Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Zeuwicko, to je fakt nepříjemný, ale taky myslím, že to spraví nějakej prášek a pak nějaký ten make - up. ;-) A na fotkách potom v nejhorším retuš :-)
Profilova fotka
Jinak my jsme taky dávali různý velikosti krabiček s výslužkou... Ale vyloženě podle toho, kolik se z nich pak najedlo lidí. Pro páry jsme dávali menší a pro rodiny větší... Největší pak byly do práce... 8-)
Profilova fotka
Ahoj hoky ;-) jsem tu teď zase nebyla, tak jsem Vás dočítala. Holky, vím, že bez nervů to nejde, ale nebojte se, všechno nakonec dobře dopadne, uvidíte, my na Vás i s pupíkem moc myslíme s držíme pěstičky, uvidíte, že nakonec budete všechny ty nejkrásnější a nejšťastnější nevěsty ;-) Hlavně si najděte chvilku i odpočinout, já ten den před svatbou už vypadala jak zombie, ještě, že existuje make up :-)
Profilova fotka
ahoj holky, tak jaké bude to počasí??? :-( potřebuju sluníčko!! x-)
Profilova fotka
tomina: určitě bude ;-) a teplíčko ;-)
Profilova fotka
no, u nás už je, počasí vypadá příznivě :)) všem tohotovíkendovým nevěstám držím palce a krásně si to užívejte. M
Profilova fotka
miri: koukala jsem na fotečky, moc hezký ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky,,Tak já dneska byla vyzvednout výslužky a když jsme je začali rozvážet ,tak se nám porouchalo auto a já zase začala nervit,že to nestihnem.Nakonec jsme rozvezli podle plánu,vše,ale jsem uplně vyřízená.Se spánkem zatím žádný problém nemám.Zítra ještě rozvezem zbytek a je hotovo.Tak Vám zase večer písnu.Všem blahopřeji a držím palečky. :-)
Profilova fotka
Tak my jsme s rozvozem skončili teď, zasekli jsme se u sousedů. Máme půjčené na sobotu chůvičky, tak jsme museli zkusit, jak to funguje. Rozvoz jsme měli ale opravdu dlouhý ;-) Tak zítra navozit do restaurace, šaty, trochu organizace a je tu sobota ;-) Tak se držte, nevěsty ;-)
Ahojky:)tak se taky hlásím, že snad jsou výslužky v pořádku nachystané:)teda ale zůstalo toho požehnaně a hlavně jak jsem byla v zálu boje s krabičkama, tak jsem zapoměla fotit:(tak je nafocený fakt jen něco a obávám se, že se to ani nesní:(zůstaly nám 4rolády)a to jsme dávali fakt z každé,taky máma velký oči a měli jsme jich 12ks, dort dvousrdce, vějíř-do hospody a dvoupatrák svatební.Holky mě je do breku, paní naslibovala a když jsem cukroví viděla, málem mě jeblo, vše je velikosti dlaně(drobné)krému jak pro 2lidi a ty rolády!normálně vysoký až hrůza a u každé 2řady krému z toho 1řada má tak 3,5cm tak že krém každej oďobe pryč:(navíc nevím jak ho dávala ale místama jsou díry, jak tam měla bubliny a tak se to pěkně rozpadalo:(((navíc jsme jí navozily základní suroviny a to řekla, že tak půlka zůstane a když se odváželo domů, nic zpět nedala, no tak snad až se jí dcera teď v červnu vdá, tak to využije.Jinak ostatní dorty a rolády byli ještě u jiné paní a ty jsou super, hlavně že svatební máme od ní:)je nádhernej, jinak jsem se vůbec nevyspala, cukroví jsme krabičkovali 3.h a spát jsem šla v 1.h a malej mě teď udělal budíček o 5.h tak snad bude čas si chvíli zdřímnout...doufám.Něco pojedem rozvést teď ráno a pak zbytek odpo ale to snad bude muset ženich zvládnout sám, valíme pak o půl 8 do caxy pro šaty...moc, moc děkuji za radu, že si mám vzít léky na alergii:)hned jsem letěla k dr, zastupující mojeho(strávila jsem tam úmorný 3.h čekáním:((( a ta se zděsila, dala mi xyzal a okamžitě to přestalo svědit:)konečně, noc předtím jsem se taky vůbec nevyspala, furt jsem se drbala:)jinak ale vyrážka se zmírnila jen trošku:(zítra si ale vzít nesmím, byla bych miámo:)no nic, pádím vyprat košily, teprv včera jsme ji byli kupovat, tak že veselo:)))opatrujte se všechny a pokud bych už nebyla na příjmu, tak vám všem přeji hodně štěstíčka a hlavně ať se nám ten svatební den vydaří:)))
ježííííš, já už ani psát neumím, no to je těma drápama:)))myslela jsem, že si léky vzít nesmím zítra, byla bych mimo:))))
Profilova fotka
