Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Ahoj holky ;-) tak už jsou ze všech dubnových nevěst vdané paní, to nám to ale uteklo :-) Už se moc těším na aktuální fotečky, zvědavě nakukuju do albíček,a le je mi jasné, že je ještě brzy :-D My snad budeme mít večer konečně fotky hotové, tak si s nima tady pak taky budu hrát. V sobotu jsme byli na té kamarádčině svatbě, tak jsem tam s fotografem mluvila, prý jich bude asi 120, ono to stačí, když pak poskládáme z ostatních foťáků, bude toho hromada a Martin fotil fakt jen obřad a pak v zámecké zahradě.
Profilova fotka
Ahoj holky,tak už to mám taky za sebou.Bylo to jako v pohádce.Fotky budou zítra,tak se těště na album. :-)
Profilova fotka
Těšíme se na fotečky, mě by měly od profesionálky přijít až dnes :-( Takže pak taky zkusim něco dát do alba...
Ahojky:)zdravím všechny, no nakonec ani nebyl ještě čas fotečky vložit a popravdě toho bylo ještě dost na vyřízení a hlavně se přiznám, že jsem trochu lemplík a nevím jak ty fotky zmenšit:(muž mi to sice v rychlosti ukázal ale já si to nezapamatovala:(tak dnes to pořešíme:)máte všechny nádherné fotečky:)tak zas pádím, letím povyřizovat doklady :-( to bude lítání.....
Profilova fotka
Ahojte holky ;-) tak jsem se včera tak těšila na fotky a zase nic, už je neřeším a netěším se a uvidíme, kdy přijdou. Aspoň jsme se včera nechali vyfotit na občanky, ale jak si ještě vyřizujeme změnu bydliště, myslím, že budeme rádi, když budeme mít občanky v létě :-) Ale mě to je fuk, stejně máme ten náhradní papír, tak se to nezblázní.
Profilova fotka
ahojky, zdravím všechny vdané paní a moc moc gratuluji. Taky se přidávám do klubu :-) :-) Když se na to zpětně podívám, tak se nám všechno povedlo tak, jak jsme chtěli, i když pár menších zklamání také proběhlo. Počasí vyšlo naprosto úžasně, skvělá fotografka... Profi fotky bychom měli mít v pondělí a neprofi asi o víkendu. Moc se na ně těším, ještě jsem žádný neviděla. V šatech jsem sklidila úspěch a asi se líbily i včelce, která mi vlítla pod sukni při focení a píchla mě do kolene... :-| Celou dobu jsem byla veselá, jen při gratulacích pár slziček ukáplo. Všichni se skvěle bavili (i díky úžasné kapele) a myslím, že všichni budeme mít na co vzpomínat. :-)
Profilova fotka
paaaja: to je moc dobře, že Vám to takhle hezky vyšlo ;-) na zklamání jistě brzy zapomeneš, a pak už budete vzpomínat jen na to hezké. teda to byla mrška včelička :-)
Ahoj holky, tak už se hlásím také jako vdáná paní. Vše se vydařilo podle našich představ a kupodivu nebyli ani malé drobnosti co bychom udělali jinak. Bylo to hrozně moc nádherný a oba dva jsme si to moc užívali. Kdyby to šlo, tak se spolu za měsíc vezmeme klidně znova. Každý nám říkal, že byl na mnoho svatbách, ale ta naše byla nejvíc nej...Teď už manžílek mi pořád říkal na co kupuji takové kraviny, že je to co mám zbytečný, ale sám se mi pak moc omlouval, a děkoval mi, že jsem ho v tom neposlouchala... :-) Pořád jsme se báli, aby nám nepršelo, když jsme přijížděli na náměstí k radnici, tak hrozně málo spadlo pár kapiček pro štěstí. :-) Výslužky jsme předem připravené neměli a dávali jsme co jsme měli na hostinu a stejně toho plno zbylo. ZKRÁCENĚ: JSME HROZNĚ MOC ŠŤASTNÝ....SVATBA SE POVEDLA, NIKDO SE NEHÁDAL, RODINY SE VELMI RYCHLE A NEČEKANĚ DALI DOHROMADY A VŠICHNI BYLI MAX. SPOKOJENI :-) Jinak v albu mám zatím pár foteček, protože ty ostatní jsou moc velké a nevíme jak je zmenšit...ale budeme se snažit co nejdříve. Mějte se hezky a všem ostatním gratulujeme. Snad se tu budeme scházet i nadále.papa
