Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
tak s tím počasím mě to nepřekvapuje, když jsem byla na dovolené, tak na jednom programu tvrdili to a na druhem ono ... takže to necháme osudu, nemám cenu stresovat předem :-) A na každém počasí se něco najde pěkného :-) Restauraci už asi neřeším, donesu tam vlizelín, takové ty plastové kytičky, pokud seženu tak lupínky růží a čajové svíčky a abych nezapomněla tak nařezané kytí nebo jen poupátka ve skleničkách ... I tak je toho dost,co? :-o Teď maji zavřeno do 4.4. do 12.4., že snad předělávaji kuchyň. tak doufám, že to stihnou :-o Fakt z toho mám úplně pupínky :-D Už minule jsem koukala na net a měli tam na náš den nějaku hudební akci, jsem myslela že je snad zaškrtím :-/ Tak to mě mrzí zeuwicka, že někdo nedorazí ... ale to je asi všude, mě taky pár lidí už odřeklo a zrovna ty, co bych tam moc chtěla, no nedá se nic dělat :-(
Profilova fotka
ahojky. zeuwicko: to mě mrzí, snad se vše vyřeší. No oni to ti chlapi berou trošku jinak něž my ženský. U nás proběhla válečná porada v neděli. Hrály tam velkou roli emoce. Docela mazec,ale jsem rada, že se to vyjasnilo..Mrzí mě to vždycky, když se snažím a pak nakonec s tím někdo neslouhlasí jen z trucu..Radek ten dokáže spoustu věcí zaříddit. Řekla bych, že má na to dobrý organizační schopnosti. Umí ci čas naplánovat, ale nikdo na něj nesmí tlačit. Zařídil třeba hudbu, vše kolem loučení se svobodou- maso na guláš, pivo, alkohol aj. V práci toho má hodně,ale moc se snaží a pomáhá mě.. K počasí: uvidíme,jaké bude. necháme se překvapit.. Kryserka je snad v pořádku. Zase jí písnu. Když budu mít nějaké čerstvé info, tak se určitě ozvu a dám vám vědět.. Lenajsek: tak už si užívaš miláčka doma? Mám dotaz: jak moc dopředu si budete dělat nehty na svatební den? Pavli: to más pravdu, že nejvíce mrzí to, když to někdo na 100 % slíbí a ještě to ví dlouho předem a nakonec nedorazí. Také mám pár lidí u kterých mě to hodně mrzí,ale asi to k tomu patří.Krásný den všem. Jdu spát. Čekám mě dneska noční. papa Lenka. :-)
Profilova fotka
Holky ahoj, dnes opět nestíhám, jen si vác přečtu, ale odpovím až budu mít v práci víc času, šéfka mě poslední dobou zásobuje prací, bohužel... Pěkný den všem! Lenča :-)
Profilova fotka
Holky tak jsem vás zběžně přečetla, a reaguji na počasí: právě díky tomu, že se pokaždé tvrdí něco jinýho, tak to neřeším, a bude tak, jak bude. Nachystaná na zimu jsu, ještě se zkusím mrknout po nějakým bílým deštníku, v případě deště, a jinak to neřeším, nemá to význam. Uklidňuje mě i to, že se budeme fotit i v zámku vevnitř, takže pěkný fotky budou, i kdyby pršelo. A s fotografkou jsme domluvení, že kdykoli během dne může přijet, nafotit nás v zahradě, kdyby třeba pršet přestalo. Pavli, já taky budu dělat jmenovky na výslužky, i těm co to dáme předem, jako do práce, nebo rodičům domů... jinak výslužky budeme dávat až na hostině. Zeuwicko, škoda že to odřekli, a proč vůbec? Se jim nechce, nebo jim do té svatby opravdu něco vlezlo? Já ještě nevím, jestli přijede sestra od babičky, moje prateta, ale tu ní vím, že to záleží na zdraví, má silné revma a problémy se srdíčkem, takže u ní se to dozvíme na poslední chvíli. Jinak teda doufám, že nikdo neodřekne... Lestep, jojo, miláčka si užívám doma, ale má ještě bolesti, tak je takovej celkem nevrlej... Dneska jsme rozdali pár dalších oznámení, Radek se stavoval u rodičů, a v práci, tak už jich ubývá. Juchů. Nehty mám domluvený s kamarádkou ve středu, svatba v sobotu. Snad si s nima nic do té doby neudělám. Nikdy jsem umělý neměla, tak jsu zvědavá. Hezký den holky, končí mi přestávka, a valím makat. ¨Páá!
