Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Ahojky po víkendu... Tak na chalupě bylo fajn jako vždycky, jen to počásko mohlo být lepší, v neděli nám poprchalo skoro celej den, a v sobotu bylo chvilku i sluníčko, ale jinak docela chladno... zase opak oproti těm parným víkendům za poslední dobu... Jak vy jste se měly? Kryserko, jak se cítíš? ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky :-) tak jsme taky měli perný víkend, samá návštěva, dneska jsem jela na chvíli dopoledne za kamarádkou a nakonec domů dorazila až o půl čtvrtý, no mazec :-) Ale pěkně jsem si chumlala jejího 2měsíčního chlapečka, je to takový zlatíčko, tak jsem se zase hezky naladila :-) lestep: neboj, já mám takový diovný pocity taky vždycky, a je to asi logický, když se na drobečka tak těšíš, že pak o nějk máš strach.... lenajsek: já se mám paradoxně čímdál líp, teda nebýt bolestí zad a valícího se pupku, jak bylo o víkendu chladněji, úplně jsem ožila :-) Zítra zase poradna, tak uvidíme, jestli nějaký pokrok....
Profilova fotka
ahojte po víkendu. kryserko- držím pěsti,ať to zítra dobře doapdne. Jo, sice je chladněji,ale je to možná lepší. s těma divnýma pocitama je to normální, to máš pravdu.. lenajsek. to je fajn, že jste si užily chatičku. A kde ji vlastně máte? :-)
Ahojky:)dnes jsem tu jen na skok, trochu nestíhám...Mamka jde dnes na operaci, teda pokud ji vezmou, spustila se ji lehce rýma, tak to budou konzultovat s orl. Když je teď pěkně, takrychle ještě dodělávám venku co je potřeba a pak odpadnu únavou...muž pořád dělá, tak se doma celkem nudíme:(jej ať už je zas o něco víc teplo, ani už jsme pořádně bazén neužily, bála jsem se, ať neonemocníme. Přeci jen nám tu fučí pěknej severák. No nic, popádím, musím jít vařit a pak zas fungovat, s malým se toho moc nestihne. Holky držím vám pěstičky, ať se máte v pohodě a tobě kryserko-ať je vše v pohodě a neboj, pak to přijde jak velká voda:)kdyby jsme se tady nesetkaly, tak držím pěstičky, ať vše dobře dopadne a hlavně rychle, opatrujte se všechny....
Profilova fotka
lestep: no, včera jsem byla za kamartádkou a málem se v autě stejnak uvařila, dnesa má být 29, tak to asi umřu taky. No ale pak budu pěěěěkně dlouho zavřená doma, tak si to musím ještě "užít" Noc byla zase krušná a teď je opět klid....... Už to vidím, jak Kuba bude celý noci řádit..... :-) zeuwi: moc děkuju, jsi hodná ;-) Mamce přeju, ať je operace OK, jestli má jen lehounkou rýmu, tak by jí vzít měli ;-)
Profilova fotka
ahojky, teď je nějaký náročný období, v práci se nazastavím.... :-( Tak jen na skok. O víkendu jsme byli s manžílkem a s našima na poli sbírat jahody, nasbírali jsme 80 kg a pak jsem zbytek soboty ty jahody zpracovávala.. Pěkně jsme si je rozdělili, 1/3 naši, 1/3 já, 1/3 tchýně :-) V neděli mě úžasně bolely nohy a měla jsem krásně černý ruce.... Koukám, že se tady pořád řeší jen mimina, asi je to logický nástup po svatbě. My zatím nic neplánujeme, takže se moc přidávat nebudu. Kryserko, jako už po několikáté přeji, aby vše dopadlo dobře a malý byl co nejdřív na světě. Mějte se moc fajn.
