Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
ahojky. andrejko: to je fajn, že jste tak rychle pořídily. ¨No to my jsme s tchyní nakupovaly od 10 h od rána do 6 h do večera. chtěla všechno kompletně.Kostým, boty ke kostýmu, bižutérii, kableku.A to ještě ve dvou barvách , protože ke kostýmu se hodí jak červená, tak tyrkysová. Dneska jsem konečně koupila svatbení práslo pod šaty. Bylo to teda dost drahý,ale jsem ráda, že to mám z krku.Konečně..Ještě jsem vybírala dárek kamošče a kamošovi, co mají příští týden loučení se svobodou a týden před náma svatbu. Tak jsem koupila takový dva pěkný krníčky. Docela úspěšný den. Akorát mě spolužačka z vejšky asi odřekla jít nám na svatbu. Má totiž v pátek noční a v sobotu taky noční a ještě mezitím má jít nějaký další kámošce na svatbu, takže mě to mrzí,ale třeba to ještě nějak vymslí..Docela mě to mrzí.. Zeuwicko: to znám, loupání ořechů je moje dobrá činnost. Dělám to ráda,ale jsem asi jediná v rodině, tak mě ještě čeká asi půl krabice udělat, protože to musím dělat sama.Ale já si u toho vždycky pustím nějaký film nebo rádio a relaxuju.Sice pak bolí záda,ale dorty musí být přece ořechový. To mě mrzí, že máš takové problémy s pletí. A jakou užíváš kosmetiku? Co třeba skusit nějakou tu speciální na tyto potíže. nebo jí používáš?Je to sice drahý,ale hlavně aby to pomohlo..Uvidíš.. Lenajsek: to máš pravdu, je lepší ty prstýnky mít napevno, než aby na té ruce klouzaly. Bylo mě to takový nepříjemný a pořád jsme nad tím s Radkem přemýšleli a nedalao nám to. Snad to stihnou..To ěm úplně děsí..Je fajn, že se Radek cítí už dobře. Paaaja: tak to je myslím moc dobrá volba.Určitě to bude super chutnat.My máme klasiku_ knedličkovou polévku a pak svíčkovou.Máme jí moc rádi všichni.Večer bude nějaké kuřecí a pak asi ještě obložené talíře.. Mějte pěkný víkend, má být už konečně krásně, tak asi to musíme užívat. Jsem akorát na noční, tak se trochu prospím a odpoledne jdeme s Radkem sázet stromky do lesa.. Musím příští týden zavolat té paní ze salönu na definitivní zkoušku šatů, také ještě ověřit zda platí ubytování pro kámošku a ještě mě čeká zkouška u té vizážistky a pak ty předsvatebí fotografování. O víkendu loučení se svobodou kámošky a kámoše. Jo bue to nabitý. Mějte se krásně.. Kolik je potřeba stuhy na zdobení aut? ani nevím kolik jich budeme zdobit.Asi ještě i autobus.Koupila jsem 3 balení. Kdyžtak to zbyde na září. To má svatbu radův brácha, tak se to využije.. krásný víkend všem.. :-)
Profilova fotka
ahoj holky. my budeme mít v menu nějaký telecí plátek a k tomu až pomalu ani nevím co...náž hoteliér to tak popisoval, že mi to přišlo strašně složité....ale bude tam rozhodně něco málo od brambůrek a od houbiček a jako předkrm kachní plátky s cherry rajčátka, no asi vám to spíš řeknu až po svatbě. jinak svatba je připravena, nakoupeny jsou už i krabičky na výslužky. zbývají mi špendlíky a pak už jen balím a jedu. jen abych tu ve vaech něco nezapomněla, ach jo :)) to je takový můj syndrom, a´t jedu kam jedu, vždycky zapomenu aspoň jednu věc. budu se muset hezky balit aspoň týden předem a a ženich ze mně bude mít legraci. ještě že mám seznam v organizéru. přeju krásný zbytek víkendu. M
Profilova fotka
Ahoj, venku je dneska nádherně a já zatím celý den uklízím a vařím... k večeru musím vyrazit na otočku do práce, ale tak 3 hodiny mi to vezme.. :-( Lestep: asi bych normálně měla taky svíčkovou, ale máme svatbu až po obědě a náš "svatební" oběd bude až po 16h, což se mi zdálo dost pozdě na svíčkovou. Budou mít to masíčko, snad jim bude chutnat... :-) S mamkou loupeme ořechy snad celou zimu... Máme jich šíleně moc, takže je pak prodáváme do cukrárny (ale musí být vyloupané)... :-| Jak můžu, tak se z loupání vyvleču.. Miri: bojím se, že kdyby jsme měli něco jako telecí nebo kachní plátek, tak to nikdo nebude chtít jíst :-( Ale určitě to budete mít skvělé. :-) Včera jsem udělala první várku čokoládek, protože mi akorát došlo lepidlo ]-( Na zkoušku šatů jdu v pondělí před svatbou a vyzvedávám je ve čtvrtek. Krásný zbytek neděle přeji :-) :-)
