Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
kyserko: jj, uteklo, díky se musím pochlubit kamarádka co chytla moji kytku byla požádána o ruku... ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím při pondělku, a přeji krásný den a celý týden... ;-) Spetro, týjo, to tak letí, že za chvilku budeš mít miminko v náručí.. to je krásný! A jméno už máte vybraný? ;-) A s tou kamarádkou co chytla kytku, to je super! ;-) Všechny moc zdravím, jdu pracovat.. mějte se fajn, já zase nakouknu.. x-)
Profilova fotka
spetra. ty brďo, že by na těch pověrách něco bylo? :-) Já teda kytkou neházela, jednak by bylo blbý s ní házet na obědě a jednak by mi jí bylo líto :-D
Profilova fotka
spetra. tak držím palečky, ať vše v poho s miminkem zvládnete.... moji kytku chytila sestřenice, ale je jí teprve 12, tak strejda, její otec, dělal pěkný rozruch, že svatba u nich v rodině to teda ani omylem :-D a za měsíc mi máma hlásila, že si tenhle strejda konečně vzal naši tetu (takže sestřenička tu kutky chitila mámě, která ani nechytala, když je strejda takovej) :-N já myslím, že na tom něco je určitě....hlavně se všichni bavili
Profilova fotka
já si nechala udělat náhradní zmenšeninu.... té svojí jsem se taky nechtěla vzdát... ;-) No já už asi 20 let chci Tomáška.... no a s manželem už jsme asi před 2 lety udělali "obchod" a Tomášek bude.... ;-)
Ahoj, omlouvám se, že se tu k vám tak vkrádám, ale mám dotaz na zkušenější: chtěli bysme svatbu 26.4.2009 někde v Beskydech nebo Hostýnských vrších, ale trochu se bojím, že bude ještě hodně zima - jaké jste měli počasí vy, co jste se v tom regionu vdávaly? Bylo to na obřad venku?
Profilova fotka
Spetro, Tomášek je moc pěkný jméno, já jsem měla být původně Tomáš... :-D Miri, tak to je něco taky, s tou Tvou kytkou... :-) Já neházela, tenhle zvyk se mi zase tolik nelíbí... ale myslím že se všichni bavili i tak, hlavně při krájení dortu a rozbíjení talíře... :-D Omcamauto ahojky, my jsme 26/4 měli pěkně, ale v dubnu to bylo hodně proměnlivý počasí, takže jsem se vyloženě modlila, aby bylo hezky, protože necelej týden před tím byla docela zima a pršelo. Ten den svatby ráno bylo taky zataženo, ale pak se to vybralo, hrozně foukalo, ráno docela kosa, a kolem toho poledne už to šlo, ale podotýkám, že jsme měli svatbu na jižní Moravě, ve Slavkově, kterej je docela známej nižšími srážkami než třeba v Brně, a o horách už vůbec nemluvím... Já bych si v tom dubnu obřad venku netroufla, nikdo neví jak bude, a kdyby pršelo, byla by to hrozná škoda. Co takhle udělat svatbu na horách, ale třeba v nějaké malé kapličce, a nebo si vybrat nějakou pěknou horskou chatu, s restaurací, a udělat svatbu přímo tam, třeba v nějaké větší místnosti? Nevím, jaké jsou možnosti, moc to tam neznám... ale myslím že kapliček, nebo i hradů je v té oblasti hodně... Tak hodně štěstí! ;-)
Profilova fotka
omcamauta: my tedy počasí na svatbu venku neměli, bylo pošmourno, ráno krápalo a pak odpoledne pršelo. ale stihli jsme se venku vyfotit, na těch fotkách dokonce vypadá, že bylo krásně, a jak jsou bez listí, má to krásnou atmošku. a zase rok předtím byly v dubnu pařáky. to nenaplánuješ. určitě vyber místo tak, aby možné obě varianty a dle počasí se zvolila aktuálně ta optimálnější.
Profilova fotka
omcamauta: my měli svatbu 18. a počasí vyšlo bezvadně, viz album, ani mi nebyla bez rukávů zima, snad jen v kapli bylo chladno,a le venku nádhera. je ale fakt, že to byl v tom týdnu jediný hezký den
Profilova fotka
my jsme měli 26.4. nádherně, ale ještě den před tím nic moc... ne nadarmo je to aprílové počasí...