Profilova fotka
ahoj holky, my měli taky krásný jahodový víkend, přijeli nás navštívit rodiče a přivezli úrodu. tak jsme pořád dokola dělali koktejl, upekla jsem manželovi první "manželskou" bublaninku (trochu ho v poslední době zanedbávám ;-) )...a bylo to parádní. tento měsíc mám od začátku roku snad první, kdy nemusím čerpat volné dny na jízdy na Moravu řešit dodavatele a tak, tak si užívám, že jsem taky chvíli doma v klidu a obstarávám si domácnost. prostě život je zase zpět ve starých kolejích. a to je dobře. taky jsem dnes poslala přihlášku k atestaci....ach jo. učit se v létě je pěkný opruz....
Profilova fotka
Ahoj holky, mám v práci zase moc práce, navíc tady pořád otravuje šéfka, takže ani na beremese nechodím, aby to neviděla... tak vás jdu dočíst.
Profilova fotka
Tak čtu, že Kryserka je pořád 2v1, tak taky se přidávám k holkám co drží palce... už se asi všechny tady nemůžem dočkat, na Kubíka, ale asi nejvíc vy s manželem, co? :-D Zeuwicko, ještě jednou díky za balíček, počkám až napíšeš do IP jak jsme se domluvily, a hned to pošlu, můžeš se spolehnout. A mance držím palce, ať je vše OK, a doufám, že operace dopadla dobře. Páji, taky mám pocit, že je toho teď v práci nějak hodně, při odpovídání na telefonu ještě děláme věci navíc, tak není vůbec čas. A navíc nás šéfka víc kontroluje, takže se bojím, že uvidí jinou stránku, než jakou bych měla mít otevřenou, a bude problém... Jinak jsem už taky začala zpracovávat jahody, ne teda v takovým množství jak vy, ale po troškách, o víkendu jsem dělala z 2 kg jahod marmeládu, a zatím je hlavně jíme jen tak, jsou vynikající... u tchánů jahody dozrávají celoročně (až někdy do listopadu), takže si jich ještě užijeme, i na zamražení, a knedlíky... za chvilku u nich bude taky sezóna meruněk, a nastane druhá fáze, pak sezóna rajčat, a to zase budu dělat čatni, a zavařovat oloupaná nakrájená rajčata... do toho švestky... ale už se těším, mám vždycky radost, když se to povede. Navíc jsu mlsná... :-D Miri, neustálé cestování pěkně unavuje, co? Taky když jsme někam furt jezdili, tak jsem se vždycky těšila domů, až si budu užívat domova, není to k zahození. Ale když je toho domova pak moc, tak chce zase člověk vypadnout.. všeho s mírou. A na jakou atestaci sis podala přihlášku? Holky, mějte se fajn, opatrujte se, a svoje manžílky taky, a užívejte si letních dní a pocitu hrdých a šťastných manželek! ;-)
Ahojky:)tak mamka dopadla dobře a doufáme, že nebudou nějaké komplikace a pustí ji v pátek domů:)))tak dnes napeču a půjdem s malým za ní:)))jinak taky zpracovávám jahůdky:)nic se mi teď nechtělo, neměla jsem vůbec náladu a tak teď nestíhám...už se těším, až taky budu zavařovat a zpracovávat co mi vyrostlo ale letos toteda není žádná sláva:(mrkev jsem sázela na 4x a petržel už po 6.to nemluvím o paprikách a rajčatech, no pak abych měla čas, když jen sázím, okopávám, zalévám a opět sázím:(no nic, opět popádím, jdu omrknout zahradu a zbudit manžu do práce a pak opět makat:)tak se tu všechny opatrujte, pa pa
Profilova fotka
Ahoj holky, tak mám po zkoušce, co si na mě v práci vymysleli...a teď už snad dají pokoj :-S My miminko taky zatím neplánujeme, teď se soustředíme na bydlení a pak teprve uvidíme, i když kolenm nás se to množí :-D Všem nastávajícím maminám držím palečky a ať je vše v pořádku. Tento měsíc se snad podíváme na svatbu kamarádky, trochu jsme si předávaly zkušenosti s přípravami...
