Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
A ještě fotograf a video... TAk to asi nebude těch 40.000,- :-(
Profilova fotka
Holky, teď jsem se dívala na nějaké diskuze a četla o miminkách. Co vy, plánujete mimčo hned po svatbě? Nebo ještě před? :-N
Profilova fotka
Ahoj holky, já chodila sama i s kamarádkama, jednou jsem byla s mamkou a jednou se ségrou..... Pak jsem fotky ukazovala pár lidem a každý měl jiný názor. :-( Tak když mě "konečně" jedny fakt oslovili, tak jsem si je vzala i bez rad okolí....
Profilova fotka
Peti, tak to chápu :-) Já byla s mamkou a se ségrou a obě se zamilovaly asi do třetích šatů, co jsem si oblíkla. Navíc v salónu s velice příjemnou obsluhou... Pak už na ně nic nemělo. Byla jsem i s kámoškou a měla na sobě ještě něco, ale ani tam jsem na hezčí nenarazila... Takže už je asi jasno. Ale hodlám jít ještě s jednou kámoškou a oblíknout se ještě do nějakých... :-) a pořádně si to užít :-D
Profilova fotka
Ivi - mimčo ještě neee :-) Možná potom později po svatbě. Asi nás to finančně zrujnuje :-D A chceme pak ještě něco naspořit na vybavení bytu. A já bych tak strašně ráda jela po svatbě na svatební cestu aspoň na týden. My jsme spolu byli nejdéle na 3 dny. Ale už jsem se posunula v názoru - nejdřív jsem to odmítala, a teď mimčo nevylučuju, ale nevím kdy :-) Holky, kolik tak stojí košile a kravata?
Profilova fotka
Jinak ty šaty mám v albu na modelce Badajoz :-) byla jsem ve více salonech sama a nikdo na mě blbě nekoukal, že jdu sama. spíš právě naopak. Miminko určitě až po svatbě, ale za jak dlouho, v tom ještě nemáme úplně jasné ;-)
Profilova fotka
Leni to je různý košile klidně 500 a kravata 200. Nic závratnýho... Záleží, jak moc chceš, aby to bylo kvalitní... Co se týká toho rozpočtu, tak je to právě fakt strašný. Někdo řekne, že ho svatba vyšla na 60.000, ale myslí třeba jenom hostinu. Když připočítáš ještě spoustu blbin okolo - nové spodní prádlo, popůlnoční šaty, noční košilku... ale klidně projetej benzín kvůli přípravám (hledání hospody, zařizování cukroví... co já vím co všechno ještě), tak to naskáče. Lepší možná je tohle vůbec nepočítat... :-(
Profilova fotka
Já bych měla mimčo nejradši hned :-N Prášky neberu už dva roky, ale chráníme se jinak |-| Vždycky jsem tak trochu tajně doufala, že to třeba selže, ale ono nic :-) Teď bych zrovna otěhotnět nechtěla, protože bych měla bříško, což na svatbu v kostele není zrovna moc vhodný =-) Ale za rok touto dobou už budu ráda dvojitá :-)
Profilova fotka
Ivi díky, též mě napadlo, že by košile mohla být kolem 500 a kravata 200 - já jsem to ještě nikdy nekupovala :-) To je fakt - já jsem tady dneska střelila 40000, ale pak mě napadlo ještě spousta dalších věcí. Radši nepočítat :-(
Profilova fotka
Peti, to jsou ty poslední? Jsou fakt pěkný! A mají vlečku, paráda. Nádherný, fakt! :-)
Profilova fotka
přesně tak Ivi, kupovat postupně a nepočítat ;-) , jinak já mám košili pro manžela ve stejné smetanové barvě jako šaty za 790,-- s lemovaným límečkem a kapsou asi půl centimetru saténem. Chtěla jsem košili koupit v půjčovně, odkud mám šaty abych měla přesný odstín košile. Takže jsem neřešila zda košile bude o 100 levnější nebo drahší...
Profilova fotka
Leni, právě. My jsme na to s přítelem sedli asi před měsícem a snažili se nezapomenout na nic, ale stejně je to proměnný. My počítali jen za hostinu 50.000. Na můj vzhled cca 14.000 (půjčení šatů, popůlnoční, prádlo, na noc, kadeřnice, nehty, doplňky...). To jsme asi trochu nadsadili, ale zase jsme moc neměli představu o sladkým (tam jsme počítali 5000 za cukroví a 1500 za dort - bude asi jen jeden), takže tam to zase asi ještě poroste. No a pak z toho porostu já. Na druhou stranu máme oba fakt skvělý rodiče, kteří sice mají touhu nám do toho zasahovat a kecat (hlavně teda přítelovi), lae zase nám chtějí podstatnou část zaplatit. No tak uvidíme, jak to dopadne...
