Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Tak obidek bych si taky dala ;-) Doufam, ze jsi mela neco dobreho ... Ty satecky jsou koupene pres ebay? Neco jsem o tom slysela ... je to spolehlive? Sama o takove koupi asi neuvazuji, bala bych se, ze mi nesednou nebo ze budou vypadat jinak :-(
Profilova fotka
tak jsem tu zpátky, ale jen na chvilku, dneska valim na školení ohledně počítače,.. kamarád už to nevydržel a bude mě učit :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
Tak ja už jsem taky po obídku, bylo to dobrý :-) a už bych šla domů... Jsou přes E-bay, taky jsem se hodně bála, ale tenhle prodejce je spolehlivý, holčina co mi je kupovala od něj prý dost nakupovala pro jiné nevěsty. Abych pravdu řekla, tak předčily mé očekávání. A hlavně ta cena je za to, co platíš za půjčení. Vdávám se podruhé (poprvé to byla nerozvážnost), chci to mít se vší pompou, ale už nechci do svatby vrážet zbytečně peníze, které nemusím, tyhle šaty pak prodám a bude. Dáváš asi 20 měr, takže jsou fakt na tebe....a byla jsem překvapená kvalitou.
Profilova fotka
medy, tak to je super,...
Profilova fotka
hm, tak jeste nekoho kdo rozumi anglicky ... :-D bych potrebovala ... kouknu na diskuzi, ktera bykla na tohle tema ... ty ceny tam jsou prave fajn, tak me to zarazilo ... Editko, tak se pekne uc :-D Ja bych taky potrebovala doucit neco na PC :-( tabulky, prezentace atd. ble |-|
Profilova fotka
pavlí - přesně, to mi dělá největší problémy,...
Profilova fotka
Já rozumím, ale tam je to trochu složitější, musíš mít registraci a taky pak kvůli placení další a tak, ale holky ti to zařídí. Buď Artichoke nebo Hhranolka taky. Stačí jim napsat. Dělají to i pro ostatní. Musím říct, že ty šaty jsou kvalitnější než jsem viděla v salonu (samozřejmě jen některé), prostě to člověk nepozná, že jsou z číny a já značkové mít nemusím.
Profilova fotka
medy - na platbu musí být embasovaná karta, co?
Profilova fotka
koukala jsem na tu diskuzi, nekdo si to chvali, nekdo ne ... ale tezko odhadnout, kazdy se spokoji s necim jinym ... Ja znackove mit take nemusim, zalezi na kvalite a znacka mi stejnak nic moc nepovi :-( Tak to preju hodne stesti Edit :-) Ja se na to budu muset taky vrhnout ... ted jak obchazim pohovory kvuli pracil, tak rikam, ze vse tak nejak umim, ale kdyby me posadili k PC, tak by byl trapas :-D
Profilova fotka
pavlí - přesně, radši si to zopáknu, naučim se to od základu a pak uvidím,.... a začnu hledat nějakou práci , kde budu mít 30 čistá ruka :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
Hm, musíš mít embosku, což já sice mám, ale nechce se mi se někde registrovat kvůli jedněm šatům, nemám net doma, tak můžu jen v práci, a to se aukce asi moc sledovat nedá. Jasné, vždycky se najde pár nespokojených, záleží jakého prodejce si vybereš. Já dala na doporučení a jsem spokojená, trochu jsem je sice musela krátit, ale to nevadí, zvládla jsem to sama a nikdo to ani nepozná. 8-)
Profilova fotka
Tak to je dobre, ze jsi spokojena ;-) a saty vypadaji krasne. 30cista ruka? tak to mi pak musis dat vedet, kde to je :-D :-D :-D :-D :-D Ja byla rano na pohovoru a spustil na me hned nemecky :-x
Článek se načítá
Profilova fotka
Jj jsem :-) Sice jsem už měla mánii, že si koupím jiné, ale nekoupím, přítel by si myslel, že jsem se zbláznila :-D Taky chci vědět kde dávají 30 čistá ruka :-))
Profilova fotka
no tak to si dame vedet :-D Vyhlasuju soutez, kdo to zjisti driv :-D Holky padim neco delat at nesedim porad u compu, papa
Profilova fotka
PAPA :-) Já už mám za hoďku taky padla a hurá domů na lešení ...
