Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
To teda muselo být probuzení :-) zrovna dnes ho taky nemám :-( nějak jsem ho pozapomněla doma.. Na děti se hrozně těším i přítel, já po nich toužila už ve 20 :-D V den svatby budu mít 7 dní před 28. narozkama, takže si myslím, že věk na první dítko už mám.
Profilova fotka
No jasné Pavlí, sejdem se tam a budem si stěžovat jak jsme tlusté a ošklivé a co všechnoí jíme :-D
Profilova fotka
medy, tak to jsme skoro stejně staré :-)
Profilova fotka
:-D presne tak, uz se tesim :-D Pritelove sestre se ted narodila holcicka, tak z toho mam strasnou radost a tesim se, az ji uvidim :-D To bude urcite takovej malej uzlicek :-D Ju, takove probuzenicko bych taky chtela :-D No uz se asi nedockam, ale snidani do postele obcas mam :-)
Profilova fotka
To já se taky moc těšila na narození neteře a pak jsem ji moc chtěla vidět a pochovat, jak se narodila. A ráda si s ní pohraju, pohojdám, udělám ťuťu...povozím v kočárku a pak zase vrátit :-) Ještě nepřišel ten správný čas. Starosti s jedním prďolkou - chlupatým nám stačí :-D Zatím ;-) Ale kdo ví, možná po té svatbě už to začne tikat :-D
Profilova fotka
hm, jasne za rok muzes sve plany uplne zmenit :-)
Profilova fotka
Jsem asi o kousek starší :-) Já teda děti úplně miluju, byli jsme teď o víkendu slavit kamarádovy narozeniny a oni mají malou holčičku asi 9 měsíců a je tak skvělá a jak byla hodná, já furt tahala a ona se jen smála, už se těším moc! :-)
Profilova fotka
no ja mam uz 4 netere a je s nima taky sranda ... a kdyz jeste prijede sestrenka, ktera ma dva kluky, tak to stoji za to :-D
Profilova fotka
:-) koukla jsem do tvého alba a máme společnou i tu zelenou barvu svatby :-) A ty jsi taky Lenka, že? A nejsi taky z Ostravy :-D :-D Jakou budeš mít kytičku? Já bych chtěla bílé růže se zelným, popř. kolem dokola nějaé drobné bílé kvítky. Tvar kulatá. Máš vybrané moc pěkné šaty. Jenom jsem ještě nepochopila, jak se to z toho ebay kupuje :-D Já budu asi poprvé v životě objednávat něco přes net - a to bude z Prahy - a to z toho ebay je z Ameriky, že?! Není to risk? A jak se to platí? V dolarech nebo to nějak převedou? Asi se blbě ptám, že :-D
Profilova fotka
jé já jsem ťula, nenapsala jsem, komu to píšu, že :-D To bylo na tebe, medy :-)
Profilova fotka
Takže Leni: ano jsem Lenka, zelenou miluji :-), je mi 27 a z Ostravy nejsem, jsem ze severu Čech. No kytku chci určitě kaly bílé a do nich frézie, žluté. Budu na svatbě lehce kombinovat zelenou se žlutou a přítel bude taky zelený i to mám v albu, jen tak košile je ve skutečnosti sytější i ta kravata. A k tomu E-bay. Já to mám koupené přes jednu nevěstu tady. Jsou různé druhy E...německý, anglický atd. Ty šaty jsou z Číny šité na míru. A musím říct, že jsem byla hodně překvapená kvalitou těch šatů. Musíš mít registraci a pak ještě jednu na serveru kvůli placení. Takže to jsem neriskovala, anglicky sice mluvím, když je potřeba, ale nejdu do ničeho čemu plně nerozumím. Poslala jsem jí to v českých a ona to zaplatila, samo vč. poplatků atd. Je to sice risk, ale nechtělo se mi dávat tolik peněz za půjčení, pak je prodám.