Článek se načítá
Profilova fotka
Peti, však to je ještě pořád dobrá cena. Já bych to dala klidně taky, když bych věděla, že je to fakt k těm šatům :-) Nám teď doufám přibude další položka za oblek. Psala jsem to nedávno, že si snad nechá říct a koupí si na svatbu novej - světlej oblek. Jééé, to by byla krása :-) A kdyby jsme měly počítat fakt všechno za svatbu, zdá se nám to moc. Na druhou stranu, kdybych měla sečíst, kolik vyhodím peněz třeba za studium, tak bych se asi taky musela zbláznit. Prostě jde o to, jak tu svatbu berete. Pro mě je to moc důležitý životní krok, možná dokonce důležitější, než škola. Neberu to jako "pařbu" - i když nejdražší je na tom právě ta oslava. Přesto, i na tu chci mít krásný vzpomínky a chci tam mít svoje blízké :-)
Profilova fotka
Leni a kolik plánujete lidí vy?
Ahoj holky, pane jo, ta diskuze je tady teda docela bourliva :-) Ale to je dobre. My zatim chceme mit spis mensi svatbu, takze by to mela byt spis rodina+ nejblizsi znami, takze tak nejak do 30 lidi a na vecer bychom pozvali dalsi pratele. Asi jsem teda idealista, ale taky doufam, ze bychom se do tech 40 tisic vesli... no, uvidime :-|
Profilova fotka
Ivi, ano jsou to ty poslední. S vlečkou... to byl můj sen ;-) Hodně jsem o vlečce přemýšlela, protože mi ji furt vymlouvali, ale nenechala jsem se naštěstí přesvědčit. No uvidíme co budu říkat ve svatební den. :-)
Profilova fotka
Ivi: vypadá to, že se vejdem do 35 lidí, ale možná to bude i méně - uvidíme. Doufám, že ne více :-D
Profilova fotka
Peťo, tak už jsem ti to taky okoukla: krásné šaty :-)
Profilova fotka
díky, mám z nich hroznou radost ;-)
Profilova fotka
Ahoj, tak jsem vam napsala prispevek a ono me to odhlasilo :-( Jste toho teda dneska napisali :-) Peto, ty satecky jsou posledni v albu? Jsou krasny ;-) jeste jsem je tady nikde nevidela :-) Ivu, ja uz taky dlouho dobu hormony nejim :-D ... ale ted do svatby zatim mimi neplanuju, pak uz ano :-) No Leni, ono si casem vzpomenes jeste na vic polozek, ze? :-) My snad usterime na tech prstynkach, chcem z titanu nebo ocele, ale ne kvuli penezum, proste se mi libi ... a oznameni si chcem udelat taky sami ... Jen zatim nemam predsatvu o kytkach a hostine, kolik stoji treba pronajem a jidlo a piti na hlavu ...
Profilova fotka
Tak jsem v rychlosti hodila neco na papir a ted me napada jeste tisic dalsich veci, co jsem tam nedala :-(
Profilova fotka
Pavli: to víš my jsme šikulky :-) jsme rádi, že už písáš s náma :-) víš v čem to bude, že jsi je ještě neviděla, jsou už z kolekce 2008 :-) Taky plánujeme udělat svatební oznámení sami. Už máš nějakou představu?
Profilova fotka
Tak to je fofr, že je už kolekce na rok 2008 :-o No zatim kapku neco stylove, ale co napsanom zda tam fotku to jeste nevim :-) Ale chtela bych vespodu takovy ten zvlneny papir ve svetle modrem a na nej lepit natisteny bily + mozna nejakou kyticku ci maslicku ... ale to je fakt prvotni napad, vubec nevim, jak to bude vypadat :-)
Profilova fotka
jj, rozumím - mě kromě zhruba tvého nápadu napadlo na ručně vyráběný papír nalepit sušenou kytku ;-) Ale taky netuším jak to bude vypadat. Jak jsem koukala na ceny těch vlkových i ručních papírů - pozvánky levněji nevýjdou, ale budou víc osobní a to je to na nich hezké ;-)
Profilova fotka
no mas pravdu nic levneho to teda nebylo :-/ Vlastne tento tyden mi ty papiry meli dovezt do papirnictvi, nemohla jsem svetle modre nikde sehnat a stuzku taktez :-) Zkousela jsem uz delat masle totiz :-D Ted mi vypadl ten vyraz pro ne ]-(
Profilova fotka
Pavli, tak až tak výroba začíná - pak mi prosím pošli fotečku vzorku ;-)
Profilova fotka
no jeden vzorek už mám doma, tak nafotím :-D :-D Akorát jsem sehnala mašli jen se zlatým okrajem :-| Tak doufám, že seženu ještě bez :-)
Profilova fotka
už se těším :-)
Profilova fotka
Jé holky, já bych taky ráda udělala oznámení a pozvánky a pak i jmenovky na stůl sama... Aby to bylo všechno tak nějak sladěný, přitom jednoduchý a aby to bylo hodně osobní. Jenže fotka mi připadá taková fádní... Tak nevím, jak to udělat, aby nás tam provázelo něco vyloženě "našeho".
Profilova fotka
Napadlo mě jedině dát tam Ferdu mravence - což je naše oblíbená postavička a všichni to tak nějak ví, protože tak nazýváme naše "budoucí mimčo". Už by měl pomalu skoro tři roky :-). Ale nevím, jestli to není moc infantilní...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?