Profilova fotka
Holky ahoj, zdravím všechny a přeji krásný víkend, konečně začíná vylízat sluníčko, tak snad bude hezky i o víkendu! Mějte fajn víkend a odpočívejte! Pá
Profilova fotka
Ahojky, také zdravím.Včera jsme se vrátili z Brna,cesty byly dobré,počasí také ušlo.Děti se vyřádili a uteklo to. Navštívili jsme zoo,plavání,cvičení pro děti a asi 3 nákupní centra.Na víc už nezbyl čas. Bylo to fajn,ale doma je doma.Je to na mě moc velké město a hrozný provoz. ;-) omcamauta: 26.4.2008 bylo u nás v severních Čechách docela dobré počasí,trochu foukalo,ale jsme hned pod Krušnými horami.A v poledne pršelo.Jinak bylo akorát na svatbu - ani vedro,ani zima. Přeji všem pěkný víkend. :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, to je tady teda novinek :-) Omlouvám se, ale nějak se nstíhám zapojovat. Prvních 14 dní v září jsme konečně byli na svatební cestě, krásně nám to vyšlo, nádherný počasí, moře, atd. Trochu jsme zápasili s místní kuchyní, ale jinak pohoda. V práci toho mám taky dost a doma nemám náladu PC ani zapnout. Na koníka se zatím nepřesídluji, ale je logický, že většina novomanželek ano. ;-) Koukám, že tu máme spoustu dalších těhulek. :-) Tak ať vše vyjde a všcihni jsou zdraví - mimisek i maminka. Hrozně to letí, že? Za chviličku už máme půl roku po svatbě :-) :-)
Profilova fotka
Petuli ahojky, takže výlet do Brna proběhl v pohodě, jo? Měli jste krásný počasí, tak to jsu ráda... snad se Brno líbilo. ;-) Já zdravím všechny, jsu marod, skolila mě jakási hnusná chřipka, tak jsu doma a kurýruju se. A to byl ten víkend tak krásnej, ale i přesto si mě bacil našel. Snad vy jste v pohodě, a odoláváte bacilům... ;-) Páji, fakt to letí, je to něco. Ani jsme si neuvědomili tento měsíc, že bylo zase 26., tak snad na půl roku si to uvědomíme... :-)
Profilova fotka
ahoj holky, musím se pochlubit, další do klubu těhotných, zatím v časném stadiu, tak nám držte palce. :-D paaja: a kde na svatebce jste byli???
Profilova fotka
Miri, tak moc gratuluji a držím palečky :-) Byli jsme v Turecku, v oblasti Side, letovisko Colakli. Leni, na páteční výročí 5 měsíců jsem si vzpomněla, protože naši měli taky výročí svatby...28 let ... To jsem zvědavá, jestli se toho taky dožijem ;-)
Profilova fotka
Miri: moooc gratuluju a držte se ;-) já měla ze začátku ambice mírně oslavit každý měsíc v prvním roce.... no popravdě nám to vydrželo první měsíc.... ;-) a 4. měsíc jsem si už ani nevzpomenuli... :-N
Profilova fotka
miri: moooc gratulujeme a držíme s Jakoubkem palečky ;-) Jdeme dneska na první očkování, tak nám držte palečky, už teď je ve mě malá dušička :-( Asi to ořvu, až ho budou píchat :-(
Profilova fotka
Miri ahojky, tak to je super, tak moc gratuluju! Ať je vše v pořádku, a těhotenství proběhne v pohodě a bez problémů, a máte krásný a zdravý miminko! ;-) Týjo, tady se to nějak rozjíždí to těhulkovství, třeba se taky brzo zapojím... :-) Kryserko, držím palečky na očkování, aby to malýho moc nebolelo, a aby to v pohodě přijal, a neměl žádný potíže... tfuj tfuj! Páji, určitě se toho dožijete, 28 let nic není... :-D ;-) Spetro, my jsme vydrželi do 4. měsíce, a ten 5. jsme si nevzpomněli.. ale na půl roku asi zajdeme někam na dobrej oběd, a chtěla bych jet někam na výlet, možná do termálů do Laa, máme to kousek...
Profilova fotka
Jéé, Leni, do Laa bych si taky dala říct. Byla jsem tam loni v zimě, fakt super. Ale je potřeba tam jet v týdnu, pátky a víkendy jsou hrůza. A připrav se na to, že je tam víc českejch důchodců než samotných rakušáků... :-) Holky, my dvě s Lenajskem jsme poslení netěhulky??
