Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Ahoj holky, omlouvám se že nějak nepíšu, ale nemám nějak náladu... tak se nezlobte. Kryserko, co malej, pořád je ještě v bříšku? Zdravím všechny a přeju krásnej den! ;-)
Profilova fotka
Páji, k Tvému dotazu - dělali jsme delegáty pro jednu českou CK, v kempu. Tam jsme se s mým manželem poznali, v kempu Straško na ostrově Pag. On tam byl jako správce kempu, a já tam jela po maturitě na brigádu, na výpomoc... a další rok jsme už jeli spolu, na celou sezónu, a další taky... :-) Práce nás bavila, ale pak už po několika letech toho už bylo moc, na lidi jsme už pak začali být alergičtí, a hodně nás unavovalo i to, že na jaře jsme si celej kemp museli komplet postavit a vybavit stany, a na podzim jsme to zase bourali a uklízeli do skladu... ale vzpomínáme na ty roky rádi, a byly to fajn léta. Tak si to zase trošku připomeneme. :-)
Profilova fotka
lestep: srazík byl fakt super :-) Leni, kam chodíš na koníkovi? Moc na Tebe myslím ;-) lenajsek: pořád 2v1, do termínu ještě tři dny, tak uvidíme, jestli se usmyslí přijít na svět sám :-)
Profilova fotka
Kryserko, tak to je fajn, že byl srazík super. A držím palce, moc moc. Leni, s tím zavařováním - já rajčata spařím, oloupu, dám do větších zavařovacích sklenic, preferuju ty s tím šrubovacím víčkem, a zaliju vodou tak 1 cm pod okraj, a dám do zavařovacího hrnce, a nechám tak 10 min, možná míň, zavařovat. Pak to klasicky otočím víčkem dolů, ani to ničím nedochucuju, a pak to používám do omáček na špagety, nebo do rajských polívek a omáček.. fakt super. Doporučuju.
Profilova fotka
lenajsek: díky moc ;-)
Profilova fotka
ahojky. Lenajsek: to mě mrzí, že nemáš náladu. Snad se to brzy spraví..Snad jsme Tě nerozesmutnily, my těhulky. jestli jo, tak promiň.. :-( Určitě to musí být hezký, když jste takhle spolu jezdily a máte společné zážitkyy, nejen pracovní..díky za en recept, určitě vyzkouším. my děláme takovou omáčku s cibulí, rajčatama a s paprikou. Pak to dáváme na špagety, pizzu, do omáček..díky, fakicky to skusím. Určitě takový dobrý recept budu potřebovat, protoře rajčat bude asi hodně.. :-) Kryserko- díky, že jsi na mě myslela.Pomohlo to..Chdím na začínající těhoenství nebo na stravování v těhotenství..Zatím jsëm neobjevila nějaký dobrý stránky, kde je to podle okresů..
Ahojky:)jééé lenajsek, tak to taky vyzkouším, jen teda nevím, kolik bude rajčat, loni jsem to přehnala a to doslova a každý den zbírala 10l kýbl:)ještě stále je máme v mražáku....snad jsem nenapsala nic špatného.... lestep-mrkni na rodina.cz tam je to dobré, myslím, že jsem ti psala kdysi odkaz do IP:)jsou tam snažilky, pak ty kteým to nejde, pak podle narození, podle regionu....no šíleně moc a hlavně hodně info do začátku,co kde koupit, o dr, no prostě fakt hooodně info:)jinak jsem moooc ráda, že to je v pohodě!!!!!! kryserka-moc držím pěstičky, nechci tě moc děsit ale prý si kluci rošťáci dávají na čas, nejdřív bu bu bu a pak se na ně čeká:) jak tak koukám, tak nás je tu už jen opravdu pár co? Které se tu vždy sejdeme, měla jsem to te´d hodně rušné ale už zas budu v normálním procesu, tak bude víc času, stihla jsem vše dodělat, makala jsem od pátku jak ďas a mám dnes dobrý pocit z odvedené práce:)tak se zatím všechny moooc opatrujte, pádím za rošťákem, kouká na krtka, už mám z toho vymytej mozek a malej snad už taky:)))))
