Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Z jedné svatby jsme dokonce šli hladoví!!! Na jedné jsme se moc nasmáli, jedna byla potom taková odvázaná, že jsem nepostřehla kdo ke komu patří, protože se tam tak měli k sobě všichni dohromady (tedy kamaradi nevěsty a ženicha), jsem nestačila koukat a to se mi fakt nelíbilo, jedna byla taková moc hezká celá (to jsem byla asi nejspokojenější), prostě je vidět, že každý má jiný vkus a požadavky, i organizaci
Profilova fotka
Ahoooj .... kde jste kdoooo :-o Medy, tak jit ze svatby hladova, to by byl pro me asi ten nejvetsi sok :-D Na to se tesim jako prvni :-)
Profilova fotka
Halóóóó Pavlííí, tady jseeeeeem :-D
Profilova fotka
ahoj leni, konecne jedna dusicka :-) ono je venku konecne hezky, tak snad nikdo nepracuje :-o Ja teda se chystam jit delat obed :-( Takze tady taky nepobudu :-(
Profilova fotka
A já jsem v práci :-( Fuj a ještě po ránu malý stresík (jsem byla zmatená jak lesní včelka - nesnáším, jak se stanoví nějaká pravidla a každou chvilku se to mění, pak jsou nějaké vyjímky a nebo řeknou to je dobrý... a já už nevím, podle čeho se mám teda řídit - no dneska si připadám jak blbec :-S ) Jojo je tam hezky, ale ráno byla taková kosa brrrrrr. Přeju ať se obídek podaří (my se nadlábnem pořádně až večer - jdem do té restaurace, kde bysme chtěli hostinu) a dobrou chuť a hezký víkend :-) :-) Ahoj
Profilova fotka
Ahojky, zdravím všechny nevěsty, které se budou vdávat v dubnu tak jako já..My se s přítelem budeme brát v Praze na Novoměstský radnici..Akorát nevím kde uspořád hostinu..Je tu někdo, kdo má nějaký reference?
Profilova fotka
Uff, uz jsem tu ... jsem do ted smazila bramboraky a jako protest mam k obedu tatranku :-D :-D :-D No Leni to je snad vsude :-D Musis odhadnout kdo co muze :-D Rano teda kosa byla ... u nas dost husta mlha, ale ted je opravdu karsne :-D Asi pujdu ven s knizkou :-) Tak drzim palecky, at se vam v restauraci libi a klapne to ... my snad vyrazime zitra, ale jeste to neni jisty :-(
Profilova fotka
Ahoj bledulinko, ja z Phy nejsem, ikdyz jsme tam par let zila, tak Ti neporadim ... ale on se tu nekdo najde ;-) Muj byvaly sef to mel nekde za Prahou na chate, meli to pojaty docela sportovne, ale kde primo to nevim :-(
Profilova fotka
Děkuji pavlinko za odpoveď.A kdypak ty se budeš vdávat?Máš už nějaké věci zařízené?
Profilova fotka
tak jsem tady :-D ivul - pěkný šatečky leni - medy - gratuluju k termínu leni - jaro - taky jsem v práci a to do šesti :-S bledulinka - ahoj, tebe asi neznám,... jsem edita :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, ahoj bledulinko - vítej mezi námi ;-) Před chvíli jsme se vrátili z restaurace - večeře byla super - super velká porce, jsme se po ní odvalili jak dvě koule :-D No a jak to dopadlo?! :-) Rezervovali jsme si to tam, paní si nás zapsala s tím, že kolem prosince jim to máme potvrdit a zaplatit zálohu. Eště mrknem do jiné restaurace ať máme co srovnat a pak se rozhodnem. Ale cenově to tam je dobré. Velikostí taky 30-40 hostů se tam v poho vejde, místo na tanec, jenom se nám trochu nelíbí bledě modré zdi a modré závěsy - chceme svatbu v zelené barvě a nevím jestli se to nebude třískat (ty barvy :-| Dobrou noc :-)
Ahojky dubenáčci, my máme taky tento termínek,už máme přípravy v běhu,,,ženich ještě studuje,tak mám peníze hlavně já a nárazově...takové jsou i nákupy..času taky moc není...tedy toho společného....už máme oblek i většinu dekorací,zamluvenou předběžně hospodu a prstýnky vyhlídnuté, závoj my šijí na zakázku a v šatech už mám zamluvené nynější favority... :-D
Článek se načítá
jééééé,omlouvám se za Ty chybky... :-( spěchala jsem k troubě... ;-)
Ahoj holky! My se taky chceme brát v dubnu. Ale na úřadě ještě namají kalendář na příští rok, máme se ozvat začátkem roku. :-| V hospodě, kde chceme mít hostinu, taky nemají kalendář na 2008, tak si nás napsali na účetní lístek. No, nevím. Taky to tam mají do růžova a já chci svatbu do modra. Nebude se to bít? Už jsem si byla zkusit šaty - to se mi líbilo. Mám už shánět dekorace? Peťa
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jakýpak jste měly víkend?
