Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Pavli: dobrý nápad jak to oznámit :-D
Profilova fotka
Pavli: já mám s tchánama taky skvělej vztah. Mám je fakt moc ráda, jsou fajn a normálně mě berou, skoro jako dceru. Ale i s rodiči se někdy pohádám to k tomu prostě asi patří. Já ale pevně věřím tomu, že tím, že to řešíme fakt celkem dopředu, tak se to pak všechno tak nějak uklidní. A nápad dát rodičům "oznámení" pod stromeček je moc hezkej. Určitě to bude emotivní ;-)
Profilova fotka
hm, tak to chapu ... prvni svatby se prozivaji nejvic :-D Ja mam dve segry, co uz svatbu meli, tak uz tak nejak vim, co muzu doma cekat, ale odhadnout co na to rodiny druhe polovicky, je vzdycky tezsi no ;-) Ale hlavni je, ze tech kladnych ohlasu byva vic ;-) Tak se holky teste :-) Jinak taky bych nevidela problem, proc by se nemohla vdavat sestra v ten samy rok ... duben a zari je od sebe dost ... ale na druhou stranu chapu i rodice ... dve svatby v roce jsou narocne, clovek si to tak nevychutna ;-)
Profilova fotka
Ja je taky celkem chápu, ale je mi líto te segry... Prostě mě by to taky mrzelo, kdybysme něco s Mirou už tak nějak plánovali a pak by přišla jeho ségra s tím, že jsou zasnoubení a že svatba bude zhruba ve stejném období, jako jsme si to plánovali my... no a rodiče to pak zatrhli... Asi bych taky měla chuť plánovat si to po svým a je do toho neangažovat vůbec... Rozumím jí.
Profilova fotka
Občas je to fakt hrozné s rodiči. já si vždycky přála taky malou svatbu, ale přítel i naši rodiče chtějí velkou, tak se s tím postupně smiřuju
Ahoj holky! U nás bude asi taky velká svatba (50 lidí od nás, 5 od ženicha 8-) ). Jinak svatbu plánuju sama, miláček mi stejně na všechno kývne. Tchánovi se do toho nepletou vůbec a naši si vzali na starosti cukroví. Tím mně odpadla obrovská starost a ty důležitý věci můžu mít podle sebe :-) To jak, ségře zakázali rodiče svatbu, by se mi taky asi nelíbilo. Vždyť duben a září jsou dostatečně daleko od sebe... Mějte se krásně!
Profilova fotka
Dobre rano
Profilova fotka
Dobré ráno :-)
Profilova fotka
Tak jsem puvodne toho chtela napsat vic, ale nejak me zradila klavesnice :-D Peto13 to budete mit docela nepomer zastoupeni rodin, vid? :-D Ale u nas to bude taky tak ... pul na pul to nejde :-D Ja musim cihnout na seznam hostu, aby jsme vedeli, jak velky potrebujem prostor na hostinu :-( Pocitam cca 30lidi na hostinu a dyl odpoledne ze se pridaji kamaradi cca 20lidi ...
Profilova fotka
Nebo planujete nedko rozlucku s kamoskama? :-| My to dlouho nemohli rozlousknout ... Chteli jsme na hostinu pak i kapelu, ale ponevadz jde jen rodina, coz jsou sourozenci s partnery, rodice, prarodice a deti, tak myslim, ze dlouho do vecera nevydrzi, tak jsme se rozhodli, ze by mohli prijit i pratele a nedelala by se rozlucka ... Porad si nejsem jista zda to je dobry rozhodnuti :-(
Profilova fotka
krásné dobré ránko holky ;-) pavli - mi budeme mít z rodiny tak 30 lidí a další 30 dorazí kamarádů,... rozlučku si udělám slidma, kteří tam nepůjdou, kolegyně z práce atd....
