Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Ahojky, okopíroval jsem Ti sem z jiných stránek ten zasedací pořádek. :-) Nevěsta sedí ženichovi po pravici. Vedle nevěsty pak sedí otec a matka ženicha, vedle ženicha pak matka a otec nevěsty (občas se rodičovské páry promíchají pro lepší seznámení členů nové společné rodiny). Vedle ženichovy matky sedí svědkové, prarodiče a sourozenci novomanželů. Každé místo by mělo být patřičně označeno jmenovkou, aby se zamezilo případným zmatkům. Mě už se svatba blíží, přesně za 14 dní.Dnes jsme napekly přes 1300 svatebních koláčků.Mnoho příprav mě ještě čeká.UF!!!Je to občas hrůza.Ale snad ta svatba bude stát za to. :-)
Profilova fotka
peth: díky moc fakt jsi mi pomohla tak já jdu smolit 3tí verzi zasedacího pořádku ...mě z toho asi picne.. :-N
Profilova fotka
není zač..........přeju Ti pevné nervy.Také jsem nevěděla, kolik může být se svatbou starostí. :-S
Profilova fotka
Ahojky, tak u nás žádná rozlučka neproběhne, pozvali jsme všechny kamarády na večer po obřadu na rautík atd. Ale jinak taky myslím, že záleží na tom, jak si to uděláte sami, zda dohromady s přítelem a nebo jestli pozvat i starší (maminku, tchyni ...) Ale já bych zvala je kamarády ... lenajsek, těšim se na fotky líčení, tak ať Ti je pani brzy pošle. Nedávno jsem na jejich stránky koukala, ale všechny ty "prodejkyně" byli celkem z daleka :-( kettinko: já co byla na svatbách, tak seděla nevěsta po právé ruce ženicha, vedle ní tatínek, maminka a po té straně i jejich rodina. Ale slyšela jsem o tom i jak píše peth, že se příbuzní promíchají z obou stran, aby se poznali ... ale někdo na to neni. My s přítelem budem sedět v čele sami. Jinak se přídávám k vám, kdo to opravdu doma nemá lehké a každý mu kecá do jeho dne. Jsem opravdu naštvaná, nebo možná spíše říct, že je mi to líto. Moje drahocená příbuzná, mi včera vyčetla, že jsem jí nepopřála k svátku (chtěla jsem tam jít dnes) a pak mi ještě poslala velmi milou SMS, ze pry dekuje za vse, ze si mam prijit pro saty pro druzicky a bolerko, co mi sije a ze me jeji manzel tedy odveze, ale ze se k ni takto chovat nebudu 8-( Pritom se sama nabydla, že saty usije, aniz bych se treba jen zeptala ... Fakt nevim, co mam ted delat, vsichni jsou tady nafuceny a ja nemam vubec naladu na ne koukat, nejradsi bych dala sraz az na zamku a obed nejak preziju, ale to budou nafoukly taky. chjo :-( No nic musim jit vyzvednout ty satky a zbytek, tak držte palce :-/
Profilova fotka
p_avalinko: jsou to stresy, ale věř, že se nad to nakonec všichni povznesou a den D bude krásný. Chce to jen teď udržet nervy na uzdě i za ty ostatní, kteří se nám to snaží komplikovat ;-) U nás je to taky místy veselé... A zasedací pořádek řešíme tak, že popravici budu mít maminku, vedle ní nevlastní otec a můj otec bude za maminčinou rodinou se svojí rodinou. Aby měl každý toho svého u sebe a nevznikaly stresy ještě před jídlem. Tak snad mi to předsevzetí výjde ;-) Ještě nemám vyřešené, jestli tátova rodina přijede k nám nebo až na obřad. Je mi to blbé je zvát až na obřad, ale s mamkou se skoro 15 let neviděli.., taky ji nechci zbytečně stresovat...
Profilova fotka
no asi se ze mě bude muset stat flegmatik ... bohuzel ten pocit, ze jsem nekomu neco dluzna me asi tak rychle neprejde... s tema rodici zda maji prijet i k vam domu nebo rovnou na obrad bych se asi poradila s mamkou, jak to vidi a podle toho bych se zaridila, myslim, ze by to meli pochopit.
