Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Božátko :-( Mě hrozně bolelo se na něho dívat a vidět, jak ho něco bolí a jak mu není dobře a přitom mi nemohl nic říct. Ale hurá hurá (jen to nezakřiknout) - je to za náma :-) :-) :-)
Profilova fotka
tak to je super, to jsem moc ráda, já to taky nemůžu vidět, jak se zvířata trápěj
Profilova fotka
Jé holky, já chci taky pejska!
Profilova fotka
Ivi - přidávám se :-) to je dobře že už je mu líp A snad za to skoro tchán s manželkou nemohli....
Profilova fotka
My měli doma kočičku, ale přítel nemůže kočky ani vidět... Doma (na zahradě) mají dobrmana. To byl teda pro mě oříšek, z takových velkých agresivních psů jsem měla vždycky strach. Ale překonala jsem ho a teď je to i můj miláček. Poslouchá mě na slovo. Dokonce i když jsem u něho sama, to je páni pocit :-) A je to takovej starej mazel! Je mu taky tak nějak 12...
Profilova fotka
Ivi: to já mám z velkých psů strach :-S A jak vidím velkého psa bez vodítka a bez náhubku, tak mi tuhne krev v žilách. Já jsem spíš na ty malé pišiškvory :-D
Profilova fotka
No já mám zkušenost, že malý psi jsou většinou horší - takový drzí. Zatím co ty velký jsou hodný a často i bojácní, mají prostě přirozený respekt tak to nepotřebují... I když u rodičů máme taky malého....
Profilova fotka
Tak to máš pravdu, ten náš prcek si troufne i na několikanásobně většího psa než je on sám (zajímavé je, že jen na některé), doráží na ně a provokuje, ale jen ten velký pes na něho bafne, tak ten náš dá ocas mezi nohy a už hledá, kde by se schoval a za chvilku začne zas :-D On se jinak psů bojí a nemá je rád.A malé pobíhající děti taky nemusí. Dokonce jsme zjistili, že je žárlivý (naši dostali andulku a jak viděl, že není středem pozornosti, tak se začal vystavovat před mamku, lehat na zem, aby ho šimrala a aby si ho všímala :-D To byla sranda
Profilova fotka
no jo je zvyklí na všechnu porornost a teď mu ji nějaký pták bere.... :-)
Profilova fotka
Tak slečny, kdepak se flákáte? :-)
Profilova fotka
Dobré ráno :-) Já se zatím flákám doma, ale už jsem měla být v práci, tak asi za chvilku vypadnu...
Profilova fotka
Já jsem fakt střelená, už zase řeším šaty z ebay. Já snad, když to nezkusím, tak toho budu litovat... :-|
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobré ráno slečny :-) Ivul zkus to, myslím, že zklamaná nebudeš a když tak je prodáš, času do svatby dost. Ale nečekej s rozhodnutím dlouho, abys pak neběhala po salonech, kdyby se ti ty z E-bay náhodou nelíbily...
Profilova fotka
No Ivi, zkus to :-)
Profilova fotka
A vy s tím máte holky některá zkušenost? Už jsem rozjela diskuzi s Arti po IP... Říká, že si můžu vymyslet, co se mi zlíbí, tak hledám kombinaci vršku a spodku. Vršek už mám a teď se snažím najít u Asapa i spodek, kterej by mi maximálně vyhovoval... No jsou to celkem nervy. Jenže mamce se jedny šaty, co jsem si zkoušela v salónu tak moc líbily, že mi řekla, že mi na ně dá 10 000 a ať je zkusím od nich odkoupit (že zbytek si kdyžtak přihodím sama...) Ale mě se prostě nechce dávat tolik peněz, za stejně obnošený šaty (i když se moc nepůjčujou...) No jsem pořád na rozpacích. Ale jestli mi bude moct Asap vyhovět, tak to asi prubnu :-)
Profilova fotka
ahoj holky , jak se dneska máte? ivu - máš to v albíčku? Abych si tak nějak udělala představu? Jinak se omlouvám, že to tak flákám, ale prostě mi v práci zlobí net :-(
Profilova fotka
i když slíbil, že nebudeV albíčku to nemám... Nechce se mi krást Artichokejejí fotky a ty svoje, co jsem si zkoušela jsem odtam smazala, protože mi na to přišel přítel a já se bojím, aby nešmejdil... ;-) I když slíbil, že nebude. Artichoke je má v albu šaty na míru z ebay a z těch celkem 100 jsou na 86. pozici. Mají lodičkovej výstřih :-)
Profilova fotka
ok dobře, pak na to mrknu :-)
Profilova fotka
Teda teď se dívám, co jsem to tam napsala... Ta první věta tam samozřejmě nějak nepatří, ta má být opravdu až cca uprostřed... A já se divila, proč se nezobrazuje, co píšu... ;-)
Profilova fotka
Dobré ráno, kdepak jste všechny? :-)
Profilova fotka
Ahoj Ivi, tady jsem :-) Jak se vede?
Profilova fotka
Dobré ránko :-)
Profilova fotka
Ivi, já mám šaty od Asapa přes Arti a jsem spokojená!
Profilova fotka
Medy, a vymýšlela sis nějaký speciality, nebo jsi chtěla přesně to, co měla na fotce...?
Profilova fotka
Dobré ráno, zdravím. ;-)
Profilova fotka
Jééé, tak už se tu scházíme ... :-) Já včera rozjela diskuzi s Arti ohledně šatů. Poslala jsem jí fotky těch, co jsem si už chtěla půjčit a ona, že to s Asapem domluví a třeba to půjde od něho ;-)
Profilova fotka
No Ivi, já si vybrala fotku a ty jsem chtěla, akorát místo zipu jsem si nechala udělat šněrovačku, aby s nima šlo velikostně trochu hýbat, nehodlám se trápit hlady abych se do nich za půl roku vešla :-D Dobré Péťo ;-)
Profilova fotka
No právě, já se trošku obávám, že když si tak vymýšlím, kdovíjak to dopadne. Jukla jsem Ti do alba, jsou moc hezký! :-) Akorát škoda, že velký... Už jsi to řešila? A tos mu poslala "pro jistotu" malinko větší míry, nebo šaty přišly větší?
Profilova fotka
Lenijaro a co Ty? jak se vede :-)
Profilova fotka
Včera jsem byla u nás na faře. Teda říkám u nás, myslím tam, kde jsem se nechala křtít. Říkali, že je ještě brzo, že stačí v lednu v únoru... Ale předběžně si napsali datum do diáře (letošního do poznámek :-N) Tak jsem zvědavá...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?