Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Leni, no krásně jsi to vypsala ;-) Já zatím podpis netrénovala. Když lidi vidí svatební oznámení začnou se smát že budu Hejhalová :-.
Profilova fotka
Ahoj,mě teda podpis zatím moc nejde. Ale mám připravené stužky na auta a krabičky na výslužky-velké.Malé musím ještě dozdobit. Včera mě kamarádka obarvila,zesvětlovačem.Stejně budu mít vlasy vyčesané,ale vypadá to dobře,světle. Až se trochu opálím,bude to ok. S těmi auty pořád nevím,nejradši bych to nazdobila sama,doufám,že se to svatebčanům povede. Jinak my také vycházíme z našeho domu,jinak by to ani nešlo,když máme malého.U táty by asi moc nespal a já taky ne.A podle společ.etiky to jde,když už ti dva bydlí spolu. Jinak musím ještě dodělat zasedací pořádek,řekla jsem sestře,kde bude sedět a mluví mi do toho,že ten její bude chudák sedět vedle babičky. :-( a co by si s ní povídal,takže večer to budu vymýšlet,aby se to všem líbilo. Anebo jsem to radši neměla nikde říkat a posadit je podle svého.Je to "naše svatba" a my to organizujeme. No není to tak??? ]-( ]-( ]-(
Profilova fotka
petula: no s tím zasedacím pořádkem jsem to udělala tak, že jsem ho udělala já a s nikým jsem to nekonzultovala, protože by si vymejšleli kdo kde chce a nechce sedět ...takže oběd přežijou jak jim určíme a pak ať si sednou třeba na lustr :-D
Profilova fotka
petula: presne jak rikas, radsi se nikoho na nic neptat a postavit je pres hotovy seznam :-D Ja se tady takhle pekluju s obsazenosti aut :-/ Aby nebyl nekdo urazeny, ze musi jet s tim nebo s onim a o zasedacim poradku nemluve, ten jsem radsi nikde neukazovala :-) Na obed je to snad jedno, pak at si sednou kam chteji ... lenajsek: tak jsem cylindr objednala, uvidime kdy dorazi ... jen nevim, jak ho na auto pridelat, zda nejak maslema nebo na ty prisavky ... Podpis netrenuju, stejnak to tam poletu :-D vcera jsem psala adresy na obalky a automaticky pisu adresu pritele :-D a ne strejky, jmenuji se stejne :-D No s tima darama nevim, kamaradkam poslu asi info, co by se hodilo, ale presne co jim rikat nebudu ... zase aby mi neco lezelo doma a ja z toho otirala prach :-( Bude to teda prekvapko .-D
Profilova fotka
Holky, já to s nikým konzultovat nebudu, ten zasedací pořádek, prostě to bude daný a hotovo, oběd přece netrvá celej den. Jak píše Kettinka, jsem se úplně rozesmála. Prej ať si sednou klidně na lustr.... :-D Petulo, máš recht, je to vaše svatba a tečka. Ona by si do své taky nenechala kecat. Pavli, já objednala z té svatbydekoru, kde jsem objednávala ty dekorace, ty přísavky, tak snad to bude držet... případně se to nalepí izolepou, a bude... :-D
Profilova fotka
Kettinko, taky si říkám, že svatební cesta je prostě jen jednou za život. Mám hodně přátel, kteří nikam nejeli, a teď toho litují...
Profilova fotka
A solárko místo oběda bych si taky dala líbit. To ale asi nemáš přestávku na půl hodiny, že? Já bych to za půl hodiny asi nestihla, i kdyby to bylo v baráku...
