Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
pavlí - se občas stane :-D :-D :-D lenulinka - já už mám šaty, fotografa a hostinu - ale termín budu mít na jisto až v lednu ]-(
Profilova fotka
Ja nic nic nic nic nic :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D zatim si ucelujem predstavu, nevedeli jsme ani jak to bude velky, takze jsme nemohli ani vybirat restauraci ... Ale ted uz tak nejak vime, takze v nejblizsi dobe bych to videla nahlasit termin na matriku, zajistit misto na hostinu a mozna snad kapelu nebo DJ A az bude nalada a cas, tak bych se podivala po satech, ale az nekdy v zime asi :-(
Profilova fotka
myslite ze je blbost si pronajmout park se zamckem jen na foceni? :-|
kazda holka se na to uz od mala tesi a pak to utece a je po vsem :-( skoda, ze to nejde opakovat alespon jednou za pet let....:-) koukala jsem ted po satech a musim rict, ze jsou fakt vsechny uzasny, co holky?!:-) ja bych to videla na svatbu nekde, kde budeme jen my. a ne aby to tam bylo s obradama jak na bezicim pasu...loni jsem zazila jednu svatbu na zamku a museli jsme cekat az svatbe pred nami se nafoti v parku a pak nasledoval obrad kamaradky a uz se tam stosovala dalsi svatba . . no proste hruza hruz...to je jak v krematoriu... :-)
Profilova fotka
lenulinka - takhle je to asi všude,.... u Nás je obřadní den jen v sobotu - takže je to jak na běžícím pásu, jak už sem tady jednou psala, tak tam i kolkrát naběhnou japonci a fotí si tě jako exponát :-D :-D :-D :-D pavlí - myslim, že je to docela zbytečný vyhazování peněz ;-) , ale to je jen můj názor - to se tam normálně nemůžeš vyfotit? To si ho musíš pronajmout?
Pavli, to se fakt ten park musi pronajmout? no to je sila:-) to jsem jeste neslysela, ale pokud nenei kde jinde udelat fotky moza vam nic jineho nezbyde... emispheare, a nechces mit svatbu nekde jinde? ja mela treba predstavu nejakeho obradu klidne venku...hlavne ale, abychom si ten den uzili a meli to misto jen pro sebe....
Profilova fotka
já miluju vlašák, fakt, že jo,.... vždycky jsem tam chtěla mít svatbu, akorát mě s tímhle štvou a nadávám jak špaček, ale jinak jsem v pohodě :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
ja letim domu.... hlavni je, aby se to libilo vam dvema.
Profilova fotka
no ja nevim, jestli se to musi pronajmout ... chteli jsme tam mit obrad ... uz z toho duvodu, ze jak tady pisete, by jsme byli asi prvni kdo tam svatbu mit chce nebo bude, takze nejake cekajici jine nevesty nehrozi ... nemam to rada :-( Ale ted jsem nasla jednu restauraci, ktera je adeptem na hostinu a delaji tam i obrady v zahrade ... to by nam prave odpadla shanka zidli, stanu, kdyby bylo osklive a tak kapku i vyzdoby ... Vse by bylo v jednom mlyne, kdyz bude osklive tak maji moznost i obradu uvnitr ... a taky kdyby tam byla tedy hostina, tak tam jina svatba asi uz nebude!!! :-D No ale zase ty fotky nebudou takovy pekny jako ze zamecku a parku no :-(
Profilova fotka
pavlí - máš někde fotky toho mlýna?
Profilova fotka
poslu ti odkaz do IP,ju?
Profilova fotka
juju , jdu na to kouknout
Článek se načítá
Profilova fotka
pavlí - tam to vypadá pěkně ;-)
Profilova fotka
no jsem zvedava na dojem, az se tam kouknem :-) a taky na rozpocet :-o
Profilova fotka
no tak jasně, kdy tam jdedete? O víkendu?
Profilova fotka
jestře nevim ... v tydnu asi cas nebude, tak mozna o vikendu ... musim podat inflo priteli a domluvit se :-) Tam to asi bude chtit zamluvit driv :-( a promyslet to i s obradem ... No nic musim jit varit vecu :-D
Profilova fotka
pavlí- tak se měj krásně, já za chvilku mizim dom, tak zítra papa ;-)
Profilova fotka
Ahojky .... to je zase osklivo :-| Myslim, ze bude chumelit :-D :-D :-D Jak se jinak mate? :-)
Profilova fotka
ahojky, chumelit? NO nestraš,... jinak se mám docela dobře, akorát mi sem dovezli paletu katalogů, tak jsem hned po ránu měl a rozcvičku
Profilova fotka
Čauky, já se mám fajn :-) Co děláte? Jste v práci? Mohlo by to utíkat rychleji :-|
Profilova fotka
jaro - a to je teprve začátek :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
:-S :-S :-S no právě :-D :-D :-D
Profilova fotka
hm, ja sem doma, mam dovcu :-( A celych 14dni mi leje :-(
Profilova fotka
já chci taky dovču - na mě čeká za týden ve čtvrtek a v pátek :-D
Profilova fotka
hm, ja bych dovcu, kdybch nebyla doma, mela rada ... ale takhle a jeste k tomu to pocasi ]-( Davala jsme v praci vypoved k poslednimu srpnu, ale zyblo mi dost dovoleny, tak si ji ted jeste vybiram a vlastne hledam neco jineho ... takze opravdu zabava :-D
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Tady je taky ošklivo, ale prý se má o víkendu udělat hezky, tak uvidíme
Profilova fotka
pavlí - nacházíš? ahoj medy ;-)
Profilova fotka
Ahoj Edit, tak jsme se s přítelem asi rozhoupali a zítra si zajdem na matriku vybrat nebo spíš zamluvit vybraný termín :-)
Profilova fotka
medy - fakt? Co koník?
Profilova fotka
No už se musí udělat hezky jedeme v pátek na firemní akci a budeme spát skoro venku :-( a od lidí to schytám já :-S

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?