Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
matonka: na horách muselo být nádherně, vidíme od domečku z dálky na Krkonoše, tak sjem si taky říkali, že bychom tam chtěli být, nahoře je vidět ještě sníh, před třemi roky jsme si dávali takhle květnový výstup na Sněžku, bylo ještě po cestě 1.5 m sněhu, tálo nám to pod nohama, takže prima adrenalín :-D Pak jsem se pěkně proklínala, když jsem udělala dva kroky nahoru a o tři sjela dolů :-) Ale stálo to za to. Malej vydržet prostě musí, domlouvám mu :-)
Profilova fotka
Zeuwicko, to je mi moc líto že malej pořád tak trpí... :-( Ať je mu co nevidět líp! Kryserko, to musí být krásnej pohled na ty nachystaný věci, jednou bych se toho taky chtěla dočkat. Třeba jo... Je fajn že mamka pomohla. A malýmu domlouvej, ať nespěchá, ať si užívá pohodlí v bříšku... :-) Matonko, ty hory musely být super... určitě jste měli krásný slunečný počasí.... :-) Kryserko, je ještě sjníh na horách říkáš, jo? Týjo... :-) Holky, já pořád ještě nemám všechny CD od svatebčanů co fotili, takže u nás vyvolání těch fotek vidím na dýl... :-|
Profilova fotka
lenajsek: určitě dokáš, moc Ti to přejeme ;-) Domlouvám furt, ale jestli je tvrdohlavej po mě......... No sníh je vidět na jednou kopečku nahoře, jinak už je asi všude dole, už prý přestaly jezidt i poslední vleky minulý týden, ale odsud to vypadá fakt nádherně. Taky ještě nemáme shromážděné všechny fotky, určitě bych ale chtěla ty fotky pro rodiče nechat udělat co nejdřív, tak pak půjdu ještě jednou, ale naše mamka se už strašně těší, v sobotu si album prohlížela několikrát, tak bych jí to už chtěla nechat udělat, ať se může kochat :-)
Ahojky:)tak to včera bylo náročné, malej hotovej, furt jen v náručí a furt by ležel u maminky:)tak mám ruce jak opice. Dostaly jsme hodně léků, hodně z toho je bifidus atd na zažívání. No hlavně do něj musím dostat jonťáky ale to vůbec nechce, večer měl dokonce fialové ručičky a nohy a přitom byl navlečenej, tak jsem zas stresovala ale poradily mi na pohotovosti pořádně zavodnit, jak nechtěl moc pít ty jonťáky, tak byl na tom špatně. No a zítra se mám opět hlásit u dr. Tak bojím, bojím, protože výsledek žádný a tak nevím jestli to vůbec zabere, protože by se měl ukázat výsledek hned po druhé tabletě...tak já zas pádím a všem přeji krásný den:)
Profilova fotka
zeuwicko: to je mi mo líto, doufám, že se z toho malej brzo dostane. Asi to chce čas. :-( Kryserko: já bych taky chtěla udělat fotečky co nejdřív, ale nemůžu se k tomu dostat a když mám čas, tak se mi hrozně nechce. Mám těch fotek tolik, že nevím, která je lepší, která horší a kterou mám vyřadit... Nakonec to budu dělat někdy v létě, až si vezmu dovolenou, protože víkendy nepřichází v úvahu. A jinak doufám, že Kubík nezlobí a nechystá se ještě za náma... ;-) Venku je tak nádherně, že se mi vůůůbec nechce být zavřená celý den v kanceláři :-( Jak já bych jela na dovolenou.... :-) :-)
Profilova fotka
zeuwi: moc na vás myslíme, třeba ještě za dnešek uděláte pokrok ;-) Tak se držte ;-) paaaja: Já musím ty fotky do knihy vybrat dneska, naštěstí já mám času dost :-) Ve čtvrtek bych si chtěla jít dát konečně tu žádost o občanku, tak bych se zrovna stavila za fotografem, ať se to trochu hnea a by na to měl ještě čas, za chvilku odlétá do Ameriky, tak bychom měli utrum. No, dneska mě zas v noci zlobilo bříško,a le teď je klid, tak snad ten klid vydrží......