Profilova fotka
Holky máte pravdu,to jsem udělala zase blbost,že já něco říkám,kašlu na to,oběd Davídek vedle babičky vydrží a pak ať si sedne kam chce,nebudu to předělávat. :-p Mám jiné věci na práci,ještě malého k tomu.Venku tady u nás prší,musíme být doma. pavli: já mám teda cylindr z papíru a bude se lepit na kapotu průhlednou izolepou,kdyžtak zkusím někde koupit přísavky nebo někdo tady psal ty přísavky jak jsou do kuchyně.Snad to neulítne. :-|
Profilova fotka
Petulo, jasně... tady teda neprší, ale je zima a zataženo. Jediný pozitivum v tomhle pošmourném dni je to, že jdu domlouvat ty kytky, a pak s kamoškou na chvilku, dám jí oznámení. A s tou izolepou bych to viděla taky tak. Já asi radši zvolím kombinaci obojího. Jak přísavky, tak izolepa. Ženich přece jen pojede 12 km...
Profilova fotka
5/4 - bibiska - radnice Ostrava Vítkovice 18/4 - kryserka 18/4 - matonka - radnice Písek 19/4 - ivulla - kostel Sv. Jakuba Brno 19/4 - Miri9 - zámek Kunín 19/4 - p_avlina - zámek Světlá nad Sázavou 19/4 - jaro2008 24/4 - brambora - Novoměstská radnice Praha 26/4 - kettinka - zámek Rychnov nad Kněžnou - 12.30 26/4 - spetra - farní kostel Uherský Brod 26/4 - Andrea1981 26/4 - zeuwicka - radnice Šumperk - 12.00 26/4 - petula.cerna - radnice Litvínov 26/4 - lestep 26/4 - fifistr 26/4 - lenajsek - zámecká kaple zámku Slavkov u Brna - 11.30 26/4 - paaaja111 - Divadelní sál zámku Slavkov u Brna - 13.30
Profilova fotka
leni:zkusíme to také tak,jistota je jistota. Já mám dneska uklízecí,jdu na to. :-S Ahoj zase někdy. ;-)
Profilova fotka
no nějak to tam vymyslíme, asi oboustranka a přísavky ... my jedem právěže dál, tak 20km ... tak aby to neulítlo, už se vidím, jak tam v polích honím klóbrc :-D Jinak tady na Vysočině, je taky zataženo, pošmourno a poprchává ... Petulo, tak pekne uklid, ja jdu taky :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, dneska to jede, vůbec nestíhám.... :-) Lestep: naši ani od přítele rodiče moc neremcali, ale ostatním se to zdálo "divný", že jedeme z jednoho místa a ještě spolu spíme i noc předtím... Prostě to nemohli překousnout, ale my spolu bydlíme, žijeme, tak nevidím důvod, proč by každý z nás měl jezdit z jiného místa. Nevěsta sice jezdí od rodičů, ale já celý život bydlela tam, kde ted bydlíme a naši se odstěhovali do baráku. Podle mě je to moderní a navíc jsem celkem tvrdohlavá, takže jak si to rozhodnu, tak to mám. :-) Brambora: k Brazílii gratuluji. Můj šéf tam byl loni na karnevalu + cestoval a nemohl si to vynachválit. A jestli tam budete celý měsíc, tak to je úplně skvělý :-) :-) Akortát ten návrat bude drsný.... Zkoušela jsem podpis, ale nelíbí se mi moje budoucí příjmení, tak se mi do toho ani moc nechce. Už jsme to tady někdy řešili, ale nechat si obě je moc dlouhý a kdyby mi zůstalo to moje za svobodna, tak to by přítel nepřežil... :-| No, nakonec to vyřeším tak, že se budu podepisovat úplně stejně, stejný klikyhák, akorát vyměním první písmenko - z N na S. Holky, příětí týden mám loučení sse svobodou, to to uteklo... :-) Moc se na to těším. Pavlina - hmotné svatební dary mít nebudeme - doufám. Právě proto, že všechno máme a nic nepotřebujeme. Prostě jsme natvrdo dodali k oznámení tu básničku, kde jsme si řekli o peníze na svatební cestu. Nikdo se netvářil tak, že by se cítil uražen nebo něco podobného, jen babičky jsou z toho takové "divné". Prý na ně musím mít vzpomínku, tak se děsím porcelánovýho jelena :-) :-) A svatební cestu už máme rezervovanou, kdyby ten můj nechtěl jet (jako že nikdy nikam nechce), tak bych ho snad uškrtila :-) :-) Leni, krásně si to tady rozepsala. už se těším na fotky nevěst před námi... Jak na to koukám, tak máme bezproblémovou svatbu, protože se každý baví s každým. Asi je to tím, že je to malá svatba a doufám, že o to víc si to užijem.