Ahojky:)tak jsem to nakonec v pátek nestihla ozvat se, tak že píšu až teď. Na chajdě bylo krásně a kupodivu i svítilo sluníčko, to byl šok když jsme dojeli domů a tady pošmourno a zima. Jinak rukavičky jsem nesehnala, nic moc tam neměli:(tak jsem vás všechny dočetla a odepíšu jen co jsem si zhruba zapamatovala:)podpis budu psát prvně naostro (asi)až na radnici, zatím jsem ho nezkoušela, dnes by jsme měli jít na matriku a do květinky. Jinak gratuluji všem k postupům:)brambora-brazílie:)super!!!! andrea1981-teda já mám šok:)chci se tě zeptat, koukla jsem k tobě do albíčka a druhé šatky v pořadí jsou přesně ty, co mám já zamluvené:)ty jak píšeš, že byli favoritky kamarádek, proto se chci zeptat, zda jsi byla v caxe? Podle fotek mi přijde, že ano a to bych teda měla asi pěkněj průšvih, protože by měli být na 26,4, zamluvený pro mě, teda pokud to třeba nebyla větší velikost a nebo jiná barva(velikost 36/38 světlá krémová)...to bych tam musela hned volat nebo jet,protože jestli je nabízí dál, tak je třeba někdo vybral a já můžu ostrouhat..doufám že ne, jinak mě trefí:)jinak jsme se na chatě dozvěděli, že dědeček ženicha je na tom hodně špatně, měl už po čtvrté srdeční záchvat a jestli ho vůbec pustí domů, tak jedině s kysl.přístrojem, jsem z toho hotová, hodně mi připomíná mojeho taťku, tam se začínám opravdu modlit....už jen doufám...a snažím se věřit jinak že moc zdravím kryserku a ať se drží a vše se brzy uklidní:) tak se zatím mějte moc hezky
Profilova fotka
Ahoj holky, tak je tady další týden... už se to fakt blíží. Jdu vás dočíst za víkend, už jsem se pak k PC nedostala. Pěkný den všem!
Profilova fotka
Ahojky po víkendu. pavlina: u ná s je to s rodinou podobné. Teta, která jde na svatební hostinu řekla, že jí je blbý jít na hostinu, když tam nejde strejda s přítelkyní. mamka mě přemlouvala aby tam taky byli. Já nejdřív nechtěně souhlasila, ale pak jsem řekla, že to by tam taky mohli jít tihle a tihle. No, a mamka se opět naštvala.... Fakt, my ten oběd děláme jen kvůli rodině, kdyby¨to bylo jen na nás tak žádný nění, protože jen kvůli tomu vznikají dohady. Tak doufám, že ji to přes noc přešlo a dnes se s ní bude dát mluvit. Jinak zkouška u kadeřnice a líčení nedopadlo dobře. Se svědkyní jsem se rozhodli, že se učešu sama lépe a nalíčím. Udělali mě starší... :-S Napečený koláčky už taky máme asi taky 1300, ale takový jednohubky x-) Aspoň jich lidi dostanou více. :-N Byli jsme na party nakoupit nealko v Tescu a vypadalo to, že máme nějakou nealkoparty, protože jsme tam nechali skoro 2 tisíce a košík byl plný limonád a nealko piva :-N KApela nás poprosila, zda nemůžou hrát až od šesti, že by vyčerpali brzo repertoár , tak jsem souhlasili a na začátku budeme hrát z CD.
