Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím při pondělku a novém týdnu, a jdu vás dočíst.... Krásný den všem! ;-)
Profilova fotka
A jo, tak celkem nic nového, jen nové maminky si budou vyměňovat své zkušenosti... :-) Snad mezi vás taky jednou budu patřit. Jak se jinak daří v tom teple? Myslím, že můžem být holky rády, že jsme svatbu měly v dubnu, že? V takovým teple bych se teda asi upekla, a ženich už tuplem... a hlavně moje babička s dědou by to hrozný teplo blbě snášeli... Jinak jsme si o víkendu pořídili komodu do pokoje, a skříňku úložnou do koupelny, tak se nám dary v podobě peněz začínají předelávat na ty hmotné dary... :-)
Profilova fotka
Ahojky ;-) Tak se prosím hlásím, že jsem po vékendu stále celá, ikdyž uvařená. Souhlasím s Lenajskem, taky bych asi v takovém hicu svatbu asi nepřežila, ani bez pupíku :-D Vašek včera lepil prahy, tak jsem pak zastřihovala koberce, lilo ze mě jak nevím z čeho, pak se mi tak líbilo na podlaze, že se mi z ní ani nechtělo zvedat :-) Myšky jsou taky chudinky uvařený, vyhrabaly si podestýlku a spinkaly celý den jen na plastu, až večer pak zase ožily a zase řádily, když se mnou koukaly na Xfactor :-)
Profilova fotka
ahoj holky, plně s vámi souhlasím, co se týče toho počasí...dokonce jsem musekla konstatovat, že naše "zamračené" fotky vůbec zamračeně nevypadají a jk nebylo sluníčko, nejsou přes nás žádné nevhodné stíny, no prostě spokojenopst. budu duben všude doporučovat :)) jinak my jsme včera taky zakoupili svatební dar 8-) posbírali jsme penízky a pořídili LCD tlevizi a domácí kino s DVkem, tak jsme to dávali do půlnoci dohromady a teď se těšíme, že už budeme mít EURO 2008 na pořádném projektoru 8-) teda manžel se těší.... a co jak to máte vy? taky máte doma nadšeného fanouška??? M
Profilova fotka
ahojte. zeuwicko: tak co jsi koupila malymu k narozeninam? ivulko: tak se obcas potkame bud tady nebo na konikovi. Neboj, ty bolesti jsou normalni, pry teda.Byla jsem na kolejich s holkou co studovala porodni asistentku, tak jsem snad od ni neco pochytla.Sama jsem take mela docela bolesti. byl to zhruba 6. tyden.Vypadaly to bolesti, jak kdyz jsem mela poprvy potrat, tak jsem radsi nevahala a jeli jsme k dr.Udelaly me ultrazvuk.Plod v poradku. Ty bolesti me zpusobila zaklonena deloha, ktera tlacila na pater, mocovy mechyr a konecnik..Dost neprijemny,ale poradil me na to cviky- delal kocici hrbe 2-3x denně 3-5 minut a pomohlo mě to. Jo a prsa, ty už mám konečně pěkný. Z toho mám radost a manžel samozdřejmě taky.. :-) Mela jse¨m vzdycky takovy drobky, tak aspon je mam plnejsi. Sice ze zacatku hodne bolely,ale teď už je to lepší. Chuděry holky, co mají 4 prsa a ještě se jim začnou zvětšovat.. :-o ivulko: nervózní je každý,to je taky normální.. Dnes jsem byla u dr. na kontrole. Na ultrazvuk jdu za 2 týdny..Mámě těhu průkazku a už nám je 10. týdnů. Toto letí.. :-)
Profilova fotka
lenajsek: neboj, také se to určitě podaří..držím pěsti. počasí je fakticky krizový..Ale buďme rádi.Když je zima, tak nadáváme a když teplo, tak nadáváme taky.. :-) miri: díky za gratulaci..