Profilova fotka
Bylo mi to jasné :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Leni-jaro :-) diskuze na ten ebay tu nekde je ... musis mit nejakou kartu kvuli tem platbam a byt jeste nekde zaregistrovana ... prilso mi to kvuli jednomu nakupu docela dost a s moji smulou, by mi prislo neco jineho, kdyz uz by neco prislo :-D
Profilova fotka
Embosovanou kartu ;-)
Profilova fotka
Dala jsem si do alba fotku v těch mých šatech, ale jen zezadu :-))
Profilova fotka
no já už tam koukla na tu diskuzi, ale asi bych do toho nešla. Mě se to zdá moc složité. Já chci šaty taky koupené, ale z normálního obchodu (v Ostravě jsem si jeden vyhlídla - doufám, že si tam nějaké vyberu :-) , já bych chtěla šaty, které na sobě přede mnou nikdo neměl a nechci je pak někomu vracet a třeba mít strach, že budu platit nějakou pokutu za poškození. Chtěla bych šaty jednoduché, splývavé, které se budou hodit např. na ples nebo se třeba lehce přešijí. Moje mamča měla šité svatební šaty a ty jsem pak měla já v tanečních :-)
Profilova fotka
medy: pěkné!!! :-)
Profilova fotka
hm, usite saty, kdo nikdo jinej nemel a nebude mit,maji neco do sebe :-) To by bylo uplne super :-) Ale vubec nemam predstavu, jak tezke je sehnat na to latky? :-o A i tak bych si rada vyzkousela nekolik typu satu v salonu :-)
Profilova fotka
Trošku jsem je krátila asi o 7cm, protože nechci mít podpatky jako blázen velké, jsem na ně zvyklá, ale nechci mít úplně hodně vysoké, a ani to není poznat. Jsou pošité korálky a výšivkami. Líbí se mi a hlavně mi sedí na hrudníku dobře, což jsem se hodně bála, ale to fajn. Vdávám se podruhé a mám už trošku jiné hodnoty, po první zkušenosti vím, že je spousta věcí zbytečných a nechce se mi za ně vyhazovat peníze. Takže s přítelem chceme si ty penízky co nejvíc užít podle představ našich a ne ostatních, proto i malá svatba a pak grilovačka s přáteli
Profilova fotka
No Pavlí, já už v salonech zkoušela při 1. svatbě a mám to teda za sebou, tu zkušenost myslím. A nejsem zrovna drobotinka, takže mi spousta šatů nebyla a nebo to byly hrozné pytle. Nakonec jsem předtím měla šaty krásné, ale to byla doba než jsem je našla, a už to nechci podstupovat. Takže jsem zkusila tohle a vyšlo to, navíc když je pak prodám, vrátí se mi nějaké fin. zpět.
Profilova fotka
Jedu k doktorovi, pak se zas přihlásím, mějte se tu! ;-)
Profilova fotka
ahoj medy :-)
Profilova fotka
Rozhovor o miminkách se docela rozjel. Já mám v kanceláři kolegyni, která je těhotná. Tak koukám každý den jak jí roste bříško. A už se těším až se narodí. Budu si ho půjčovat :-) Vlastě ji... ;-)
Profilova fotka
Já bych si šaty, taky koupila, ale bez zkoušení se mi do toho nechce :-|
Profilova fotka
tak to je LeniM dobry, vis do ceho jdes a co se da ocekavat ;-) Jj, na vsem se musi hledat neco dobreho :-) Ja myslela, ze bych jako omrkla saty v salonu a vyzkousela, zda mi jdou s korzetem, bet, uzke, nadychane atd. :-) A pak podle toho si nechala saty usit, ale nemam vubec poneti, kolik to muze tak stat :-( Tady se pujcovne pohybuje asi od 3000 vys? jj, mimiskove se tady rozjeli :-D A co teprv za rok :-D
Profilova fotka
to jo za rok... to budeme úplně jinak o miminkách rozjetý... :-)
Profilova fotka
Ahoj, vy jste se teda dneska rozjely! :-D
Profilova fotka
Je tu ještě někdo?
Profilova fotka
Dobré ráno :-) Dneska jsem tu první? ;-) Huráááááá zas tu máme paťulínek :-D
Profilova fotka
Ahojky, taky se hlasim :-D Nojo, patek :-( Se mi to krati, v utery nastupuju do nove prace a uz se sem asi moc nedostanu :-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?