Profilova fotka
Šiš to se snad ani nedá dočíst... :-| Jaro2008, díky za doplnění info, hned to připíšu k seznamu. Lestep, díky za info o Kryserce, ach jo, snad už se jí uleví... to se nedivím že se bojí jak to dopadne, 18/4 je za chvilku... :-| Držím moc palce, ať je jí co nevidět líp! Kdyžtak ji prosím pozdravuj! Holky, zasedací pořádek ještě hotový nemám, ale to fakt musí sedět vedle ženicha rodiče nevěsty, a vedle nevěsty rodiče ženicha? Já chtěla sedět vedle mýho taťky... petula.cerna: Peti, mně čeká rozlučka s nejbližšíma kamarádkama, a ségrou a svědkyní v sobotu 12/4, bude nás jen 6, čili 3 nej kamarádky, ségra a svědkyně, a já. Myslím že to bude fajn. Mám objednaný nějaký mísy na stůl, a kdo si bude chtít dát třeba jídlo, tak to zaplatím, a objednám až tam, víno na stůl, bo holky pijou hlavně víno, myslím že ani panáky nebudem. Takže to ani moc neřeším, spíš takový nefotmální babský posezení. :-) Jinak jsme vytvářela jmenovky na výslužky, a mám vytisklý meníčko na stůl, teď to zbývá jem omašličkovat. A ještě jmenovky na stůl. Jdu vás číst dál... trošku nestíhám... :-S
Profilova fotka
ahoj holky, už je to zase blíž... :-) :-) Pavlina_ Pavlinko, doufám, že se vššechny neshody vyřeší a na svatbě bude jen dobrá nálada, pohoda a sluníčko v duši všech svatebčanů... :-) :-) Jsem moc ráda, že mám malou svatbu, všichni se snáší se všema (zatím...) a doufám, že to tak i zůstane. ;-) Petula: na rozlučku beru jen budoucí švagrovou, svědkyni a 2 kámošky. Ani mě nenapadlo brát mamku nebo tchýni.... 8-) Jdeme na véču a pak na bowling a pak se uvidí, kde skončíme :-) :-) Kettinko: Možná existují nějaká pravidla zasedacího pořádku, ale znáš to, jaký si to uděláš, takový to máš .... :-) :-) Já rozhodně chci, aby vedle mě seděli moji rodiče a vedle přítele jeho a zbytek rodiny po jejich stranách stolu (máme stůl do U ). My budeme péct cukroví cca týden před svatbou, takže je ještě čas. Už máme ale vše nakoupeno, rozhodnuto co budeme péct a te´d už se do toho jen pustit. Matonka: Mrzí mě, že ti zkouška nedopadla. Jdu na tu svoji příští týden, bojím se už teď. Jestli to dopadne jako první zkouška líčení, tak se budu muset učesat a namalovat taky sama...
Profilova fotka
***holky dubňačky*** 5/4 - bibiska - radnice Ostrava Vítkovice 18/4 - kryserka - Hrádek u Nechanic - 13.00 18/4 - matonka - radnice Písek 19/4 - ivulla - kostel Sv. Jakuba Brno 19/4 - Miri9 - zámek Kunín 19/4 - p_avlina - zámek Světlá nad Sázavou 19/4 - jaro2008 - radnice Ostrava-Poruba - 11.00 24/4 - brambora - Novoměstská radnice Praha 26/4 - kettinka - zámek Rychnov nad Kněžnou - 12.30 26/4 - spetra - farní kostel Uherský Brod 26/4 - Andrea1981 - Dělnický dům Nový Jičín - 11.30 26/4 - zeuwicka - radnice Šumperk - 12.00 26/4 - petula.cerna - radnice Litvínov 26/4 - lestep - kostel Sv. Mikuláše Velké Meziříčí 26/4 - fifistr 26/4 - lenajsek - zámecká kaple zámku Slavkov u Brna - 11.30 26/4 - paaaja111 - Divadelní sál zámku Slavkov u Brna - 13.30
Článek se načítá
Profilova fotka
a kapelu budeme mít taky až od 18h, takže do té doby budeme mít CD. Nesmím je zapomenout nachystat.