Ahojky:) všechny vás moc zdravím:) Miri-moc moc gratulací:)hlavně ať jste oba v pořádku a daří se vám dobře.)Taky už mě chytá mánie a chtěla bych druhé mimi ale teď to ještě opravdu nejde:( jinak teda konečně se zadařilo a po velkých problémech se opět známé podařilo otěhotnět, tak musím zaťukat, už jednou o mimi přišla:(a super je, že termín má 26.4. :))))ale nepočítám, že by porodila přesně. Tak holky poslední 2 zbývající, přeji, ať se brzy zapojíte mezi těhulky a je vše bez problémů:) Teď tak koukám, neví někdo něco o Lestep? Jak pak se jim daří? A jestli jsou v pořádku? Opatrujte se, všem přeji krásné dny(i když prší)
Profilova fotka
ještě matonka. to má teď dětí až nad hlavu. i Ivulka se už dlouho neozvala.....holky, Laa neznám, hodíte mi odkaz?? jinak pro maminky a těhulky. upozornili mě na web www.babyonline.cz. je to s odb. garancí, tak nakoukněte....
Profilova fotka
Páji, já vím, že o víkendech je to síla, ale v týdnu to nejde, už nemám dovolenou. Už jsme tam byli 2x, líbí se nám tam. A je to fakt kousíček. Takže Pája, já a Matonka jsme bezdětný a netěhotný, jo? No... ale my se s manžou snažíme co to jde, už mě to někdy po těch letech ani nebaví... (jako ne doslova, ale už mě někdy to snažení nebaví)... ale věřím, že snad ještě letos se to změní! :-) Miri, tady je odkaz: http://www.therme-laa.at/xxl/_lang/cs..., nebo když si dáš do vyhledávače Therme Laa an der Thaya, tak Ti to najde odkazy. Je to kousíček od Znojma, v Rakousku, hned u hranic. Takže kousek i z Brna... od Vás je to bohužel už trošku dál, no... :-( Zeuwicko ahojky, tak to je fajn, že se známé podařilo otěhotnět, myslím, že jsi už o ní psala, že po IVF, že? To je super, a držím palce, aby mimi v pohodě donosila až do konce... A má pěkný datum porodu... 26/4... ;-) O Lestep nic nevím, pokud nenapíše sem, tak nemám potuchy... :-(
Profilova fotka
kryserko: já řvala když jsem v televizi viděla očkování nějakého dítěte... :-N Bylo mi ho tak líto.... Lepstep: občas vidím reagovat na koníku... ale jak se mám nevím... Lenajsku: držím pěstičky, prostě letos už to klapnout musí!!!!
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Tak očkování jsme přežili, byl to kluk statečnej, trošku si poplakal, ale ještě to šlo, dostal pak za odměnu ještě v čekárně prso :-) A na konci října nás to čeká znova, chudínek můj malej. Jinak už máme 7 kg na třech a půl měsících :-D Lenajsek: nebooj, jednou to vyjít musí, známá se snažila hrozně dlouho, byla několikrát na inseminaci, na IVF, nic se nezadařilo a pak se jjim to najednou povedlo spontánně, když to vůbec nečekali ;-) Už se těším, až nám prozradíš, že jsi taky těhulka ;-)
Profilova fotka
ahojky. Všechny vás moc zdravím a předem se omlouvám, že jsem se neozvala..bylo toho teď nějak moc, ale vše je v pořádku.. Užila jsem si svatbu švagra, bylo to super, jen toho zařizování a chystání kolem. Úplně mě to zmohlo. Začalo mě tvrdnout břicho, tak jsme měli strach. naštěstí je už vše ok. Mimískovi se na svět naštěstí ještě nechtělo. Jen dával najevo, že se musíme šetřit..Tak jsem si s manželem na svatbě krásně zavzpomínala na naši svatbu. Fotil je totiž stejný fotograf co fotil nás a taky měly stejnou kapelu.. :-) :-) Jinak jsem v 28 tt, utíká to opravdu velkou rychlostí. Budeme mít chlapečka. přály jsme si to od začátku s manželem a říkaly jsme , že budeme mít kluka. Když jsme pak šly na 3D ultrazvuk, tak jsem docela měla strach, jestli to fakt nebude kluk, že jsme to všude vykládaly a nakonec