Tak už mám asi konečné fotky....škoda, že se jich tam může dát jen 50ks. Bohužel se mi nevešli z hostiny :-(
Profilova fotka
majilko: máš moc hezké fotky ;-) Tak si dej další fotky jako do alba z příprav, ta můžeš mít myslím dvě a to určitě nemáš ;-)
Profilova fotka
Ahojky, tak se hlásím mezi vdané paní. I nám se svatba vydařila,na nic jsme nezapomněli,jen malý bojoval s únavou,ale všechno zvládl,na obřadě papal lentilky a byl moc hodný. Jen věnečky na autech se nazdobily jinak,než jsem chtěla a trochu nám otočili zasedací pořádek,že prý ztratili ten papír ode mne. Jinak se to všem moc líbilo a vydařilo.Fotky dáváme dohromady a v pátek budou z ateliéru. Tak se ozvu,až je sem dám. Jak se cítíte jako vdané paní? Mě připadá,že se nic kromě jména a prstýnku nezměnilo. Od pondělí lítám po úřadech a všechno přepisuju,máme vše napsané na mě - auto,byt. Tak se zase ozvu. Papa :-)
Ahojky:)tak se chci rovnou omluvit, že ještě stále nemám fotky a moc se neozývám, předtím jste nám všechny hned fotky dávaly do alba a radily...atd ale já nechci muže otravovat:)dokonce ještě ve čtvrtek a pátek před svatbou musel nachvíli do práce:(a teď tam byl každý den do večera, tak jsem ho nechtěla otravovat ale dnes už to nevydržím, každej chce vidět aspoň pár foteček, tak už mi to bude muset ukázat. Jinak teda ani jsem se nepochlubila ale v pátek jak jsem byla pro šaty, tak ty moje měli fleky, všimla jsem si toho a slečna by mi ani nic neřekla:(prý zrovna o víkendu předemnou nevěsta použila levný bublifuk a ten ty fleky udělal, je sice fakt, že pak si toho všiml málokdo ale mrzel mě jejich přístup, že ani necekly až jsem je já upozornila-díky kettinko!!!!!!-kontrolovala jsem!!!!jinak bych si taky nevšimla v tom shonu, navíc kamarádka neměla šaty opravené-od ledna-stále byli propálené a dokonce na víc místech, což by ještě nechala být ale pak si všimla, že jsou i roztrhané a tak ještě rychle zkoušela nové:(mě slevu dát nechtěli, prý buď si vezmu ty flekatý a nebo v bílé barvě:(když je ženich vracel, tak měli připomínky, že jsou dost špinavé, což na fotkách uvidíte, že nebyli, jen ve předu kousek, jak lehce sprchlo a mi se fotily v zámecké zahradě, tak se trochu dole ušpinily:(jinak kytky stály 2000,- a né domluvených do 1500,-moje kyti a ženich.korsáž byla červená a jinak vše do oranžova:(lilie jsem měla nerozkvetlé, víc kusů růží než mělo být,tvar nemluvě(mám ji v albíčku tu fialkové lilie a bílé růže) maminky měli mít jen 3gerberky a měli tam ještě lilie, to teda nevím kdo to vymyslel, malej měl mít pidi kyti a udělali mu ji obrovskou, tak mu stále padala, házecí kyti jsem chtěla jen 1lilii a 4růže, byli tam 3lilie a 3růže:(ale popravdě ani jsem si toho nijak nevšímala a bylo mi to popravdě foukec, chudák ženich aspoň skrze barvu letěl prý ještě jednou do květinky, bál se, že budu sklamaná ale tam mu řekly, že to tak bylo objednaný(no když jsem řekla že chci oranž.růže a paní řekla jejich název, tak jsem pak kývla, copak vím, jak se podle barvy jmenují?)ale opravdu mě to nenaštvalo a neřešila jsem to, jen píšu, ať víte, jak to u nás proběhlo. Nevím jestli to mám napsat i do dodavatelů, když jsem tady kolikrát v diskuzích četla, jak se pak majitelky ohrazovaly a nevěstu třeba ještě pošpinily:(svatbu ani náladu mi to neskazilo, tak nevím...jen jsem vám to chtěla napsat:)tak se zatím opatrujte, jdu nachystat malýho a pofrčíme na 1.máj a pak si vydupu ty fotečky:))))
