Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Leni - taky gratuluju k příspěvku od rodičů. To je vždy milé. Jen pozor, ať si nemyslí, že tím pádem je to "jejich" svatba a nenarazíte, jako my, na diktaturu.. :-D
Profilova fotka
Ivi, gratuluji k rozhodnutí o šatech ;-)
Profilova fotka
Taky mi nešlo včera odpoledne spustit beremese
Profilova fotka
nám budou rodiče taky přispívat, naštěstí se do toho moc nemotají - ale občas je nějaká blbost napadne jako že mi objednají hudebníka - kterého jsem záhy zrušila :-)
Profilova fotka
Naši nám taky pomůžou a kdyby chtěli prosazovat něco, co bysme nechtěli, tak u nich nemám problém říct, že takto to nechci. U přítelových rodičů snad taky (tam komunikace a vztah trochu vázne). No já jsem se hned ptala přítele, jestli to znamená, že nám dají peníze nebo budou něco zařizovat. Zatím nevím. Já jsem takový tvrdohlavec a nic si nařizovat nenechám :-D
Profilova fotka
To je zcela v pořádku. Tvrdě do rodičů :-D Nenechte si zařídit a nic! Já jsem dala ze toufalství za úkol oběma maminkám nějaké cukroví a ani na tom nejsme schopni se nějak rozumně domluvit... No to ještě bude asi boj. Já se taky nenechám, ale někdy je to s nima fakt těžký!
Profilova fotka
Tak cukroví zařídí moje mamka, to nějak přežiju když si to udělá jak chce.....
Profilova fotka
Problém je v tom, že obě mamky budou zařizovat cukroví... Každá něco - já bych ráda, kdyby tchýně zařídila minikoláčky, ale ona chce zřejmě víc práce... :-. A Mamka zařídila kremrole a teď vyjednává minizákusky, jen vědět pro kolik lidí... A do toho přišel ještě miláček, že jim dělají v práci na rautech něco neodolatelnýho a chce taky objednávat... Takže shodnout se na tom kolik čeho... To bude ještě sranda. Aspoň jsme se pravděpodobně konečně shodli, že nám bude stačit jeden dort (svatební) a ten zařídím já - s největší pravděpodobností to bude medovník :-) No tak já už fakt nevím... Přitom ještě přítelovi rodiče nám budou asi zařizovat auta (pro ženicha a nevěstu) a naši zase více méně video (resp. taťka :-N )
Profilova fotka
Ahoj holky, abych se tomuhle všemu vyhla, jsem totiž hroznej paličák, tak to rodičům řekneme, až budeme mít všechno zařízeno... Aby nám do toho nemohli "kecat".. :-D Svatbu si s přítelem stejně platíme celou sami. Jediné, co jim umožním, bude cukroví. A už mám přesně rozhodnuté, co kdo napeče nebo někde objedná. Napůl moje mamka, napůl budoucí tchýně. Vyhnu se tak zbytečné iniciativě...
Profilova fotka
Ahoj paaajo111, tebe jsem tu ještě neviděla - vítej :-) My to s cukrovím ještě nemáme vymyšlené.
Profilova fotka
ahojky, sem tam jsem nakoukla a zatím se moc nepřipojila... Chytla jsem trochu depku, když jsem zjistila, že půlka z vás už má všechno zařízeno, včetně šatů.. Tak aspoň, že mám termín, restauraci a hudbu. :-N
Profilova fotka
tak to máš víc než já :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobré ráno :-)
Profilova fotka
Dobré ráno, Peťo :-)
Profilova fotka
Dobré ráno, slečny :-)
Profilova fotka
Paaajo: Vítám Tě mezi námi :-) Máš toho hodně zajištěnýho! Vůbec nemusíš mít "depku"... ;-) Kde to chystáte ve Vyškově...? Já jsem původně z Vyškova, mám tam ještě trvalý bydliště u rodičů.. Možná se známe :-N
Profilova fotka
Ahoj Ivi :-) (Už to píšu asi po třetí - nějak to zas blbne :-|
Profilova fotka
Jéjda. Mě tady taky všechno trvá... :-|
Profilova fotka
Nějaké novinky? Já jsem v pátek obědnala od hhranolky blbiny na výzdobu za víc jak tři tisíce... ufff =-)
Profilova fotka
Ivi, ty se rozjela :-D Nějaké dekorace na stoly a auta? Přes ebay nebo hhranolka něco vyrábí?
