Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Dobré ránko! :-)
Profilova fotka
ahojky :-D
Profilova fotka
Dobre ranko, to je teda zzzima :-. Taky vitam Ivulli a lestep :-D Ja se na ty satecky chystam az fakt nejdriv v listopadu ... samozrejme se musim drzet, abych nesla uz ted :-D Jinak si taky uceluju predtsavu jak to bude vypadat a kde by to mohlo byt ... jen asi budu posouvat termin z dubna na ten kveten, kvuli pocasku, kdyz to chci mit venku :-( Porad tak nejak resim jestli pozvat na obed celou rodinu a odpoledne udelat nejaky raut s tim, ze by dorazili i znami :-(
Profilova fotka
pavlí - jsem tě včera odhalila :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj Editko :-) myslis u kvetnacek? ;-)
Profilova fotka
no jasně :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
no sama jsem zvedava jak to dopadne ... chtela jsem dneska zavolat na matriku, ale porad to oddaluju a nevim na co se mam poradne zeptat. Nevis kdo muze vsechno oddavat? Na matriku musime ve sve meste, vid? A kdyz je svatba v jinem okrese?
Profilova fotka
zavoláš si na matriku, kde bys měla zájem mít obřad,budeš platit pak jen nějakej poplatek ;-)
Profilova fotka
se ... placha :-N A neni na to jeste brzy? :-o
Profilova fotka
ne proč, klidně se poptej, někde už termíny zapisujou,... u nás v Hoře je to až začátkem ledna,... ale aspoň budeš vědět na čem si ;-)
Profilova fotka
no ja mysli, ze u nas to bude taky az po novem roce, fronty se na to snad nestoji :-D Ja jen abych vedela a dala vedet te pani majitelce zamecku ... chtela popsat par vetama, jak si to predstavujem :-D A ja vubec nevim, co by ji vsechno mohlo zajimat, asi termin cca doba ? pocet lidi ?
Profilova fotka
no asi tak , termín, v kolik hodin, kolik lidí a asi kolik aut, to si myslím, že by mohlo stačit,... popřípadě, jestli tam budete chtít nějaké sezení ven a výzdobu a tak,....
Článek se načítá
Profilova fotka
no me to stejnak prijde kapku divne, ze to chce takhle psat ... teda chapu to na jednu stranu, ale na druhou jde spis o konzultaci nez oznameni ... nevim co jsou schopny zaridit oni, mela bych si to nekam napsat ... jeste by me zajimala asi hudba, zda je tam mozne neco zapojit o zive asi uvazovat nebudu 8-(
Profilova fotka
pavlí - já se jí nedivím, asi je zvědavá, třeba jste první,....
Profilova fotka
myslim, ze asi prvni budem ;-) A jestli ano, tak je to super pocit :-D
Profilova fotka
no tak vidíš, proto je tak zvědavá :-D
Profilova fotka
emisphere: to víš že se můžeme sejít - kdy by se Ti to hodilo? ;-)
Profilova fotka
holky já byla včera po několikáté na šaty - prostě na ně chodím ráda. Ale jsem z toho tentokráte úplně nešťastná. Mám představu spíš nějakých princeznovských šatů a hlavně s vlečkou.... A 2 kamarádky se kterýma chodím byly včera včetně paní prodavačky hrozně nadšené z toho jak mi sednou jedny šaty. Asi mají pravdu.... ale když to není vůbec můj vysněný styl.... :-( Tak jsem z toho nešťastná - mít raději vysněný styl, který mi míň sluší nebo mít styl co mi super sekne, udělám mi hezkou postavu....
Profilova fotka
Ahojky, diky za privitani.Vidim, ze mate pekne rozjetou diskuzi..Take jsem mela pocit, ze kdyzpujdeme s pritelem domlouvat termin, tak ze bude moc brzy.Kdyz jsem ale uvidela tu popsanou knihu u sekretarky od farare,tak jsem docela koukala.Nas termin 26. duben byl zatim volny,ale tyden pred nama byly uz tri svatby a tyden po nas 2 svatby,takze jsem v klidu.Mame aspon domluveny termin a ostatni veci budeme resit postupne.Bude hledat ruzne na netu, v casopisech, no proste vsude.Ted jdu spoluzacce z vejsky na svatbu,tak aspon ziskam nejaky zkusenosti.Kdyz se zeniál bracha,tak jsem to jeste nijak neresila. Nevite nekdo o dobrem svatebnim salonu v Brne??Chci se jit podivat na malinovske namesti do salonu Bella.Kamoska me ho doporucila. JInak, jaky mate nazor na svatbu v kvetnu?Verite na povery??Tesim se na nejake novinky, napady, no proste vse, co se tyka naseho krasneho dne.Tak dobrou noc, preji vsem nastvajicim nevestinkam.Ja jdu zase pracovat. Mam bohuzel nocni..