Profilova fotka
Holky loučím se, za chvilku jedu na ty kytky... a před chvilkou jsem domluvila s fotografkou "rande", v neděli večer se za ní zastavíme, a domluvíme podrobnosti, tak i tohle budeme mít zařízený. Pak už jen koupit krabičky na výslužky, a nazdobit ten cylindr, a ty stužky na auto a tak... a z příprav to bude skoro vše. Páji, taky se od babičky děsím porcelánovýho jelena... :-D A s těma příjmeníma.. no jo, co naděláme. Chlapi jsou konzervativci. Holky krásný pohodový víkend, a Bibisko, hodně štěstí! ;-)
Profilova fotka
holky nějak vás nestíhám, při pátku jste se rozepsaly. Lenajsek: to jsem ráda, že nejsem jediná, která ¨bude odcházet z domu od ženicha. V neděli to u nás docela vřelo,ale stála jsem si za svým a moje mamka nakonec uznala, tak jsem ráda.Ale ona s tím určitě někdy přijde. Jinak obřad bude v kostele sv. Mikuláše ve Velkém Meziříčí. To je fajn, že už jste ze solárka takový pěkný. Já do solárka bohužel nemůžu. :-D s darame je to těžký, pro někoho máme vymyšlené a od jiných asi penízky.Věšinou se nabídly, že radši peníze.
Profilova fotka
lenajsek opravdu jsi to krásně napsala. Aspoň máme přehled, kdo kdy má svatbu. Musím se pochlubit. Zkouška s vizážistkou dopadla výborně. Jsem nadšená. Nejprve líčila tchýni a pak mě. Dělá kosmetiku mary kay, takže to bylo skvělý. Foto dám do alba. Musím je obnovit. Není čas. Bibisko, také přeju moc štěstí a pevný nervy, no prostě si to užij!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) Bramboro: to je super, ta svatební cesta. Jsem ráda, že jsi opět mezi náma..Těším se na další pčíspěvky od tebe.. :-) Příjmení mě bude začínat skoro stejně. Jsem Štěpánková a budu Štveráčková. Já vím, žádná změna. ale myslím, že mě to půjde se tak podepisovat.. paaja: taky máme příští týden loučení se svobodou. Tento týden si to jdeme vyzkoušet kámošce..Těším se..,.Máš pravdu, musíme si stát za svým rozhodnutím a vědět, proč to děláme a ne to co se má nebo by mělo dělat, dělat to tak jak to cítím, že je to nejlepší. Mámin přítel mě docela urazil tím, jak říkal, že tím dávám najevo, když nejdu z domu, že si matky nevažím a takový kecy..Že se to na slušnou rodinu nehodí..Ach jo.. U nás je sice chladno,ale neprší a svítí sluníčko. Přeji vám všem krásný víkend a konečně doplním předsvatební album..jsem hrozná, já vím. mějte se krásně a hodně sil a úspěchů v dalším přípravách. :-)
Profilova fotka
Lenajsek: je moc krásný, kdyř tě radek uvidí,až na zámku.Je to fakticky dokonalý.. :-)
Profilova fotka
ahoj holky, zatím dočítám poslední stránečku. Lestep, máte košilku pro ženicha taky smetanovou nebo to zkresluje? a ta kravata je taky myslím moje favoritka. Já chci pro Radka taky tu košili smetanovou, i malému už se šije a pořád váhám. Tak snad bude slušet ;-) Kdo se vdává zítra, tak krásnou svatbu!!!! My to máme v Dělnickém domě v 11,30. Teda úplně se červenám, jak to máte všichni krásně romanticky na zámku a my tak prakticky co nejblíže k domu, kdyby byl problém s malým :-|
Profilova fotka