Profilova fotka
Kryserko: Dala jsem si žádost na občanku minulý týden, na ŘP a pas taky. Když za cca 14 dní nebo měsíc porodíš, tak si necháš malýho napsat do občanky nebo ne? Já bych dítě v občance 100% chtěla. Pokud ty taky, tak by ti museli dělat 2x novou občanku 14 dní po sobě, ne? Zkus se na úřadu domluvit, jestli ti novou občanku neudělají až potom... Samozřejmě nevím, jak je v zákoně, třeba je pro ně lepší udělat novou občanku než tě nechat jen s "náhradním" papírem. :-)
Profilova fotka
paaaja: já jsem právě taky chtěla počkat, až bude malej venku, ale prý jsou tam nějaký lhůty, tak se tam na to přeptám. Taky Kubu do občanky chci, i kvůli cestování, atd, kdybychom chtěli třeba na Slovač, tak přece nebudu malýmu dítěti nechávat udělat pas....
Profilova fotka
Holky ahoj, dnes není moc času na psaní, hodně práce.. tak vás aspoň zdravím a jdu vás přečist... krásný den všem! ;-)
Profilova fotka
Zeuwicko, moc držím palce, aby malýmu bylo co nevidět líp... a co mu to vlastně je? Nějak tomu nerozumím... :-| Páji, s těma fotkama to mám podobně, už teď se mi jich zdá hodně, a to ještě nemáme všechna CD od těch co fotili... a ani nemám moc náladu prohrabovat se fotkama, chci si ten pocit jaký jsem z toho měla, taková pohodička a klid, uchovat co nejdýl, a ne se stresovat s fotkama... asi to budu vybírat postupně. Včera jsem byla podat žádost na úřadě kvůli OP a ŘD, docela mě překvapilo, že po mě chtěli za řidičák 50 korun, já myslela že to je jako výměna, ale asi ne.... :-( Teď ještě zbývá zdravotní pojišťovna, a pak s novou občankou do banky, a myslím že je to vše. Sociálku za mě vyřídí zaměstnavatel. A taky bych jela na dovolenou, k moři... když vidím takový počasí venku. Dneska mám do šesti, děs běs... nechce se mi tady být. Naštěstí večer jdu na pivko s kamarádkou na chvilku, tak se těším. Teď se se mnou všichni chtějí setkávat, uf, je toho mooc... :-D Kryserko, ze zákona je to 15 dní, kdy se má vyměnit OP, ale na matrice jsem se u nás ptala, a prý se to u svateb tak nebere... bývají benevolentní. Ale samozřejmě se nesmí čekat několik let, že... tak se radši zeptej, u Tebe myslím nemá význam pokaždé čekat měsíc na novou OP, tak uvidíš. A děkuju za přání, taky všem novomanželkám přeji co nevidět miminko, pokud si ho přejí... ;-) Jdu zase makat, krásný den všem přeji!
Profilova fotka
tak jsem mluvila s kamarádkou, prý si taky byla měnit občanku dva měsíce po svatbě, takže asi klídek 8-) Ale pro jistotu tam zajdu, stejně budu mít cestu okolo. Jo, o tom řidičáku vím, že se platí, je to sprostý, ale těch 50 korun se naštěstí dá.
Profilova fotka
Ahoj,já taky platila 50,-Kč,za řidičák,přepis auta,jinak ne Dneska jsem se nechala ostříhat,na krátko,je to úleva,malej mě málem nepoznal. Už máme fotky z Dm (schlecker) a docela dobrý,skoro stejné jako originál,tak jsem ráda. Zeuwicka: myslím na malýho,my byli taky v pondělí očkovat,ale takové reakce nemáme,je to hrozný,když vidíš to ubožátko a nemůžeš mu pomoc.Tak se držte.
