Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Ahojky:)také se přidávám matonko-hodně štěstíčka, holky držte se:) lenajsek-tak to mě moooc mrzí, snad malá útěcha-jsme na tom podobně :-| vím že toho má hodně v práci, tak ještě dělá doma a navíc do toho ty problémy se zubem ale já toho mám taky hodně a s malým dítkem to není kolikrát sranda, jen si zajít třeba na solárko nebo ke kosmetičce je problém, pořád někoho prosit, ale co, zvládly jsme to do teď a zvládnem to i dál:)jen té pomoci by mohlo být aspoň u nás od drahé polovičky víc, holt by bylo vše klidnější:)tak já zas pádím, opatrujte se a hlavně ať máme už co nejmíň starostí....
Profilova fotka
Ahojky všem, všude studuji počásko na sobotu a nevypadá to nejlíp.Bude pršet a toho jsem se nejvíce obávala!!!Mám smůlu!!Když si vzpomenu, na všechny svatby v naší rodině, tak všem počasí vyšlo i bráška, který se ženil v polovině prosince měl počasí jako na jaře.No nic, musím si zabalit deštník!! :-( :-( Prý bude pršet štěstí, no ale ta výzdoba na autě bude jak zmoklá slepice a focení v přírodě taky nepůjde.Vše, co jsem plánovala ohledně svatby mi nevyšlo!!!Třeba je to znamení, že se vdávat nemám!!! :-(
Profilova fotka
peth: neblázni, i když bude pršet, nenech se tím otrávit, u nás se říká, že když ve svatební den prší, tak prší novomanželům štěstí :-)
Profilova fotka
Peth, určitě to není žádný znamení! Počasí přece nikdo z nás neovlivní, to se nedá nic dělat! A určitě nebude pršet celý den, tak se čásek pro focení najde, i když bude dopoledne pršet! A třeba zrovna nebude, co víš? Držím palce! A deštník si s sebou vemte, třeba zafunguje Murphyho zákon... ;-)
Profilova fotka
Zeuwicko... to věřím, že je to s dítkem ještě těžší... Doufám že po svatbě bude zase vše v pohodě! :-)
Profilova fotka
Ahojky ... peth, no já z počasí mám taky hrůzu, ale každý den píšou na meteo zprávách něco jiného :-/ takže si s tim hlavu nelámu, ikdyž úplně jedno mi to taky neni :-) My to s tím focením máme kapku problemtické, máme fotografa jen na obřad a pak na fotky v parku po obřadě a na hostinu už ne a na tu jedem asi 220km daleko. Takže pokud bude pršet, tak už jiné fotky opravdu nebudou :-( :-( :-( :-( lenajsek: to je u nas taky, ze si obcas pripadam, ze do svatby nutim ja :-D Ale to jsou takove vypjate situace ;-) A za chvilku je zase vš OK. Proste kazdy to proziva jinak,hm? :-)
Profilova fotka
Ahojky, tak u nás předsvatební přípravy taky v plném proudu, mamka mi onemocněla, takže hlídání taky nic moc, tak aspoň ségru přemlouvám, ať si ho bere na chvilku do kočáru, ať můžu něco udělat. Největší obavy však mám s malým u obřadu, protože je to moje klíště, bojím se, že se mnou bude navlíkat i prstýnek :-S Dneska jdeme zkoušet malému oblečení, tak se těším. Taky nám přišla sedačka na kolo, tak po svatbě to rozjedem ;-) Jo a ohledně počasí jsem zrovna dneska četla, že tento víkend mají být tropy!!!Tak snad to bude aspoň na půl a počasíčko vám výjde, holky ;-)
Profilova fotka
jee, kdyby bylo aspon teplicko, tak at si klidne prsi :-D :-D :-D To je spatny, ze takhle nemas hlidani, ale jeste mate tyden cas :-) , tak toho spousty stihnete :-) U nas ted jsou taky vsichni nejaky nastydli :-( Tak snad se z toho do soboty dostanou :-o
Profilova fotka
Ahojky holky, vy co mě neznáte taky ahoj :-D do svatby pár dnů a představte si, kamarád fotograf volá, že si zlámal žebra. Tak už druhý den sháním náhradu, všichni mají plno ;-( . Co mě ještě čeká? Jo už vím, jedna babička nemůže, protože má zdravotní problém a ani se jí nechce ho překonávat a druhá babička v pondělí zjistila, že ji bolí žaludek a že teda taky nebude moct přijít. Jakože svatba je nejkrásnější den v životě? Holky já vám nevím, nějak se to chruje :-o
