do ebay šla :-) Nech si poradit od Artichoke nebo hhranolky... Arti má dokonce u jednoho prodejce už V.I.P. katalog :-)
Profilova fotka
jj hhranolka mi už psala, ještě jsem se jí zeptala na podrobnosti ohledně nákupu tak uvidím. Ale některý šatičky jsou fakt úžasný, už se těším až si je někde budu zkoušet... x-) Jinak mamka hned že bude péct koláčky atd. spíš ještě máme hodně povinností co se týče chaty, aby jsme tam všechno stihli do dubna, protože se afterparty bude konat na zahradě. Ale chatu stále rekonstruujeme a hlavní je dovést vodu do chaty a zapojit čerpadloatd. Jsme si říkali, že si jako svatební dar řekneme o čerpadlo a vodárnu... :-D
Profilova fotka
Matonka: jukla jsem Ti do albíčka, pěkný šatičky vybíráš. ;-) Jako svatební dar - něco praktického :-D Voda se hodí!
Profilova fotka
Ivi: nezlob :-) ty jsi si vybrala už nádherné šatičky, tak zapomneň na e-bay a nebo si přez něj objednej půlnoční šaty ;-)
Profilova fotka
janechval: gratuluju a vítám Tě mezi námi. Pokud máte zamluvený obřad, tak přesně jak říká Ivča zamluvte si restauraci a na zbytek je času....
Profilova fotka
Peti: :-N Něco si tam asi stejěn objednám. Svatební šaty samozřejmě ne! 8-) Doufám, že i budou stačit jedny! =-) Popůlnoční šaty už mám- jsou takový spíš letní. Ale zvažuju, že si pořídím nějaký na plesovou sezónu ;-)
Profilova fotka
Ivi, no vidíš, Taky ráda chodíš na plesy? A jsi stejný blázen do společenských šatů jako já? ;-)
Profilova fotka
Ahojky holky :-) a vitam vsechny nove dusicky :-D Ja zatim se vsim porad otalim a otalim :-D :-D :-D Uz mesic se chystam, ze alespon zavolam na matriku od kdy vypisuji terminy :-( ale nejak se mi nedari ... osobne se tam ani nedostanu. Ja uz se tak tesim na ty satecky ... Ivu, kdyby mi to nejak vyslo do toho Brna, tak se Ti ozvu, kdy by jsi mela casek :-) Ale bude to nejaka sobota :-( Planujete nekdo svatebni cestu? :-) A kampak? :-) My by jsme chteli Slovinsko :-)
Profilova fotka
Holkýýýý, dneska mi volali ze salónu, že už všechny úpravy na šatech mají hotový a můžu si je vyzvednout! Juchůůůůů! Takže jsem si pro ně hnedka zašla. Teď je mám u sousedky a zítra si je vezu k našim :-D Jsou nádherný - vypraný, zabraný v pase přesně na mě (snad nepřiberu ;-) ), všechno pozašívaný, vyspravený - jsou jak nový! Fakt se mi líbí čím dál víc. :-) Navíc jsem dnes dokonce k nim i koupila boty v jiným salónu :-) Sice stály 1500,- Ale nějakou zkušenost s botama mám a tyhle jsou fakt pohodlný, přestože jsou vysoký (10cm) a fakt vypadají dobře :-) - fotku snad někdy dodám. A určitě je do budoucna využiju k jedněm večerním šatům, co mám 8-) Já mám takovou radost!!!
Profilova fotka
Peti, plesy fakt můžu! Mám to moooc ráda :-) Ale dosat toho mojeho... to je zázrak! Tančení ho nebaví a oblíkat se do obleku... :-S Je otravnej jak noc... A já pro něho taky. ;-) Bývalej přítel byl jiný kafe. Jsme chodili celou zimu snad co 14 dní :-) Ale tak musíme nejít nějaký kompromisy... (já třeba chodím docela i do divadla a na vážnou hudbu, takže večerní šaty využiju :-))
Profilova fotka
Ivullko blahopreju k sateckam, ze je uz mas skoro doma :-) To je super :-) Jestli si budes davat do alba fotku botek, tak jsem moc zvedava :-D Ja jsem o proti priteli o dost mensi a tak potrebuju boty na podpatku a zadny pohodlny jsem jeste nevidela :-o
Profilova fotka
Pavli, přijeď i v sobotu, já si čas na Tebe najdu :-) Spíš jde trošku o ty salóny, ale dopoledne na něco narazíme. ;-) Teď už navíc tolik svateb není, takže tam i nějaký šaty budou mít... :-D Jen to zkus vymyslet co nejdřív, ať řeknu drahouškovi, aby si udělal zrovna pracovní sobotu, aby nebyl naštvanej, že můžeme být spolu a nejsme... :-) A s tou matrikou si nedělej hlavu, však tam určitě brzo zavoláš :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Pavli, tyhle botky jsou fakt dobrý, nejsou to vyloženě sandály, i když mají otevřenou patu i špičku. Jsou jednoduchý a elegantní. Nejsou čistě bílý (ivory), jsou saténový a mají zlatý "okraj". Těžko se to popisuje, jsou fakt hezký, takový jaký jsem hledala a hodí se k šatům ;-)
Profilova fotka
jsem právě taky skoro o 20cm menší, než přítel, takže podpatky jsou téměř nutnost - i když miláčkovy se líbí, že jsem taková "roztomile malinká" :-N
Profilova fotka
Hm, to jsem sama zvedava kdy, nejak v praci nestiham, takze myslenky mi behaji uplne nekde jinde ... :-D Budu se snazit dat vedet s predstihem :-) Pritel tam jezdi jednou za 14 dni, takze tyden do predu to vedet vzdycky budu ;-) No tak ja se jdu mrknout co mi dela dynovy kompot :-D Zavaruju :-D a padim asi s cajem na ctenarsky vecer :-D Tak pekny zbytek vecera nebo dobrou noc ;-)
Profilova fotka
jj tak dobrou chuť k dýním :-D a taky dobrou noc!