Článek se načítá
Ahojky:)tak hlásím, že sice malej ještě sráďu má a furt se motá:(ale včera už vstal a pekně mě proháněl, mami ťam, a ťam a mami dudu a mami paaa-ven no tak jsem usoudila, že je mu líp, dokonce jsem porušila pravidla a na večeři mu dala kaši(z mléka a brambor)zblajzl celej talíř:)ještě teda skoro pořád spí ale už snad bude líp:)holky děkuju za podporu, bála jsem se už fakt nemosnice:(dr mi vlastně ani neřekla ale z očkování to prý není, jen že prej asi oslabená imunita a něco chytl, jen je mi divné, že malej reakce nemívá a další 3děti padly taky, sice porůznu ale horečky měli všechny, tak buď něco chytly u dr ale je divný že mi maminy né a nebo fakt z té očk.látky:(jééé já na řidičák úplně zapoměla a teď bych se nakopala:(nenapsala jsem si malýho do občanky...tak musím upozornit muže, ať aspoň on. No zkusím tam zavolat, třeba to půjde ještě nějak změnit, když je to týden, co jsem tam byla a mám přijít až za skoro 14dní, teda ještě že tu jste a poradíte:))))jůů o fotkách ani nemluvte, nemáme je ještě upravené a já jsem ukázala albíčko muži a říkal, že jsem to pěkně zkonila:(protože jsem ty fotky neupravila ale zmenšila a tak mám v albíčku všechny v hrozné kvalitě:(((no tak to pak překopu....jinak jsem včera volala skrze dvd tak snad už konečně bude, holt to dělá jiný pán, než ten co to natáčel a tak to fláká:(dá nám teda opravdu jak nesestříhaný tak i sestříhaný, tak budu koukat zas jak vejr, co se kde šustlo, když jsem byla pryč:)no nic zas pádím, doufám, že nám počasí vydrží, včera se zatáhlo a pršelo skoro do večera, tak snad dnes bude líp...opatrujte se, Peťula
Profilova fotka
Ahoj holky, krásný ránko přeji, i když u nás je mokro po dešti a zataženo, ale aspoň je lepší vzduch... Zeuwicko, aha, takže malej má ty problémy z očkování, to jsem nějak nepostřehla... teda doktorka si myslí něco jiného. to je divný, je mi líto že je mu pořád špatně, i když píšeš, že snad už o něco líp.... tak snad to bude jen a jen lepší! S tou občankou, že tam nemáš malýho, zkus se na to ještě poptat, třeba by to šlo ještě změnit. A s těma fotkama to určitě napravíš, až budeš mít víc času a ne tolik starostí s malým.... ještě, že mu nebylo takhle špatně na svatbě, co? :-( Určitě se z toho brzo dostane! My máme DVDčko jen sestříhaný, od kamaráda co nám video natáčel, ale zkusím se ho poptat, jestli by nám mohl dát i to nesestříhaný, třeba tam zrovna bude něco, co bude zajímavý... :-) Petuli, já se taky těším jak se nechám ostříhat, ale až po výplatě, takže to vidím někdy příští týden, nebo ten další, taky se musím objednat. Vlasy už mám hodně dlouhý, a už mě to nebaví, navíc už se mi zase třepí konečky, už jsou vysílený. Tak holky pa, krásnej den a opatrujte se!
Profilova fotka
Dobré ránko ;-) zeuwi: tak to, že má chuť k jídlu, je dobré znamení ;-) Jsem zvědavá, jak dopadnete u Dr, klidně to tam opravdu ty děti mohly chytit, přecejen nemají tak vyvinutou imunitu jako dospělí, a snáze něco chytnou. A tyhle střevní chřipky jsou děsně nakažlivé :-( lenajsek: já mám taky docela hodně dlouhý vlasy, proti tomu třepení mi hodně pomáhá z Avonu sérum proti třeoení konečků, stojí v akci něco málo přes stovku,a le vydrží mi fakt dlouho a je super, je to fakt hodně znát, když ho používám a když ne. Taky jsou teď super ty šampony od Gliss kur, co obsahují regenerační krém, ani pak nepoužiju kondicionér, jen sprej pro rozčesávání a jde to skoro samo :-)
Profilova fotka