Profilova fotka
Ahoj holky, tak prosím hlásím, že ani po noční ošklivé bouřce jsem se nerozdvojila, ale co se mi dělo v břiše, to teda stálo zato. Asi malej cítil, jakej mám strach z bouřky a vyváděl tam psí kusy, takže jsem dneska úplně mrtvá, chtěla jsem se pustit do gruntování, ale moc nadějně to nevidím..... S těma jahůdkama mi děláte chutě, mamka mi v sobotu taky nějaké přivezla, ale u nás teprve začínají a navíc na ně chodí divocí zajíci, docela mazec, normálně je okusují a nechají tam zbytky, darebáci jedni.
Článek se načítá
Profilova fotka
Leni, mamka dělala dřeň a marmeládu, já jsem dělala dřeň, tchýně zavařovala.... A všichni jsme dokola měli koktejl, jahody s cukrem, jahody s mlíkem (jahodovou polívku), knedlíky.. Naši mají velikanánskou zahradu, takže celý léto je pořád co konzumovat a zavařovat. My se vyřádíme hlavně na okurkách, čalamádě a meruňkách. :-) ;-) Matonko, tak to je super, že už máš po té zkoušce. Ještě, že dělám v relativně menší firmě a šéf zastává pravidlo: Proč někam posílat na školení za peníze, když se to klidně můžeš doma naučit zadarmo. ... :-) Manželky, nosí manžel prstýnek nebo ne?? Ten můj ho měl jen první den v práci a pak jednou na oslavě a jinak ne......
Profilova fotka
jůů jahůdky, my měli taky, s lívancema. MAmka se o víkendu chystá taky na samosběr, tak bude snad mňamka Manžel prstýnek nosí pořád, jen si sundavá do vody a když něco opravuje, auto apod., aby si ho nepoškodil nebo neztratil 8-)
Profilova fotka
u nás nosí manže prstýnek poctivě, narozdíl ode mě, nejdřív mě pořád kontroloval, jestli ho mám :-) Ale jak teď byly horka, tak mi otýkaly prsty, prstýnek je schovaný v krabičce a začnu ho zase nosit, až porodím :-) Matonko: velká gratulace ke zkoušce ;-) Teď to budou akorát dva roky, co mám po státnicích, úplně se mi to vrací, ty nervy už bych znovu nechtěla :-)
Profilova fotka
ahojky. zdravím všechny..Kryserko- to je něco, že tak malý vyvádí. Četla jsem, že to neukazuje nic o charakteru nastávajícího tvorečka..Těžko říct, jestli je to porava nebo ne.Kdy máš vlastně termín?já nosím psrtýnek, když jdu do města nebo když někam jdeme.Na nádobí a prádlo ho mít nemusím.Radek ho nosí poctivě, když jdeme spolu někam..Do práce by ho nemohl nosit,ale poctivě. ještě na něj ani jednou nezapoměl..Ted koukají všichni chlapi v baráku na fotbal, tak jsem se uklidila k PC a máma(tchýně) do ložnice uklízet.Radek jí dneska totiž vymaloval krásně žlutou barvičkou. Uvařila jsem jim kotel svíčkové z králíka, tak se oblizovaly až za ušima.. To je fajn, že zpracováváte úrodu ze zahrádky. Jahodové mámení v plném proudu..U nás přešla fáze hlávkového salátu a teď máme plno salátových okurek..Pak přejde fáze rajčat. To bude pořád salát, rajská na střídačku..Ale je to fajn období.. 