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, dravim vas ze svatebni cesty do Piestan a zarven preji pekny laskyplny prvni maj, prvni v manzelstvi! Zbezne jsem se divala na par fotek od vas, jsou vsechny krasne, moc vam to vsem sluselo! Jak se dostaneme domu, taky sem par fotek vlozim, a pak i fotky od fotografky. Uz se tesim, vsichni rikali jak nam to sluselo.. :-) Pak si vas taky prectu, ted se jdu včenoat manzilkovi... :-) Mejte se krasne! Zdravim uuuuuplne vsechny!! Lenca Halovka.. :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak máme konečně profi fotečky, je to pakárna se zmenšováním, jslu děsně velké,a le aspoň pár jsem jich dala do albíčka ;-)
Ahojky:)tak konečně jsem dala nějaké fotky do alba, tak snad se budou líbit:)))přeji krásný sluníčkový den a krásný víkend:)))
Profilova fotka
zeuwi: moc hezký fotečky, slušelo Ti to ;-)
Profilova fotka
Ahojky holky, tak to máme za sebou..... :-) Nevíte jaké jsou zíkoné lhůty na výměnu dokladů - zajímala by mě hlavně kartička pojištěnce....?
Profilova fotka
spetra: pojišťovna se prý musí hlásit do 8 dnů, ale já to ještě nenahlásila doteď, prostě jsem na neschopence, tak tam půjdu až příští týden a hotovo. Tak co mimi?
Profilova fotka
holky, konečně jsem přidala pár foteček a udělala si albíčko. Snad nebude vadit, že jsem tam jen já, ženicha jsem kvůli jeho zaměstnání nemohla zvěřejnit. Snad to pochopíte...
Profilova fotka
Ahoj, kryserka,zeuwicka,paaaja: všechny máte moc krásné fotečky. :-) Také jdu něco vložit.Tak mrkněte. ;-) A jsem zvědavá,co bude chodit za gratulace,jak tady někdo psal ty urážky a tak. :-S
Profilova fotka
no, mně přišly nepěkný gratulace, že jsem strašidlo, hnusná a kdybych šla v natáčkách , udělám líp apod. tak to mi docela zkazilo radost, protože už v tu dobu jsem měla trable s tchýní,takže mi to bylo líto,ale zatrhla jsem si, že chci jen gratulace od registrovaných a už nic nepřišlo. Přeju všem hodně štěstí a celé manželství ať klape.
Profilova fotka
prosím o radu, jak je to s těma dokladama? ve středu si vyzvednu oddací list, nemám ještě nic...občanka je mi jasná,ale pojištovna? když ještě nemám občanku, mám jim to i tak nahlásit? jiné jméno? a co manžel,ten taky?myslím jiný stav, ne jméno :-)
Profilova fotka
Tak už mám 1/2 albumu,zbytek zítra,můžete mrknout. Už mi přišly taky dvě gratulace,které stojí za to: že je tu zas jedna vydrdolená s povislýma kozama a druhá,že malýmu obleček nesluší a my dva jsme jak ušmudlanci.Hahaha Ale musím se tomu smát,mě tihle pitomci neurazí,jsem zvyklá na horší urážky (z práce - speciální škola) s naší národnostní menšinou. ;-) tomina: já všechno oběhala se starou občankou a s tím papírem,který mi k tomu dali.Oddací list nikde vidět nechtěli,jen v práci.Jinak: pojišťovnu,pojistku,přehlášení auta,řidičák,pas,byt-tam chtěli oddací list a ještě na sociálce kvůli mateřské. A ten zelený papír k občance máš?
Profilova fotka
ano, mám...po neděli začnu s občankou a bydlištěm a zavolám na zdravotní pojišťovnu...děkuju za radu a z těch gratulací si nic nedělej, to píšou jen závistivky, které nikdo nechce a nebyly ještě nevěsty a asi dlouho nebudou... zatrhni si, že chceš jen registrované pisatelky. hezký den.