Profilova fotka
Ahoj holky... a jé, tady se to za chvilku dostane do podoby těhotenské poradny.. :-D Leni, tak to je fajn že je vše v pořádku. Jen tak dál. Týjo, 10 týdnů, to je mazec... a gratuluju k těhu průkazce. S tím teplem máš pravdu, když je zima, nadáváme že je zima, a když je teplo, nadáváme, že je moc vedro... I když já osobně preferuju teplo, než zimu. Miri, tak to je super, že jste si pořídili takovej dárek, to bude fotbal jedna báseň, a vůbec filmy, a tak... My takovou obrovskou televizi mít nemůžeme, neměli bysme ji v našem 1+1 kam dát, a ani bysme se na ni nemohli z atkové blízky dívat, máme na tohle malý pokoj. Jinak nadšeného fandu do fotbalu mám doma taky, to zase budou nervy, a já se budu přesouvat do kuchyně, kde je druhá TV, nebo budu trávit večery u PC... :-) I když můj drahý si radši Euro zápasy bude vychutnávat s kamošema v hospůdce, jak ho tak za ty roky znám... a já možná podlehnu, a na nějakej zápas se půjdu mrknout s ním.
Profilova fotka
Kryserko, co Ty? Pořád 2v1? Drž se holka, už to máš za pár... ;-) Holky přeji pěkný den všem!
Profilova fotka
ahojky. Lenjasek: máš pravdu s tím fotbalem..Sotva skončil hokej, už bude zase fotbal..Ale aspoň se manžel má na co díat. Pro něj toho v televizi moc nedávají.. Miri: taky bych si dala říct takovou televizi. Plánujeme si ji koupit do nového baráčku, takže to je hudba hluboké budoucnosti..radek už jí má dokonce vybranou..je do nich úplně blázen..Já se zase musím pochlubit, že jsme si koupily pekárnu na chleba. Dost dobrá věc..Můžu jen doporučit..Chleba je z toho moc dobrý..Tak kdybyste měli někdo zkušenost s pekárou, nějaký tipy atd., tak klidně písěte. Díky. Přeju krásný den,ahoj Lenka. :-)
Profilova fotka
jé, Leni, no tak chleba asi péct doma nebudu :)) i když věřím, že čerstvý domácí chlebíček musí být něco. no my taky nemáme extra velký byt, ale tak nějak tabulkově se nám to tam vešlo, i když je to velký nezvyk, koukat na tu megaobrazovku :)) připadají mi v tom všichni takoví neskuteční.
Profilova fotka
miri- zdravím tě..musí to být zvláštní koukat na tak velkou obrazovku..My máme v obvýáku mou malinkou televizi, kterou jsem měla dřív na ubytce..Tak nám musí stačit.. nějak to tady poslední dobou moc nežije..škoda.. |-|
Ahojky:)tak se opět hlásím:)narozeninky jsme oslavily v pohodě a poklidu, koupily jsme bazén, takej ten nafukovací velkej jak teď je hodně v kaufu nebo primě. Dokoupily nafukovačky, nejvíc zaujalo letadlo na sednutí:)jinak dostal od ostatních dárečky:) lestep-to máš pravdu, je to škoda, kolikrát jsem si říkala, jak nás to pustilo ale určitě a doufám v to, že se opět sejdeme všechny...chybí mi tu ještě někdo? No jasně(krom spousty dalších)BRAMBORO KDEPAK JSI?????? Nevíte někdo o ní? přeci jen už by měla být zpět z líbánek..... jééé domácí pekárna, tak to mě taky moooc zajímá...je to můj sen, mít ji:)velké gratulace k televizi:)jinak u nás není žádná změna, jen jsem se teď hodně zahrabala na zahrádce a psychycky se připravuju na příští týden, mamka jde na operaci, snad to pak vše dobře dopadne...tak budem zas doma samy:(sice chodí všichni do práce ale mamča bývala doma vždy nejdřív a tak bude doma smutno, no ale pak si ju skoro 2měsíce užijem:)byli jsme konečně od svatby s mužem prvně sami na akci a pořádně si to užily, no byla to pohůdka:)tak snad se poštěstí častěji:)tak se opět loučím, pádím konečně do hajan...všechny se moooc opatrujte a kryserko-držím pěstičky!!!a moc na tebe myslím....kdyby náhodou tak přeji, ať je vše v pořádku a Kubíček je zlatíčko:)