Profilova fotka
Ahojky holky, :-) lenajsek: my kapelu nemáme,máme to na dvou místech - v docela nobl reastauraci oběd a kafe a pak večer v hospůdce,kde jsme se s mým drahým poznali. ;-) Písničky máme české,pomalé i rychlé,aby se na to dalo ploužit a večer už si budeme pouštět,co chceme,je to tak lepší. Dneska mi dorazily dekorativní lístečky k dekoraci na stůl,tak už mám komplet všechno. 8-) Včera jsme s Kájou vymysleli zasedací pořádek,docela nám to dalo zabrat.Vymyslet to! Ale stejně si myslím,že je to tak nějak jedno,že se jedná jen o ten slavnostní oběd a pak ať si sednou,jak chtějí. lestep: o nehtech také furt přemýšlím,nechám si je asi ve čtvrtek nebo v pátek před svatbou,aby se mi žádný neulomil,i tak budu mít problémy něco s těmi dlouhými udělat.Mám radši krátké,dost dělám rukama a hlavně kvůli malému. Dneska jedeme na matriku,domluvit podrobnosti a odevzdat rodný list Nikyho.Pak na solárko,chodíme oba.Na to nejslabší 10 minut a je to už docela znát.Také mi vyhovuje,že se tam úplně nezavřu,mám klaustrofobii,ale je fakt,že jsem si už zvykla,jde o zvyk. Pak si naměřím okénka u auta a večer budu stříhat stužky. Jo a taky nám odřekl strejda a děda od ženicha a já teď musím ještě znovu vymyslet pořadí aut. Tak mám zas co dělat. Leni: kytičku jsem vybrala dobře,paní byla moc ochotná,nechala jsem tam obrázek.I cena je parádní - pro mě,ženicha a jednu maminku to bude stát kolem 1.000,- Tak jsem ráda a nevím,co ta moje švagrová měla za kytku,že platila tak hodně,asi je víc náročnější. :-|
Profilova fotka
jo, a ještě jsem si včera dala do alba pár dalších foteček šatů. :-)
Profilova fotka
Holky, taky jsem včera přemýšlela, kdo tady má vlastně svatbu jako první? A dlouho jsem tady už neviděla Bramboru... Nevíte některá, jak se daří Kryserce? Snad jsou s mimi v pořádku...
