Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Ahoj dubňanky. Vy jste tady fakt pořád! Nestíhám si ani číst, co jste všechno prodebatovaly... Takže jaké jsou největší novinky? :-)
Profilova fotka
To teda jo, v kostele je to moc krasny :-) Ja bych kostel brala hned. Jako mala jsem ministrovala :-D :-D Ale pritel kostel nemusi ... a ja zase radnici, meli tam segry svatbu a me to prijde takovy moc ouradny a nic moc peknyho tam taky nemaji ....
Profilova fotka
Ahoj Ivu, ja myslim, ze nic zasadniho se nezmenilo :-D A u tebe?
Profilova fotka
No já byla včera po1. zkoušet šaty. :-) Malou ochutnávku mám v albu
Profilova fotka
Byla to celkem sranda. Mamce a ségře se hned jedny zalíbily. Mamka mi je chce dokonce koupit z toho salónu, jestli to jde a nebude to drahý... :-N Tak jsem se jí asi líbila. Když ony to ty mamky tak nějak prožívají...
Profilova fotka
Tak to je fajn :-o Ja uz chci taky nekam vyrazit :-( Ale se mi zda jeste brzy :-| Me se libili ty prvni :-D A ty posledni jsou s vleckou??? :-D
Profilova fotka
A k vaší diskuzi ohledně místa obřadu. My to budeme mít oba v kostele, jsme oba křtění. Kdybych ale měla volit něco jinýho, šla bych asi někam na zámek... Taťka točí svatby a na radničních obřadech se často nasmějeme... Třeba když oddávájící hněte nějaký kraviny. Svatby na radnici mi přijdou nějak hektický. A jde to tam jak na běžícím páse, tak mi to připomíná někdy čekárnu u doktora. Žádná pořádná výzdoba a pokud nemáte někoho známýho, kdo vám pěkně zazpívá, budete poslouchat většinou skřehotání zakomplexované učitelky ZUŠky. Věřím tomu (a vím to), že jsou světlé výjimky, ale těch je fakt málo..
Profilova fotka
jj jsou s vlečkou - do kostela jak dělaný, jestli Tě to zajímá, pošlu Ti je do IP. :-) jen si je nedám do alba, protože snoubenec by mohl šmejdit...
Profilova fotka
Tak si čtu, co jsem napsala - My to budem mít oba v kostele.... To by byla raritka, kdybysme měli obřad každej jinde ;-) To oba patří jen k tomu, že jsme oba křtění... 8-)
Profilova fotka
:-D si me pobavila tou ZUSkou :-D :-D Tady u nas taky zpiva jedna pani ucitelka ... ale ja nema hudebni sluch, takze tezko soudit :-D Ale nelibi se mi to ... zpiva moc vysoko a je to jak na opere ]-( Jestli muzes tak posli :-)
Profilova fotka
Ha! A le jak připojím přílohu? Toho jsem si nevšimla... Jde to vůbec? :-(
Profilova fotka
K te pani ucitelce - ony se většinou nemají kde jinde předvádět, tak si to užívají, jak jenom to jde. A přitom méně je někdy více. Já sama umím zpívat jenom u táboráku, když se to ztratí v davu. Ale když se mi to nelíbí, na svatbě to nechci... Lepší je se porozhlídnout po okolí, poptat se. Já mám třeba kamarádku, která zpívá v kvartetu a jsou naprosto ůžasný! Možná se s nima domluvím a pozvu je i do kostela, protože je to osvědčený ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak jsem některý fotky těch posledních šatů přidala do alba a pak je zase smažu... Stejně na nich není nic moc vidět. Mají tam schválně takový přítmí, aby z fotek nic nebylo a nedalo se to obšlehnout...
Profilova fotka
no hotovy princeznovský ;-)
Profilova fotka
Tak jsem se pochlubila, což mi udělalo mooc dobře a teď chci sdílet radost zase s někým jiným. Tak se taky s něčím pochub!