***holky dubňačky*** 5/4 - bibiska - radnice Ostrava Vítkovice 18/4 - kryserka 18/4 - matonka - radnice Písek 19/4 - ivulla - kostel Sv. Jakuba Brno 19/4 - Miri9 - zámek Kunín 19/4 - p_avlina - zámek Světlá nad Sázavou 19/4 - jaro2008 24/4 - brambora - Novoměstská radnice Praha 26/4 - kettinka - zámek Rychnov nad Kněžnou - 12.30 26/4 - spetra - farní kostel Uherský Brod 26/4 - Andrea1981 - Dělnický dům Nový Jičín - 11.30 26/4 - zeuwicka - radnice Šumperk - 12.00 26/4 - petula.cerna - radnice Litvínov 26/4 - lestep - kostel Sv. Mikuláše Velké Meziříčí 26/4 - fifistr 26/4 - lenajsek - zámecká kaple zámku Slavkov u Brna - 11.30 26/4 - paaaja111 - Divadelní sál zámku Slavkov u Brna - 13.30
Profilova fotka
Holky ahoj, jen jsem nás zkopírovala, a vypínám PC, ozvu se zítra. Kytky domluvený, myslím že budou pěkný, celková cena za vše 3.500. Není to zase málo, ale bála jsem se, že to bude dražší. Je to komplet za mou kytku, 3 kytky pro maminky + svědkyni, kytka na auto, kytka na stůl, myrty a tři květy růže na cylindr Radkovi na auto. Lestep, to je fajn, že jseš s líčením spokojená, super. Na fotečky se rády podíváme. A ten mamčin přítel, to je taky něco.. že je huba nebolí, fakt... přece je to úplně jedno odkaď se jede, hlavně, že jsou svatebčani spokojení, ne? Tohle nikdy nepochopím, že někoho baví kecat jiným do jejich slavnostního a nejdůležitějšího dne, a ještě si myslí, že jim "dobře radí"... děs. ]-( Andrejko, červenat se vůbec nemusíš... my to máme na zámku, bo bydlíme ve městě, kde je hlavní dominantou ten zámek, tak mi přišla hrozná škoda nemít svatbu na zámku, ale na matrice... i když to bude stát o 5tis. víc, ale když už tady ten zámek je... kdybych na zámek měla někam dojíždět, asi bych si to rozmyslela. A důležitý je, aby to všechno bylo pěkný a měli jste radost, ať je obřad kdekoli... ;-) Holky jdu do hajan, pěkný večer a dobrou noc! Zítra se zase objevím... Páá Lenča
Profilova fotka
Jen jsem chtěla vědět,jak budete dělat rozlučku se svobodou? Vezmete pár kámošek do hospody nebo i příbuzné - maminku,skorotchyni a tak???? Dobrou noc. dočtu si vás zítra. :-)
Profilova fotka
ahojky andrejko: jo máme košili do smetanova. Já budu mít takové šaty, tak aby to ladilo..To nám poradila ta paní v salónu. Vytáhla takovou košilu, jaká se nám hned líbila. Lenajsek: to je fajn, že máš kytičky domluvené. My je máme také tak.Myslím něco klem 3.000Kč. Je v tom započítaná moje kytka, maminky, taťkovi na hrob, myrty, korsáž ženichovi i synovcovi, ještě na auta. Lenajsek: nechápu, proč nám do toho musí kecat, i když se ho to netýká. S mámou žije s bídou 2 roky a já od něj nepotřebuju nějaký rozumy-je mu 68 a máme je 52 let.Docela věkový rozdíl Má jí pěkně omotanou kolem prstu,ale když se nechá.. Petulo: rozlucku máme společně s radkem příští víkend. Máme to u nás v hasičce.Radek má objednaný pivo, pak nějaký limonády a víno a chipsy. Cukroví budeme mít nějaký řezy. Ještě nám kámoš uvaří guláš. Hudba z rádia.Toť vše. Nic zvlaštního. Pozveme tchánovce a nějaký kamarády, bráchy s rodinou.Mámin přítel to odmítl, že u nich na moravě ¨tam chodí jen mladí a ne staří..Tak jsem říkala, že pozvaní jsou a a't s tím nalloží jak chcou. Naštval mě. Někdo tu rozlučku dělá každý zvlášť. Myslím, že to záleží na každém, jak chce. Mějte se krásně, snad už bude konečně teplo. Těším se na další příspěvky.Jdu pracovat. :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím vás :-) a přeju krásný víkend. lenajsku, doplním tvůj přehled dubňaček - jaro2008 - radnice Ostrava-Poruba, 11:00 h. ;-)