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojte. zeuwicko- neboj s mamčou to dobře dopadne, budu držet pěsti. pak si ji určitě užijete, až bude s váma doma.. Máš pravdu, tolik se nás tady vždycky sešlo a kde je jim teť konec??Taky monča b..ani se pak pred svatbou neukázala..měla nějaký zdravotní problémy a pak nějaký problémy kolem svatby a pak se vůbec neukázala..škoda.. zeuwicko: a co ti brání si ten sen s pekárnou splnit? kryserko držím pěsti, ať ta kontrola a CTG zítra dopadne dobře..držte se.. :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak mám konečně zase internet, už jsem měla absťák, a to jsem bez něj byla jen dva dny :-D U nás nic nového, to bylo pořád spěchu a strachu, a když už by to mělo být, tak zase nic, zítra jdu na monitor, tak jsem zvědavá, jaké kontrakce se mi tam ukážou, ale asi to nebude žádná sláva, když mě zlobí jen v noci a přes den ne, Kubula bude asi noční živel :-)
Profilova fotka
ahoj holky, omlouvám se, že se moc nestíhám zapojovat, ale mám v práci celkem dusno a mraky restů... Prostě se to nějak nakupilo... :-( Tak postupně.... Lestep: prostě veliká gratulace !! Hlavně, at je mimi zdravé a vše vyjde, jak má :-) :-) Lenajsku, taky jsem hrozně moc chtěla jít ve čtvrtek na Team, ale manžílek to rázně odmítl (asi po loňské zkušenosti s Kabáty, kdy jsme 6h stáli v dešti...) a já jsem už nikoho jinýho nesehnala :-S Určitě to bylo super. V pátek ráno jsem jela na služebku a asi bych stejně po cestě umřela únavou.
Profilova fotka
Holky, úplně s váma souhlasím, že jsem šťastná, že jsme měli svatbu v dubnu. Věděli jsme proč :-) :-) V tomhle pařáku bych to asi nedávala. No, ale dneska byl teda slejvák (aspon v Brně). Místo silnice byla řeka... Miri, to jste si pořídili super svatební dar. my si tak nějak podobě přispěli na autíčko :-) Lestep, vidím, že všechno je super, tak ještě jednou gratuluji :-) Lenajsek: vidím, že to máš podobně... Taky budu museto chodit na druhou TV, když bude fotbal, ale mám tu výhodu, že si telku z kuchyně můžu přenést do ložnice :-) Kryserko, pořád strašili a nakonec pořád nic, že?? Tak si to užij a přeji rychlý a bezproblémový porod :-)
Profilova fotka
Zeuwicko, to je super dárek, ten bazén a nafukovačky! Já chci ten velikej nafukovací bazén koupit na chalupu, na náš zatravněnej dvorek, a cachtat se v něm, asi se pomalu po nějakém začnu dívat. Takže malej byl asi spokojenej, že? :-) Tu domácí pekárnu mají naši známí, a taky říkali že je to super, ale nějak jsme neuvažovali o tom koupit si ji. ale čerstvej chleba, to musí být něco, jak to voní, a upečenej přímo doma.. mňam. To se to pak hubne... :-S :-D :-D Kryserko ahoojky! Na dnešní monitor dežím palečky, a pak dej vědět, jak to s malým vypadá... ;-) Páji, na Teamech to byla naprostá bomba!! I kdyby pršelo, tak to přece bylo v Rondu... ;-) A ty loňský Kabáty si taky moc dobře pamatuju, taky jsme tam stáli, v pláštěnkách... ale líbilo se nám to taky. Jen ten déšť.. no co, nejsme z cukru. Jednou jsme takhle absolvovali celý 2 dny deště na festivalu Rock For People v Českým Brodě, kde jsme se opravdu brodili v bahně.... humus. Za počasí nikdo nemůže... Tak třeba příště, ale obávám se, že ten koncert, co byl teď v tom Rondu, se jen tak opakovat nebude.... ;-) Holky, přeji pěknej den!