Ahojky, chtci popřát všem co mají zítra svatbičku, ať vyjde vše na jedničku a ještě líp :-) zeuwicka, z toho cukrovi si nic nedelej, neco se povedlo neco ne, ted uz s tim nic neudelas a znas to, darovanemu koni na chrup nekoukej. Myslim, ze budou s vysluzkami spokojeni i tak :-) My sice meli cukrovi velmi chutny, ale zase nam to pani dala misto do bilych krabicek do ruzovych. Meli jsme vse do zelena :-D A ani nerekla, ze to treba popletla, ze ji to mrzi ... proste nic :-|
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky, všem co si zítra budou užívat svůj den D přeji hodně štěstí a ať vše vyjde, a když ne, tak to berte s nadhledem, nenechte si to od nikoho zkazit. :-)
Profilova fotka
zeuwicka: xyzal by moc tlumit nemel, ale co, sama vis, jak ti po te tablete bylo, takze si to sama rozhodnes. jinak jsem rada, ze ti moje rada prospela...a drzim palce. z cukrovi a mirnych podobnych problemku si nedelej hlavu, nejdulezitejsi je, ze ty budes krasna nevesta a zenih si z toho sedne "na zadek" a budete spolu stastni a budete se dobre bavit, ne? holky, hodne stesti, v telce rano hlasili, z nas ceka slunecny vikend, tkze vsem, co je to zitra ceka preju krasnou svatbu ...
Profilova fotka
Jéé, holky krátí se vám to, úplně s váma cítím :-) Všechno si užívejte!!! Nenechte si ničím kazit náladu... Hlavně se obklopte lidmi, kteří vás podpoří ;-) To je moc důležitý! :-N Nám se vesměs vše povedlo, až na pár úplných drobností, který jsme prostě chtěli trochu jinak, ale to jsou fakt malichernosti.. no a pak to počasí - celý focení v zámecké zahradě nám prostě propršelo... Ale fotky jsou vcelku pěkný i tak... To se vám ale nestane, máte mít krásně 8-) Tak si nenechte ničím kazit den x-)
Profilova fotka
Ahoj, na diskuzi tady jsem narazila nedavno, ale vsem drzim pesrticky....a zitra huraaaaaaaaa do chomoutu :-) I me to ceka :-)
Profilova fotka
Ivi, a kdy my uvidíme tvoje svatbní fotky???? a jak prožíváte první "vdaný týden"....já musímříct, že se cítím báječně a moc se těším, až vyrazíme do té Francie. jedeme už v úteý. jedete taky jetě někdo hned na svatebku? teda kromě brambory. ta už je na druhé straně světa, ta se má 8-)
Profilova fotka
AHoj holky, tak u nás relativně vše nachystáno, ještě nějaké drobnosti a fičím k našim. Kluci už jeli k Radkovým rodičům. Tady je momentálně černo a bouřka, večer máme s přáteli dělat slavobránu - no nevím, nevím. Tak si držme všechny pěsti !!!!
Profilova fotka
přeji všem krásný svatební den,taky mě to čeká..Tak ať se vše vydaří,podle vašich představ!! x-)
Profilova fotka
Ahoj přeju všem, co máte zítra svatbu...hodně hodně štěstí a hezké počasí, ať vám vše vyjde tak, jak jste si představovali a ať je vaše svatba hodně veselá...ať je na co vzpomínat :-)
Holky, co jste meli dnes svatbu, moc moc moc stesticka!! Pocasi Vam vyslo skvele ;-)
Profilova fotka
miri: tak přeju šťastnou cestu ;-) my bychom chtěli na podzim asi do Krkonoš, ale ještě uvidíme, jak to bude s malým :-) tak holky už to mají za sebou , moc jsem na všechny myslela, byli jsme se také včera podívat na svatbě kamarádky, bylo moc hezky, ikdyž v jednu chvíli jim i pár kapiček štěstí spadlo. Už se moooc těším na všechny fotečky princezen :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, jen píšu že jsme se měli nádherně, krásně nám vyšlo počasí, i když foukalo, ale sluníčko krásně svítilo a blo i teplo, paráda. Všem se hrozně líbily moje šaty, všichni je chválili, měla jsem hroznou radost. Dneska ještě odvážíme věci z restaurace a ještě musíme pár věcí zařídit, nabalit se na svatební cestu a zítra vyrážíme, tak ani neuvidíme fotky, vše až se vrátíme. Všem kdo měl svatbu, přeji jen a jen to nejlepší, ať se máte nádherně, ať jsou vaše společné dny zalité sluncem a pohodou! ;-) Ozvu se až přijedeme, 5/5 v pondělí z práce. Krásný víkend, a užívejte si krásných pocitů!!!! Lenča
Profilova fotka
Ahoj holky, měly jste včera krásně, tak doufám,že jste si to užívaly... První týden v chomoutu proběhl úplně stejně jako ty ostatní akorát si zvykám na nové příjmení a oslovování "paní" :-D . O víkendu jsme byli po týdnu na osudném místě oslav, tak jsme vzpomínali, dostali jsme oddací list,tak budeme zařizovat občanky...