ahoj všechny paní, hlásím se po líbánkách a čtu vás už 3. den...od pondělka. 8-) v první řadě musím všechny nevěsty pochválit, ják moc vám to slušelo. z pitomých antigratulací si nedělejte hlavu, i když je jasné, že to člověka mrzí, toto číst. já jsem z práce zvyklá taky na kdeco, a vždycky si říkám, tak po tomto mě uýž nic nemůže překvapit....ale, vždyckyx může. debilita lidí je prostě nekonečná :-| kryserka: držím palce, ať Kubík nespěchá a všechno to pěkně zvládnete zeuwicka: no když tě Malej prohání, tak už je to na dobrý cestě. je fakt, že průjem a zvracení nebývá jako reakce po očko, ale spíš opravdu někde něco chytil....jen malinkou radu, bacha na mléko ve stravě, oni ty střevní patogeny likdvidují rády ve sliznici enzym, co mléko tráví a ty obtíže pak trvají zbytečně déle....když už, tak kysané, na activii nedám dopustit z francie jsme se vrátili v pátek v noci, měli jsme se nádherně, jsem ráda, že jsme jeli hned, byla ještě správně posva
Profilova fotka
omylem jsem se odklikla dřív, tak pardon pokračuju ;-) posvatební atmoška :)) manžela jsem skoro nepoznávala, jak byl romantický...... v pátek po návratu na nás čekaly fotky od fotografky. no nádhera, jsem vůbec s něčím tak pěkným ani nepočítala, já nefotogenická bytost. máme na CD z obřadu a pak přes 50 aranžovaných, ty na CD dostaneme až za rok, ale já vám jich pár co nejdříve naskenuju, protože když je čím se chlubit, tak to jinak nejde :-D s těmi doklady jsem teda zvědavá, já to tenhle týden ještě nestíhám, až příští, tak snad nebudou mít nějaké řeči, chceme jít s Petrem spolu a rovnou si nechat přepsat i trvalé bydliště do nového bytu. tak nevím, kdy s nám to podaří. a snad nebude nějaká pokuta :-p
Profilova fotka
uff, tak jsem to konečně dočetla :-D Jste teda holky šikulky!!! Já byla na Magistrátu celkem 3x!!! Po 1. na mě vůbec nepřišla řada.. Jsem asi byla hodně naivní, když jsem si myslela, že se mi podaří něco vyřídit půl hodiny před koncem úředních hodin... :-( Po druhé jsem měla problém s nájemní smlouvou.. (Pro ty, koho se to týká - měníme si taky rovnou trvalý bydliště a máme nájemní smlouvu, kde je jako nájemce uveden manžela a já jen jako další osoba, která byt užívá... A světe div se, oni potřebují notářsky ověřenou kopii toho, že on! tedy manžel souhlasí s tím, abych tam měla trvalý pobyt...! Nechtějí nic od majitele, ale od nájemce... Druhá možnost je, že tam zajde e mnou a před nima to tam podepíše... Horor! Takže včera jsem nevyřídila taky nic...) Až dnes a to jsem pro změnu zapomněla doma oddací list, tak jsem se pro něho vracela domů... no děs běs! Jinak máme nemilou zkušenost s klenotnictvím Bisaku... Pro vás už to asi moc význam nemá, ale musím to dát do albčka, protože je to fakt špatný... Mira měl hned v neděli po svatbě v prstýnku rýhy po celým obvodu, jak kdyby mu to někdo posekal... po 1 dnu!! Tak jsme to hned v pondělí 21. nesli na reklamaci. No a po 3 týdnech nám řekli, že je to špatným užíváním... :-( A já už ho mám taky pěkně obouchanej... Katastrofa. Člověk si dává s prstýnkama obzvlášť záležet při výběru, protože to je památka, kterou nosí neustále u sebe a pak tohle. A to podotýkám byly pěkně drahý, oba nás vyšly na 14 tis (po 10% slevě!!!), tak jsme čekali nějakou kvalitu, ale bohužel... ]-(
Profilova fotka
Ivi, to mě mrzí, s vašimi prstýnky. ještě že jsi sem napsala zkušenosti s úřady, te´d aspoň je jasné, že musíme jít spolu, abychom nemuseli někde u notáře podepisovat to potvrzení
Profilova fotka
A ještě jedna zkušenost - tentokrát s fotkama.. Nechali jsme si dodělávat fotky pro rodiče z negativu. No a včera jsem je vyzvedla a jou fakt naprosto nedívatelný. tráva je jedovatě zelená, ženich je rudej, jak opařenej nebo s nějakou vyrážkou... ve zkratce fotograf fotky "vylepšil" zvýšením kontrastu a vypadají hrozně nereálně... Ve srovnání s originálem úplně jinak.... :-( Paní byla ale fakt milá a řekla, že nám udělají něco znovu (to, co je pro nás nepřekonatelný) a i když se bránila, že je to prostě teď moderní, tak vyšla vstříc... Tak jen pokud si budete dodělávat fotky, vemte fotografovi nějakej kousek z té originální várky, co se vám líbí, ať vám je "nevylepšuje" podle svého vkusu... :-|
Profilova fotka
Ivi, a to vám dělal tebn fotograf, co to fotil???
