Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
jaro 2008 ahojky, tak to jsme na tom stejně, každej den sem tady a nahlížím a pročítám
Profilova fotka
Zdravím všechny dubnové nevěsty a ženicha! ;-) Lidi, nestrašte, my jsme se teprve rozhodli a to jsem si myslela, jak nejsme v klidu s časem! :-o a vy už tady máte někteří skoro hotovo!!! :-( :-o Tak to abych šlápla do pedálu! Inspirace je, tak teda hurá na ně! No, uvidíme, jak to půjde...tak zatím aloha ;-)
Profilova fotka
Ahoj, taky zdravím všechny, kdo chtějí mít svatbu v dubnu ;-) paulinea, tak to jsme na tom stejne :-) taky jsme se rozhodli teprva ted pro duben, ale ani nemame jeste 100% termin, asi nejspis nekdy koncem :-) Vubec si nemuzu vybavit pocasi jaky panuje v dubnu :-( Holky, myslite, ze je uz ted cas vybirat saty? =-) Ja vubec nemam predstavu s kym kam mam jit :-D Nechtela jsme nikoho takhle brzy plasit, videla jsem to, ze se to oznami tak mesic pred :-D
Profilova fotka
P_avlina - já jdu na šaty už teĎ,... ale já jsem se rozhodla jen kvůli tomu, že to chci všechno zamluvit teď a pak mít klid,...... a začít se zase starat a ž po novém roce
Profilova fotka
No to ja bych se taky rada mrkla uz ted :-D , ale nemam zadnou predstavu, jak dopredu se saty museji zamlouvat :-( A treba vazacky pro svatebcany muzu udelat taky ted, kdyz budu doma, abych to nehonila na posledni chvily :-) Ale vse souvisi se vsim, jaky saty, takovy barvy :-/
Profilova fotka
ahoj holky!! :-)
Profilova fotka
p_avlina - přesně tak, proto bych to chtěla udělat už teď. Z vlastní zkušenosti vím, že pražský salony zatím nechtějí blokovat šaty na duben,... ale zase brněnská bella už má rezervace i na srpen příštího roku ahoj kettinka , jak se máš? Nějaké novinky?
Profilova fotka
emi: novinky zatím ne, o víkendu jsme řešili kde bude obřad, máme to trochu komplikovanější, problém je ten, že jsme se nedohodli, teda spíš mi všichni řekli, ať si to udělám podle svýho a já se nechci unáhlit, tak zvažuju možná pro a proti, ještě že je spousta času, jinak bych z toho byla na nervy, řešit tohle třeba měsíc před svatbou :-(
Profilova fotka
keti - tak to je mi jasný,... mně potvrdí termín až v lednu, takže si všechno zařizuju na jeden den, ale kdoví, jestli mi to vyjde,... ale můžu Ti říct, že bych byla řádně naštvaná, kdyby to nevyšlo,... jinak u Nás doma je jen ticho po pěšině,... doufám, že se do toho taky začne Luboš angažovat,... zatím si připadám jak blázen jen já, protože na to musim furt myslet,... dotaz - budete si uzavírat předmanželskou smlouvu?
Profilova fotka
emi: nebudeme, my stejně nic nemáme :-D
Profilova fotka
Ahoj jednou jsme to ze srandy nadhodili, ale uzavírat ji nebudeme. :-)
Profilova fotka
já furt nevim, jestli jo , nebo ne,... ale zase na druhou stranu, nedej bože, kdybysme se rozešli,.. ale je mi to takový proti srsti,.... my zatím všechno platili na půl
Článek se načítá
Profilova fotka
holky, ještě nejste vdaný, tak nemyslete na rozvod ;-)
Profilova fotka
ale ne, to byla jen všeobecná otázka,... :-D doufám, že mě to nepotká
Profilova fotka
S půjčováním šatů dopředu je to individuální v každém salonu. Někde na mě čumí, jestli jsem se nezbláznila si jít půjčovat šaty teď. Jinde mi řeknou, že ty co jsem si vybrala jsou už na daný termín zamluvené.
Profilova fotka
Asi je brzy, ze? Ja si budu pujcovat saty na Vysocine (teda alespon doufam) :-D Dosla bych neco okouknout v rijnu a poptat se, jak dlouho je potreba si je zamluvit dopredu ... Prosim nevite jak byva teplo v dubnu? Aprilove, co? :-D Hm, predmanzelska smlouva to me nenapadlo ... sice se mi prici, ze bych pred svatbou mela myslet uz na rozvod, ale ten kdo ma nejaky majetek a chce treba zajistit svoje deti, bych to pochopila ... Ale myslim, ze se deli majetek, ktery manzele nabyli az v manzelstvi,ne?
