Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Zeuwicka: Tak to je mazec... Tohle mi nějaká "kamarádka" říct, tak jí rovnou řeknu, ať ani ona na svatbu nechodí a urazím se do morku kosti... :-| Mrzí mě to i za tebe, měla by sis rozmyslet, jestli opravdu stojíš o to, aby se na tebe na svatbě někdo koukal s nenávistným pohledem... I mě se zase stalo, že další 2 človíčky nepůjdou na svatbu - prý má blízký bratranec taky svatbu a rodina je rodina... :-( (celkem je jich už 5) Lestep: my naštěstí odcházíme oba ze stejného domu (bytu), takže všichni dostanou myrty hned. Určitě by je měli dostat před obřadem, pak už to podle mne ztrácí smysl.. A taky jsem slyšela (od květinářky), že by ty myrty měla připevňovat svobodná dívka... Nevím, co je na tom pravdy?? :-) Zasedací pořádek i jmenovky mám, chci, aby každý měl svoje místečko a nevznikly rozepře, kdo kde bude sedět... Jak je znám, tak buď by chtěli být všichni vpředu nebo všichni vzadu :-) Lenajsek: Leni, snad ti nemusím psát, že se vdávám na stejném místě, jako ty :-) :-) Hlavně dej vědět, jak ti dopadl účes, ju? Já mám z toho mýho trochu strach. Uvidíme za 14 dní. Ivulla: včera jsem se objednala na nehty, ale úplně mě zviklalo to, jak si psala, že nehty jsou nejlepší třetí den. že se otopí hrany a nezatrhnu si šatky apod. Takže se hned přeobjednám na středu. Díky za dobrý informace. Nechci úplně dlouhý nehty, s drápy bych nemohla dělat nic ;-) Brambora: Neboj, určitě to zvládnete a zase se brzo ozvi s novinkama. A takže nakonec zvítězila Brazílie?? Tak, a mě zbývá 22 dní, když nepočítám dnešek... :-) :-)
Profilova fotka
Páji, samozřejmě že mi to připomínat nemusíš... ;-) Zítra písnu, co ten účes. Týjo, svobodná dívka? Tak to abych řekla ségře, a nebo sestřenici... Tak jdu zase makat, páá!
Profilova fotka
Ahoj, tak jsme včera byli ještě na matrice,odevzdat rodné listy a domluvit podrobnosti. Zamluvili jsme fotografa a byli na solárku. Také nám večer volal strejda,že nepřijede,žije v Německu a ještě je v pátek večer v práci.Je učitel klavíru. Dneska jsem nastříhala stužky na okýnka u aut a začala s výzdobou krabiček na výslužky. Večer mi přijde kamarádka obarvit hlavu,teda spíš dobarvit. Taky mám děsný sny.Můj skoromuž mě v něm podváděl s mou kamarádkou,hrůza,od 4,00 jsem pak nemohla spát. Jak se to blíží,začínám být nervozní. Mám dotaz: jak budete zdobit okénka u aut? Líbí se mi to do kříže s věnečkěm,ale pochybuju,že by tam chtěl někdo píchat špendlíky.Myslíte,že by to drželo nahoře v okýnku a dole přilepené izolepou? Jak budete zdobit auta vy? Hezký den,mrknu na vás zase večer,až půjde mrňous spát. Petra ;-)
Profilova fotka
Ahoj, toto letí, my už jen 16 dni :-o Vám holky závidím to solárko, potřebovala bych jak sůl :-( Ale dneska jsem dostala antibiotika, takže si o tom můžu nechat jen zdát :-( Takže zajdu jednou před svatbou, víckrát mi to asi nevyjde pokud vůbec :-) Lestep, taky myslím, že vývazky by svatebčané měli dostat před obřadem, že pak to nemá už smysl, ale před kostelem to určitě stihnete, dej to někomu za úkol a on to oběhne, pokud nemáte teda sto hostů :-o Kettinka, tak mě se taky zdá o svatbě, hlavně když mám něco rozhodnout :-( A nevím si rady :-/ Takže to chce starosti hodit za hlavu, ono to nějak dopane :-) petula, já jdu dělat akorát na ostatní auta mašle. Mě se právě ty křížky v okýnkách moc nelíbí a hlavně majitelé aut koukaji vždy dost nevraživě, když jim tam chce někdo zapíchnout špendlík :-D Takže dělám z 10cm široké stuhy mašle, které přivážem na zrcátka 8-)
Profilova fotka