Profilova fotka
Andreo1981 a takové tropy jsi objednala i na 26.4.? :-D Já jen aby se počasí nevyčerpalo víš a na náš den vůbec dorazilo ;-)
Profilova fotka
akoj Kaceno, urcite nekoho sezenete ... kamarad na nikoho jineho kontakt nema? Pri nejhorsim veme do ruky fotak nekdo vam blizkej, komu verite a sdelite svoji predstavu a on to nafoti taky :-) Uvidis, vse bude v pohode :-) Nam se taky nedari vse jak by jsme chteli :-) O vikendu nam dali misto bilych krabicek ruzovy, v soobotu ma prset, budouci svagrova je s miminkem v nemocnici, ale snad je vlastne vcera pustili a netere jsou nejaky nachlazeny, jdou za druzicky, tak se bojim aby nebyla zima, maji saty na raminka :-(
Profilova fotka
Ahoj holky, tak mám po zkoušce účesu.Můžete mrknout do albíčka,až na konci. Ve městě jsem si ještě koupila bílou korzetovou podprsenku a kalhotky. A v 18,00 jedu s malým do salónu na zkoušku šatů.Tak jsem zvědavá,jestli jsem přibrala... ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
zeuwicka: s malým to plně chápu,taky mám jednoho doma,pořád se doprošovat o hlídání,můj dělá na směny dvanáctky. Na solárko chodím s ním a kamarádkou,může si tam hrát. Není to žádná sranda zařizovat svatbu s prckem.
Profilova fotka
Petulo právě nám dal pár kontaktů, všichni jsou na 26. plní. Ale už se mi podařilo jednoho sehnat. Fotí svatbu v 12,30. my se bereme ve 12,00. tak vyfotí náš obřad, pak ten druhý obřad, my se mezitím přesuneme na zámek, zaparkujeme a on za námi přijede kolem té jedné. Trochu zmatečné, ale aspoň něco. Prý nás bude 9 svateb v ten náš den na radnici,tak jsou všichni fotografové zadaní. Ale už mám ;-)
Profilova fotka
kacenka: no vidíš,dobře to dopadne,neboj,přeci nebudeme mít smůlu o svatební den ! ;-)
Profilova fotka
petula: účes je moc pěknej :-)
Profilova fotka
kettinka: děkuju,už se mi to trochu rozpadá,budu muset říct,ať mi to víc přisponkuje,aby se mi to nerozpadlo. :-( jinak paní nic nechtěla a o svatbu si vezme jen 300,-Kč.Tak si myslím,že je to nádhera. ;-) A ještě přijde ke mě domů,v 6,30 !!! A to už budu muset mít vyvařené natáčky,aby mohla hned začít. :-S Takže mě čeká budíček v 6,00 !!! :-| Jak jste na tom vy? No,ještě že jsem zvyklá vstávat s malým na tu sedmou. ale i tak se těším. :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, mám moc práce, tak dneska ni moc nepíšu... Petulo, účes moc pěknej, sponek se tam dá dát klidně hodně, aby to nespadlo... a já budu platit taky 300,- za načesání ve svatební den. a jsu objednaná na sedmou, ale taky budeme se svědkyní vstávat v šest, abysme se v klidu nasnídaly a pak vyrazíme. Pak už asi nebude moc času. A já jsu zvyklá vstávat do práce i o půl šesté, tak to snad nebude problém... Pak vás holky dočtu, teď musím ještě makat... :-|
Profilova fotka
petulo, uces moc krasny :-) Kadernice ti to urcite naostro udela pevneji, toho se neboj :-) Ja mam kadernici zamluvenou na pul8, do hodinky musi snad stihnout umyt hlavu a vyfoukat a svedkyni prezehlit vlasy :-D Bude to mit s nami snad lehke :-D Takze doufam, ze i s pulhodinovou rezervou budem doma v 9 a na 10 maji prijizdet hoste. Vubec nemam zkusenosti, ale snad by to takhle casove mohlo vyjit,ne? |-|
Profilova fotka
holky, taky mám největší strach z počasí. Všechno ostatní se dá nějak zkoulet... Za chviličku odcházím, jedu k našim péct cukroví, takže se všem nevěstám 18. a 19.4. přeji štastný den, skvělý zážitek a prostě si to užijte co nejvíc :-) Kacenko: To by mě asi položilo, kdybych zjistila, že nemám fotografa. Hlavně, že si to vyřešila, super.