Profilova fotka
no tady cely den a noc pekne leje :-o tak nespadni z toho leseni :-o
Profilova fotka
fotečky bohužel nemám :-( , jen nějaké v telefonu, ale na ty vybrané si určitě foťák vypůjčím moc se neupracujte a hezký večer
Profilova fotka
Ahoj dubňanky :-) Děkuji za milé přivítání. Trošičku mě děsíte. Zjišťuju, že mám proti vám nějak skluz. Já se ptala u nás na faře cca v dubnu, jak dlouho dopředu je třeba se domluvit a farář mi řekl, ať přijdem až kolem novýho roku. Tak jsem byla klidná. Ale jak se tak na vás dívám, měla bych tam asi zajít zamluvit aspoň termín, pokud ne dokonce čas...! =-) Na šaty jsem se zatím podívat nebyla, ale to má tady v Brně asi fakt celkem čas, přetso se chystám příští týden, tak potom něco přihodím do alba :-) Celkem jsem se ale během těch pár dní tady nadchla pro šaty z ebay. Myslim, že to nakonec dopadne tak, že po salónech budu chodit jen tak si to užívat a šaty si nakonec koupím... ;-) Nejvíc jsme zatím věnovali přípravě na hostinu. Objíždíme restaurace po Brně a je to celkem katastrofa. Máme každý (se snoubencem) nějaké kritérium a nemůžeme sehnat nic, co by splňovalo všechna - a pokud ano (což je zatím jedna), musíme pořádně připlatit (účtují si totiž 10.000 jen za pronájem prostor). Ach jo... :-(
Profilova fotka
Ahoj ivulla, já se budu vdávat taky v kostele. Bylo mi také řečeno, že stačí se stavit po novém roce. Byla jsem se poptat hlavně z toho důvodu, že v místě kde se budeme brát jsem tak 5x do roka a přes týden snad vůbec. Tužkou si nás zapsali do diáře a máme se pak zastavit s přítelem po novém roce. Termín by nám ale nikdo neměl vzít.
Profilova fotka
Dobré ráno Nevěstinky :-) Ivu, neboj nejsi ve skluzu, to že tu některé máme dost věcí, neznamená, že jsi nějak pozadu :-) Já to dělám tak, že když na něco natrefím, co se hodí, tak to koupím, nic zatím nehledám, všechno to jsou náhodné úlovky. Teda kromě šatů, ty jsem koupila takhle brzy schválně, nikdy jsem přes E-bay nenakupovala, tak jsem se bála co a za jak dlouho dorazí. Tak abych kdyžtak měla dost času shánět nové, nebo si půjčit jiné.
Profilova fotka
Ahojky :-) Jejky Ivulli ja taky jeste nic nemam :-D Teda dneska se uz chystam mrknout po spodnim pradle pod saty :-D Koukala jsem totiz v nasem hlavnim meste a nic sem nemohla sehnat, tak jsem to vzala jako prvni ukol, kdybych nahodou dostala chut jit zkouset satecky ;-) Se holky mate, ze uz jste neco ozkouseli, ja si prijdu, ze by tam na me koukali divne, kdyz bych jim rekla, ze to ma byt az nejspis v kvetnu :-( A taky chci jit s kamoskou, ktera je z Prahy, takze se musime domluvit, kdyz bydlime od sebe 100kilaku :-( Je treba se do tech salonu nejak predobjednat? Jo jeste *Ivulli* ono s tim terminem asi spechat nemusis, kdyz ti rekl knez, ze staci kolem noveho roku, vsude je to jinak plny no =-) Nekde se ceka rok na termin a nekde staci 2 mesice predem :-) Muzu se zeptat na vase kriteria u restauraci? My take jeste zadnou nemame vybranou :-( Ale na jednu stranu doufam, ze bude z ceho vybirat, kdyz mame v planu kveten, ze nebude moc svateb a ruznych napr. firemnich akci :-)
Profilova fotka
Jsem uplne zapomnela, ze preci jen jeden ulovek mam, koupila jsem si nuzky na ozdobne okraje u jmenovek nebo oznamenich :-D
Profilova fotka
Teda Pavlí, tak to jsi vybavená, máš skoro to hlavní :-D Nebojte holky, to se všechno zvládne. Já to spíš nakupuju takhle průběžně aby to pak nebyla před svatbou velká fin. zátěž, protože ještě makáme i na bydlení, takže to střídám nákupy na svatbu, dům a vánoce....jinak to nejde.