Ahojky:)tak doufám, že se vám všem vydařil svatební den tak krásně jako nám:)sice se na něco zapomělo, emoce dost zapracovali, hlavně v pár vypjatých situacích(holt to musel někdo pokazit:(ale i tak jsme si to báječně užily a zapařily, jak jen se dalo a jak byli síly:)))jen co zabojuju s počítačem a podaří se mi zmenšit fotky, tak je šupnu do albíčka:)profi fotky budou už zítra na cd, tak pak opět dodám:)))tak se zatím opatrujte:)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už to mám taky za sebou :-) Bylo to náročné, hlavně skloubit malého, na nějaké věcičky se i u nás zapomělo, ale snad z toho nebude žádná velká ostuda ;-)) Fotečky později ;-) Všem moc gratuluji a přeji vše nej nej.
Profilova fotka
Ahojte nevěsty :-) Teda vy jste nám ale věrný :-) Já v neděli ještě nic nezvládala... Byly jsme rádi, že jsme zvládli vše poodvážet z hotelu a pročíst blahopřání a rozbalit dary... :-) Vás obdivuju! x-) Počasíčko vám krásně vyšlo, takže parádička! Moc jsem na vás všechny myslela! Tady v Brně teda odpoledne asi dvě tři hodinky odpoledne lilo jak z konve (tedy stejně jako před týdnem nám :-)), ale celkem v poho... To pršelo, abych si nemusela vyčítat, že jsme taky nezvolili až 26. duben ;-) Jinak jsem už konečně nascanovala nějaký fotky... Snažila jsem se vybrat od všeho něco, ale máme jich 350, tak to bylo těžký... 8-)
Profilova fotka
ahojte. Zdraví vás všechny paní Štveráčková.den byl opravdu nádherný, užily jsme si to,až na pár drobností,ale nebe není nikdy úplně bez mráčků. Fotečky i video budou snad v týdnu, tak se na ně moc těším..Jinak každý měl ještě foťák, tak jich bude asi požehnaně..Jen na našem foťáku, co fotil svědek, jich je 350. Profi fotograf nám říkal, že jich bude asi něco kolem 1.000 kusů, tak jsem zvědavá..Akorát nám vyšlo 2 hodiny, kdy jsme se fotily venku úplně jasno, pak lilo k ečeru jako z konve..Samozdřejmě i svatební noc jsme si užily..Gratuluji všem.Už jsme prostě paní..zeuwicko, ty emoce byly asi všude..užijte si to všichni, ten krásný pocit..papa lenka.. ivulko: nádherné fotečky, super album.. :-)
Jo jo:)určitě to bylo všude, jen mě naštvalo, že tchýně vedla ženicha a měl ho vést jeho taťka ale když mu to nakonec nevadilo, tak jsem to nechala na něm, jen to bylo před hosty dost nepříjemné, řešit to těsně před vstupem do obř.síně. No a ještě nás čeká faktura za zničené rolety, jeden známej si myslel jak je vtipný je rozbít a pak dělat že se nic neděje, pár lidí ho ovšem vidělo, tak známe viníka. Jinak to ale bylo vše super:))))moc jsme si to užily ale to určitě všechny nevěsty:)naštěstí nám spadlo jen pár kapiček odpo a zas vysvitlo sluníčko:)tak bylo dobře. No nic, jdu to ještě douklízet tady doma, ale vůbec se mi nechce. Malej byl suprovej, pařil snáma, ani jsme ho nepoznávali:)za to dnes si to odpo vybral, holt toho taky moc nenaspal:)))))
Profilova fotka
Ahoj holky, taky se hlásím do klubu vdaných:-)) bylo to úžasný, počasí jak na objednávku, fotky budu mít ve středu od fotografky, jinak od příbuzných snad i dřív, zatím mám asi 3 ale jsou pěkný. Tak valím dospat sobotu, ahojky ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?