se to jen potvrdilo..Měly jsme oprvadu velkou radost. je to prostě nádherný pocit vidět na tom 3D ultrazvuku jak se to miminko tváří. našemu se ten ultrazvuk vůbec nelíbil. Pořád si dával ručičky před obličej..Máme i DVD z ultrazvuku..Oprvadu nejkrásnější zážitek na světě.. x-) Pomalu nakupujeme výbavičku. V týdnu jsme objednaly kočárek. Měl by přijít začátkem prosince. O víkendu jsem oslavila narozeniny. Udělala jsem slavnostní oběd, tiramisu. pěkně jsme se nadlábli.. Jak se daří vám? spetro- moc tě zdravím. Já se daří? Také tě občas zahlídnu na koníkovi? Taky už to máš za pár. Za chvilku už budeš mít Tomáška u sebe viď? S tou tvou kámoškou je to super, když to s tou kytkou tak pěkně vyšlo. Určitě na tom něco bude. Já jsem svou kyticí neházela.. :-) Už máš vše připravené? omcamauta - těžko říct jaké bude počasí. Je to různé. Třeba teď měl švagr svatbu 20. září. Zima, sobota nejhorší den z celého týdne, bylo jen 5 stupňů. Týden předtím bylo celkem pěkně. Týden potom byly krásné václavské časy. Takže těžko plánovat. Hlavně, aby se vše jiné podařilo..Počasí stejnak nezměníš. Nám 26. dubna vyšlo celkem pěkné počasí. Ty dvě hodiny odpoledne, co jsme se fotily, tak nádherně svítilo sluníčko.. paaaja111 - to je krásný, že jste si užily svatební cestu na podzim.. :-) miri9- jé, tak to moc gratulujeme s bříškem. Posíláme mnoho a mnoho zdravíčka, ať se daří. Vítej do klubu těhulek. Užívej si ten nádherný pocit, jako nastávající maminka.. ;-) těch stránek pro maminky je oprvadu hodně. Občas na ten babyonline a babyweb chodím..Určitě tam je spoustu užitečných informací.. zeuwicka- moc tě zdravím. Daří se nám dobře. jen toho bylo hodně..To ti věřím, že bys chtěla druhé mimi. To je fajn, že se to té kámošce podařilo.. Teď je opravdu rodíí období, ale je to krásný.. Náš bobíšek bude mít tolik kamarádů, když budou silný ročníky.. :-) lenajsek- moc bych ti to přála,aby se vám to konečně podařilo.. Je to mazec, když vidíš a čteš pořád nějaký těhotný, že tě to naštve...drž se, určitě se podaří. Držíme palečky s bříškem, ať se brzy zadaří..
Profilova fotka
ahoj holky, jen na skok pozdravit, zítra odlítáme do Barcelony, na eurovíkend, který jsme dostali od mojí sestřičky a její rodinky ke svatbě, takže tím to naše svatební opojení zakončíme :)) má být krásně, moc se těšíme....
Profilova fotka
Lestep, jsme rádi, že se přijdeš na nás podívat :-) Gratuluji k miminku, je super, že budete mít vysněného kluka :-) A za jak dlouho máš termín? Předpokládám, že jsi doma a užíváš si těhotenství. Ještě jsme neviděly tvoje svatební fotečky, přidej nějaký ;-) Miri : jééé, víkend v Barceloně bych si taky dala líbit :o) Užíjte si to. :-) Leni, tak naposledy. Nevěš hlavu, na každou z nás jednou dojde stane se maminkou. ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, hlásím stále 2 v 1. ]-( Zatím 2 den přenáším... Vše připravené, uklizené... prostě "jen čekáme"... Miri: doufám, že si hezky užíváte v Barceloně a těšíme se zážitky... ;-)
Profilova fotka
miri 9- tak si to tam krásně užijte. pak nám sdělíš dojmy.. paaaja111- díky za gratulaci..termín mám začátkem ledna.. Jsem doma od začátku. Se svým povoláním bych si to ani neriskla..Jednou se to už nezdařilo, tak jsem nechtěla,aby se to opakovalo..Na jipce bych si to prostě neriskla. Fotečky přidám. spetro- držíme s pupíčkem pěstičky, aby vše dopadlo jak má a hlavně porod v pohodě a v klídku..Také zdravé miminečko.. :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?