Petula: To je skvělé, že jste zvládli další věci. ˇJak se mi nezdají celý rok sny, tak za posledních 14 dní se mi o svatbě zdá pořád... :-) O zdobení aut jsem ještě nepřemýšlela. Stužky už doma mám, ale asi bude lepší, že se to bude stříhat rovnou na daný auto, protože každý je jinak velký... Okýnka u aut asi zdobit nebudu, nebo max. moje stužkou. Nalepit izolepou je dobrý nápad, ale bála bych se, že když budu chtít ztrhnout izolepu, tak to vezmu i s lakem... No nevím, to bych to musela přilepit přímo na okýnko, co? :-N
Profilova fotka
Ahojky holky, my budeme zdobit auta do V, doufám že nás lidi za špendlíky nepřerazí ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak hlásím že zkouška proběhla fajn, ještě za 14 dní, čili týdne před svatbou, půjdu na barvu a melír. A zkusíme vlasy natočit na natáčky, včera mi to "natáčela" jen rukama a difusérem, tak příště zkusíme i ty natáčky, co bude vypadat líp. Jinak s tou korunkou je to moc pěkný. Chtěla bych na auta dát stužky jen na kapotu, a do písmene V, se špendlíky, a možná jednu stužku na zadní sklo u kufru, na boční ne. A na to auto, co nám bude rozvážet lidi, přivážeme tu stužku asi na zrcátka, abysme někomu cizímu nemuseli píchat špendlíky. NA ty naše dvě auta, jedno je naše (Forman), a druhý taťkovo (Felda), to zas tak nevadí, už jsou to staroušci... :-) A stříhat to budu taky až přímo na ty auta, každý má fakt jinej rozměr. Pavli, kontakt Ti písnu do IP. Holky, dneska mám bojový úkol odpoledne, to květinářství.. snad se nějak domluvíme. Ještě se mrknu na net na nějaký kytice, ale už je asi rozhodnuto... Vínově červený růže, se smetanovýma, a stonky převázané saténovou stužkou. Jen jevím, jestli mezi těmi hlavičkami nechat zelený lístky, nebo mít jen hlavičky u sebe, bez ničeho... Je fakt, že šaty mám celkem výrazný, tak kdyby byla výrazná i kytka, tak by to možná zaniklo... Možná půjdu cestou, kterou jsem šla doteď, že v jednoduchosti je krása.. a možná pár perliček na to, a bude. A pro maminky vínově červený kaly. A na to auto taky nevím... ale asi něco malýho. Nějakej bobek, nebo tak něco. No snad to nějak doladíme. Pěkný den všem! :-)
Ahojky:) tak už opět pátek, to letí ale nehorázně:)balím věci na tu chatu a je to blázinec:)ještě budu muset aspoň na dnes a zítra udělat karboše, odpo se poletím mrknout na ten svatební veletrh, tak doufám, že budu mít štěstí a seženu ty rukavičky, jinak už je hledat nebudu. Jinak já to chci udělat tak, že jak rozvezem cukroví, tak dáme těm co budou mít auto i stuhy, všichni k nám nepojedou a zdobit před radnicí by mě piclo:)tak se sami rozhodnou, jak si to tam dají, ať ještě nedostanu nadaný, že jim ničím auta:)budu dávat jen ,,V´´sobě a ženichovi a vzala jsem doufám dost dlouhý na to, abych to přivázala za zrcátka. Taky se právě bojím, abych někomu s autí nic neprovedla, tak do okýnek raději dávat nebudu.O svatbě se mi zatím nezdálo, zatím mi to asi stále nějak nedochází, nejsem nervózní, každej to je divný ale jsem říkala, jestli to nebude skrze malýho, je fakt šídlo a veškerý čas mi zabere ho zvládnout...no ale myslím, že to stejně přijde a pak to bude o to horší:)máma ta nespí už 14dní pořádně, pořád že má sny o taťkovi a cukroví aby ho bylo dost...na matriku půjdem až v pondělí a rovnou se zamluví konečně kytky, no snad nebude pozdě.V úterý jdu ke kosmetičce na čištění a pokud bude čas, tak mě rovnou nalíčí ale říkala, že by chtěla, až budu učesaná(jdu až 17,4, dřív nemá kadeřnice hlídání)tak pak ještě zajít k ní na líčení. Tak si myslím, že to bude dost na knop...no nic, letím zas chystat, ať tam dnes dojedem nějak brzo:)tak se zatím opatrujte, ještě se ozvu...