8-) lenajsek: máš nějaký dobrý recept na zavařování rajčátek..My to neděláme. Zajímalo by mě jaké to je. díky.. zeuwicko- držím pěsti, snad bude máma v pohodě a vše dopadne podle vašich představ.držte se obě..ty jsi docela ranní ptáče. Že si ani chvilku nepospíš?nebo malý tak brzy vstává? Je pravda, že vstávám s manželem a chystám mu snídani,ale pak zalezu do pelýšku a hned jsem tuhá..asi dospávám ty noční a ty dny po nočních, kdy jsem pravidelně spala 2 -3 hodiny a víc ani ránu.. matonko: gratuluju ke zkoužce.. :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, včera jsem psala poměrně dlouhej příspěvek, a vůbec se to tady neobjevilo, bych do toho... ]-(
Profilova fotka
Zeuwicko, psala jsem Ti do IP, že jsem penízky poslala. Prosím písni, jestli Ti na účet došly, díky moc! Kryserko, tak to je něco, že malej tak řádí, se nedivím, že jsi byla z toho utahaná. Radši než úklid odpočívej, pak na odpočinek nebude čas... ještě si užívej pár dní, kdy můžeš odpočívat... ;-) Taky mě zajímá, kdy máš vlastně termín... Pááji, tak u Vás to je podobně jak u Radkových rodičů, ti mají velkou zahradu za baráčkem ve Šlapanicích, jim začíná zahradní sezóna brzo na jaře, natáhnou plachtu na velkej fóliovník, a do něho zasadí papriky, salát, a nevím co ještě... a pak sází brambory, a vše ostatní, jako salát ven, cibuli, česnek, mrkev a pod, pak hrášek, mezitím plodí ty jahody, dozrávají meruňky, a v létě pak rybíz, rajčata a papriky... docela mazec. Mezitím se zpracovávají meruňky na vynikající meruňkovicu (měli jsme ji na svatbě a všichni se oblizovali), tchýně dělá rajčatový šťávy, kečup, lečo... A jahodový knedlíky mám taky moc ráda, i když radši teda meruňkový tvarohový. Na ty se už mooc těším. Nejradši jahody konzumuju v syrovým stavu, mňam. Matonko, gratuluju ke zkoušce... co to bylo za zkoušku? Jinak hlásím, že moje sestřička udělala včera státnice, i obhájila diplomku, a je z ní slečna Ing... :-D Můj manžel prstýnek nosí, v práci ne, ale pak si ho poctivě vždycky nandá a má ho, jen si ho sundává doma na nádobí, a když něco loví c našem akvárku, a na chalupě taky, tam si ho sundávám i já, protože tam pořád něco děláme se dřevem, a tak... tam by hned přišel k úhoně. Jen se bojím, aby ho tím věčným sundáváním a nandádáním neztratil. Včera jsme byli v hospodě s Radkovýma kamošema, dívat se na fotbal, a hned jak jsme se potkali, mi smutně hlásil, že prstýnek zapomněl doma, jak umýval to nádobí... takže ho zapomněl už 2x, jednou v práci, a teď doma. Já ještě ne... :-) Leni, svíčkovou bych si dala, mňam, jsi mi udělala úplně chutě. I když já teda nejvíc miluju svíčkovou z hovězího, králíka bych si spíš dala na smetaně... :-) A Ty Leni ještě chodíš do práce, nebo jseš doma na neschopence? Jak se cítíš jako těhulka? Holky zdravím všechny, jdu se rychle ještě mrknout na net, než přijde šéfka, a bude zase očumovat, kdo má co rozjetýho na PC... teď má nějaký šmírovací období. Tak pááá a hezkej den všem!