Profilova fotka
Ahojky holky, dlouho jsem tu nebyla,ale vše jsem poctivě dočetla. Moc gratuluji k těhotenství !!! U nás se vždycky nic neděje a pak se toho stane milion věcí najednou. minulé úterý nám pokousal vlčák psa (máme bígla),úplně celej krk do krve,prokousnuté ucho,čumák až do nosu,byl celej krvavej,tak od té doby jsem jezdila každý den na léčení a injekce až 15km od nás,ještě s malým,no byl to děs a běs. Stalo se to u auta,jeli jsme celá rodina na výlet,zaparkujeme,žene se k nám vlčák velký jako medvěd a čuchá u auta,vyleze bába,že nic nedělá,ani psovi že nic neudělá.No a pak vlčák začal skákat na auto,můj manža vylezl,řve na babu,že poškrábe auto,ona že je to jen auto,blbá,hnusná baba,ještě Ruska nebo co. Mezitím otevřenými dveřmi vlezl vlčák dovnitř a jde po Badovi (náš),vyskočila jsem s ním ven,byl na vodítku,a on ho začal rvát. Malej vzadu řval,tak lezu k němu a můj chlap jde pro bábu,která mezitím utekla do chaty,že je slabá na srdce a že na psa nestačí a že její chlap za chvíli přijede. Pak baba přišla,psa 3x pohladila klackem,řekla "hodný Dag"! On pustil našeho psa a odešli domů. A my jeli ihned na psí pohotovost,já celá od krve a od hoven.Můj chlap se málem zhroutil v ordinaci,když mu šili ty rány na krku a na nose,tak jsem musela zase já. No ale už je to za námi,pes je dobrej,ještě bere prášky a příští týden jdeme vyndat stehy. Takže suuuuuuuuuuper výlet. Jo,jinak jsme to dali na policii,aby se s tím něco dělalo,protože chceme na chatu jezdit dál a máme strach,o malého,psa radši necháme doma. Týden jsem nemohla spát,furt se mi to promítalo před očima.A nejhorší,že jsme nic nemohli udělat,protože jsme se taky báli,ještě by napadl nás a co teprve Niky. Zítra odjíždíme na víkend pryč,tak si konečně odpočinu a zregeneruju se. Kryserko,držím palečky,já rodila až v 41.týdnu,Niky nechtěl ven.Přesně 1 den před umělým vyvoláním porodu si dal říct.Niky má narozky teď 25.6. Je to krásné znamení RAK. Tak se mějte,malý usnul,manžel hlídá,já jedu zase s Badem na injekci,chudák,bojí se teď i prťavého jorkšíráčka. :-(
Profilova fotka
Ahoj holky ;-) tak monitor mám za sebou, malej OK, ale děložní činnost sice nějaká je, ale na porod to stále nevypadá, ještě jsem tam dostala vynadáno, no fakt bezva :-( na team bych šla taky, muselo to být super, tiše závidím :-) Jo a koncerty kabátů jsou asi nějaký prokletý, protože na Kabáty v Hradci taky děsně lilo. ne na ty poslední, ale asi před dvěma nebo třemi roky, nebo kdy to bylo, ty poslední supoer, krásný počasí, akorát se čekalo 2 hodiny na pivo, z čehož byla plka lidí děsně otrávený a ke konci koncertu došlo i nealko, taky super. petula: to mě moc mrzí, cos e vám stalo, podle mě můžete podat na babu trestní oznámení, je to fakt strašný :-( U nás to původně vypadalo na Berana, přešel Býk, teď jsou Blíženci a nakonec budeme mít třeba taky Ráčka, ikdyž já doufám, že nebude tak dlouho čekat, ale začínám se s tím smiřovat
Profilova fotka
ahojte. moc vás všechny zdravím. krásně jste se rozepsaly, tak mám aspoň co číst. kryserko: snad vše dobře dopadne uvidíš. A proč ti vlastně vynadali? Člověk aby měl strach, že předčasně porodí, pak zase že porod louho nebude. No je to mazec..Kdy máš jít na další kontrolu? paaja: díky za gratulaci. Také bysme si přáli vše v pořádku.. lenajsek: u nás jsme všichni váhově v normě, takže si můžeme teplý chleba dopřát. Já ho stejně jím až studený..Asi bych pak byla nafouklá jako balón..Ale je to opravdu mňamka.. na team jsme také chtěli jít,ale nevyšlo nám to. Škoda. Na Kabátech jsme byli loni v květnu. Počasí nám vyšlo úplně nádherný. To jsme byli v jihlavě..Když byli v brně, tak to jsem seděla v okně a poslouchala. Měla jsem bydlení kousek od výstaviště, takže paráda.Až mě byla zima, tak jsem zavřela okno a šla spát.. petulo.cerna: no to je teda mazec. ještě že ten pes neudělal neco vám nebo malýmu. To by byla katastrfofa. Chudáček pes.Na tu babu bych taky šla na policii. Věřím, že se ti to bude dlouho promítat před očima., přeju vám všem pěkný :-) den..