Profilova fotka
leni: mrkla jsem na šatky,jsou fakt pekné,budeš princezna! :-)
Profilova fotka
Leni: šatičky moc pěkný!! :-)
Profilova fotka
Petulo, zasedací pořádek nás taky čeká, asi se na něj o víkendu vrhnem, ať je hotovej. Pořád nevím co s těma našima, když se spolu vůbec nebaví, jestli je fakt dát vedle sebe... na tu chvilku by to snad mohli vydržet. Jak píšeš o těch nehtech, taky si chci nechat udělat radši kratší, vůbec si nehty nechávám kraťoulinké, tak to bude docela nezvyk... a pak taky nevím co s nimi, musím se poradit. A ta cena za ty kytky, to je super! Holky díky za poklonu, mám z nich prostě velkou radost, tak se nezlobte.... :-x x-)
Profilova fotka
Leni, saty pekny, je to neco jineho ... myslim, ze jsi tady psala, ze to mate cele v tomto stylu,vid? ;-) Jinak jsem chtela napsat ohledne nehtu, ja nikdy na manikure, kosmetice atd. nebyla, takze cela natesena jsem (v patek to budou 3 tydny) se objednala k jedne pani, ze to jako vyzkousim, mam svoje nehty docela v poho, takze mi je jen pokryla gelem a udelal francouzkou manikuru, ale ani ne do 14 dni se mi vice jak pulka nehtu sloupala :-( Takze ted jsem musela znova, ale to jsem sla uz jinam :-( Ted jsem zatim spokojena, ale pred svatbou budu muset jeste jednou, jdu den pred, ale staci klidne i pry tri dny ... Popravde lituju penez, takze bych uz nikdy predem nesla :-) Ale zase kdybych byvala nesla, tak mi je udela ta prvni pani a byla bych asi z toho nestastna ... takze jsem vam moc neporadila :-D Ale co se kvality tyka, tak urcite mrknete, jak ma nehty udelane sama ...
Profilova fotka
Jo a zasedací pořádek je taky bombonek :-) Mame v rodine par neshod, takze posadit nekoho vedle sebe neni mozne a pak jestli bliz k nam ci ne ... clovek si nevybere ]-(
Článek se načítá
Profilova fotka
Čtu, že se probírají témata, která mě opravdu zajímají... Zrovna o víkendu jsme s mamkou řešili, jestli potřebuju dešník nebo ne...DOufám, že ho potřebovat nebudu, ale i tak se mamka rozhodla, že zkusí sehnat bílý deštník. Asi nějaký časový harmonogram potřebovat budu, musím si to promyslet. Pavli, neboj, určitě to zvládnout a budete mít hostinu v "nové" :-) Lestep: Zrovna dneska dopoledne jsem se objednala na nehty, ještě jsem umělý neměla, tak uvidíme. Paní mě přesvědčovala, abych přišla už ve čtvrtek, abych si na ty nehty zvykla, ale to já absolutně nestíhám, protože musím pro šaty, cukroví, pak to rozdat do krabiček a ještě to rozvést... Výslužky dáváme všem předem, až na pár výjimek. Zasedací pořádek jsem už řešila, ale stejně ho budu muset předělat, protože je jinak stůl a nebudou tam všichni, co jsem původně plánovala. Nám už taky 2 odřekli (prý na ty oficiality nejsou a přijdou až večer) a přítelova ségra půjde bez "doprovodu", což je taky o človíčka míň. Leni, já mám pocit, že jsem ta, která bude mít z vás svatbu poslední.... Mám ji ve 13:30h ;-)
Profilova fotka
Ahoj Pajo, no pokud nejsi zvyklá ani na dlouhé nechty tak bych Ti doporučovala jít na ně ještě ted a pak těsně před svatbou. Já je mám 6 týdnů a v něčem jsem pořád neohrabaná. :-(
Profilova fotka
Já plánuju svatbu taky skoro sama. Ale jak říkáte má to své výhody. Jirka si zase sám zařizuje rozlučku ze svobodou... ;-)