Profilova fotka
Jé holky ,já vám tak závidím ty zahrádky. Já bych taky chtěla. Zatím na našem pozemku je jen zbořeniště a kamarád co nám porád ¨sliboval,že tam prijede s bagrem, porád nic :-S Jen porád slibuje, takže jsme se rozhodla, že to budde sice stát více peněz, ale zaplatíme normálně člověka s bagrem a tatrou. Máme tam plno suti ze zbouranýho baráku a at musí pryč... Už aby to bylo. Teď se ještě tchyně rozhoduje, že by šla z baráku pryč do města a my uvažujeme, že ten barák možná od nich koupíme, je to skoro hned vedle naší barabizny... Ale zatím čekám na přidělení bytu tady v Praze, alespoň na chvíli, než se to postaví. Pořád to jednání oddalují, včera mělo být jasno, ale radu odložili za 14 dní... =-) lenajsek: byla to zkouška odborné způsobilosti při finančním hospodaření.... pro státní úředníky :-N no hrůza, co si vymejšlej... hrozně mě to strašilo, ale nakonec to nebylo až tak hrozný, jsem už z vejšky asi vysvičená, ale pro ty ženský a chlapi pozdního věku to byly nervy, byly z toho vyplašený a vynervovany, ale všichni jsme to udělali.... x-) Snad už si zase nic novýho v práci nevymyslej... :-|
Profilova fotka
Jé ahoj holky, tak Vás po době zdravím, my jsme se v pátek vrátili ze svatebky a ten nástup do práce byl hroznej, asi vás nestihnu ani dočíst :-( Jak se všechny máte?Já jsem pomalu přesídlila na koníka, zatím se tam rozkoukávám ;-)
Profilova fotka
Matonko, takže stavíte ve velkým, jo? Resp. se chystáte stavět, jak to tak pozoruju, jste u terénu.. tak hodně štěstí! Kde stavíte, v jaké lokalitě? A uvidíte, třeba budete bydlet v tom baráčku, kde teď bydlí tchýně... A věcem ohledně financí vůbec nerozumím, tak to klobouk dolů, že jsi to zvládla, já bych pohořela jak papír... :-D Kettinko ahoojky! Tak vítej zpátky v realitě, jak bylo na líbánkách? Určitě krásně.... Jak jste vůbec byli dlouho pryč? Mně to přišlo jako věčnost... A přesídlilas na koníka? Nějaké nové radostné zprávičky? ;-) Jo, ještě jsem zapomněla napsat, že jsme včera objevili úžasnej last minute do Chorvatska, naší milované země, kde jsme se s manželem poznali a několik let pracovali... na místo, kde jsme ještě nebyli, na Istrii do kempu, do dřevěnýho srubu, kousek od města Puly. V termínu, kdy máme dovolenou... tak jsme tu dovču zarezervovali, a pojedem na 2. svatební cestu... už se moooc těším!!! :-)
Profilova fotka
leni:byli jsme 11 dní v Egyptě a bylo to super, no doufáme, že bysme si mohli něco přivést ;-) ale nevím nevím,no uvidíme x-) Pulu znám, byla jsem tam,je tam nádherně ;-)
Profilova fotka
Kettinko, tak uvidíš, třeba dopadnete líp jak my po svatební cestě.. :-) No už se těším, do Puly jsem se chtěla vždycky podívat, zase poznáme kus Chorvatska, kde jsme ještě nebyli... pomalu si už odškrtáváme seznam míst, které bysme chtěli v Chorvatsku vidět, už jich zbývá jen pár... :-D
Profilova fotka
ahojky. lenajsek: sem doma na naschopence..Ns nsši jipku bych nešla, když jsem těhu. Po é zkušenosti, co mám, tak ani kdyby mě navýšily plat o polovinu. Po jedné chutné noční jsem začala krvácet..Neměla jsem ještě potvrzené těhu,ale myslela jsem si to..Zdraví a mimi je přednější, než práce a peníze..Gratuluju setřičce k ing.. Jinak k té svíčkové. Je to celkem jedno z jakýho masa to dělám, protože ten základ je stejný, dávám tam stejnou zeleninu a uzené maso. Pak to dám přes noc naložit a druhý den peču..Byla to mňamka..Hlavně mě to baví to vaření. aspoň jsem užiečná. Cítím se zatím dobře, ak snad bude vše v pořádku až do konce..Budu začínat 12.tt.Celekm to utíká. Zatím se nenudím. Tchán je totiž po úrazu páteře, takže je pořád co dělat.. |-| matonko: snadse to brzy vyřeší kolem vašeho bydlení. Držím pěsti. jsou to starosti.. lenajsek- tak to je super, že jste si našli tak krásnou dovolenou. Já mám kamarádku z vysoký, co přímo pochází z Puly. Je to tam nádherný.. Ketinko: tak jak bylo na svatební cestě? Že by další těhulka? Snad jste si dovezli něco jiného kromě průjmu. Přeju ti to.. :-)