Profilova fotka
Ahoj Ivi, tak ty boty zní fakt užasně.... Tak prosím přidej fotečku do alba. Jsem na ně hrozně zvědavá. No můj přítel taky nehýří radostí chodit furt na ples, ale asi to bude lepší než ten tvůj.... Můj přítel je o hlavu větší... tak potřebuji taky nějaké vysoé podpatky... naštěstí jsem zvyklá v podpadcích chodit, takže to nebude pro mě problém.....
Profilova fotka
Dobré ránko :-) Už jsem je dala do albíčka :-) Fotografka ze mě nebude, ale aspoň pro představu ;-)
Profilova fotka
Aaach jooo, tady zase nikdo není :-(
Profilova fotka
ahoj, já tu jsem .)) ale jen na chvíli, jsem v práci a už jen pět minut. tak já třeba nakonec ani nevím, jsetli se vůbec vdám :)) chci mít svatbu na zámku v Kuníně a tam pořád nikdo neví, který termín a kdy pořádně schválí a bez pevného termínu nechci nic víc zařizovat. ani tu hostinu. navíc ani netuším, kolik tak budeme mít hostů...protože rodina ženicha je děsně málo komunikativní a nic neřeší...ale možná je to i výhoda, jak tak koukám....no snad mi to řeknou už příští týden. poradíte mi, co je lepší? koupit si boty a jít zkoušet šaty s botkama anebo jít jen tak a pak kupovat boty k šatům?? nevím.....ani nevím, jestli vššechyn salony nabízejí botky, ale snad by měly. tak my jsme si vysnili svatební cestu do Kanady, ale kvůli financím to bohužel asi nevyjde....uvidíme, jestli partner dostane v práci koncem roku nějké odměny :)) ale byla by to paráda...medvědi, Niagára ....ááách :))
Profilova fotka
Ivi, já už jsem u Tebe :-) Prosím Tě, vždyt jsou perfektně vyfoceny. Děkuji za rychlost :-) Krásné botičky.....
Profilova fotka
ahoj ivy, jsem tu taky,.. šatičky jsem asi přehlídla, jinak k nim gratuluju a taky máš moc pěkný botky :-)
Profilova fotka
Děkuju holky :-N Botičky i šatičky odvážím za hodinku k našim (za chvilku odcházím). Miri: Já si nejdřív zkoušela šaty a pak teprve boty. Myslím, že je to lepší způsob... Přece jenom najde se určitě víc botů, který Ti padnou, než šatů. Navíc jsem si nakonec nepořídila bílý boty, což bych asi bez šatů udělala... Ale k těm šatům se víc hodí tyhle Ivory se zlatým lemem ;-) A v každým salónu boty neměli... Obešla jsem i normální obuvy, ale nic, co by se mi fakt líbilo, jsem nenašla. Pak jsem sehnala tyhle v jiným salónu :-)
Profilova fotka
ivu - já mám taky botky ze salonu,... z belly :-D
Profilova fotka
Jinak, ráno jsem si hned (ještě v pyžamu) šatečky od sousedky vyzvedla a oblíkla se do nich :-N Teď je mám vyvěšený a pořád se na ně dívám. Mají úžasnou uklidňující schopnost 8-) Ani se mi nechce je vozit k našim... Budu je tam asi muset navštěvovat. :-D Nebojte, já myslím, že mě to přejde... |-| a přestanu mluvit jenom o svých šatech... =-)
Profilova fotka
Edit a kolik Tě stály? Vypadají moc dobře ;-)
Profilova fotka
Tyhle jsou ze salńu Tosca - v Brně. Zkoušela jsem tam i šaty, byly tam všechny slečny moc milé :-)
Profilova fotka
ivčo - no abych řekla pravdu, tak už ani nevim, ale asi kolem 1500 po slevě,... no ale ruku do ohně bych za to nedala :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ale Ivi, mluvit o šatech je přece krásné. Edit: hezké boty. Asi se budu muset taky po nějakých botečkách poohlídnout..... ;-)
Profilova fotka
Holky děkuji za vás - spřízněné duše :-) Musím utíkat, tak papa

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?