Ahojky:)tak hlásím, že je to už lepší:)tak uvidíme, zítřek bude prvně bez léků:) Ivy-teda tak to je mazec s těma prstýnkama, bych jim to tm omlátila o hlavu, tolik peněz, člověk to vybere na celý život(pokud možno)a dopadne to takhle. Tak nevím jestli ty naše reklamovat:(už jsou taky se šrámy ale nic zatím hroznýho, jen je to z toho, jak otvírám dveře:(což by asi dělat nemělo si myslím....ty fotky to je teda taky něco, to mě nenapadlo, že si to pak ještě sami nějak upravují, pokud se jim neřekne.... miri9-jůů Francie:)teda tak to muselo být super:) kryserka-hodně štěstíčka tobě i Kubíčkovi a pořádně mu domluv!I když uvidíš, že se mu nakonec ven nebude chtít:) jej nechat se ostříhat, no to mě taky čeká, jen do nějakýho tvaru, jinak nosím stále delší, vypadala bych jak kobyla s krátkýma:)))))teda mě se na nic píše s těma drápama...konečně jsem se objednala na doplnění, nechce se mi teda teď vůbec nikam lozit, když si to člověk užil před svatbou...v jednom týdnu jsem byla všude a několikrát:(((jinak fotky se stále nehly, tak ještě ani vyvolané nemáme:(muž nemá čas...dvd taky zatím nic ale snad bude do pátku, náš kameraman se vrátil z Novy po 14dnech má konečně volno, tak snad než tam zas odjede, tak to bude ale zkontroloval jak to udělal jeho nastávající zástupce a prej to nevypadá zle:)tak jsem jak malej, natěšená na hračku:)tak se zatím opatrujte, pádím omrknout malýho a něco porobit, pak frčíme někam na čumendu, už mě to doma neba, škoda že tu nemáme žádnou maminku s dítkem....tak pá, Peťule
Profilova fotka
Ahoj holky ;-) miri: tak to je super, že jste si svatební cestu tak hezky užili ;-) S tím trvalým bydlištěm je to pakárna, my museli jít nejdřív na místní obecní úřad, že nám to jako povolují dát si sem trvalé bydliště, to ještě nevíme, co si na nás vymyslí na magistrátu, no děs běs :-( ivulla: tak s těma prstýnkama to pěkně naštve :-( A ještě takovej přístup, s těma fotkama taky, dneska je to všechno jen továrna na peníze :-( zeuwi: no vidíš, já to říkala, že mu už bude určitě líp ;-) jinak manžílkovi se dneska prý zdálo o tom, jak si choval Kubíka, tak doufám, že to ještě nebyla nějaká předtucha :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, týjo, tady to zase valí.. :o) Miri, vítej zpátky ze svatební cesty, to je super že jste měli romantiku... :-) Taky jsem byla ráda že jsme jeli hned po svatbě, vše bylo ještě čerstvé, jako ve snu... Ono to je teda jako pořád, ale těsně po té svatbě to bylo super. A Francie, to muslo být super... kde jste přesně byli? Kryserko, s těma vlasama - já nevěřím na žádný zacelování konečků a pod... když jsou vlasy zničený, tak se musí ostčíhat, zvlášť ty konečky, myslím že to je nejúčinnější metoda. A vlasům to jedině pomůže, než na ně něco patlat. Ten Gliskur zkusím, ony ty jejich šampóny i krásně voní... Miri, tak to je fajn že už máte fotky od fotografky, taky jsem se na ně moc těšila, jak se vrátíme. Týjo, na CD až za rok? Jak to? Nám to dala hned, s fotkama hotovýma dala i CDčko. Tak scanuj, ať se mrkneme... :-) Jinak s tou pokutou - myslím že nebude, nám u nás na matrice řekli, že u svateb se nějaká prodleva toleruje, kdyby jel třeba někdo na svatební cestu na 14 dní, nebo tři týdny, tak to taky začne vyřizovat až se vrátí... Já třeba nebyla ještě na zdravotní pojišťovně, jsem to prostě nestihla. Ivulko, to mě mrzí s těmi prstýnky, jestli je tam velká rýha, tak to je opravdu jejich chyba, a měli by uznat reklamaci... já se dívala že na tom svém zlatém mám taky pár malých rýh, ale to je asi normální, nevím... Myslím že úplně bez rýh prstýnky nemá nikdo, když je máme pořád na ruce... Nevím. Na tom manželovým ocelovým ty rýhy nejsou tak vidět. A ani tam skoro žádné nemá. No jo, ocel je holt ocel.. tvrdá... :-) Ale ten jejich přístup je děs, oni vám to teda normálně vrátili s tím, že to je od běžnýho nošení, jo? To je děs... A s těma fotkama to je taky něco. Ach jo. :-| Ještě že je udělají znova, ale jak to má člověk dopředu vědět, že je trošku "upraví", že? Tak mě napadá, že my si asi necháme fotky znova vyvolat u fotografky, co nás fotila, aby měly stejnou kvalitu... to bude asi nejlepší. Zeuwicko, tak to je fajn že je malýmu už líp... Ty máš ještě drápky? Já už ne, o víkendu na chalupě padly za vlast, odloupla jsem je, protože se mi stejně lámaly, kamarádka mi je neudělala tak pevné, protože věděla, že po svatbě je budu chtít sundat, takže jsem je měla necelé tři týdy. Stejně to pro mě nemá význam, na chalupě se pořád něco dělá, rýpu se v záhoncích, js to šíleně nepraktický. Ale byly nehty pěkný, to jo... :-) Kryserko, tak třeba to předtucha není, ale už se taky asi nemůže Kubíka dočkat... :-) Holky, jdu makat, dneska zase mazec. Krásný den všem!
