Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Koukám do své pošty a od Edit nic.....a ono to nebylo pro mě. Jaro ty jsi taky Lenka?
Profilova fotka
Ahoj medy - tedy Leni, jojo já jsem taky Lenka :-) To od Editky bylo pro mě ;-)
Profilova fotka
Já chci taky poštu :-( :-D Holky scháním na ruku štrasový náramek, trochu silnější, nemáte některá inspiraci?
Profilova fotka
Pavli 8,5 měsíce bez práce to je fakt hodně - v čem byl problém, to tě fakt nikde nechtěli? Ty jsi přímo z Jihlavy?
Profilova fotka
Peťo, ahoj, těch 8,5 měsíců jsem byla doma já, ne Pavla :-) Mě to komplikovala ještě škola (chodila jsem v pátek po poledni) a hledala jsem práci mimo svůj původně vystudovaný obor - no hledala jsem až jsem našla :-)
Profilova fotka
jé, já jsem telátko :-) tak hlavně že jsi našla. Mě teď volali ze zamluvené restaurace, že se podívali do špatného kalendáře a že ji mají už zamluvenou o někoho dřív, takže máme smůlu.... :-S To jsem zvědavá, kam tolik lidí v okolí dáme :-(
Profilova fotka
:-( Peťo, to je mi líto. To naštve, že ]-( My tam teprve jdeme (v pátek na véču, vyzkoušet). Kolik budete mít lidí?
Profilova fotka
Tak uz jsem tu ... to byla teda cesta :-( Se mi zda ze cim dal vic ty ridici jezdi jak paka :-D No ja jeste Peto na pracaku nejsem, vybiram si dovcu a pri tom hledam ... no doufam, ze najdu brzy ;-) Chtela bych pak uz taky po svatbe v doholednu mimco, tak at si na nej taky vydelam :-D :-D :-D Jo a Peto, co ten termin o tyden posunout, kdyby meli v te restauraci volno ??? My snad vyrazime restosku vyzkouset v sobotu :-o No spis je to penzion, tak uvidime ...
Profilova fotka
jo a z Jihlavy nejsu :-D :-D :-D Od Humpolca :-D :-D :-D
Profilova fotka
V tom nemáme úplně jasno, ale typuju tak 65 lidí.... Já dnes po cestě do práce potkala na křižovatce hořící auto.... kolegyně nabouraný kamion - fakt děs.... Pavli - já jsem si tě spetla :-( Taky mě napadlo posunout termín, ale to se mi moc nelíbí. Musely bychom to předělat v kostele a hlavně má ten termín pro nás význam, ten o týden dřív už by neměl :-(
Profilova fotka
aha ... hm, tak uvidite jestli sezenete neco jineho ;-) Spetla? Myslis, s tou praci ? :-D Se stane no :-D
Profilova fotka
jsem opět tady, teda holky, dneska je celej den na h**** :-S
Článek se načítá
Profilova fotka
japato? Nedari se?
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem si právě zamluvila termín a v pondělí si to půjdeme s přítelem zaplatit :-) Mám radost. Bylo volno na celý den, tak jsem si zamluvila 12,00
Profilova fotka
ahoj holky, já mám taky den blbec, nějak nic nestíhám :-(
Profilova fotka
Tak to já mám docela dobrý den, šéf odjel až do pátku pryč, takže tu budu moct být celý den :-D
Profilova fotka
medy: Vy budete platit obřad? My jsme nic neplatili (máme to na radnici). Gratuluju k termínu, já měla taky minulý týden velkou radost :-)
Profilova fotka
tak to se mas :-))) Jak sef zmizi, to se dejou veci :-D No ja mam dovcu a sef si me odvolal od pondeli do stredy pristi tyden do prace :-( To je radosti :-| Budu muset bydlet nekde v penzionu, doufam, ze to nebude nejaky blesinec :-o ble
Profilova fotka
ju, to me taky napadlo ... platite obrad? :-o my budem muset asi platit 1000,- za obrad mimo radnici ...
Profilova fotka
no ráno jsem šla na kávu, to pro mě došla známá, že je tu vip klient a mám se mu jít věnovat, tu byl do půl dvanáctý, tak jsem běžela na oběd, volala jsem kolegyni, že nestíhám, ať jde dom a v tom sem si uvědomila, že tam mám klíče, tak jsem sem doběhla a tady zamčino. Běžela jsem za ní snad kilometr :-S
Profilova fotka
čauky, našla jsem něco na netu - inspirace na hudbu k obřadu - pochody a jiné: http://www.sweb.cz/juch/svatby/index.htm
Profilova fotka
ahoj leni, no moc šikovná :-D děkuju :-D
Profilova fotka
není zač :-) ;-)
Profilova fotka
Dobre ranko ... tak doufam, ze budes mit dneska Edit lepsi den ;-) Leni, jsem vcera vecer koukala na ty ukazky hudby, co jsi sem davala odkaz :-) Fakt super ... :-D Ty tradicni pochody se mi moc nelibi ale :-( :-D
Profilova fotka
Jsem vybrala Kdyby se v komnatách ( Princové jsou na draka), Tenkrát na Západě ( Špinarová), Už nejsme volná ( Petra Janů ) .... :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
Dobré ráno Pavli, ještě mám něco - od holek z ostravské diskuze: http://www.havirov-city.cz/magistrat/... Tady to mi pomohlo ještě víc (shodují se tam některé ukázky s těma, co nabízí porubská radnice). Ta havířovská tam dokonce píše, že zapůjčují i cd.
Profilova fotka
mrknu na to dik :-) Nehci nic tradicniho, abych nebulela jak zelva, ale neco u ceho se zasmejem :-D :-D :-D
Profilova fotka
Dobré ráno, já se zase těším na klasický pochod a ještě bych chtěla aby mi ho hrál kamarád a na ty varhany v kostele.... no myslím že i bulet budu....
Profilova fotka
Já jsem zase říkala svému příteli, že tradiční svatební pochod (Wagner, Mendelson) jedině přes moji mrtvolu (tak jsme vybrali "Květiny bílé" z Rusalky - zatím, protože ještě jsem nenašla ukázky 3 pochodů). Ale on si ze mě stejně utahuje a občas začně pobrukovat tá tá tadá, tá tá tadá... :-D No já se určitě dojmu :-D
Profilova fotka
Ahoj Peťo ;-) jo svatba v kostele a pravé varhany - to je ještě větší doják než na radnici - zažila jsem to 3 x jako svatebčan a slzy jsem měla na krajíčku - je to krása.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?