Profilova fotka
lestep: jsem dostala vynadáno, že ten můj doktor posílá maminy na CTG do fakultky, jak se mu zachce, že ten přístroj tak drahej není,a by si ho nemohl koupit, a tak, no mazec. Jo a pak mi ještě bylo vyčteno, že malej spal, když mi to točili, no bodejť by nespal, když řádil po cestě v autě, pak sjem tam někde hodinu čekala, tak řádil taky, tak už pak byl unavenej a spinkal. Do poradny jdu zase v úterý, to už budu pomalu končit 39. týden, ten monitor by se pak měl točit pravidelně, no, ale nevím..... jakpak se cítíš? pomalu už Ti přestane být špatně, viď? Za chvilku budeš mít nejhorší za sebou a začneš si pěkně těhu užívat, pěkně užívej, dokud nemáš pupík ;-)
Profilova fotka
ahojky. kryserko- to je fakticky mazec s tím zdravotnictvím. někdy fakticky lituju toho, že vím, jaký je ve zdravotnictví bordel a že do toho vidím více, než laik..Já chodím také k dr. a ten ani nemá ultrazvuk.Naštěstí vždycky posílá na uz do nemocnice na ambulanci. není to tak daleko, tak mě to nevadí..Doktorka, která má vedle něj ordinaci, tak ultrazvuk má,ale když ráno v 7h zasedneš do čekárny, tak se dostaneš na řau až v 11 h. nechápu, co tam s těma ženským dělají. Vím, že jsem tam jednou byla a trvalo to vevnitř hrozně dlouho..U mýho doktora projde tolik ženských a nemá tam nával..Malýmu se ani nedivím..Máš už hodně velký bříško? Kolik jsi vlastně přibrala? Já jsem teď 10. týden. Do 12. týdne musím ještě vyrazit na ultrazvuk, tak zase uslyšíme krásně bít srdíčko..Snad bude vše v pořádku..Doufám, že i fotečku dostaneme. O tu si asi musíš říct, že? a ještě jsem četla na dveřích přihodit 100kč..Mě je docela dobře. nějaký extremní nevolnosti nemám. Spíš mě je blbě, když se mám hlad.Ale rychle se najím a je mě hned dobře..Tak teď zrovna se jdu najíst..kručí mě v bříšku.. :-)
Profilova fotka
Leni, to dlouhý čekámí je možná daň za ten komfort, že tam má adekvátní vybavení :-) Přibrala jsem 8 kilo, tak doufám, že teď už nepřibydu, abych to pěkně všechno nechala v porodce :-) Jééé, tak to se těšíš, až srdíčko uslyšíš, viď? nezapomenu, když jsem ho nejdřív jen viděla jako malou ťukající tečku, měla jsem v očích slzy, přes reprák jsme ho slyšeli až ve 20.tt, ale taky jsem to obrečela :-) O fotečku si určitě řekni, oni to většinou nenanbídnou automaticky, ty ceny se všude liší, tady v Hradci se fotka pohybuje mezi 30 ve FN za jednu fotku, ale jinak chtělí taky kolem stovky, já teda nevím, jak to děláme, ale zatím jsme za žádnou fotku neplatili a to jsem nevyvinula žádnou snahu o neplacení :-D Pak musíš napsat, až půjdeš ;-)
Profilova fotka
Holky ahojky.... Kryserko, to je děs, že dostaneš vynadáno za to, že Ti malej v bříšku spí, copak se to dá ovlivnit, a můžeš za to? Nebo že Tě dr. posílá na monitor??? To je děs.. že se nestydí a není jim blbý takhle sprdnout své pacientky... to je děs. :-S Jinak je fajn, že je malý v pořádku, drž se! ;-) Petuli, týjo, to musel být opravdu strašnej zážitek! Někteří lidi by potřebovali sami nahlátit tou holí, aby si to pamatovali celej život.. pak se nedivím, že ti psi jsou takoví, jací jsou, když nemají pořádnej výcvik a vychování... ]-( To mě moc mrzí, váš hafík se z toho snad brzo dostane, ale už strach bude mít pořád, to je mi líto... Věřím, že se bojíte, co bude příště, aby se něco nestalo malýmu nebo