Profilova fotka
Ahoj slečny, vítám nové dubňanky v diskuzi :-) Vidím, že se celkem činíte! jaro - Myslím, že modrá a zelená k sobě celkem jdou, i když hodně záleží na odstínu. Jestli ale mají bleděmodrý zdi, tak je to o.k. a se závěsama se dá v nejhorším něco udělat. Ale i tak si myslim, že by to nemělo vadit... ;-) A totéž si myslím o kombinaci modré a růžové - Peto. Záleží na odstínech... Horší by byla zelená výzdoba v růžovým prostředí... ;-) Ale taky by to šlo. Podle mě, pokud budete kombinovat jen dvě barvy a už do toho nebudete nic jinýho přidávat (maximálně neutrální bílou), tak to bude o.k.
Profilova fotka
A jinak - jak jste trávily víkend? Já byla se snoubencem u jeho rodičů. Musím se svěřit, protože mě nikdo (kromě snoubence, naštěstí!) tolik nepochopí... Musím říct, že spolu máme fakt hezký vztah - všichni navzájem. I Mira (snoubenec) s mojima rodičema a dokonce i rodiče spolu (seznámili jsme je cca po roce našeho vztahu a teď se schází i bez nás... :-)) Další důležitá věc ale je, že si ani jedna strana nechce nechat ujít svatbu svých drahých dětiček a hodlají nám s tím vším významně finančně pomoct. Naši ale zůstávají u té finanční pomoci. Maximálně občas mamka s něčím přijde, s nějakou radou a jak s tím naložíme, nechává na nás. Jenže... A tím se konečně dostávám k jádru věci :-N tcháni zřejmě chtějí nejradši celou svatbu zařídit za nás. Ukázali jsme jim naše favority na hostinu a to se jim líbilo (jsme celkem vybíraví, tak je to asi dost nóbl i na ně...) Když jsme ale řekli, že chceme pozvat některé kamarády a zapřáhnout je jako řidiče, začala mela. Nejdřív, že kamarádi nemají na svatbě co dělat, s těma ať řešíme svícu. Pak, že buďto někoho pozvem na svatbu, aby se bavil, nebo aby nás tam vozil... Všechno to znělo celkem rozumně. Oni si ale asi myslí, že když někdo nemůže pít, nemůže se bavit (podle sebe soudím tebe). Tak chtějí najmout autobus a pár profi řidičů s luxusníma autama (a to v rodině nemáme žádný trabanty - ale např. Laguna nebo Almera prostě není vhodný auto pro nevěstu ani ženicha...) Jsem z toho celá rozpačitá, vím, že to myslí dobře - chtějí prostě, aby to bylo všechno dokonalý. Ale my radši budem mít na svatbě kamarády, kteří nás povezou v normálních autech, místo cizích lidí - kteří stejně na hostinu musí - kteří nás povezou Lexusem nebo BMW... Ach jo...
Profilova fotka
Ahoj Ivi, tak to ti nezávidím. já naštěstí problémy s tím, že by mě někdo kecal do svadby nemám. Samozřejmě občas se někdo s něčím objeví, ale dá se to nějak zvládnout....