Ahojky:)lenajsek, jé tak už máš miláčka doma, jooo tu nevrlost tu máme doma taky, stále chodí na čištění a drény:( jinak nepřijedou skrze peníze, nemůžou si koupit oblečení a mi jim to rozmlouvaly, ať přijedou jak jsou ale nechtějí, tak s tím nic neuděláme. Na nehty tady z vás asi půjdu jediná hooodně brzo a to už v pondělí, protože pak odjíždí paní na dovču a je nej odsud, právě taky nechci, abych hned nějaký stratila a nebo cokoliv jiného.Aspoň si fakt zvyknu, je to dost nezvyk,dřív jsem k ní chodila ale dá se to zvládnout:)ako budu bez zdobení, u toho se bojím, že by to nevydrželo, no snad mi žádný nikde neupadne-nezatrhnu.Jinak jsme také koukala a říkala si, co je asi s bramborou?lenajsek-šatičky jsou úžasný, fakt jak princezna:)no nic, zas pádím, tak se opatrujte jo a ta cena za kyti je fakt báječná, děsím se, kolik to bude stát nás, koukla jsem jen tak na ceny růží a lilií a každá stojí přez 50,- tak se mi moje a 4 další plus pro ženicha a malýho asi prodraží:(
Profilova fotka
Holky já jdu na nehty ve středu před svatbou, ale jsem na ně zvyklá, mám je už kolik let :-) jinak s těma svatebčanama na svatbě - když pominu že od každýho slyším větu" nemám co na sebe", někteří neví co za dar a tak, někdo mi taky odmítl z finančních důvodů... no mám na to vlastní názor...nikdo po nikom nechce žádnej dar za tisíce,když mám na pivo (určitě ušetřím i 500,- na dar) černý kalhoty a halenku má v šatníku asi každej...ale co když někdo nechce asi si vždycky najde důvod...nehodlám nikoho na kolenou prosit aby laskavě přišel na svatbu ;-) vdám se i bez jejich účasti, i když mě to od některejch dost mrzí, ale takovej je asi život =-)
Ahojky:)přesně jak píšeš kettinko:)myslím, že v tom je asi trochu něco jiného ale pokud ty lidičky člověk zná a má je moc rád, zamrzí to. Tak jsem se právě dobře pobavila, byla jsem za tou kámoškou, co se na mě tak tenkrát naštvala a prej že teda půjde a měla plno keců, připadala jsem si jak držgrešlě, což jsem se jí chystala vytmavit, protože o to teda nestojím ale byla rychlejší a dorazila mě tímto-no, sice mýho chlapa nepozvalas kvůli penězům(no prosím pěkně, to je mazec, 100x jsme jí říkala proč jsem nakonec řekla, že ať se nezlobí ale doprošovat se ho nebudu, že za celý 3měsíce nebyl schopnej říct jestli jde nebo ne, furt to měnil, místo aby řekl, dokonce jednou padlo i to, že se nestýkáme, což je sice fakt ale beru je jako pár, hlavně teda že mu ženich moc nevoní...)že on mi prý pošle po ní 2000,- a ona ještě 1000,-přidá aby jsme viděli, že on by si to zaplatil(jídlo, pití)aby nám ukázal, že i přesto že není zvaný,tak ON nám peníze dá! tak jsem se jen otočila a šla pryč, protože tohle zase teda urazilo mě!To je mazec ale doma jsme se tomu s přítelem tak ako zasmály, no ještě nakonec budem mít hodně vtipnejch historek před svatbou a né na ní:)))snad některá z vás nenarazí na takový kámošky, který vám pěkně vytřou zrak, i když jsou předtím celou dobu v poho:)
Profilova fotka
