Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
tak tady se to uz z nevinneho snehodestiku vyklubalo na normal snih :-( Asi se taky podivat po nejakem bilem destniku a prinejhorsim bude modry co mame doma no :-D
Profilova fotka
Holky, tak jsem dala konečně do alba to naše oznámení. :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím při pondělku, jdu vás dočíst ;-)
Profilova fotka
Jo holky, s rodičema je potíž. Tedy aspon s mýma. Fakt už chci mít svatbu za sebou, nebo se z toho zblázním. Dohadujeme se kvůli lidem u svatební hostiny, nejraději bych ji zrušila. Jenže jak se pak najíst? Chjo , zblázním se. ;-(
Profilova fotka
matonka: ahoj, to mě mrzí, neklesej na mysli, je to tvoje svatba a nenech si ji nikým a ničím zkazit, já vím, ono všude je něco, to mi věř, taky mám problémy s příbuznýma, už jsem to tu psala tak se nechci opakovat..někdy je to fakt na zabití, ale na druhou stranu si říkám, že se vdávám jen jednou (doufám ;-) tak musím zatnout zuby a nějak to přežít...držím palce, ať to zvládneš...neboj nějak to dopadne :-N
Profilova fotka
kettinka: no nejvic je to u naši mamky, ta když není po jejim tak začne mlít, že ji tam nechceme, že je to sice naše svatba at si to uděláme jak chceme,ale.... :-( Pořád něco, tetě, kterou tam maka chce jsem volala, ta řekla at si nědělám hlavu, že tam být nemusí, ale mamka neee, ta tam bude... FAkt říkám, že jsme měli udělat obřad se svědky a mít jen party...
Profilova fotka
matonka: to samý jsem si říkala já, když jsem viděla že je pořád nějaký problém, že jsme měli odjet někam do tepla a tam se vzít...jenže vím, že by mě to asi za pár let mrzelo a hlavně jsem jedináček a naši ( i když taky někdy remcaj) by mi to asi neodpustili...je to těžký, vím, ale zvládnem to!!!
Profilova fotka
kettinka: jj musíme to zvládnout... jsem taky jedináček..a proto mě ale mrzí když táta pak prohlásí, že tam vlastně být nemusí...
Profilova fotka
mat: to je fakt hrozný...mrzí mě to :-( mě zas zamrzelo, že jsem si skoro všechno ohledně svatby zařídila sama, aby jsem s tím nikoho "neobtěžovala" a pak se dovím, že jsou z tý "svatby na nervy" - jen pořád nevím z čeho, když po nich ještě nikdo nic nechtěl...ale jak říkám, všude je něco ;-) jen by si občas mohli uvědomit, že člověku to dost ubližuje...
Profilova fotka
kettinka: jj já si taky vše zařizovala, abych mámě ušetřila starosti, ale to je asi špatně, oni do všeho chtějí kecat. Na jednu stranu si chci stát za svým (stejně říkají,že je to moje svatba at si to zařídím podle svého, ale kecají do toho :-( ), ale na druhou stranu se nechci hádat. Máma je z toho taky na nervy, nemysli. A to se dohadujeme jen o tý hostině...
Profilova fotka
Holky, to je m ilíto, že to tak máte... uvidíte, jak nakonec všichni budou zářit a budou rádi, že to byla fajn svatba! Snad! ;-)
Profilova fotka
leni: taky v to doufám, snad to vyjde podle našich představ ;-) mat: no nebo že furt slyším, "co ta svatba stojí peněz" - no stojí, ale mě, nikdo jinej ještě nepustil ani kačku, tak to trochu nechápu :-N
Článek se načítá
Teda tak to je mazec:(to mě mrzí, že máte takový problémy ale jak jsem psala i já, dopadla jsem nastejno, naštěstí se to teď na nějakou chvíli uklidnilo, tak jsem ráda a čerpám síly na další výbuchy, nepočítám že by už byl klid. Normálně se mi teď stalo, že jsem usnula s malým a zdálo se mi o svatbě ale ani jsem sebe neviděla, jen kousek šatů a pořád tam byla tchýně a jako by jsme se hádaly a nakonec jsem před ní utíkala a ona za mnou:))))no děs, snad příště bude něco lepšího. Vzdala jsem na dnešek matriku, protože leje jak z konve a dost jsme vymrzli na chatě, tak nechci riskovat, aby se malej nachladil.Zítra jdu sice jen na čištění pleti ale už se těším na ten relax:)půjdu konečně domluvit i tu kytku, tak snad mě to moje vymrčování projde:)
Profilova fotka
Holky, všechno zvládneme, chce to jen klid a nohy v teple... :-) :-) Já jsem si vše od A do Z zařídila sama (teda s cukrovím mi pomohla mamka a trochu tchýně, ale kdybych věděla, co z toho bude za problém, tak i to blbý cukroví objednám úplně sama....) a vše si platíme sami.... Po dnešku začnu o deštníku opravdu intenzivně přemýšlet.... ;-)
Profilova fotka
zaewicka:zajímavý sny, ještě že jen sny ;-) Mě se ted dlouho o svatbě taky nezdálo. U nás taky pořád prší, doufám že se počasí umoudří a já nebudu muset shánět deštník a perelínu...
