Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Jj fakt, už jsme si tam volali a paní říkala, že klidně můžem přijít. Tak asi už mají termíny vypsané, zkusíme to a uvidíme. Koník je lepší. Snad mi nenastydne, když je takové hnusné počasí, jsou to ale starosti. Fakt že jo :-(
Profilova fotka
medy, jestli ho máš celoročně na pastevním odchovu, tak by neměl :-) , i když samozřejmě stát se může všechno :-S já vám tak závidím, už chci mít konečně potvrzenej ten termín
Profilova fotka
Taky máme o víkendu venkovní akci, tak by lepší pošasí bodlo. Edit není to klasický pastevní odchov, žije ve stáji, nesmí být venku, když je zima, někdy v zimě nejde jeden nebo dva dny ven, kdyžje moc velký mráz. A celou zimu nosí termodeku Edit, co závidíš? :-) Já taky nemám nic potvrzeného
Profilova fotka
medy - aha, já myslela, že ho máš celoročně venku,... no jak už to skoro všechny máte jistý a já ne :-( :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D , ale to se v lednu změní :-D
Profilova fotka
Ne-e, nemám :-) Co nemáš jistý? Termín nebo svatbu? Proč v lednu? Jsem zvědavá co?
Profilova fotka
termín, matrika je vypisuje až v lednu kokoti
Profilova fotka
No já doufám, že u nás už budou vypsané, bavili jsme s paní na zámku, a ta říkala, že není problém, paní na matrice nevím :-) Radši tam napíšu.
Profilova fotka
je to asi lepší si to ověřit :-)
Profilova fotka
No zkusím tam nejdřív zavolat. Ale nemám ty úředníky ráda, připadám si, jako když je otravuju ]-(
Profilova fotka
no tak to já taky, ani jsem tam osobně nešla,... akorát jsem zvedla telefon a předběžně jsem se s nima dohodla
Profilova fotka
Taky tam radši nejdřív brnknu... Loučím se, mám tu moře práce a šéfa :-(
Profilova fotka
tak krásný zbytek dne medy :-D ať Ti to rychle uteče :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Jsme se dostlali s tématem až na druhou stránku, tak to ne :-) Zdravím...
Profilova fotka
Dobré ráno, je tu někdo? :-)
Profilova fotka
Ahoj medy, já tu jsem :-) Dobré ráno
Profilova fotka
Koukala jsem, že nechodíš do 2008, já tam občas mrknu, ale nestíhám v práci tak sledovat ten tok informací :-)
Profilova fotka
No tam jsem ještě nebyla - teda jen jsem tam nahlídla. Já chodím ještě na diskuzi Ostrava - Poruba, ale tam už holky chodí jen občas, tak jsem mrkla ještě na 22.9.2007 Ostrava a okolí.
Profilova fotka
Já tady svoji jinou diskusi nemám, z mé oblasti tu nikdo moc není, co jsem koukala do členů..
Profilova fotka
Ahojky ... jsem vcera nejak nestihala ... litala jsme vsude mozne po venku a vlastne nic poradneho neudelala :-/ Editko, s praci je to tezky :-( Vcera mi volali z jedne firmy, ze by meli zajem, tak tam jdu v patek, ale chteji tam komunikaci v nemcine a ja nikdy s nemcem nemluvila :-o Tak nevim jestli do toho mam popripade jit :-/
Profilova fotka
ahoj holky pavlí - zkusit se má všechno,... komunikaci zvládneš, hlavně, aby si se nezasekla, snaž se mluvit plynule, nemusí to být gramaticky správně, jde jen o to, aby viděli jakou máš vyřídilku :-D leni - máš ode mě zprávu v ip medy - ahojky, z toho si nic nedělej, já taky k sobě nikoho nemám, tak lezu na víc diskuzí :-D
Profilova fotka
:-D :-D :-D ja uz tam na jednom pohovoru byla, vubec jsem se nepripravila a on spustil, ani nevim, co jsem mu tam povidala :-D Nestihala jsem si to prekladat :-D Ntoz co rikal on :-D :-D :-D Hoky myslite z oblasti odkud jste? :-D Ja tady od nas nikoho jeste nezahledla :-D
Profilova fotka
Ahoj Edit, jojo díky :-) Ahoj Pavli, přeju hodně zdaru :-) a síly při hledání práce (já jsem byla 8,5 měsíce bez práce)
Profilova fotka
:-( 8,5 mesice? :-o ty brdo ! No ale clovek si ma odpocinout :-) Ale nevim, jak bych to delala s penezma :-( Na UP moc dobre neplati :-D
Profilova fotka
Tady je to super - to beremese, ale trochu mi vadí, že jak napíšu komentář do diskuze, tak mě to hodí zpátky na přehled témat a musím se furt vracet zpátky :-( ]-( :-D
Profilova fotka
Pavli, to máš pravdu, ze začátku fajn, něco bylo ještě našetřeno, ale pak to začalo docházet a nakonec po 6 měsících přestala i podpora, tak to pak nebylo vůbec příjemné, můj přítel mi moc pomohl a společně jsme to zvládli. Kvůli tomu (penězům) se taky ta naše svatba posunula.
Profilova fotka
Jj, presne tak, taky me to stve, jak se musim vzdycky vracet ... Ale treba kdyz jsem v diskuzi neprihlasena a prihlasim se, tak me to hodi do ni primo, kde jsme skoncila :-) hm, je to na nic s tou praci, hlavne sehnat neco co bavi a aby tam byli fajn lidi :-( Jinak jeden zanmej je ted po vejsce a taky hleda praci a podporu nema zadnou :-o Jak bydli s rodici a sourozenci, kteri si vyelavaji ... to je pak husty!!!
Profilova fotka
No nic jedu pro mamcu do nemocnice .... tak zatim papa
Profilova fotka
Ahoj Pavli, hezký den :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, musela jsem na chvíli pryč........mám tu šéfa a pořád chodí okolo ]-(
Profilova fotka
Taky mě štve, že mě to háže do seznamu....ale co aspoň si mám s kým přes den občas pořešit své starosti kolem svatby.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?