vám... snad to PČR nějak dotáhne do konce, držím palce! ;-) Leni, tak to bylo určitě fajn slyšet Kabáty z okna, když venku tak krásně lilo.. :-D A Ty jsi bydlela v Brně? O té domácí pekárně pouvažujeme, manžel by byl určitě nadšenej, chleba miluje... :-) Kryserko, ráček je fajn znamení, mám jednoho doma... ;-) A co ostatní čerstvé novomanželky, jak se vám daří? Kdo jste byli na svatební cestě, jak jste se měly? A Kdo plánujete další jet a kam? Pěkný pátek přeji, ještě pár hodin, a začne vííkend! :-)
Profilova fotka
Holky, vy jste úplný spisovatelky :-) Petulo: já normálně nemám slov.... Byla bych úplně hotová. To teda byla s prominutím "kráva". Když nedokáže psa zkrotit, tak si ho nemá co pořizovat nebo ho pouštět z řetězu !! Kryserko: Vím, že na švagrovou byli taky hnusní, skoro vždycky, když přišla na ultrazvuk nebo na jiný vyšetření do nemocnice, tak malej spal, nutili ji chodit třeba 2h po chodbě nebo ze schodu do schodu a ve finále jí řekli, že už na ní nemají čas a ať přijde za týden... ]-( Kdyby tohle udělali mě, tak jim tam udělám takovou scénu, že by si to hooodně dlouho pamatovali. A za všechno taky tvrdě platili - za fotky, video apod. Jednou jsem viděla domácí pekárnu u známé, ale mají 2 děti... Já miluju teplý a čerstvý chleba, ale manžílek radši rohlíky, tak by se u nás pekárna moc neužila.... :-| Těším se na víkend, už abych šla domů. Tak krásný den.
Profilova fotka
fakt mě to chování štve, minule jsme na UZ čekali 2 hodiny, to bylo, jak jsem měla ležet, ale to, že jsem tam dvě hodiny musela čekat v nepohodlný sedačce, nikoho nezajímalo. Kdybych aspoň nebyla sestra, to je člověk asi ještě přecitlivělejší a vnímá to mnohem víc :-(
Profilova fotka
ahojky. paajo,ale ja mám pekárnu, kde se dají dělat různý bagetky, takže klidně bys jí uživila..Neboj.. kryserko: jsem zvědavá, kolik budu platit za fotečku..To zdravotnictví je fakticky v háji.. lenjasek: já jsem pracovala v brně a měla jsem tam ubytování od nemocnice. Když jsem měla nakupený služby, tak jsem tam spávala..Jsem ráada, že už tam nejsu..Někdy to bylo fajn,ale to Brno je prostě takový hnusný, smradlavý, plný bezdomovců a pochybných existencí..No hrůza..
Profilova fotka
Lestep, no střed města pravda, u nádraží, je to opravdu hnus, ale třeba takovej Špilas, a nebo jiný části Brna, jako Žabovřesky, i starý město je pěkný, Bystrc, a tak... ale už bych tam asi bydlet taky nechtěla, i když Brno bude pořád moje zamilovaný město, prostě rodný město. Holky, já se loučím, mám za 10 minut padla, a jedeme na chalupu.. tak krásnej víkend, odpočívejte, užívejte si volna a sluníčka, a páá v pondělí! ;-)
Profilova fotka
lestep: ale rád si člověk za tu fotečku zaplatí, my nemáme fotku z toho 13. týdne a mrzí mě to, jenže doktor byl nějakej rozladěnej a mě bylo trapný si o ni říct :-/ lenajsek: užijte si to na chaloupce ;-)
Profilova fotka
ahojky. lenajsek: máš pravdu, že jsou i jiný části, kde je krásně,ale ten střed, kde jsem byla je prostě hnus.. Užij si chalupu.Počasíčko by mělo vyjít krásný.. kryserka: jo, určitě budeme chtít fotečku. je to přece jenom památka..snad ¨bude srdíčko krásně bušit..Vždycky mám takový divný poit, když jdu na kontrolu,aby všebylo v pořádku..Je to asi normální.. krásný víkend všem.. :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?