Profilova fotka
ahoj holky ;-) lestep: však já od rána pořád čekala, jsem měla nervy za Tebe, ale věřila jsem, že bude všechno OK, pomalu budeš moct začít nakupovat na prdíska, já teda začala ve chvíli, kdy jsem se dozvěděla výsledky tripplů a pak jsem byla ráda, že jsem začala tak brzo, když jsem skončila v tom špitále a vypadalo to, že si tam poležím až do konce těhu :-( zeuwicka: No, jsou to malí prevítci :-) Jinak jsem se vrátila z poradny, už je tam nějaký posun v nálezu, ale v pátek mě prý ta rizikovka nemine, do tý doby prý neporodím :-( Jo, psala jsem si s kamarádkou, taky je její synátor zblázněnej do krtka, říkala, že jí z toho taky hrabe, tak nejsi sama ;-)
Profilova fotka
ahojky. zeuwicko- díky za info, v IP bohužel nic nemám? Psala jsi to dneska? Určitě tam kouknu..Včera jsem objevila docela zajímavý DVD od Moniky Žídkové o celém těhotenství a porodu a šestinedělí. Docela se mě to líbilo, tak si to možná objednám..Mám ji jako osobnost ráda..Máte s tím někdo zkušenost? Zeuwicko- Je super, že se ti práce podařila..Drž se a malý snad z toho krtka nezblbne..Škoda, že je nás tady tak málo.. :-| Kryserko- jsi hodná, že jsi na mě myslela. Já jsem byla ráda, že měli hned v pondělí volný termín, že jsem tam mohla jít. Čekat až někdy něevím do kdy bych fakticky nechtěla..Takže celý dopoledne jsem se nervovala. Do Brna jsem přijela už v 9 h, protože mě tak jely busy..Nikoho jsem nechtěla otravovat,aby mě dovezl na bus dýl..Chodila jsem po obchodech stejně jako bludná ovce a na nic jsem neměla náladu..Když mě to pak řekle, že je vše ok, vyšla jsem z té ordinace a hned volala Radkovi. Brečela jsem do telefonu a on chudák myslel, že je to špatný. Tak se pak několikrát ptal, jestli je to fakticky dobrý..Nakonec jsem oběhla nějaké obchody. Koupila jsem si těhu kalhotky a ještě jsem si zkoušela rifle. Nakonec jsem si je nevzala, ale měla jsem si je vzít. Moc se mě líbily,ale váhala jsem jestli není moc brzy. Teď ještě nosí volné letní kalhoty,ale rifle už bohužel nedopnu žádný. A to mám asi patery.. :-) Jinak s výbavičkou uvidíme..Spíš, co mě tak trkne do nosu. nebudu to nějak přehánět, protože tchýňka je do nakupování jako ďas. Včera mě donesla časopis betynku- vše o těhu a měla z toho hroznou radost. Jsem ráda, že jí mám.. Kryserko- drž se, snad už se brzy Kubíčka dočkáš a budeš ho krásně držet v náruči..Prvně chtěl jít na svět moc brzo a teď se mu zase nechce. No jsou ti chlapi nerozhodní že.,.. :-)
Profilova fotka
lestep: ty kalhoty sis klidně mohla koupit, jestli to jsou takové ty s pružným pasem, tak ty se dají nosit od začátku těhu až do konce, já si vlastně z těhu oblečení koupila jen jedny rifle, a jednu takovou tuniku, která ani není těhu, ale je taková volnější pod prsama, takže ji budu moct nosit pořád. A rifle taky plánuju upravit, abych je mohla donosit, bezvadně mi sedly, tak by mi bylo líto se jich zbavovat, já mám jinak rifle jen jedny, strašně špatně se mi shánějí, všechno je mi krátké, já jinak furt lítám v horolezeckých gatích, no, ať žije pohodlí, už se moc těším, až je zase budu moct začít nosit, mám absťák :-D Betynka je dobrý časopis, my si kupujeme maminku a počte si v tom i Venda :-) Jinak včera už jsem myslela, že v noci pojedeme do porodky, kontrakce jsem už měla pěkný, ale od 4 ráno se to zase uklidnilo, no, ale tak snad už na sebe nenechá dlouho čekat