Ahojte holčiny. Týý jo, tak se to blíží!!! Kdo má termín už teď v sobotu?? Pár tady takových je, ne? 8-) Uaaááá, já budu nervózní. Nám to taky někdo odříká... Vypadá to, že někteří si fakt snad naschvál koupili na ten termín dovolenou, aby tam nemuseli... No ale co, dopadne to tak, jak má... Pozvala jsem místo nich někoho jinýho... Sice to není nejbližší rodina, lae aspoň si s nima víc rozumím a mám je ráda :-) a oni jsou moc fajn! A mají navíc malou holčičku, tak budu mít nakonec dvě družičky! :-) juchuchůůů a to jsem byla smutná, že nebudu mít ani jendu... 8-) Co se týká nehtů, tak jsem byla na umělý gelovky poprvé před 14 dny a pak jdu ve středu před svatbou. Mám ale zkušenou kamarádku, která mi i doporučila fakt skvělou a moc šikovnou ženskou... Ta mi udělala fakt krásný nehty, který perfektně drží a když mi dost rostou, tak mi nezavazí. Udělala mi hezkej i tvar, no prostě jsem spokojená... Říkala mi, že mám svoje nehty pěkný a pevný... no a já se ptala, jestli by mi dala gel třeba jen na moje nehty, aby to bylo přirozenější... A ona na to, že ne, že to nedrží a ten nehet, že se tomu gelu brání a kroutí se a pak že se to láme... Že ta umělá hmota tomu prostě neuhne a je to jistota... Tak maximálně mi namaluje hezky moje vlastní nehty, ale bez gelu... :-) Taky mi říkala, že gelovky s umělýma nehtama jsou nejhezčí tak třetí den, což se mi teď potvrdilo. Jsou ještě hezky čerstvý a při tom, už se trošku otupí hrany těch umělých nehtů... Bych se bála, že zadrhnu o šaty... :-N
Profilova fotka
Ahojky ... mě taky mrzí, že to nějaký lidi odřeknou kvůli financím, ale to jim nevysvětlíš, že nestojíš o nějaké veledary :-( A nebo že Ti to neoplatěji, jako že Tě oni na svou svatbu nepozvou, tak Tobě taky nejdou ... 8-( zeuwicko, tak to je ta Tva kamaradka docela husta,ne? Ja nevim, ale po tomhle bych uz asi na svatbu nechtela ani jednoho :-/ Aby mi nekdo neco takovejho vmetl do oci, tak to si nezaslouzi titul kamaradka, ale asi sama vis, jake to mezi vami je ... Jinak ja zvu taky par lidicek se kteryma se moc nestykam, ale obcas se sejdem a pokecame, takze mi prijdou fajn a jejich partnery treba ani neznam :-o Ale jsou par, takze jsou zvany oba :-) Akorat jsme byli dojednat v restauraci podrobnosti, tak to snad bude v poho, už to tam měli kapku pobouarné :-D Mám ještě jednu prosbičku, neobjednávali jste si někdo cylindr přes net? Můžete mi někdo dát odkaz, kde jste byli spokojený? Já toho našla moc, ale ceny se dost liší, tak mi to přijde nějaké divné :-o Děkuju :-)
Profilova fotka
ahojky. Lenajsek:to věřím, že je Radek nevrlej, ty mandle opravdu dost bolí.A ti chalpi to tak nějak hůř nesou.Snad se to bude jen zlepšovat..A na svatbě už to bude v pohodě.. Kryserka se má už líp, ještě je sice v nemocnici.Břicho jí už tvrdne míň.Tak ji budeme držet pěsti. Snad se mezi náma brzy objeví.. Petulo: dnes jsem si také konečně zamluvila nehty na úterý před svatbou. Ta paní mě říkala, že je lepší si je udělat pár dní předem, zvyknout si na to.Pokud se nějaký ulomí nebo se sním něco stane, tak budu muset dojít.Takuž se těším,jaké to bude a jak to bude vypadat..Hlavně s nima asi nic neudělám.V práci bych to asi mít nemohla.. Lenajsek:také jsem nad tím přemýšlela, kdo má svatbu nejdřív.Ten 26.duben je asi nejvíc zastoupený.. se zasedacím pořádekm si hlavu vůbec nelámeme.Každý ať si sedne jak chce. Nechce se nám určovat koho kam posadíme..Takže ani jemnovky neděláme..Asi jsem v tomto divná,ale i tu výzdobu v té restauraci nějak neřešíme. Doufám, že to tak pěkně nazdobí, ne nijak moc přeplácané.. Ketinko: s těma darama je to mazec, já také zastávám názor kdo hce něco dát, tak