Profilova fotka
No já doufám, že se nakonec dohodnem na nějakým kompromisu... Když on je tchán hodně "udělanej" do aut, tak se nemůže dočkat, jak nám to bude zařizovat a my mu takhle překazíme plány... Nemá nám ale co říkat, koho pozvem na svatbu a koho ne. Já třeba zdaleka nehodlám pozvat ani celou rodinu (by nás bylo asi 100), radši tam budu mít pár nejbližších přátel... jo, někdy to není s rodičema lehký, zvlášť když nejsou moji. Mamce bych totiž klidně řekla, že se sní o tom už nehodlám bavit, že mi stačí znát její stanovisko a já už s tím nějak naložím... ale říct tohle tchánům, no tolik drzosti nemám. Hlavní rozdíl je ale v tom, že naši nám do toho prostě kecat nechcou. A tak se mi celkem líbila myšlenka tchánů, že se musí s našima někdy sejít bez nás a na všem se vklidu domluvit. Normálně bych vůbec nepřistoupila na to, aby někdo řešil naši svatbu bez nás. Ale oni dosáhnou svojeho. Naši ví, jak si to představujem my, souhlasí s tím, tak budou stát za náma. No a nakonec budou spokojeni všichni. :-) Ještěže to řešíme takhle dopředu. Si neumím představit, že bych třeba měsíc před svatbou měla podobný strssy kvůli rodičům... ufff :-S
Profilova fotka
Ahojky holky, tak ja jsem taky konecne v praci :-( Udelalo se hezky, ze? ]-( Tak my o vikendu prozkoumat hospudku na svatebni veselici nebyli ... Byli jsme na leteckem dni v Jihlave a sazeli jsme tuje :-D Ivo, tak to Ti taky nezavidim ... budete mit aso honosnou svatbu, co? Jinak asi zalezi na vas, vy musite posoudit, zda ty kamaradi Vam budou jezdit na svatbe radi a nebude jim vadit, ze nepiji ... nebo zda to budou brat jako nutne zlo ;-) Treba me osobne by to nevadilo delat ridicku nejake kamaradce na svatbe, umim se bavit i bez alkoholu, ale znam dost lidi, kterym to nejde :-/ Leni, tak to je fajn, ze jste uz vybrali ... ty barvy nevim, zkus si tam vzit neco z te zelene vyzdoby a porovnat s tou modrou, jak to pujde dohromady ...
Profilova fotka
*ivulla* teda jesteze to u nas zatim nikdo nevi :-D Bych asi koukala, kdyby mi rekli, ze se sejdou s mima rodicema a domluveji to :-o Doufam, ze se to nestane :-o
Profilova fotka
ahoj holky, vítám nově příchozí ;-) ivy - tak to je síla :-(
Profilova fotka
Ahoj Editko :-) Taky vitam jinak nove prichozi :-) Kozlikumazliku ty mas uz snad vsechno :-o Peto, ono shanet muzes uz ted, aspon nebudes mit pak takove vydaje, jinak asi staci i dyl si myslim, pokud nechces neco specialniho :-)
Profilova fotka
Pavli, však tujky a relaxace na leteckým dni je taky potřebná zábava :-) Na hostinu, zdá se ještě máme čas. I když já to taky nechci nechávat na poslední chvíli. Hlavně to chci zamluvit brzo tak, aby se to líbilo Mirovi a mně a aby do toho už nemohl nikdo kecat ;-) . To bude asi na našich přípravách to vůbec nejdůležitější 8-( A jinak až tak honosná svatba to právě nebude. Nechci si hrát na něco, co nejsem... Sama studuju, naši mě zatím tak trochu živí (i když bez brigád bych to nedala...) a Mira je po škole teprve dva roky, takže zatím taky nic moc. Teď si prostě my dva dovolit drahou svatbu nemůžem a tak ji ani nechcem. Myslím, že to bude takový celkem průměrný. Jenže Mirovi rodiče se asi chtějí chlubit, jak "udělali" svatbu synovi... A to by právě mělo být honosný... Aby mohli ukazovat fotky... No jinak si to neumím vysvětlit, Necháme to teď trochu uležet, pár týdnů se tam neukážem, naše přípravy zatím pokročí a pak se uvidí, jak se to vyvrbí.
Profilova fotka
Tak to budu drzet pesti, at to dobre dopadne, kdyz jim to reknete uz nalinkovane ;-) Muzu se zeptat jestli pritel je jediny syn nebo snad prvni kdo se bude zenit ze sourozencu?