Profilova fotka
Miri, to jsu ráda že už jen čekáš až se vdáš... v kolik hodin to u vás vypukne? Já už se ani taky moc nestresuju, těch pár drobností co zbývá, jako koupit krabičky na výslužky, naměřit stužky na auta, nazdobit cylindr, a moje boty trošku nazdobit, aby šly k těm šatům, a vytvořity ty jmenovky, to už je pohoda... Jinak jsme byli včera u fotografky, domlouvat podrobnosti, je to šíleně energická paní a dělá moc pěkný fotky, i cena je přijatelná, tak jsme spokojení. Bude nás čekat v té kapli... :-) Paaaji, taky rozhodně chci, aby moji rodiče seděli vedle mně. Máme tabuli ve tvaru T. Ale co udělám, tak vedle ženicha, po té delší straně, bude sedět moje rodina, a naproti, čili vedle mně vlastně, bude strana Radka. Ale rodiče chci tak jak k sobě patříme... takže to asi udělám vedle mně můj taťka a vedle něj moje máti, a vedle Radka jeho mamka, a vedle ní jeho taťka. Miri, jakou fotku jsi myslela v tom albu?
Profilova fotka
Holky, já doufám, že těch 12 CD a 3 nahraný kazety 90tky, budou stačit... :-D Když tady čtu, že kapele by dřív došel reperotár.. tak snad nám CDčka nedojdou... :-D
Profilova fotka
Ahoj novém týdnu, jsem ještě marod, tak mám čas psát :-) Matonka: to mě mrzí, že ta zkouška nedopadla dobře, ale pokud to zvládneš sama, tak je to jedině plus. Aspoň nemusíš nikam jezdit a sledovat čas :-) Já jdu dneska na zkoušku na účes, zítra na šaty (budou se upravovat) a ve středu bych měla jít ke kosmetičce ... takže se toho docela děsím. Ale poněvadž na hlavě nic složitého nechci a skoromanžel by nejradši, abych měla jen normálka rozpuštěný vlasy, tak to bych zvládla doma taky :-) lenajsek: Leni, on vedle nevěsty by měl sedět tatínek, kdo tě prostě vede, ale někdo má třeba rozvedený rodiče a žil s maminkou, tak sedi vedle ona ... ale jak pisou holky, udelej si to jak chces ... vedle nas nesedi nikdo :-x paaaja:dekuji, doufam, ze to dopadne dobre ... Vsak mi mame taky mensi svatbu, jen rodice a sourozenci a strejka, ktery me povede. Ja uz z toho mam desivy sny, zdalo se mi ze vsichni na me byli naprdly, fakt hruza :-D Jinak uz mam satecky na druzicky, jsou super, dam do alba :-)
Profilova fotka
P_avlina: to mě mrzí, že máš taky takové potíže.. ach jo. Že to těm lidem není blbý... ]-( Je to děs. Jinak já taky ještě půjdu ke kosmetičce, tak se těším, vždycky po tom jejím "zásahu" mám pěkný obličej. Snad to do svatby vydrží... Tak ať zkouška účesu dopadne dobře! Matonko, tak to je mi líto, že nedopadla zkouška nejlíp, určitě to se svědkyní zvládnete! Jdu se dívat do vašich alb, někdo tam asi máte nový fotečky... Zeuwicko, to je mi lít, že ty rukavičky nemáš.. ach jo. Nevěděla jsem fakt, že to bude takovej problém... půjdeš teda pro ně do toho salónu? A držím palce, ať se dědečkovi brzo uleví... Já se taky modlím, aby byli všichni zdraví...
Profilova fotka
Páji, kam Ty jdeš na zkoušku líčení? Asi někde v Brně, že?