Profilova fotka
krysrerko: to jsi mi radost neudělala - dnes už to nestíhám a pak budu marodit, v pondělí jdu na odběr plodové vody :-(
Profilova fotka
spetra: Ne, buď v klidu, já to taky ještě nemám, prostě jsme na neschopence a hotovo, Ty určitě po amniocentéze budeš mít neschopenku také, ne? Hlavu Ti utrhnout nemůžou, tak se tím nenervuj ;-) Do práce půjdu až ve středu, až jim ponesu papír na mateřskou, tak jim to tam i nahlásím, to už bude skoro tři týdny po svatbě, já se z toho nezcvoknu, mám mít klid, tak co. petula.cerna, tomina : z těch urážek si nic nedělejte, já tam zas měla, že vypadám jak uklízečka, zrovna jsem to nechala smáznout, přece nás takoví omezenci nemůžou rozhodit ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já fotečky taky ještě nezvládla, mám hodně našich, dneska jsme dostali i od fotografky, ale ne v digitální podobě, to až příští týden. Fotečky máte nádherný všechny!!!! Žádný strašidla ani uklízečky, nechápu, jak může být někdo tak zlý. Kdyby napsali konstruktivní kritiku, tak ještě, ale takové hrůzy... Zeuwicko, malý je úžasný, náš bohužel nevydržel, máme s ním strašně málo foteček, musel jít spát, jak jsme šli na focení, byli jsme rádi, že vydržel u obřadu. Neměla jsi v v salonu, tu drobnou krátkovlasou blondýnu?tak je taková držkatá. taky jsem pak měla strach jít vracet šaty, naštěstí tam byly jiné, tak to bylo ok. Ale ta blondýna tam byla v pátek a nepříjemná až hrůza. Taky mi říkala, že teď nechali nějaké holčině kvůli tomu bublifuku platit celé šaty, že to nejde vyprat. A vidíš, v klidu je půjčují, ani neceknou :-|
andrea1981-teda tak to je mazec, to mi ani neříkej:(ale aspoň je vidět, že opravdu nekecám, jak mi bylo napsáno do ip od někoho, ani nevím kdo to byl:(a taky mi psala přímo paní Kaksová na to, co mám napsané v albu, že jim křivdím,že to není pravda, že by mě nikdo neupozornil, napsala ve slušnosti ale salon i děvčata si bránila. Nakonec jsem byla tak zvyklaná, že jsem chtěla normálně to hodnocení stáhnout ale teď teda ani náhodou ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( měla jsem tu drobnou hubenou ale ta teda byla ještě horší:(byli jsme úplně první a dávala mi dost najevo, že tam má hodně lidí a kvůli mě nestíhá, což ta blondýna řekla mé kamarádce, že na co zkoušet, že tam mají hodně lidí a to po nás přišla asi 1nevěsta a 2kluci ale když jí ukázala v jakým stavu má šaty, tak hned otočila, usmívala se a pak jen prohodila na moje slova, když jsem řekla kámošce, nic si z toho nedělej, já je mám flekatý, jéé to jsou ty bublifukový?Teda vy jste si to vybraly....no teď už něco řešit nemá smysl, jen doufám, že nevěsta co je měla psané po mě, lístek si totiž nevzaly a kdybych ho stratila, tak by se dost dohledávali, že snad najde moje album a nebo si vybere ještě rychle jiné....není to fér, takové jednání ]-( zaplatit plnou výši půjčovného a maj je už dávno zaplacené celé:((((
Profilova fotka
Tak já tam naštěstí byla vždycky sama, tak jsem až takové stresy nezažívala. Možná to nebyly Tvoje šaty zrovna ty zničené a zaplacené, ale mají na to upozornit ;-). No máme to už za sebou a všechno dopadlo jak má, tak už to hodíme za hlavu ;-), jen ať ostatní nevěsty ví, na co si dát pozor ;-)
Máš pravdu, stejně bych s tím teď už nic neudělala-bohužel byli, říkala mi slečna, že mají povinost každou nevěstu teď upozornit, ať nepoužívá levný bublifuk, že ty moje jak nevěsta vrátila, tak to nebylo vidět,že byli čisté a až po vyprání se to objevilo.....no hlavně že to nebylo vidět na fotkách:))))

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?