Profilova fotka
Ahojky holky, 14 dní do mého dne D... Z nás už to ale někdo má již zítra, ne? To to ale rychle uteklo... :-N Dneska odpsoledne jdu ke kadeřnici a pak hned ke kosmetičce, tak jsem zvědavá co se mnou provedou. Moc se těším, pak mám nakázáno jít k mojí svědkyni se ukázat :-) Taky mám sbaleno na chatu, jdu dřív z práce, abych to vše stihla. Taky chci už se domluvit konečně na dortech.
Profilova fotka
Hezké páteční ráno! :-)
Profilova fotka
Zeuwicko, držím palce, ať rukavičky seženeš! Snad jo... A na kytky pozdě není, všude říkají, že stačí 14 dní před, tak to dopadne dobře. ;-) A dobře pořiď u kosmetičky a kadeřnice! Matonko, jojo, někdo to má už zítra, to je něco jak to letí. A taky dobře pořiď u kadeřnice a kosmetičky! Jé, taky bych jela na chalupu, ale nemůžem, drahý je pořád doma, tak doufám že se tam ještě před svatbou podíváme... No a já zítra budu nervovat u PC a tiskárny, jak budu tisknout meníčka, jmenovky a jmenovky na výslužky, tuším že to nepůjde hladce, vždycky je nějakej problém.. ale snad se to zvládne. Kettinko, pěkné ránko páteční i Tobě! :-)
Profilova fotka
Holky sedla na mě nějaká "předsvatební krize" :-N prohlížím si svatební alba...no asi bych měla jít radši pracovat :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky. zdravím. lenajsek: to je úplně super, že jsi nám to takhle krásně vypsala,aspoň máme přehled..díky. Také doufám, že je kryserka v pořádku, píšeme si.Nové info zatím nemám. nějak to nestíhám být se všema v kontaktu, co bych chtěla. ty sny jsou strašný, doufám, že mě to už také přejde. mě se zase zdálo, že jsem už měla snubní prsten na ruce a byla jsem na manikúře a ta paní na ten prstýnek nechtěně kápla nějaký lak a v tom prstýnku su udělaladíra a spadl mě z ruky. No mazec.
Profilova fotka
ahojky. tak jsem vas dočetla i za dnešek a můžu reagovat. Paaja: to je super, že jdete s miláčkem z jednoho domu.Jaký na to měli názor tvoji rodiče nebo jak to že jste se tak rozhodli? U nás se to také dost řešilo, moje mamka to nechtěla vůbec překousnout, že jdu z domu, kde bydlím s radkem..on půjde od rodičů z vrchního baráku a já ze spodního..Tak ty myrty poprosím asi kámošku z vysoký,aby mě je připnula u všech těch svatebčanů před kostelem.Je svobodná, takže splníme tradici. :-) Pavli, naštěstí máme kolem 50,ale část se bude zdobit u nás, to jsou příbuzní z radkovi strany. :-) Lenajsek: to je super, že ti účes dopadl dobře. Korunka vypadá opravdu nádherně.Také ji budu mít. Ty šaty máš také nadherné. Koukala jsem v albu. Také musím nějaké fotky do alba doplnit. nějak nestíhám. ketinko, tak snad tě ta krize brzy přejde. Co ty zdravotní problémy? už je to lepší? Dneska mě čeká zkouška s vizážistkou, tak jsem zvědavá. Za chvíli by měla dojet. Tchýňka se také nechá nalíčít, tak jsem zvědavá. Docela se těším,ale zároveň i bojím. Zítra valím do práce a večer nás čeká loučení se svobodou u kámošky a kámoše, co se vdávají 19.4. domluvily jsme se, že oni budou mít loučení se svobodou 14 dní předem a my taky,abysme se sešli. krsný páteční den..Ozvu se, jak jsem dopadla,..