Ahojky:)tak dnes je teda nádherně co? Kéž by nám to vydrželo... lestep-ani se nedivím, když se člověk něčeho bojí, tak slzy úlevy jsou balzám na duši:)s dvd zkušenost nemám, já nspíš nakupovala knihy a četla:)ale zas co pořád v postely dělat, když musel člověk ležet.... kryserko-teda tak poslíčci:)no hlavně jak tě to chytne, tak ať se zbytečně netrápíš třeba pár hodin a pak nic, zkus třeba 45min chodit, jestli to nepřejde a taky horkou vanu, tenkrát jsem taky celou noc trpěla a volala pak raději ráno do porodky, jestli už mám přijet, že mám už 9.h vkuse 10min. kontrakce a prej tak zkuste chodit a vanu a když se to nezastaví, dojeďte, prý se tím dá poznat, zdy jsou to poslíčky, prý se zastaví.... jinak teda dnes budu mít už pohůdku, vše jsem stihla za dopoledne a odpo jedu ze segrou na kafčo a plka:)jej konečně zas budu mít chvilku:)jinak jsem těžce propadla růžím a okukuju net a snažím se narazit na nějaké dobré knihy ale nevyznám se v nich, tak kdyby jste náhodou některá věděla, tak zatím pá
Profilova fotka
Ahojky holky, po delší odmlce. Stále čekáme na přiklepnutí bytu...chjo a pak začneme zařizovat. Koukám tady už probíráte jen to těhotenství. K tomu se "zatím" nepřidám. Manžílek má ještě čas. Ale až budeme bydlet, budou penízky apod. tak se do toho pustíme. Plánuju tak do roka. x-) A jelikož budeme bydlet ve škole, tak doufám, že to manžela neodradí... :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
zeuwicka: no já si vanu chtěla dát, jenže pak jsem dostala strach, že bych nepoznala, kdyby mi začala odtékat plodovka, radši jsem si dala jen sprchu, která teda nějak nepomohla, jsem půlku noci prochodila a dneska sjem úplně hotová, dopolko jsem se jen proválela v posteli, přitom tady mám kupu žehlení, nádobí, atd. jsem flákač. matonka: my si taky říkali, že jak začneme bydlet, tak za rok se začneme snažit, no a vydrželi jsme to půl roku :-) Přesně před rokem jsem vysazovala HAK :-)
Profilova fotka
ahojky. kryserko- zítra asi pojedeme s manžílkem do Brna. Chceme si konečně koupit sadu titanového nádobí ješta jako svatební dar. Dostaly jsme penízky, tak to musíme napravit. Takže se zítra stavím i pro ty rifle.Jsou to ty jak píšeš. kryserko- tak třeba už se klube na svět. Dává si teda na čas. No pokud už nejsi v porodnici.Těším se, až mě napíšeš, že už je kubíček na světě.. zeuwicko- právě jsem to dvd viděla na netu a četla na něj docela dobrý reference..jo, časopisy a knihy jsou fajn.. jak se říká, peníze budou a my nebudeme a s bydlením se to dá vždycky nějak uděla.Pak se člověk začne snažit a nejde to. Mám takhle jednu ka¨maráku, která pořád říkala, až dostavíme, až barák zařídíme, až až..a teď čekají kolik let na mimi..nikoho tím neodsuzuju, je to jen můj názor..