Profilova fotka
Ahoooooooj VŠEM :-) ivulla: díky za názor na barevnou kombinaci. Pavli: já ještě váhám s tou restaurací. Má spoustu výhod - je to blízko k nám, ceny dobré a tan park a klid!!! Ale co nás trochu odrazuje je to, že vevnitř je to trošku méně udržované - ne že by to byla barabizna, to ne, ale když tam člověk sedí a čeká na jídlo, tak si pár věcí všimne. Mohlo by tam být i více světla. A ty bleděmodré zdi a závěs - ty jsou tmavší (nevím nevím). A ještě mě napadlo, jak se tancuje na koberci - je tam velký prostor - pro stoly a dostatek i pro tancování, ale je tam koberec a to mi přijde trochu divné na tanec. No každopádně ještě mám 2 tipy na restauraci, tak to tam omrknem (ale ty už jsou dál od domova). O víkendu jsme oznámili našim a zároveň příbuzným (byli jsme na oslavě kulatin) datum naší svatby a pozvali jsme je. Už bylo popito, když to miláček oznamoval, dokonce všem řekl, jak mě miluje a já jsem byla tak nervozní, že jsem nebyla schopná říct, jak ho taky moc miluju, tak jsem mu to pak pošeptala. Ale myslím, že měli všeci radost. V neděli jsme to pak oznámili rodičům mého snoubence a tak byla reakce více než chladné, něco na způsob: "Jo a co jako." - obrazně řečeno. Po jednou pokývnutí se už o tom s náma nebavili. Já vím, že jsme už jim naznačili, že to bude příští rok a asi v dubnu, ale teď už je to doopravdy... Ach jo, já moc tchýni a tchána nemusím. Ale co se dá dělat. Já si radost z těšení se nedám zkazit. Ani nemám odvahu se jich ptát, zda nám se svatbou finančně pomůžou, protože tchán začal mluvit o svých starostech a kolik co stojí do bytu... Tak jsem si vám tady postěžovala :-( Ale jak to tak čtu tady na beremese, tak skoro každá máme nějaké starosti, že. Zatím papa
Profilova fotka
leni - nech tomu chvilku klidu, oni se s tim snad srovnaj,.. jestli jejich rekace bude furt taková, tak snad lepší na ně nereagovaat, nenechat si to zkazit,... a užít si to nejvíc, co jde :-D
Profilova fotka
Leni, no uvidite az mrknete jeste nekam jinam ... To misto co jsme vybrali my, je od naseho bydliste taky docela daleko, takovych 20km :-/ Tak doufam, ze se nam tam bude aspon libit a kdyby ne, tak pak bych uz hledala nekde blizoucko ;-) Aspon by odpadla starost o odvoz lidicek domu ... S tim kobercem taky nevim, vetsinou byvaji parkety nebo dlazba, ja na koberci tancila jen doma :-D :-D a taky se to dalo ;-) Holky vy me pomalu desite s temi rodici :-D No ja mam zatim vztahy s rodici pritele dobre ... ale to jeste nevi o svatbe :-D :-D :-D Nic jsme zatim neresili :-( Ja se spis bojim moji mamky nez tchyne :-D :-D Jinak jsme chteli svatbu oznamit na Vanoce, ze by jsme jim pod stromecek koupili sadu cukr, mouka a peceme na svatby :-D :-D :-D Muj napad!!! :-D Ale asi jeste pockame :-o
Profilova fotka
Pavli: Je jediny syn, ale má ještě sestru. Navíc je dokonce i z obou stran první vnuk, co se bude ženit, takže velká sláva... A jeho sestra se chce taky co nevidět vdávat, ale zatím se řeší naše svatba. To jí taky rodiče řekli, ať zapomene na to, že bude mít svatbu příští rok, to se totiž žení Mireček a řekl si to první, tak má sestřička smůlu. Nám by to přitom nevadilo. Teda nejdřív to plánovala třeba měsíc po nás, což by mi přišlo trochu brzo, ale co. Pak ale přišla s tím, že třeba v září, v čemž nevidím žádný problém, ale u rodičů to taky neprošlo. Bylo mi jí celkem líto. S přítelem chodí 9 let, za rok jí bude 26 a čekala jen, až dodělá školu... Vcelku ideální doba na vdávání. No třeba si to ještě rozmyslí. Nebo se na ně vykašle a řekne jim, že svatba prostě bude a jestli se jim to nelíbí, ať nechodí a oni stejně přijdou a budou do všeho kecat :-) jaro: Holt kdo si chce svatbu užít, tak ať to má se vším všudy. Na druhou stranu si říkám, že když se nepovede všechno tak, jak chceme teď, tak to budeme mít vybraný dopředu a svatební den pak bude ideální ;-) Gratuluju k oficiálnímu oznámení termínu. Z toho si nic nedělej, co na to říkají tcháni a nenech si zkazit radost. My jsme oznámení oficiálního data trochu po... Mira s tím pořád dělal drahoty... A pak už k tomu ani nějak nebyla příležitost to oficiálně oznámit, prostě to tak nějak vyšlo najevo....
Profilova fotka
Edit, díky ;-) Po zkušenostech už si radši dávám pozor na pusu, ale někdy mě to dost žere. Už jsem prozkoumávala svatební oznámení a i když jsem se bála objednávání přes net, tak to asi zkusím - paní mi psala, že mi pošle vzorek oznámka a pozvánky ke stolu - už se těšííííííííím :-) :-) Já vím, že je ještě spousta času (relativně :-D ), ale proč se nepodívat, že. Budem stejně muset probrat počty a komu co poslat. Ono se to pak všechno nahromadí, tak ať toho není moc nejednou k zaplacení :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?