Profilova fotka
no ja fakt nic nemam jeste :-D Jen jsme uz mozna vybrali mistecko na hostinu, tak se tam chcem mrknout osobne ... je to nejaky mlyn - penzion a delaji tam i obrad ... Ti poslu odkaz do IP ;-)
Profilova fotka
Ahojky nevěstinky! Tak jsem si včera zamluvila termín na zámku. Už konečně můžem vyrazit vybírat hospůdku s přesným termínem, jsem hned klidnější. Dala jsem si to na 12,00 mají to po hodině, takže to není jak na běžícím pásu
Profilova fotka
Ivul mě se na tobě moc líbí ty první a třetí ;-)
Profilova fotka
Blahopreji ... ty jsi vcera psala, ze jste si nejakou hospudku vyhlidli, ale ze termin co chcete, je obsazeny? =-) Ja premyslim o obradu az odpoledne, pry se oddava az do peti hodin ... nevite o tom nekdo? Jestli je to vsude ?
Profilova fotka
No to vypadá moc hezky - útulné, příjemné i podle těch fotek z akcí. ;-) U nás bude oříšek najít něco takovýho v příjemným prostředí někde v přírodě, hezký uvnitř a aby se tam vešlo 50 lidí na oběd... :-(
Profilova fotka
Ono to na fotce vypadá vždycky jinak, než ve skutečnosti :-) Já jsem se dobře cítila taky v těch prvních. Ale ty poslední byly prostě uauuuu. Ani mě tolik nezaujaly v katalogu. Až když jsem je viděla ve skutečnosti a pak oblečený. Jsou fakt nádherný, jemňounce vyšívaný, romantický a mají hlavně krásnou vlečku! Na tu se budou svatebčani v kostele dívat skoro hodinu, tak ať je na co :-) Medy: gratuluju k rezervovanýmu místu obřadu :-) Kde to bude, smím-li se ptát. Je fajn, že to mají po hodině, snad se nesrazíš s jinou nevěstou ve dveřích ;-)
Profilova fotka
Ivul, ty poslední šaty jsou taky krásný, já mám spíš takový svůj styl, proto se na něj zaměřuju i u jiných, ale ty jsi podle fotek docela drobná, tak ti ty tvé vybrané taky moc sluší. Jsou opravdu krásné, ale já bych v nich asi moc krásná nebyla :-) Máme to zamluvené na zámku v Trmicích. Mám ho v albu
Profilova fotka
Medy ten zámek je fakt pohádkovej! Bude tam určitě moc krásná svatba :-) A taky spousta možností, kde se fotit x-)
Profilova fotka
já bohužel na žádné svatbě ještě nebyla :-( , kromě jedné to mi byly 4 roky - takže toho si moc nepamatuju. Tak se podívám jak to vypadá až na mé vlastní. Kostel má pro mě zvláštní význam a na štěstí pro přítele také.... takže určitě svatba v kostele...
Profilova fotka
Tak ja byla na svatbe svym dvema sestrickam, sestrence a jednomu kamaradovi ... u holek to bylo vsechno takove rodinne, obidek, posedet a pak se vse odehravalo doma ... no nijak me to moc nezaujalo ... kamarad byl z deckeho domova, takze mel na svatbe vesmes mlade lidi, pratele ... byla grilovacka na zahradce ... a to bylo moc fajn ...
Profilova fotka
Ivul, je to tam moc hezké už jsem tam byla na 2 svatbách, proto tam...Mají tam na focení i zahradu, takže to bude fajn, ale teda já se nesnáším fotit ]-( Péťo, tak to mě se svatbama roztrhl pytel, za poslední tři roky jsem byla na 7 :-)
Profilova fotka
Ivi, krásné šaty, v jakém salonu jsi si je byla zkoušet? Mohla bych taky poprosi poslat do IP ty tvé vybrané....
Profilova fotka
Já mám z těch svateb takové smíšené pocity, některé neutrální, jiné nespokojené a naopak zase i moc hezké
Profilova fotka
Tak to já byla na svatbě několika kamarádům našich. Ale to jsem byla fakt malá. A potom až teď před 2 měsícema, kamošum. Měli tam jen rodinu a nás se snoubencem (dělali jsme jim "řidiče"). Ale bylo to inspirativní :-) hlavně ale čerpám inspiraci tady! :-D
Profilova fotka
Ono hodne zalezi na lidech, kterim se zucastni ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?