Profilova fotka
Ahojky. tak mám čerstvé info o kryserce.Pořád jí tvrdne břicho, bylo to prý lepší a teď je to zase stejný jako předtím.Její termín je 18.4. ve 13.00 h, Hrádek u Nechanic.Má ale strach, jak to vše bude.. V práci se mě to krátí. Mám do 19.45. Už aby to bylo a pak hurá na akci. Těším se. Zítra nás s Radkem čeká sezení na faře. Snad už předposlední..Těším se na fotky z líčení. Slíbila mě ta paní , že je pošle, tak jsem zvědavá. Líčí kosmetikou Mary kay.Docela mě to nadchlo. Radkova máma ji používá asi 8 let, stojí teda sice dost peněz,ale něco na tom bude. Bude jí 50 let a vypadá moc dobře, i pleť má krásnou. Krásný víkend všem.Mějte se.. :-)
Profilova fotka
ahoj holky, v posldení době s vámi nestíhám klábosit.....ale u mně se stějně nic neděje. akorát maminka doma chystá a já nedělám nic, jen čekám, až bude příští pondělí a já vyrazím na Moravu se vdávat. už se moc těším, jen jsem nervozní z té změny příjmení ... a podpis ještě netrénuju, budu muset začít. jinak opálená jsem už taky a kolem říkají, že mi to sluší, tak mám radost s nehty pořád nevím, co udělám, já gelovky kvůli práci mít nesmím, tak si je buď sama nalakuju nebo si nechám udělat francouzkou manikůru, ještě nevím.... zasedací pořádek ještě nedělám, to až fakt na poslední chvíli, právě proto, že pořád někdo něco mění... a co se týče těch snů, tak mě už se o svatbě nezdálo dlouho, ale tento týden jsem měla děsný sen, že mi miláčka zajali do nějaké sekty a já ho odtamtud nemohla dlouho dostat, no byl to děs, a navíc vedle mě tu noc ani nespal, pač byl pracovně pryč, tak jsem se tam sama klepala až do rána :-S tak bibiska to má už za sebou....snad se brzo objeví a poví, jaké to bylo..... x-)
Profilova fotka
jinak, můj ženich má úplně jiné starosti, než naši svatbu.....viz nové foto v albu 8-)
Profilova fotka
lestep: já právě jsem si taky říkala tu smetanovou k těm mým šatům, tak jsi mě teď uklidnila a snad to klapne ;-) jinak zapíjení svobody máme příští pátek, já už to mám domluvené, vemu 3 nejlepší kamarádky, zajdeme na bouling, véču, popijem. Radek to ještě s klukama nemá domluvené, ale předpoklad byl takový, že se v pokročilejší hodinu někde všichni potkáme. Ale jak je tak znám, tak si myslím, že to snad ani nebude nutné ]-( ;-)
Profilova fotka
my byli taky na bowlingu, s kámoškama, a bylo to super....ženich ještě nestačil svolat kamarády a jak ho znám, tak to ani nestihne, jedině že by za nima jel do Prahy :))
Profilova fotka
no, já u nás je taky možné, že to nestihne ;-) já byla na bowlingu zapíjet i minulý týden z práce, tak ať mají holky taky nějakou kulturu ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, tak jak pokračují přípravy, mě tak napadlo že nemám jasno v jedné věci, jak sedí ženich, nevěsta a jejich rodiče u svatebního stolu?Podle mého sedí nevěsta po pravé ruce ženicha, ale vůbec nevím jak sedí rodiče, jestli nevěstiny u nevěsty nebo u ženicha?Poradíte mi někdo :-N

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?