lenajsek - já si myslím, že je to všude stejný. Davča, těch otázek ode mě má taky už plný zuby, pořád se ho ptám co tohle a jak tamto a pak, když jedeme za moji mamčou, tak tam sedí i babička a taky se nás pořád na něco vyptávají. Jinak jsem zjistila, že když o ničem nebudu mluvit (ale budu si to psát) tak moje zlato bude v klidu, příjde za mnou a sám začne na téma svatba, přípravy a jestli nechci s něčím pomoc. Pak na něj vytasím popsaný celý sešit :-D Hold je do toho nemůžeme tak nutit a ženský to prožívají jinak. Že bych po roce a půl zjistila jak na něj?? :-| :-D Holky vy vstáváte tak brzo? Tak je fakt, že záleží na tom od kolika máte obřad, ale já mám kadeřnici na 8h, líčení na 9h a v 10:30h se u nás sjíždějí hosté, takže budu mít ještě hodinu na oblečení(což bude rychlé) a akorát obřad na 12h Jelikož máme v rodině 3 malé holčičky, tak je budu mít i za družičky. Paní ze svatebního studia mi nabídnula, že pokud bych pro ně chtěla úplně stejné šatičky a podobné těm mím, tak není problém. Dnes už konečně byly ušité a musím říct, fakt nádhera, slušelo jim to. Jen mě mrzí, že jsem neměla foťák :-| no co, alespoň se budete za týden těšit na ty svatební ;-) Jinak všem co mají svatbu na konci tohodle týdne, tak přeju hodně štěstíčka ať se vše povede a NEPRŠÍ ;-)
Ahojky:)moc moc všem co se dnes a zítra vdávají držím pěstičky, ať máte štěstí:) majilko-teda máš asi fakt pravdu:))))kacenka25-teda to by mě trefilo, ještě že jste to aspoň nějak vyřešily:) fotograf dnes přijede k nám domů, dáme kafčo a plknem co a jak:)opět ako bez přítele, jede s klukama na chatu zapíjet svobodu, jsem z toho trochu na trní, vím jaký má kamarády, tak že striptérka asi problém nebude ]-( raději na to nemyslet!!!! :-D Peth-neboj není to znamení, určitě!Teď nás taky potkalo hodně zlého, už jsem uvažovala taky jestli to není nějaký znamení, ale je nás spousty, kterým se děje něco špatného......andrea1981-jej teda koukám, že ty děti jsou nastejno, hlavně aby nezačal ten jeho kolovrátek, vždy to vypadá, jako by měl baterky a zasekl se, třeba je schonej dokola i 10minut opakovat dudu, dudu, dudu....no nezbláznil by se kolikrát z toho člověk? :-D :-D :-D petula.cerna-účes je super:))))platit bych měla taky 300,- jinak dnes ráno jdu na tu gelovou masku, tak snad se neopupínkuju:((( včera jsem byla znovu na zkoušce líčení a trefily jsme se:)))pak jsem rychle přeběhla ke kadeřnici, melír se povedl a účes super.)))byla jsem nadšená, jen mě mrzí, že nemám fotečky, omylem jsem ho nechala segře v kočáru,vezla jsem jí malýho do práce když končila a pohlídala mi malýho, tak tak jsem stíhala a letěla jak utržená:)))...pak mi ale účes kadeřnice rozpustila, měla jsem tam pár jejich věcí, tak abych je třeba někde nestratila:(tak se všechny opatrujte, pádím vzbudit skoromuže a poletím na ten laser:)tak pá
jooo a málem bych zapoměla, musím se pochlubit, dědeček s babičkou(od ženicha)PŘIJEDOU :-) :-) :-) :-) jsem ráda, strašně moc, hlavně ať se dědovi nepřitíží, moc mě mrzelo, že by tam nebyl, hodně mi připomíná mojeho tatínka....