Profilova fotka
Kettinko, neblbni.. mysli pozitivně! Vždyť už všechno máte! Teď jen trénovat ten zářivý úsměv, a užívat si posledních dnů svobody! Lestep, díky moc za pochvalu. Určitě líčení dopadne dobře! Pak dej vědět, jak jsi dopadla... A taky ty myrty budem připínat před zámkem. Takže asi fakt řeknu ségře. Lestep, ještě k tomu odkaď se půjde: mé babičce se taky nejdřív nelíbilo, že půjdu z našeho bytečku, kde bydlíme s Radkem, a Radek pojede od rodičů, jako že bych já měla jet k taťkovi, a jet od něj... ale já jsem se rozhodla jet prostě z našeho bytu, hlavně bydlíme ve stejným městě, kde bude obřad a hostina, takže nemá význam jezdit k taťkovi 15 km do jinýho města, do Vyškova... a ještě teda nemohla překousnout, že si pro mě Radek nepřijde domů, ale že se uvidíme až na zámku... přitom jsem to takhle chtěla od začátku, aby mě prostě viděl až na zámku, aby byl celou dobu překvapenej. Holky, napiště ještě, kde svatbu přesně budete mít, a já to dopíšu k jednotlivým jménům... zkusím i zapátrat v albech, kdo to tam bude mít napsaný, ať máme přehled, díky. :-)
Profilova fotka
paaaja: jojo, zvitezila Brazilie 8-) letadlo nam leti v sedum rano den po svatbe, takze to bude takove akcni :-) uz se strasne tesim. a je to snad vetsi zahul to naplanovat, nez svatba, vzhledem k tomu, ze ji mame tajnou sami dva. uz mam plnou hlavu informaci, jak si porad neco ctu a planuju kam musime jet a kolik to bude stat a tak. hlavne se tesim, ze vypadnu z prace na cely mesic! holky, vy budete krasne s nechtama :-) ja si je delat nenecham, budu mit svoje, nalakuju si je jenom nejak svetle a bude. nemam je dlouhe, ale uz ted se snazim je mit aspon pekne, kdyz uz nic jineho. to me mrzi, ze se vam odhlasuji svatebcani, ale nic si z toho nedelejte, nakonec si toho stejne ani nevsimnete, jak budete mit svuj den :-) bude to fajn i tak, ale chapu, ze to zamrzi. holky, uz mate natrenovany podpis? :-D ja jsem si ted zkousela a myslim, ze uz mi to docela jde! :-D :-D my mit stuhy na aute nebudeme, ale napadlo me (protoze jsem to ted nekde videla), ze by byla sranda pak po obradu auto popsat takovou tou bilou fixou, co se s ni ad psat na sklo. byly by to i pekne fotky, jak si kreslime po aute :-) ja uz na solarko taky chodim a jsem uz celkem opalena, takze je to fajn, pripadam si hezci, nejdou tak videt kruhy pod ocima ;-) jinak porad nemam kytku a oznameni taky nic, to je strasne, asi bysme si meli pohnout. ale uz mam aspon predbezne vymyslene, kde si tu kytku koupim, jenom tam musim zajet. na oznameni pracuje pritel, snad je stihneme vytisknout. a nemame vybranou hudbu, co nam maji hrat na varhany, asi to dopadne tak, ze proste neco vybereme az na miste, ono to stejne zni vsechno stejne na ty varhany. ted o vikendu se jdeme podivat na misto, kde mozna bude oslava, az se vratime z Brazilie. snad to klapne, protoze uz fakt neni cas hledat neco noveho, a to jeste pak musime domluvit catering a ... mam z toho stres 8-( jiank prstynky uz taky mame a jsou krasne :-) uz se tesim, az ho budu nosit. akorat si na to jeste pockam, protoze si je nechame doma, aby nas nekdo kvuli nim v Brazilie neokradl.