Profilova fotka
Peto13, koukam, ze mame stejny vyber svatebni kyticky ;-) Jen jsem se tady dozvedela, ze ty modre kaly modre nejsou, ze se musi barvit :-(
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Editko, tak to je fajn ... ja si jen nejsem jista, jak se to bude libit rodicum :-) Jo a jeste jedna otazecka, uz mate sveho svedka? Ja porad nevim :-(
Profilova fotka
ahoj holky, tak já jsem o minulém víkendu vyřešila svého svědka, teda svědkyni, dumala jsem nad tím dlouho, ale stejně to bude človíček, který mě napadl jako první, tak aspoň to už mám, uf ;-)
Profilova fotka
a je to? :-) Nekdo dava sourozence :-( To ja nechci, mam dve segry a nevim, komu bych rekla ... takze reknu jedny kamaradce ... ale nevim jakou mam poprosit :-D
Profilova fotka
Pavlí - já svého svědka už mám, je to kamarád, který mě tenkrát vezl za lubošem, když byl v nemocnici, nikdo jinej si na mě čas neudělal. Už v té době jsem se rozhodla, že to bude člověk, který mi bude svědčit,... a už mi to zůstalo ahoj kettinka - zase jsem zapomněla jméno, jsem hrozná,... - půjde Ti nějaká dobrá kamarádka?
Profilova fotka
No ja sice bych taky volila kamarada, ale pritel se s nim nezna a myslim, ze by asi nebyl nadseny :-D Takze budu volit nekoho s kamaradek, jen nevim, jestli je vhodne, kdyz jedna kamoska, byla uz tolikrat svedcit, abych ji otravovala znova ... |-|
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já už mám dovluvenou taky svedkyni a přítel má již domluveného svědka. Já mám takovou 4 kamarádek, mezi kterýma se nedá vybrat mám je všechny stejně ráda. Ale nevím proč když se jednalo o svědčení bylo mi hned jasno, že to bude 1 ze 4.
Profilova fotka
Ahoj, já budu mít za svědka svého bráchu a můj snoubenec taky svého bráchu. Takže 2 chlapi, aspoň nemusím přemýšlet o kytce pro ně :-D
Profilova fotka
Teda se holky mate ;-) Ja se porad priklanim k jedne kamaradce se kterou jsem dva roky bydlela, myslim, ze se zname dobre a vim co od ni muzu a nemuzu cekat, coz je super :-) Tak snad mi to neodrekne ... Taky jsem se vcera dozvedela od maminy ze sestricka chce jet v kvetnu na dovcu, tak musim vysondovat datum, aby jsme ho nezamluvili na svatebni den :-( :-D
Profilova fotka
leni - tak to jsme na tom stejně, my budeme mít taky dva chlapy pavlí - hlavně sonduj nenápadně :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
jasny, hlavne "nenapadne" :-D
Profilova fotka
pavlí - no jistě, o tom to je :-D
Profilova fotka
no my budeme mít pravděpodobně 2 ženský svědkyně, jednu malou blondýnu a jednu vysokou tmavovlásku - black and white :-D
Profilova fotka
už vim KÁŤA :-D :-D :-D :-D no tak to je dobrý :-D :-D :-D no mně už psal svěděk, že si jde nechat vzít míry na oblek, že si ho na tu naši svatbu nechá ušít :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahojky Holky! Tak mi zas jednou odjel šéf a můžu tu sondovat :-) My budem mít dva svědky. Já bráchu a přítel kamaráda, všichni tři se jmenují stejně :-D
Profilova fotka
ahoj leni, co koník? Už je mu lepší :-) Co jinak u tebe nového?
Profilova fotka
Medy, tak to mate fajn, nemuzete se splest :-D Tak se rozhoduju jestli mam kamosce vyklopit, ze budu mit svatbu a at se mnou jde zkouset v patek saty :-) Ale na svatbu ji zvat nejspis nebudu, tak mi je to hloupi, co myslite?
Profilova fotka
Viď?! :-)) Svědci mají oba kolem 2 metrů a 100 kilo, budou jak ochranka :-D No záleží na tom jaká ta kamarádka je, a taky na tom proč ji nebudeš mít na svatbě, takhle se to těžko posuzuje, když nevím jaký máte vztah. Někdo by se urazil, někdo to pochopí a půjde s tebou rád.
Profilova fotka
Ahoj Edit, koník už je prý zas lepší, takže tak nějak jsem v pohodě. No a nového? Máme zamluvený zámek, včera přítel vyzvedl žádost, dnes ji vyplníme a zítra ji tam odnesem a zaplatíme poplatky, takže už to začíná být vážné :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?