Profilova fotka
Holky, budete si kupovat nebo šít takový ten polštářek na prstýnky? Na radnici to dávají na takový tácek, že? A nebo to můžeme mít v nějaké pěkné krabičce? Přítel říkal, že ten kovový tácek vypadá jak kdyby nesli půlky :-D Ale nevím, jestli to není zbytečné - ten polštářek (no je to taková roztomilá blbinka :-) A co podvazek? Budete taky pořizovat? Já nějak nevím. Abych pravdu řekla, tak o některých věcech (třeba o tom polštářku a podvazku) jsem ani nevěděla, že se to dělá.
Profilova fotka
Já si budu vyrábět sama A budu na to mít 50 metrů tylu a ještě lísky růží... :-) Hlavně asi na výzdobu aut a kostela. Na restauraci budu asi teprve něco vymýšlet, i když budu mít ty lístky růží... Začíná to být zajímavý :-) Možná ten tyl využiju i na spodničku, to se ještě uvidí. No i tak... A teď ještě začínám uvažovat o té čokofontánce. Ale už vidím, jak s postupující hodinou a hladinou alkoholu si v tom někdo umeje hlavu... :-D
Profilova fotka
Leni, jukni do moje alba, já načerpala tady na brms skvělý nápad na prstýnky. Je to dekorační písek ve skleněné miečce nebo talířku (co najdeš doma) a v tom zapíchnutý prstýnky. Vypadá to skvěle a není to moc nákladný... Navíc písek můžeš mít v barvě svatby... :-)
Profilova fotka
Ivi, já se dívala, ale našla jsem v tvém albu prstýnky na misce s plátky růží a jeden obrázek se mi tam nechce ukázet, tak možná je to ten s tím pískem. Už jsem to tu taky někde viděla a vypadalo to pěkně :-) Zkusím to otevřít ještě jednou a třeba se mrška ukáže :-D
Profilova fotka
A podvazek asi mít budu... Já jsem o tom věděla, že bývá a přítel se něho docela těší :-D Taky je to dobrej tip na něco novýho starýho půjčenýho nebo modrýho... Většinou jím dokonce můžeš zabít dvě mouchy jendou ranou ;-)
Profilova fotka
Jo a ta čokofontánka - já když jsem ji v albech viděla, tak se mi zbíhaly sliny MŇAAAAAAM - já jsem totiž čokoholik a kdyby to tam bylo (na naší svatbě), tak bych asi u toho seděla přilepená a všechno to snědla :-D
Profilova fotka
Jo, tak to je přesně on, mě se taky nezobrazí, lae když na něho kliknu, tak to funguje... :-) S tou čokofontánkou - já až tak čokoládová nejsem, ale ovoce s čokoládou, to můžu. My máme doma čokoládový fondue a s ovocem to bývá na Vánoce nejoblíbenější cukroví :-D No a ta fontána to je úplnej odvaz... Moje mamka i ségra by se po tom určitě utloukly... Tak jim to tam asi šoupnu jako překvapení... :-)
Profilova fotka
tak já plánuju, že prstýnky vložím tak nějak do nějaké kytky, a podvazek už mám dostala jsem ho jako dárek od svatebního salonu
Profilova fotka
Ivi - tak už jsem se na to koukla - vypadá to pěkně, ale nepoškrábe ten písek prstýnky?
Ahoj, taky mam svatbu v dubnu, vsichni mne strasi, ze bude jeste zima a tak jsem rada, ze v tom nejsem sama. Saty uz mam od zari, jen se ted trochu bojim, ze za tech sest mesicu ztloustnu nebo zhubnu, oboji by byl docela problem, protoze mam saty opravdu tip top. Jinak mam predbezne vybrane misto svatby i svatebni hostiny. Zajimalo by mne, jak vy ostatni resite hudbu? Nejaka kapela nebo DJ? Nemam v tom uplne jasno. Pocitam asi tak s padesati lidma a rada bych, abych se tak nejak vesla do vkusu vsech. Budu rada, kdyz pridate sve nazory. Pak jeste jeden dotaz: Taky vam do toho tak mluvi rodice? Prijde mi, ze na pripravy je jeste dost casu, ale u nas doma se nemluvi o nicem jinem. Kazdy ma svou predstavu a me z toho jde hlava kolem. Snazim se to nejak skloubit, ale je to vazne docela tezke. Zajimalo by mne, jak tyhle veci resite nebo neresite vy. :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?