Profilova fotka
lenajsek: my jsme Novomestska radnice v Praze :-)
Profilova fotka
***holky dubňačky*** 5/4 - bibiska 18/4 - kryserka 18/4 - matonka - radnice Písek 19/4 - ivulla - kostel Sv. Jakuba Brno 19/4 Miri9 - zámek Kunín 19/4 - p_avlina 19/4 - jaro2008 24/4 - brambora - Novoměstská radnice Praha 26/4 - kettinka - zámek Rychnov nad Kněžnou - 12.30 26/4 - spetra - farní kostel Uherský Brod 26/4 - Andrea1981 26/4 - zeuwicka 26/4 - petula.cerna - radnice Litvínov 26/4 - lestep 26/4 - fifistr 26/4 - lenajsek - zámecká kaple zámku Slavkov u Brna - 11.30 26/4 - paaaja111 - Divadelní sál zámku Slavkov u Brna - 13.30
Profilova fotka
Bramboro, no fakt to máte teda akční... a s tou fixou to je fajn nápad. Tak je fajn, že se prstýnky líbí, a že už jseš opálená... já začnu zase chodit asi od příští ho týdne, teď jsem si dala na chvilku pauzu. A kytky určitě zvládnete, i to oznámení. To budete dávat kdy to oznámení? Až se vrítíte, nebo před tím? A doufám, že pak ukážeš fotečky! ;-)
Profilova fotka
Ahojky, nějak nestíhám :-) Musím jít něco dělat, dokud jsem doma :-D Dopisuju výdaje, dělám mašle na auta, posílám oznámka, třídím výzdobu na hostinu a do toho ty zkoušky šatů, u kadeřnice a u segry na bolerko na saty ... hruza jde mi z toho hlava kolem ]-( Mate tu někdo z vás holky na netu seznam svatebnich daru? My mame v planu dat na hostinu popkladnicku, ale prijde mi to hloupi rikat si o penize, ikdyz to je asi lepsi :-( Tak chci jeste vymyslet par daru co by se hodilo. Jinak my jde s pritelem spolecne od nas z baracku, bydli tady i mamka, takze budem mit vsichni sraz tady ... no taky to nejak nemuzou prekousnout :-|, ze zenich nebude spat doma (jako u svych rodicu, jinak bydlime uz spolu, takze doma je tady :-D) a ze neprijde s rodici a nebude hledat nevestu a vykupovat a takovyty tradice 8-( lenajsek: u me si muzes pripsat zamek ve Svetle nad Sazavou
Profilova fotka
***holky dubňačky*** 5/4 - bibiska 18/4 - kryserka 18/4 - matonka - radnice Písek 19/4 - ivulla - kostel Sv. Jakuba Brno 19/4 Miri9 - zámek Kunín 19/4 - p_avlina - zámek Světlá nad Sázavou 19/4 - jaro2008 24/4 - brambora - Novoměstská radnice Praha 26/4 - kettinka - zámek Rychnov nad Kněžnou - 12.30 26/4 - spetra - farní kostel Uherský Brod 26/4 - Andrea1981 26/4 - zeuwicka 26/4 - petula.cerna - radnice Litvínov 26/4 - lestep 26/4 - fifistr 26/4 - lenajsek - zámecká kaple zámku Slavkov u Brna - 11.30 26/4 - paaaja111 - Divadelní sál zámku Slavkov u Brna - 13.30
Tak jsem jen nakoukla a zjistila jsem, že jsem zapoměla dopsat-radnice Šumperk 12:00 tak zase letím, zachvíli vyrážím na ten veletrh:)
Profilova fotka
Holky, vy jedete jdu vás dočíst:-)
Profilova fotka
Pavli díky.. nic se neděje, je toho hodně, co? Seznam svatebních darů nemáme, jen jsme svědkům řekli co bysme chtěli a jedna moje kamarádka naléhala, že peníze ne, že nám chce něco dát... tak té jsme taky konkrétně řekli co. Jinak taťka nám dá peníze, a koupíme si za to houpačku na chalupu, tu stojací, pro 3-4 lidi, a ostatní se neptali, tak to neřešíme. Je mi blbý někomu dopředu říkat, co chceme za svatební dar. Pokud bude chtít někdo přispet, budeme rádi, a když se nás někdo zeptá, tak mu buď řekneme, co si představujeme, a nebo řekneme taky peníze, protože popravdě, mě už ani moc věcí nenapadá co chcít, když vše máme, a nebo co nemáme, to by zase stálo hodně peněz. Tak když se sejde víc peněz, tak si za to pořídíme něco za víc peněz, a bude... a nebo pěkná dovolená. Tož tak...