Profilova fotka
ahoj holky, zdravím po delší odmlce, kterou způsobila nefunkční klávesnice u PC a neschopnost našeho IT oddělení řešit problémy včas matonka: ve škole?? to mi nějak uniklo  lenajsek: atestovat budu z pediatrie, někdy na podzim, ale protože termín mám někdy na podzim a kdy přesně, se dovím až koncem září, tak se raději budu připravovat jakože na říjen, takže léto na nic  prstýnek Petr nosí celkem poctivě, i když občas zapomene, ale to neva, chápu to, když 30 let nenosil, tak mu občas vypadne z hlavy  my jsme taky zaplatili druhou půlku svatebky, tu část do hor, tak v srpnu vyrazíme do Dolomit. no ale problém je trochu to, že jsme se pozdě informovali a vybrali jsme si snad nejhorší temín, kdy tam mají Italové prázdniny, tak prý bude všude narváno a hlavně jsou max nasazené ceny, chjo. no co se dá dělat, nějak to snad přežijem. a miminkovské téma zatím taky moc neřeším, ač bych ráda, ale myslím, že co se moc řeší, tak se pak nedaří, tak to zatím hodím za hlavu a nechám na přírodě, ale všem těhulkám přeju hodně zdraví….. holky, nevíme pořád co brambora???
Profilova fotka
lestep: tak zatím stále nic, takže pokud to nepřijde v noci, ráno razíme do rizikovky. Koupila sis riflíky? Určitě si je začneš hnedka užívat, pohodlí je nejdůležitější, ať se má rostoucí pupíček dobře :-) ;-) miri: jé, Dolomity, tam bych jela taky, teda teď bych to nedofuněla, ale chtěla bych se tam jednou podívat. Chodíte "jen" na treky nebo si dáváte i ferraty? či lezení? prý tam jsou krásné stěny. No, já budu ráda, když v zimě začnu dávat nějaký dětský cesty na umělý :-)
Profilova fotka
ahojky. miri- to je dobře, že ses podívala mezi nás. Dolomity, to bude krásná svatební cesta.Užijte si to. Brambora se tady od svatby neukázala. Škoda. Kryserka- myslím na tebe. Dneska jsem ve 3 ráno na tebe myslela, jestli už nejsi v porodnici a třeba nepíšeš. Přišla mě totiž sms ve 3 h ráno. Byla to zpožděná sms od večera od švagrový.Když mě pípl telefon, tak jsem myslela na tebe. Zítra držím pěsti. Dneska jsme opět byly v Brně. radek měl dovču, takže jsme vyrazily koupit titanové a nerezové hrnce. Dobře jsme pokoupily. A kalhoty samozdřejmě taky. nemůžu si je vynachválit. Určitě budou moc pohodlný. Dneska mě psala jedna kámoška , kterou jsem viděla v neděli na hasičských závodech, jestli nejsem těhu, že mám nějaký větší bříško.Zná mě, jak já měla vždycky propadlý břicho. Ani jsem s ní nemluvila. Jen jí pozdravila. Kryserka- ti jsi asi velký fanda do lezení a co se týká hor že? :-)
Profilova fotka
jééé, kryserko, ty bláho, já a ferraty? to vůbec ne, já jsem na toto děsnej srab a navíc trpím závratí, tak to mám i omluvenku. jen treky. i když Petřík se letos v tom lezení taky zhlídnul, tak jsem měla starost, jak to dopadne, jestli pojede "lézt", to bych si vodolenou moc neužila, když bych se o něj pořád bála. no ale nakonec jedeme zase jen sami dva, tak samotného ho na skály nepustím.....já teda nejraději koukám na vršky zdola z údolí.... :-D
Profilova fotka
jo a dala jsem do albíčka pár fotoček z Francie.....
Ahojky:)jak pak se máte? A kde jste všechny? Miri9-koukla jsemna foto a super:)teda se vám musím pochlubit, mi ještě nemáme jedinou vyvolanou fotku:))))fakt už se tomu směju, tak musím konečně muže dotáhnout k počítači a ať mě naučí, co s tím...jinak jsem včera trdlovala okolo bazénu, no super, jak jsme ho napustily(1,6,)tak jsme se od té doby koupaly 1x a tak furt jen čistime, no děs, tak snad se konečně okoupeme:)jinak nám přišly kazety od rodiny se svatbou, tak si budem ještě sestříhávat, chtěli to zvládnout ale nepovedlo se...tak já zas poletím, ať mám pak volno, tak se zatím všechny mějte a užívejte volna, prý má být pěkně:))))tak pá
Kryserka-dnes držím pěstičky, písni pak, jak jsi dopadla....