Profilova fotka
Ahojky lepstep, já bych se ráda vdávala v květnu, ale bohužel nastávajícímu se to moc nelíbí. Proto stejné datum jako ty. :-) Já vždycky říkala ze srandy, budu se vdávat 13. v pátek v květnu, kdyby to manželství nevyšlo tak ať to má aspoň důvod. ;-) já byla v Brně v salonu co je v ulici Cejl, především kvůli šatům znašky Maggie Sottero. Paní milá, na některých šatech sice jde znát že je mělo pár lidí před náma. Ale mám mnohem horší zkušenosti. Bella mě ničím moc nezaujala, ale určitě se tam zajdi podívat.
Profilova fotka
ahoj, peťo , tak se nějak dohodneme, teď to mám nějaký rozlítaný, ale Benešov není až tak daleko :-D lestep - já jsem v belle byla - mám od nich šaty a byla jsem spokojená,... koupila jsem si tam rovnou i botičky :-D :-D :-D
Profilova fotka
Petro a mas nejake fotecky ze zkousek satu? Jinak k vyberu bych ti asi rekla jen to, ze bych si vzala ve kterych se citis dobre ... kdyz budes mit saty v ikterych vypadas super a necitis se, tak to nebude ono :-( Ty se sama neuvidis,hm? Pokud celou svatbu nechces stat pred zrcadlem :-) Lestep, tak to me nestras :-D To abych na tu matriku v pondeli zavolala :-( Jinak ja mam zatim v profilu dany duben, ale jak uz jsem tady psala, tak se to nakonec kvuli obradu venku asi posune na ten kveten ... Poverciva moc nejsem, hlavne kdyz jsem si precetla, jak to porekadlo vzniklo :-. Ale nevim co na to rekne rodina, az to oznamime :-) Editko ty mas uz i boticky? Muzu se zeptat jaky a kolik tak orientacne stali? Me se libili jedny v ... sakra ted si nevzpomenu :-( No proste nejaka znacka jako je vagabond atd. ale stali 1800,- po sleve :-(
Profilova fotka
ahoj pavlí, tak tyhle stáli 1500 - po slevě - kupovala jsem je v belle, jsou nějaký italský,... jukni do alba , tam je najdeš :-D
Profilova fotka
Ahojky nevěstinky, tak jsem tu zpět po dovče :-)) a hned bych se na ni vrátila. Edit už jsem se dokopala vzít si koníka do práce a zas mám jinou kabelku, než tu ve které to bylo připravené :-)) Tak zítra
Profilova fotka
ju pekny botky :-) Ja si vybrala s kulatou spickou, nemam rada ty hle spicaty, asi bych se v nich prizabila, ale to nemluvim o podpadku :-D Ahoj medy, kdepak jsi byla? :-)
Profilova fotka
Pěkný botičky, já podpatky můžu a mám je ráda, takže to neřeším :-) Pavlí nikde :-( děláme s přítelem fasádu, takže na lešení, nejsou penízky na firmu, takže vše svépomocí.
Profilova fotka
ahoj medy :-D :-D :-D - je, zas jiná kabelka, tak se na to budu těšit zítra,... takže dovča proběhla pracovní, co? To je na prd pavlí - k těm šatům se hoděj, tak jsem do nich šla,... jinak podpatkovej typ taky nejsem, takže trpim jak zvíře, ale trénuju :-D
Profilova fotka
tak takovehle dovolene rika moje sestricka, ze byla na malte a ze jezdi pres pisek :-D Noja letos taky nikde nebyla jen na 4dny ve Slovinsku :-S Ale budete byt aspon domecek? a pak vyrazite :-) Jinak ja driv podpadky nosila, takze mi to snad problem nedela, jen nemusim ty jehlicky a hlavne jak se znam, tak vzdycky kdyz nechci tak zakopnu :-D
Profilova fotka
Njn jsem hlava děravá, chjo :-) ale fakt se polepším. Fakt bych potřebovala ještě jednu dovču, jsem zmakaná jak pes....ale zas když se dělá domek, tak člověk musí s prací počítat. Mám v albu fotku svých šatů na mě, zatím jen tak, bez úpravy mě :-) Jsem v nich ale nějaká široká ]-(
Profilova fotka
medy, až se zaberou, tak to bude vypadat jinak,.. tak tuhle dovolenou sem letos měla taky a myslim, že bude i celej příští rokl...... holky pádim na obídek pa

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?