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem se k PC dostala až teď, v práci, tak vás jdu dočíst... Vidím že Zeuwicka je zase na nohou už takhle brzo ráno... :-) Krásný pátek, a holkám co se dneska vdávají, jen a jen sluníčko a štěstí!!! Tady se to začíná protrhávat... :-)
Profilova fotka
Ahoj všem, Moc Vám držím palečky milé nevěsty co se vdáváte dnes a zítra.Už se těším na vaše nová albíčka. No,a nás to čeká za týden.
Profilova fotka
Jéé, teď jsem napsala příspěvek, a vymazal se... :-( Kačenko, tak to je super že jste fotografa takhle vyřešili. Super. Pááji, jak dopadlo cukroví? Snad to šlo dobře.,.. Majilko, tak to je super že jsi takhle na přítele "vyzrála", je teda dobrej že přijde a zeptá se... to já jsem to blbě udělala na začátku, že jsem to chtěla zařídit vše sama, tak to Radek vzal na vědomí s tím, že já to nějak zařídím... No jo. Co už nadělám, ale teď už si ty přípravy hodlám užít!!! Jinak vstávám tak brzo, aby se to všechno stihlo v pohodě, protože u kadeřnice budu jak já tak svědkyně, a i vizážistka přijde líčit jak mě, tak svědkyni. A i když obřad máme v 11.30, tak na zámku chci být už něco po jedenácté, radši dřív než později, a užívat si tu atmosféru, když už je tam ten obřad tak krátký... Holky k tomu počasí - hlavně ať neprší!!! Už bych i přežila zimu, i to že by nesvítilo slunko, ale hlavně ať neprší, nejsou mokrý šaty, účes, všehno... Musíme doufat!!! Majilko, a s těma šatama pro družičky to je super, už se těším na všechny fotečky!! :-) Holky, ať se všichni co jsou nemocní, uzdraví a vykurýrují! A vy taky na sebe dávejte pozor, tohle počasí je hrozně zrádný, musíme na sebe dávat pozor!!! ;-) Zeuwicko, můj včera taky zapíjel svobodu, ale nespal doma, spal v Brně u taťky v druhým bytě, tak ani nevím jak dopadl, jen mi o čtvrt na jednu volal, že už je tam a jde spát.. tak v pořádku dorazil, a do tří do rána to taky nebylo... ale jestli byl striptýz, to netuším... :-D A ať dobře dopadne ta maska! Já jdu na kosmetiku dneska odpoledne po práci, tak se těším... a poprvé v životě mi bude depilovat nohy voskem, tak snad mi ty nohy nezčervenají a taky se neopupínkují... A super, že účes dobře dopadl, i líčení. Tak fajn! A s tou babičkou a dědou super... Já včera odevzdala zasedací pořádek a ještě si s pí provozní ujasnila pár věcí, tak není prý problém udělat "čelo" stolu místo 6 míst 8, takže nakonec mezi rodičema na obou stranách budou sedět naši sourozenci... :-) Holky, krásný den, a držte se! A hodně štestí dnešním nevěstám, i zítřejším!!!! ;-)
Profilova fotka