Profilova fotka
lenajsek: no já u té kosmetičky nikdy nebyla, tak to teď zvažuju, zda to riskovat, abych neměla nějakou alergickou reakci nebo tak něco :-/ holky tady jako sněží, se z toho picnu :-/
Profilova fotka
Pavli tak to nevím, mně líčila kosmetikou Oriflame, a myslím že dobrý... žádná alergická reakce. Jinak držím palce ať jseš brzo fit! Copak Ti vůbec je, nějaká chřipajzna? :-(
Profilova fotka
A s tím sněhem, to je děs běs. 8-(
Profilova fotka
zuby moudrosti ]-( dostala jsem antibiotika, tak jsem doma ... natekli mi totiž uzliny. To já bohužel nevim jakou kosmetiku pouziva, necham se kdyztak jen nalicit a uvidim, ale hodne lidi rika, ze si od kosmeticky pripadaji moc zmalovany.
lenajsek-no zkusím jak budou vypadat v tom saóně a podle toho bych viděla jestli je vezmu, ale chtěla bych je:)jinak jsem z ničím nehla:))))za celý týden, tak teď už budu muset vážně začít... pavlina-ty brďo, tak to je mazec, probůh to abych si ještě zavolala, jestli budou mít nějakou pelerínu, když je to počasí tak bláznivý:)tady je teda černo jak před bouřkou a občas krápne, tak snad taky nezačne sněžit...nic, pádím dát dítko do hajan a začít něco robit, vůbec se mi nechce:)
Profilova fotka
taky asi začnu shánět kožich :-D Je to sice mokrý, že na zemi nic nezůstává ale "padají bíle vločky" :-D Včera jsme byli v Čáslavy a tam už byli krásně nakvetlé stromy :-( Ale věřím, že se ještě vyčasí :-D
Profilova fotka
Musí se holky vyčasit, jinak nevím... Zeuwicko, tak uvidíš, no... je to pech, s tím že se skoro nikde nedají sehnat, co? Pavli, jojo, my jsme včera byli na procházce mezi zahrádkami ve Slavkově, a taky nakvetlý stromy... musí být hezky!
Profilova fotka
A držím palce, ať se uzliny brzo umoudří, teda i ty zuby... takže je netrhali, ale takhle zlobí, jo? :-(
Profilova fotka
holky, vůbec mě s tím počasím nestraště. tady v Brně lije jako z konve a to mám jít odpoledne do města shánět poslední blbnosti, jako silonky, stužky, bižu, kabelku pro mamku... Leni, byla jsem už na jedné zkoušce u kostmetičky minulý týden, ale vypadala jsem jako marfuša. Skoro 3/4 hodiny jsem se přemalovávala sama, ale výsledek byl asi fajn, protože jsem se všem líbila - hlavně na fotkách. Uvidíme v pondělí, to jdu na zkoušku k jiné kosmetičce - ta je v salónu, kde mě budou i česat. Tak to bude takové 2 v 1. :-) A je to samozřejmě v Brně... A taky mě líčila komsetikou Oriflame.
Profilova fotka
Leni, nene netrhali mi to, asi by to ani nešlo, měla jsem přes to docela dost oteklou pusu, že jsem nemohla ani jíst, takže si neumim představit ani tu bolest, kdyby do toho měli říznout. Navíc čekací doba na to je prý 3/4 roku =-) Jsou rostlý křivě, tak to normální zubařka nevyndá. paaja- tak to drzim palce at se ti to u druhe kosmeticky libi, zalezi na tom jak se v tom budes citit ty :-)
Profilova fotka
Páji, tak ať to dobře dopadne! Já musím taky do města, do hudební knihovny vrátit CDčka co jsem měla půjčený, koupit pár korálků co si musím přeiší tna botky, a dát známým oznámení do schránky, bydlí na Čápkové.. se mi nechce, když to vidím... Tak to je fajn, že jsi našla salón kde Tě jak budou líčit, tak česat... Pavli, já už mám 3 osmičky venku, trhali a řezali mi to v nemocnici na zubním oddělení, a teď mi zbývá poslední osmička, vlevo dole, už se klube a taky do docela bolí.. hned po svatbě se objednám na vyrthnutí taky, všechny jsem měla zkřivý, a ty kořeny byly o 90 stupňů otočený. Děs. Tak hlavně, ať Tě to brzo přejde!
Profilova fotka
DOcela vážně uvažuju o tom buď světle krémovým deštníku, nebo bílým.. asi se dneska poohlídnu. Nechci být jako zmoklá slepice, kdyby pršelo... tak ať jsme na vše připravení..

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?