dá a kdo ne, tak ať nedá nic..Každýmu přece neubyde pár korun, když se dobře nají..S tím oblečením na svatbu je to problém.Jsem ráda, že si nemusím nějaký kostým kupovat a že mám svatební šaty.. Mám dotaz.Kdy byste dávaly svatebčanům myrtu na klopu, když radkova strana příbuzných se shromáží u ná a naše strana dojede rovnou ke kostelu..Já se totiž budu chystat a oblékat tam, kde s Radkem bydlíme v našem spodním baráčku a radek v horním baráčku..Přijde vám to divný?Kdy teda dát ty vývazky?až po obřaě nebo před obřadem? musí byt vyčleněná osoba, která to stihne před kostelem, než se všichni shromáždí dát? díky za odpoveď. Přeju dobor noc.Lenka. :-)
Profilova fotka
ahoj holky, ja jsem zacala nejak nestihat, takze jsem tady uz pekne dlouho nebyla a kdyz ano, tak se jenom stavim, proletim, co je u vas noveho a zase odletim :-D blizi se to najednou nejak rychle, mam hromadu veci do skoly, s planovanim Brazilie taky travim furu casu a kdyz do toho mam jeste chodit do prace a planovat svatbu, nejak mi nestaci dny! a uz je duben! ted hodnem nevim, jestli ma nekdo svatbu uz ted, ale jestli ano, tak drzim palce, at to dopadne tak, jak ma, at se proste vsechno podari, aby ta predchozi namaha a planovani staly za to :-) my ted aktualne resime oznameni, pritel ho vymysli, tak to bude urcite pekne :-) (davame ho az po obradu, takze jeste mame trochu casu) mejte se pekne, jak se to bude blizit tak tady budu zase casteji, jenom tento tyden jeste prezit ve skole a pak uz zase hura na to :-) zatim pa!
Profilova fotka
ahojky bramboro: zrovna jsme o tobě včera mluvily, kde je ti konec.To chápu.Škola, práce, chystání svatby.Mě úplně stačí práce , dojíždění a chystání svatby.Ať ti to jde dobře ve škole a máš se co nejlépe a stihneš mezi tím odpočívat.Musíme začít trošku myslt na sebe, jinak budeme na svatbě vypadat ztrhaný.Držte se.papa Lenka. Už se mě to krátí. Těším se do postele.Dneska mě opět čeká loupání ořechů,ale už finišuju. :-) :-) :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, vy jste toho zase napsaly... Zeuwicko, to je síla ta kamoška, by se mi z ní asi taky udělalo zle a otočila bych se, a ještě bych za sebou práskla dveřma, a něco jí asi od plic řekla, ale proč se rozčilovat, že, lidi jsou různí, a závist je hrozná věc, ale to jsme už tady rozebíraly... bohužel i s takovýma lidima se člověk může setkat, a o to víc bolí, když je to kamoška... ale aspoň si člověk udělá obrázek. Kettinko, přesně jak píšeš, to že řeknou, že nemají co na sebe a nemají peníze, tak to je taková dost blbá výmluva, každej má určitě nějaký společenský oblečení ve skříni. Takže důvod bude zřejmě někde jinde, ale je to jejich věc, a přesně tak, doprošovat se nemá smysl, oni přijdou o zábavu a pěknej den, tak co. S těma nehtama, já se bojím, že si je právě někde zlomím, bo jsem je fakt nikdy v životě neměla... ale nemám zase tolik penízků, abych si je mohla udělat třeba 3 měsíce před, navíc teď už to ani nejde, že.. :-D Tak na ně musím být opatrná, ať se nezlomí, a nebo se barva nesetře, takže nádobí bude asi umávat drahý.... :-) Nebudu je mít totiž průhledné, nebo franc. manikúru, ale budou vínově červené se zdobením (u mě jak jinak, že...) :-D Lestep, já s těma vývazkama to mám podobně, tím jak u nás doma nikdo nebude, jen