Fifistr, ahojky... jojo, taky to už máme za pár... každej den se to přibližuje, že si to ani nestíhám uvědomovat.. dneska naposledy v pátek v práci za svobodna... :-)
Profilova fotka
To je divný, nedá se zkopírovat ta naše postupka.. už to zase blbne... :-|
Profilova fotka
***holky dubňačky*** :-) 5/4 - bibiska - radnice Ostrava Vítkovice 12/4 - kozlikmazlik - radnice Olomouc - 13.00 12/4 - monca.b 17/4 - bii1980 - kaple Libeňského zámečku - 12:00 18/4 - kryserka - Hrádek u Nechanic - 13.00 18/4 - matonka - radnice Písek - 12.30 19/4 - ivulla - kostel Sv. Jakuba Brno - 11.30 19/4 - Miri9 - zámek Kunín - 12.15 19/4 - p_avlina - zámek Světlá nad Sázavou - 12:00 19/4 - jaro2008 - radnice Ostrava-Poruba - 11.00 19/4 - peth - radnice Mšeno u Mělníka 24/4 - brambora - Novoměstská radnice Praha 26/4 - kettinka - zámek Rychnov nad Kněžnou - 12.30 26/4 - spetra - farní kostel Uherský Brod 26/4 - Andrea1981 - Dělnický dům Nový Jičín - 11.30 26/4 - zeuwicka - radnice Šumperk - 12.00 26/4 - petula.cerna - radnice Litvínov - 11.00 26/4 - lestep - kostel Sv. Mikuláše Velké Meziříčí 26/4 - fifistr - zámek v Nebílovech - 13.00 26/4 - kacenka25 - radnice Náchod - 12.00 26/4 - tomina - Kostelec nad Černými Lesy 26/4 - majilko - radnice Česká Lípa - 12.00 26/4 - lenajsek - zámecká kaple zámku Slavkov u Brna - 11.30 26/4 - paaaja111 - Divadelní sál zámku Slavkov u Brna - 13.30 5/4 - bibiska - radnice Ostrava Vítkovice 12/4 - kozlikmazlik - radnice Olomouc - 13.00 12/4 - monca.b 17/4 - bii1980 - kaple Libeňského zámečku - 12:00 18/4 - kryserka - Hrádek u Nechanic - 13.00 18/4 - matonka - radnice Písek - 12.30 19/4 - ivulla - kostel Sv. Jakuba Brno - 11.30 19/4 - Miri9 - zámek Kunín - 12.15 19/4 - p_avlina - zámek Světlá nad Sázavou - 12:00 19/4 - jaro2008 - radnice Ostrava-Poruba - 11.00 19/4 - peth - radnice Mšeno u Mělníka 24/4 - brambora - Novoměstská radnice Praha 26/4 - kettinka - zámek Rychnov nad Kněžnou - 12.30 26/4 - spetra - farní kostel Uherský Brod 26/4 - Andrea1981 - Dělnický dům Nový Jičín - 11.30 26/4 - zeuwicka - radnice Šumperk - 12.00 26/4 - petula.cerna - radnice Litvínov - 11.00 26/4 - lestep - kostel Sv. Mikuláše Velké Meziříčí 26/4 - fifistr - zámek v Nebílovech - 13.00 26/4 - kacenka25 - radnice Náchod - 12.00 26/4 - tomina - Kostelec nad Černými Lesy 26/4 - majilko - radnice Česká Lípa - 12.00 26/4 - lenajsek - zámecká kaple zámku Slavkov u Brna - 11.30 26/4 - paaaja111 - Divadelní sál zámku Slavkov u Brna - 13.30
Profilova fotka
Tak se teď zkopírovala pro změnu 2x... :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?