Profilova fotka
Kryserko: Tak doufám, že už je z tebe mamina :-) :-) určitě se budeme těšit na zprávičky. Já mám celekm dost práce, tak zanedbávám i beremese.cz Lenajsek: To je super, to vypadá na nádhernou romantiku. A kdy jedete na tu dovču? Nebo už tam jste? Matonka: dostali jste nakonec ten byt nebo ne? Moc si to nedokážu představit, jak funguje bydlení ve škole. Zeuwicko, vůbec se netrap, že nemáte vyvolanou ani jednu fotku, my taky ne... :-) Krásný víkend všem. Pája
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím všechny při pátku, delěí dobu jsem tady nebyla, nějak nebyla chuť psát, ale ne kvůli vám, jen že nemám ani moc co psát, u nás pořád fajn, jen jsme se předevčírem trošku chytli kvůli tchýni, že jí pořád říkám dobrý den, a nashledanou, jak kdybych do té rodiny vůbec nepatřila... ach jo. Ale to jen tak na okraj... jdu si vás přečíst, co Kryserka a Kubík, jak to vypadá.... Jinak všem přeji krásný víkend, pokud možno pohodový a slunečný! Mějte se fajn! Lenča
Profilova fotka
Tak, vidím, že tady těhulkovství a miminka a debata o nich jasně vedou, no nic... Kryserko, držím mooc palečky, jestli dneska rodíš, ať to vše probíhá jak má! Držím palce, moc moc štěstíčka, a myslím na Tebe! Miri, na fotečky mrknu, díky. Páji, na dovču jedeme 25/7, na týden. Snad to romantika bude, už se nemůžu dočkat. Zeuwicko, zrovna dneska jsem psala vedle Páji, že s těma fotkama to není ještě tak zlý, že je nemáte, mám kamarádku, co se vdávala v říjnu, a do dneška ani oni nemají vyvolaný fotky, ani rodiče... takže buď v klidu, někdy to vyvoláte. ;-) Leni, jak bylo v Brně? Kde jste ty hrnce pořizovali?: My si chceme pořídit žaluzie do bytu, na obě naše okna, docela by se nám hodily, než pořád zatahovat závěs... a chceme si koupit tu houpačku na chalupu. Hrnce bysme neměli kam dát... :-)
Profilova fotka
Ahojky holky, tak se mi sem konečně po 2 měsících podařilo doitat. Leni blahopřeji k těhotenství. Kryserko - držím pěstičky. Já jsem za ty 2 měsíce stihla být na odběru plodové vody. Výsledky dopadly naštěstí dobře a budeme mít Tomáška ;-) Také jsem dělala bakalářské státnice a také úspěšně. Do práce mě ale nepustili. No co aspon mám víc času na uklízení. :-) Zítra nás čeká malování pokojíčku.
Ahojky:)tak koukám, žekryserka se už neozývá:)tak to už asi Kubíček rozhodl, že se chce na ten náš svět podívat:)tak pokud ano, tak doufám, že vše dobře dopadlo a že vše proběhlo hladce, Kubíček je zlatíčko a hlavně jste oba v pořádku:)))) spetra-jůůů, tak hodně gratulací!!!!! Tomášek-krásný jméno, taky jsem nad ním uvažovala:) lenajsek-jej ani mi nemluv, mě taky furt bombardujou, ať si tykáme ale mě to prostě nejde, mám oproti ostatním´´starší rodiče´´ teda teď už jen mamku a každej nedokáže pochopit, že jsem byla vychovaná tak, že je nějaká úcta k rodičům, no prostě mi to nejde:) jinak teda dnes snad konečně ozkoušíme opět bazén, furt tu fouká, tak nechci riskovat, minule z toho měl malej horečky, joo to jsem dostala vynadáno:((((úplně bych teď chtěla bydlet v okolí Brna, na Pálavě bylo úžasně:)(před těhu)jinak jsem trochu zklamaná, plánujeme pokácet ten obr smrk, co máme na zahradě(asi 12m)tak nám tu zítra budou z obce lítat úředníci:(snad to povolí, trochu mě to mrzí, ale při tom větru co býval mlátil do baráku tak, že se ani nedalo spát a člověk byl z toho ako na nervy, stejně se bojím, aby třeba nespadl na dům. Ale to bude až o příštím víkendu, segra by to nepřežila a v úterý odjíždí na dovču, tak to uděláme potajnu, no to bude rošambo:(tak zas budem makat jak šrouby...tak se zatím mějte mooc hezky a já pádím, dnes přijede baby s dědou dodatečně oslavit malýho narozky:)předtím byli marodní, tak pá a užívejte počasí....