Profilova fotka
Tak já už opálená jsem, právě jsem přišla ze solárka x-) ...podpis nacvičený vůbec nemám, no už bych měla pomalu začít :-N ... teď jsem tak nějak pokukovala po svatební cestě...moc bych chtělaza sluníčkem (nejradši Egypt) ale nevím, jestli to dopadne..uvidíme :-( Na svatební show jsem byla před 14 dny...viděla jsem i svoje šatičky:-) Příští týden už máme koláče a poslední zkouška šatů, loučení se svobodou...no holky letí to úúúúplně katastrofálně rychle :-S
Profilova fotka
Zeuwicko, dííky! ;-)
Profilova fotka
Kettinko, jojo, letí to.. v pracovní době na solárko? jé, to se někdo má... :-) Já tady brouzdám po netu, dívám se na ty kytky, a furt nevím, jak konkrétně to má vypadat... chjo. No snad to dáme nějak dokupy. Podpis jsem už trošku trénovala, u mě je blbý to, že moje jméno je Hambálková, a budu se jmenovat Halová, takže to začíná stejně, ale mám pořád tendence v tom podpisu najíždět na to "M", a přitom tam už má být "L", ale to se pak časem poddá.. snad... :-D Kettinko, jé sluníčko.. to bych taky brala.
Profilova fotka
***holky dubňačky*** 5/4 - bibiska 18/4 - kryserka 18/4 - matonka - radnice Písek 19/4 - ivulla - kostel Sv. Jakuba Brno 19/4 - Miri9 - zámek Kunín 19/4 - p_avlina - zámek Světlá nad Sázavou 19/4 - jaro2008 24/4 - brambora - Novoměstská radnice Praha 26/4 - kettinka - zámek Rychnov nad Kněžnou - 12.30 26/4 - spetra - farní kostel Uherský Brod 26/4 - Andrea1981 26/4 - zeuwicka - radnice Šumperk - 12.00 26/4 - petula.cerna - radnice Litvínov 26/4 - lestep 26/4 - fifistr 26/4 - lenajsek - zámecká kaple zámku Slavkov u Brna - 11.30 26/4 - paaaja111 - Divadelní sál zámku Slavkov u Brna - 13.30
Profilova fotka
Leni: no chodím na solárko místo oběda:-)mám to přesně 2 kroky od kanceláře, takže to je v pohodě ;-) U nás je svatební cesta dost diskutované téma...zatím to tak vypadá že budeme doma ;-( ale musím použít veškeré ženské zbraně a toho mýho "racionálně přesdvědčit" že vrazit peníze do svatební cesty je to nejlepší řešení :-D
Profilova fotka
Jinak jestli se někdy Bibiska dostane na net, tak držím palce, ať vše klapne jak má a vyjde počásko, a vše proběhne bez nervů a v pohodě, a nálada je veselá! :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?