Profilova fotka
lenajsek: No, ono to není o zacelování,a le spíš prevence toho třepení, chce to začít dávat po ostříhání a potom se fakt tolik netřepí ;-) Ale asi je to hodně i o kvalitě vlasů, když má někdo slabý vlásky, tak je to pak asi těžší...... :-/ Já mám vlasy sice jemný,a le jinak prý kvalitní. Ten gliss kur mám fakt asi nejradši, ještě ten růžový Elseve na dlouhé vlasy :-) teda, teď by ze mě drogérky měly radost :-D No, dočkat se fakt nemůže, pořád mi říká, jak už se na Kubíka těší, je to takový roztomilý. Minule mi přišla klokanka, tak jsme do ní strčili medvídka a nosili ho po bytě, no fakt sranda.
Profilova fotka
Byli jsem 8 dnů v Paříži, Versailles a pak ještě chvíli zámečky na Loiře, bylo to parádně romantické. fotky , co budou na CD až za rok, jsou právě ty aranžované, portréty novomanželů. ostatní z obřadu normálně na CD máme. ale já ji chápu, je to její práce a je skvělá, tak proč by si nemohla vydělat na tom, že si je budeme chtít třeba nechat přidělat. je to vlastně o autorských právech. já jsem s prací spokojená, takže proč ne....vůbec mi to neva. jediné o je blbé, že jak jsme tak daleko, tak to je všecko na dlohé lokty to domlouvání a vyzvedávání a tk. ale s tím se taky počítalo. tak já včera už brouzdala na modrém koníkovi a zdá se, že teď se ze mně stane závislačka tam, už abych tam patřila :))
Profilova fotka
tak jsem si naivně myslela, že to skanování nebude problém, ale koukám, že bude, stojí za za starou bačkoru ten výsledek. tak vám tam dár akorát pár z obřadu, ok? :))
Profilova fotka
Kryserko, a jo.... no takže stejně je musím ostříhat, ale zkusím ten šampón, fakt. Já mám hrozně slabý vlásky, a nic moc kvalita... To je super že se na Kubíka manžel těší, to musí být fakt krásný. Miri, jéé, to musela být nádhera... určitě máte krásné vzpomínky, a fotečky... To jste tam byli docela dlouho, stihli jste vše co jste chtěli vidět? A v Paříži jste byli kde všude? a těma fotkama chápu, že si chce vydělat, ale až po roce, to se mi zdá nějak dlouho... ale nevím. A s těma nascanovanýma fotkama si nedělej hlavu, my se rády podíváme na jakýkoli, že holky? ;-) A na modrýho koníka taky občas zavítám, ale u mě je to spíš trápení, takže tam pak zase dlouho nejdu. No jo... třeba se brzo všechny dočkáme. :-)
Profilova fotka
jasně a založíme forum podubňačky 2008 :)) spíš ti řeknu, co jsme nestihli, toho je míň. park La Villete, Invalidovnu a lodičku na SEině a Rodinovo muzeum. ale tu lodičku jsme si pak cestou domů nahradili ve Strasbourgu. jak říká Petr, to je dobře, že jsme něco nestihli, aspoň je důvod se vrátit. jo a taky jsem si chtěla nakoupit nějaké hadříky a to jsme teda nestihli. jsme jen vysadávali po kavárnách :-D
Profilova fotka
Holky, já jsem na koníkovi závislá od té doby, co jsem zůstala na neschopence :-D Vlastně díky koníkovi jsem našla stránky beremese. Máme na koníkovi svoji partu, že se už známe i osobně a je to fakt super. Nejdřív tam byly jen snažilky, já na ty stránky přišla už jako těhule a teď už je hodně holek maminama, těhule jsme tam už jenom tři a to jen na pár dní, poslední holčina má termín v půlce července, tak pak jenom samé maminy :-D miri: už se o mimíska snažíte?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?