Profilova fotka
ahojky. TAKŽE ZRPÁVA PRO VŠECHNY. KUBÍČEK SE NARODIL V PÁTEK 20.6. 14:58, MĚŘIL 53 CM A VÁŽIL 3820 G.ŠLO TO PRÝ ZTUHA,ALE OBA JSOU V POŘÁDKU. lenajsek- to mě mrzí, že ses chytla s tchýní. Snad už to bude lepší. Mě tchán i tchýně nabídli v den svatby tykání. první týden to bylo takový ostrbatý,ale pak už mě to celkem šlo..I tetičce i strejdovi z Radkovi strany taky tykám..Jinak ty hrnce jsme koupily v elektrowordu. Značka fissler. A pak přes dealera titanové hrnce v top moravii..V Brně bylo pěkně.. spetro- to jsem ráda, že ses ozvala.Myslela jsem, že už o tobě ani neuslyšíme..Tak to gratuluju k Tomáškovi.Hlavně, že je vše v pořádku..Ať pěkně vymalujete pokojíček. :-) zeuwicko- tak snad se to s tím smrkem vyřeší. my jsme měli na dvoře lípu a úplně nám zasahovala do základů baráku, tak jsme ji zbouraly.. krásný slunečnou neděli všem..
Jůůůůůů, hurááá, hurááá, hurááá!!!!Hodně štěstíčka, zrdavíčka a sluníčka do života přeji a mamince s tatínkem velikááánskýý gratulace:)))))
Profilova fotka
Ahoj, zdravím při neděli, jdu Vás dočíst, a už je mi jasný, že se dozvím jen úozitivní zprávičky! ;-) Spetro, gratuluju k dobrý výsledkům plodovky, na tu jsi z nějakých důvodů musela jít? A taky k tomu, že budete mít kluka, Tomáš je moc pěkný jméno. ;-) Zeuwicko, u nás je to spíš naopak, jako že mi snad nikdy tykání nenavrhnou... škoda mluvit, je mi z toho smutno. A hezky oslavte narozky malýho s babičkou a dědou.. a určitě se teď bazén i u vás bude hodit, myslím že vedro tenhle víkend bylo snad všude. Gratuluju mooooc Kryserce a jejímu manželovi, k Jakoubkovi, ať je zdravej, silnej, krásnej klučina, a dělá rodičům jen a jen radost! Vše nejlepší, ať se celé rodince daří, a brzo maminku s miminkem pustí domů!!!! HUráááá! ;-)
Profilova fotka
Leni, oni jsou starší než můj taťka, tchýni letos bude 70, a tchánovi 74, tak jsou skoro jako moje babička s dědou (i když ti jsou starší), tak to asi berou jinak, že je samozřejmý, že jim vždycky budu vykat, a říkat dobrý den a nashledanou, místo ahoj... je z jejich strany (hlavně z tchýniné) cítit od začátku mýho vztahu s Radkem, odstup a trošku i chlad... no jo, naše rodina Radka prostě vzala za svýho hned na začátku, i když jsme spolu ani ještě nechodili, jen se stýkali... ale u nich je to prostě jiný, tak mě to přišlo líto, že ani po svatbě se to nezlepšilo... nevím, snad se to časem spraví, ale už mě to nebaví. Tak to jeden den na mě přišlo, tak jsem kvůli tomu brečela. Co nadělám, to musí oni první. Jdu si dát nějakej drink na Kubíčka, asi Fernet s tonic... na zdraví!!!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?