svědci, a můj taťka, a jinak se všemi včetně ženicha se uvidím až na zámku těsně před obřadem, tak je prostě ty vývazky s myrtama vezmeme s sebou, a někoho poprosím, jestli by je mohl připnout až tam, myslím že je úplně jedno, kde se budou připínat. Asi je dám babičce, den předem, a ta je pak připíchne všem svatebčanům, těsně před obřadem. Myslím že je to pohoda. Jinak mně se na stole líbí jmenovky, že jsou součástí slavnostní tabule, a každý prostě u té tabule má svoje místo, že to tam čeká "jen na něj", bo jak bych to vysvětlila... O víkendu na to musíme sednout a dát to dokupy. Jen nevím kam se to tam všechno vměstná, u každýho místa bude už prostřený talíř, příbory, skleničky, ubrousky, na boku vedle příboru srolovaný to meníčko, a ještě jmenovka a ta čokoládka... no budu to muset doma vyzkoušet. Napadla mě ještě varianta, jmenovku přidělat na to meníčko, přivázat ji k té stužce, čím bude to meníčko svázaný... Uvidíme. Bramboro no ahóooj! My o vlku... ;-) Tak to nějak ve škole přežij, dneska je už čtvrtek, a zase něco písni... a všechny ty přípravy zvládni. Pavli, cylindr přes net jsem objednávala, ale je to cylindr jako dekorace na auto, není to textilní. Jestli chceš, ozvi se, písnu Ti adresu. Holky krásný den přeji, dneska sehrozně těším na ten účes, jsu zvědavá... :-) Ivulko ahojky! Lestep, díky za info o Kryserce, snad se jí bříško a malej v něm brzo umoudří, a bude se moct vdávat... :-) Jdu zase pracovat, páá!
Profilova fotka
Holky, tak jsem se mrkla do seznamu uživatelek, do dubna, a tak nějak sepsala, kdo a kdy bude mít tu svatbu.. snad jsem na nikoho nezapomněla. Jestli jo, tak se prosím dopišt, díky! Bo asi nejsu jediná, kdo má trošku chaos v tom, kdo se kdy a kde bude vdávat... Já napíšu ty termíny, a holky, mohly byste pak nějak doplnit, kde se budete vdávat? Myslím že by to bylo fajn, kdybysme měly o nás takový souhrnný přehled, když už tady klábosíme nevím jak dlouho... Ty místa bych pak k jednotlivým jménům znovu dopsala. Díky! 5/4 - bibiska 18/4 - kryserka 18/4 - matonka 19/4 - ivulla 19/4 Miri9 19/4 - p_avlina 19/4 - jaro2008 24/4 - brambora 26/4 - kettinka 26/4 - spetra 26/4 - Andrea1981 26/4 - zeuwicka 26/4 - petula.cerna 26/4 - lestep 26/4 - fifistr 26/4 - lenajsek 26/4 - paaaja111 Tak doufám, že jsme všechny... :-)
Profilova fotka
Dobré ráno, jdu Vás dočíst, dneska se mi po několika měsících zdálo o svatbě....doufám, že se mi zas pár měsíců nic takovýho zdát nebude :-N ale asi doufám marně ;-(
Profilova fotka
Kettinko ahojky, zdálo se Ti něco blbýho? :-(
Profilova fotka
leni: to si piš :-( z :-( zdálo se mi že jsme zapomněli na první novomanželský tanec...no ještě se mi nezdálo jak nenarvu šaty...toho se bojím nejvíc:-)
Profilova fotka
Kettinko, no jo, nervy pracují... ale jsou to jen sny! Mně se o svatbě už dlouho nezdálo, dobrý dva měsíce, tak si zase říkám, že se snad ani netěším, že se mi o ní nezdá... :-) A na tanec určitě nezapomenete, i kdyby vy dva jo, někdo vám ho určitě připomene, to se vůbec neboj... ;-) No a do šatů se narveš určitě, klídek.. ;-)
Profilova fotka
Já se na svatbu těším, jsem docela v pohodě, řekla bych, ale podvědomně mám pořád strach, abysme na něco nebo na někoho nezapomněli :-|

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?