Profilova fotka
Tak ted jsem cetla diskuzi o rozpoctu a hruzou se mi protaci oci :-o Myslim, ze takove ty drobnosti je fajn kupovat prubezne, ono kdyz se to pak vsechno secte :-. Ale i tak tam holky psali zavratny sumi ... jeste jsem to nerozdejchala :-( :-( :-( :-( :-( Jo jinak ty nuzky :-D :-D :-D :-D ... bylo 10 kousku z ruznym ozubenim za 120Kc :-D :-D :-D
Profilova fotka
ahojky - koukám, že máme stejnej systém, já to taky kupuju průběžně,.... snad v pondělí by mi měla dojít organza, tak jsem na ní zvědavá,... jinak takovou práci jsem našla jen jednu, akorát jsem nemohla nastoupit, protože mě nechtěli pustit ze zaměstnání tak rychle,.... takže zase nic,... no a co plánujete na víkend?
Profilova fotka
Ahoj holky, to je počasí, co?! :-| Tady u nás leje už 3. den v jednom kuse. Hurááá, 3.9. jsem volala na matriku a rezervovala termín svatby a 5.9. jsme tam s přítelem šli osobně to potvrdit a vyplnit dotazník. Prý jsem byla 1., kdo si zamluvil termín :-) Máme to 19.4.2008 v 11:00 hod. na radnici v Ostravě - Porubě. Teď sháníme restauraci a přemýšlím nad hudbou k obřadu. Pavli - ahoj - kde jsi koupila ty nůžky? Včera jsem byla v papírnictví a i v Tescu, ale nikde jsem je neviděla. Mě by stačily jen jedny.
Profilova fotka
Počasí je hnusné, i když u nás včera foukal hodně teplý vítr, že doma byla zima a venku teplo :-) Tady ani moc neprší, jen tak mrholí, max v noci asi prší. My už taky plánujem jít na matriku, je lepší si to zamluvit včas, abychom si mohli vybrat, chci obřad až tak na 12 nebo půl 12, to si myslím je tak akorát, že se člověk nemusí ráno honit. Teda Edit, to je škoda!!! Ale určitě se něco dobrého naskytne, chce to čas.
Profilova fotka
medy - já doufám,.... jinak u Nás neprší, je takové polojasno no a na matrice mi řekli, že mám dojit až v lednu,... takže doufám,ž e to všechno vyjde
Profilova fotka
Ahoj Holky, tak to jste mě trošku uklidnily, ale stejně už začnu něco dělat. :-) Pavli: Kritéria na hospodu - No vedle toho, že by tam měli dobře vařit a mít příjemnou obsluhu (což je asi téměř všude... ;-) ), tak miláček si vymyslel, že chce, aby to bylo někde "na samotě u lesa". Prostě abysme nebyli někde v centru, ale mohli klidně vyjit během večera třeba ven a případně se i projít pěknou přírodou) - takže ideálně někde u príglu, nebo nějaká okrajová část Brna... No a já si zase vymýšlím vybavení. Jelikož mě nebaví tradiční zvyky (krájení dostu, čtení přání...), tak bych chtěla svatebčany zabavit i jinak (kromě tance). Chceme tedy, aby byla restaurace vybavená třeba kulečníkem, fotbálkem, šipkama, klidně i pinec, ale taky třeba sauna, vířivka. Prostě aspoň něco z toho... :-) A to je celkem oříšek. Poslední kritérium je kapacita aspoň 50 lidí a aby se tam dalo i tančit. No vymýšlíme si! A taky připojuji otázku: odkud máš ty nůžky? :-)
Profilova fotka
do salonu v Praze bych doporučila se objednat, jinde co mám zkušenosti není potřeba

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?