Profilova fotka
P_avlina - tak jasně,.... je to jen kvůli tomu majetkovému vypořádání v dubnu ? Já doufám, že nebude ani vedro ani zima,... :-D
Profilova fotka
Ahoj, no my jsme si právě vybrali duben, aby nebylo moc zima ani moc vedro, ale každý rok je to jiné. Jednou byl už v dubnu letní hic a jindy je kosa. Necháme se překvapit. Jen kdyby nepršelo...
Profilova fotka
jaro2008 - já jsem ho z toho důvodu vybrala taky,....
Profilova fotka
Tak my jsme si duben vybrali proto, že jsme chtěli oba svatbu na jaře. Květen mi neprošel.... :-( V červnu budu mít státnice, takže do toho plácat svadbu by nepřišlo nejlepší. Tak jsme si vybrali duben. A 26. proto, že já mám 22. narozeniny, on 24. svátek, a 26. svatba...... pěkně po 2 dnech.
Profilova fotka
spetra - ahoj tak to je taky dobrej důvod,... o květnu jsme se doma bavili a taky to nějak neprošlo,... :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ja chci taky jaro nebo podzim, letosni podzim - to by bylo moc narychlo myslim a pristi zase az moc dlouho :-D Takze jaro ... presne tak kveten by asi neprosel u rodicu, me by to asi bylo jedno a v cervnu uz je moc horko, tak duben to jisti :-) Jen premyslime o obradu na zhricenine hradu, tak aby vyslo pocasi :-( S kym budete vybirat saty? Nekdo chodi s maminkou nebo dokonce tchyni :-) Ja bych asi radsi s nejakou kamoskou :-o
Profilova fotka
no já se jdu podívat s mamkou, protože by nepřenesla přes srdce, kdyby u toho nebyla,... o tchýni jsem taky přemýšlela, ale vzhledem k tomu, že o tom ještě neví, tak mlžim :-D :-D :-D :-D - chtěla jsem jí vzít jen proto, že má doma samé kluky - nebo ne, jednu dceru - ale ta se do ničeho nehrne :-D :-D :-D chtěla jsem vzít i kamarádku, ale vzhledem k tomu, že jedem ve středu a do Brna, tak jí s sebou nebudu tahat
Profilova fotka
ahoj holky, tak já vemu asi určitě mamču a pokud budou chtít tak budoucí tchýně se švagrovou (trochu z toho mám strach, poněvadž mají odlišný vkus jak já) ale nutit je nebudu, půjdou půjdou, nepůjdou nepůjdou ;-)
Profilova fotka
no prave, vzdycky kdyz mi mamka rekne, ze mi to slusi, tak vim, ze vypadam, jak pako :-D Moje budouci tchyne ma 3 kluky a jednu dceru, ale ta uz je vdana. Tak opravdu nevim, rada bych pozvala kamosku k sobe a ze by jsme nekam zajeli treba v listopadu mrknout :-) Mam jeste dve segry, ale ponevadz o tom nikdo jeste nevi a chci to tajit dokud to pujde ... tak to bude tezke :-D
Profilova fotka
a sakryš, to je ale zapeklitá situace - P-avlino - do kdy to chcete tajit? kettinko - to je taky dobrý, ale moje tchýně se to dozví až na podzim, tak si ty šaty radši oběhám teď,....
Profilova fotka
No byt po mem, tak bych jim to rekla dva mesice pred terminem ;-) Jsem sobec? :-( Ja jen nemam rada, kdyz mi nekdo do neceho mluvi a uz to slysim, co se vsechno musi :-S Navic bydlime na vesnici, takze se vse rychle roznese ... zlaty velkomesto :-D
Profilova fotka
Kdy myslite mit ty satecky uz zamluvene? Ja bych to v listopadu omrkla, ale jinak bych to nechala treba az na leden ??? To bych treba rekla mamce a segram ... ale kazda mame jinej vkus :-D A to az jim reknu o tom hrade :-D
Profilova fotka
já půjdu nejdřív cca v říjnu omrknout co kde mají, vyzkoušet jaký typ šatů bude OK a pak je zamluvím až budu mít termín na obřad
Profilova fotka
p_avlina - já taky bydlim na vesnici - řeknu jim to tak v říjnu - Luboš doma říkal, prej aby stihli vykrmit prase :-D :-D :-D :-D :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?