Profilova fotka
Páji, tak to jseš na tom jak já, kromě cukroví vše... a teda peníze za cukroví nedáváme, to máti... ale stejně jsem tam s ní musela jet. Ale už jsu klidnější, teď už fakt zbývají drobnosti jako ty krabičky, a udělat ty jmenovky... to půjde... hlavně fakt klid. Taky se zeuwicko těším na příští týden na čištění pleti, a mám s tou kosmetičkou domluvený i depilování voskem, jako lýtka, tak jsu zvědavá, nikdy jsem na vosku nebyla, snad to nebude moc bolet...A ty sny to je něco.. mně se dneska nedálo o svatbě, ale o tom, že mě někdo mučil a vyhrožoval, že se s Radkem už nikdy neuvidíme, že mě někam odvezou a já nebudu vědět kam.. jsem se vzbudila s brekem. Hnus. :-(
Profilova fotka
Já mám bolerko nachystaný, ale o deštníku taky začínám uvažovat, i když holky, na 26.4. je objednáno 18stupňů a slunečno ;-)
Profilova fotka
Tak jsem vás dočetla a koukám, že můj příspěvek tady neni :-) A ani to že jsem se divila, že tu neni :-D
Profilova fotka
p_avlina: aspoň trochu zpestření,docela jsem se zasmála tvý větě :-D :-D :-D
Profilova fotka
Takže jsem psala asi něco takového :-D: kettinko: právě že se vdáváme nejspíš jen jednou za život, by ta svatba měla být podle našich představ a ne podle představ rodičů, či dalších příbuzných :-( U nás te´d skoro nikdo nemluví, takže jsme tu jak na válečné stezce, ale jak přemýšlím jak přemýšlím, tak nemůžu najít východisko, kdy by to pro nás byl bezvadný den a pro zbytek taky ... Ono možná pak všichni budou na měkko a budou rádi, že tam jsou, ale proč dělat takový tlaky před tím, to nechápu ... nejradši bych taky šla na obřad sama a pak udělala jen nějakou party s rautem :-/ Včera jsem byla tak vytočená, že jsem řekla, že se sejdem až na zámku a teď si mamka hraje na uraženou a že tam být nemusí :-/ no hrůza ... už se nerozčiluju, opravdu při nejhorším, si s přítelem obejdnáme pokoj někde v penzionu, ráno se oblíknem a na 12 vyrazíme :-)
Profilova fotka
p_avli: souhlasím, přesně jak píšeš...nechápu proč takový "pitomý problémy"musíme řešit před svatbou =-) kdyby to byl aspoň nějakej závažnej problém, ale většinou jsou to takový "krávoviny"
Profilova fotka
no já se teď na tu svatbu vůbec netěším :-/ Doufám, že dorazí většina těch pozitivních lidiček a těch bubáku bude co nejmíň.
Profilova fotka
pavli: koukám že to není jen u nás, taky jsem slyšela, že tam být nemusí... až přijdu z práce chci to s nima dořešit. Nejhorší je, že my s nima ještě nějakej čas musíme bydlet....:-( Ještě mě napadlo, posunout obřad na odpoledne, aby nikdo nemohl mluvit o svatebním obědě a prostě ho zrušit, ale přítel zase říkal že už jsou oznamka atd. Asi ustoupím a ty 2 navíc tam dám,ale jen pro klid v rodině, doufám, že si zas eza týden něco nevymyslí. A to ještě slyším, když ten oběd platím, tak... Tak to asi zaplatim sama...
Profilova fotka
Holky, co tak čtu... to je u vás opravdu "na nože". Je mi z toho smutno. :-( Držte se!
Tak už se taky přidávám:))))fakt už se musím smát, to to dlouho nevydrželo:(že moje rodina bude sedět na jedné straně a ženichovo na druhé, měla jsem napsaný zasedačku a můžu to měnit :-| ale raději jsem ustoupila po nafouknutí mámy k další sprše slov, protože bych se zbláznila. Tak už teda hlásím, blbosti se začínají řešit opět i u nás(hlavně teda chci vidět, jak budou u oběda vesele vykládat s plnou pusou a prskat na sebe, když musí sedět všichni u sebe) :-N
Profilova fotka
zeuwicka: jj že řeší zrovna oběd ap. ,co? My máme jen oběd a pak jedeme za ostatními na party. Takže ten oběd je fakt jen formalita. A mamka, že si tam nebude mít s kým povídat. Už vidím jak se bude vykecávat u polívky, řízku a kávy... :-|
No právě, myslím, že spíš tím že jsme je pořádně nezaměstnaly, tak mají čas vymýšlět:))))holt člověk nechtěl nikoho zatěžovat a šel si sám proti sobě. Tak jdu zas naškrábat nový seznam. A auta řešit raději nebudu, jak se zařadí, tak pojedou, hlavně ať je ženich vepředu, já vzadu a dál je mi to jedno:)
Profilova fotka
ahoj holky, můžu nakouknout? jste některá jako já naposledy svobodná 26.4. a ten den bude najednou ze slečny paní? nebo jen já mám ten termín?
Profilova fotka
kacenka25: vitej, holek co maji termin26.4. je tu asi nejvic :-) matonko, tak to bydleni u nas zase neni jen na cas, ale na "porad" budem pak rekonstruovat :-| Takze si to asi umis predstavit ... tak drzim palce at to vyresite v klidu. Ja ted jedu uz teda k te kadernici a pak se musim stavit za segrou, co znamenala ta jeji velice "mila" SMS. Takze si udelam obrazek a od toho se bude vyvijet jak nalozime se svatebnim dnem ... zeuwicka: jj, s plnou pusou se toho napovida, to by ses divila :-D
Profilova fotka
nejvíc holek? panejo tak to bude v pondělí po svatbě ale plodná diskuze a spousta nových alb na prohlížení :-D snad vás poznám, která jste se stejným datem jako já

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?