Profilova fotka
Ahojky holky ;-) termín mám přesně za týden, 19.6., včera večer jsem už myslela, že pojedeme, noc byla taky hodně krušná,a le zase se to jakž takž uklidnilo, tak mi připadá, že si z nás Jakoubek dělá pěkný srandičky :-) Dneska jsem měla srazík s holkama z koníkama, už všechny maminy, já tam byla jediná těhulka, tak jsem zvědavá, jestli bude chtít Kuba za dětma :-D
Ahojky:)tak vás všechny zdravím při pátku:)no pospala bych si určitě, jenže bych nestíhala, protože u nás to funguje tak, že jelikož ostatní chodí do práce a já ne, tak mám vše nastarosti, tak že kdybych si pospala s malým do té 8.h jak stává, tak by mi ten čas chyběl ale hlavně spíš nestíhám skrze svatbu, tím že jsem ji chystala sama, jsem nestíhala venku(zahrádka)tak teď vše musela dohnat. Jinak chlapi mi na víkend odjedou za rodinou, jázůstanu doma s mamkou, dnes by ji měli pustit, popravdě se těším, jak si odpočinu, dnes navařím na dva dny, pouklízím a zítra už jen něco porobím:)tak se všehny moooc opatrujte a já pádím....Přeji krásný víkend všem...pa pa
Profilova fotka
zeuwi: Ty jsi taková pilná včelička, viď? ;-)
Profilova fotka
Holky, vy jste se zase rozepsaly... :-) :-) Zeuwicko, ty snad ani nespíš, ne?? :-) Tak ať se ti vkend povede, od všeho si odpočiň, trochu se prospi a opatruj maminku ;-) Vy máte všechny tak poctivé manžele, jo?? Tak to budu tomu svýmu muset domluvit, aby nosil prstýnek častěji :o) Matonko, taky jsem to možná nepochopila, ale vy stavíte nebo rekonstrujete? U našich jsme to dělali předchozí skoro 3 roky. Víkendy, dovolené, všude bordel, bahno... Rekonstruovali jsme svépomocí, hodně jsme měli problémy se "známýma", kteří slibovali, stavba se protahovala a nakonec i prodražovala... Lenajsek: to je naprosto super, že pojedete do vyší vysněné země. Krásná druhá svatební cesta :-) Vy jste tam oba pracovali? To vás obdivuji, já si říkám, že namám odvahu dělat jinde, než v ČR. A co jste tam dělali?? Dneska už konečně musím vytřídit fotky a poslat je na vyvolání ;-)
Profilova fotka
ahoj holky lestep: ty jsi těhulka?\Gratulace veliká!!U mě to zatím vypadá, že jsme si dovezli jen ten průjem, MS nikde, ale testy jsou negativní, takže asi normální zpoždění ;-( snad se taky brzy dočkáme ;-)
Profilova fotka
ahojky.. kryserko- drž se, snad se Kubík umoudří a nebude Ti v břichu dělat takovou paseku a v klidu přijde na svět.Jinak díky moc za podporu. Holt zdravotníci jsou hrozní pacienti.. :-) To musel být fajn ten sraz.. zeuwicko- tak to jo.. Chápu, že máš hodně práce..Já se teď snažím se pořádně vyspat, protože jsem to předtím dost zanedbála kvůli nočním, tak teď si o aspo'n užiju..Spím docela dobře, jen když jdu někam druhý den na kontrolu, tak nad tím přemýšlím.Ale to je celkem normální.. O víkendu si odpočiň. Hlaně ať mamince se daří dobře.. kettinko- jsem 11 tt. Jinak díky za gratulaci..Držím ti pěsti,ať se brzy zadaří. Bereš kyselinu listovou? Třeba se potkáme na koníkovi.. :-) Třeba se to zpoždění ukáže na testíku // čárečkama až dýl..Vydrž.. :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?