Profilova fotka
páji, to je fakt, uvidíme, jak se budou hosté tvářit, i když myslím že telecí a kachna žádného Čecha snad nemůže urazit. v hotelu, kde máme hostinu si na gastronomii dost zakládají, že dělají "moderní" věci.....tak když už, ať si hosté užijou a ochutnají atky něco jinéhe než běžné věci....i když takový bramborový salát v rautu bude echt český :-D nic protí svíčkové, ale já ji prostě nemůžu a chudák ženich se prostě musel přizpůsobit. dneska je fakt krásně, kéž by to už vydrželo. jsem si včera v praz nakoupila nějaké letně jarní oblečky, tak by mi sníh už dost vadil, že bych je ještě musela nechat ve skříni. loupání "svatebních" ořechů mě teda celkem bavilo. jsme to dělali taky u telky, seděli jsme s Petrem vedle sebe a louskali a louskali několik večerů, bylo to fajn.....akorát jsou z toho zničené trochu prsty
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím při pondělku, zase jsu v práci a chce se mi dneska šíleně spát, nějak jsem nemohla usnout, tak jsem šla spát o půl dvanácté, a vstávala o půl šesté, děs. :-S Zeuwicko, to je mi líto že máš beďary na obličeji, já už normálně přemýšlím zajít do partnerské lékárny Vichy, a koupit si tam vzorek toho Normadermu, už o tom uvažuju dlouho, tak kdyby to zabralo, koupila bych si asi celý balení... myslím že na tu pleď hrozně působí i stres, na mě teda určitě, tak jak to mám teď, tak jsem to už hoodně dlouho neměla... Tak držím palce, ať se Ti to Pavli zlepší! Co chlap a zub, už je to lepší? Jinak jsem v sobotu nakoupila všechny stužky, jak na auto, tak na ty meníčka, na jmenovky k výslužkám, tak teď to jen vytisknout a zavázat. Taky jsem v sobotu večer dokončila definitivně hudbu, máme 12 CDček, každé z nich cca 15-19 písniček, takže nějakých 70 minut hudby, a ještě 2 kazety na poslech při obědě, a to je kazeta 90tka, takže 2x 90 minut. Myslím že stačí, že se ani všechno neposlechne... :-D Je tam snad všechno. Beatles, Armstrong, Presley, Modern Talking, Boney M., BeeGees, Abba, Queen, Hříšnej tanec, Sting, Nazareth, Scorpions, Halloween, Judas Priest, Cranberries, Bryan Adams, Eros Ramazotti, Ricchi e Poveri, Tina Turner, Team, Eláni, Kabáti, Arakain, Citrón, Chinaski, Pavel Bobek, Miro Žbirka, Neckář, Matuška... no fakt hodně velkej mix, a každej si tam myslím přijde na své. Dneska po práci jedu vyzvednout oznámení, tak se hrozně těším, večer pak budu nadepisovat obálky a zítra něco pošlu poštou, těm kterým nejsou z Brna a okolí, a pokusím se zbytek oznámení co nejrychleji rozdat... blbý je, že jsme to chtěli rozvážet s Radkem oba dva, autem, aby to bylo rychlejší, tak takhle budem muset počkat, až se vrátí z nemocnice, a trošku se dá dokupy.... snad už to bude brzo. Loupání ořechů už mám za sebou, my teď teda ořechy nepotřebujeme, Vy to loupete asi na cukroví, že? My vždycky ořechy vyloupáváme hned na podzim, než se začnou sušit, a sušíme jen vyloupaný jádra. Máme ořech co zadržuje v sobě hodně vody, má silný skořápky, a často ser nám stávalo, že se ty jádra přes tu silnou slupku neusušily a zplesnivěly. Navíc to zabíralo hrozně moc místa, tak jsme začali sušit jen vyloupaný jádra. Tím pádem přes rok loupání odpadá.. :-) Miri, takže už máš krabičky na výslužky, jo? Taky bych se už po nich měla podívat... a ta hostina zní zajímavě, to složení toho jídla... píšeš že nemůžeš svíčkovou ani cítit, já bych si zase bez ní svatbu nedokázala představit... Lestep, jdete sázet stromky? Tak ať vám to jde pěkně od ruky, a máte hezký počasí! A neboj, prstýnky stihnou! Jak to budou dělat? Snad je nebudou rozřezávat, a znova dávat dokupy... A té stuhy nevím, ale v galanterce by Ti měli poradit... ;-) Holky jdu makat, mějte krásný den! ;-)
Profilova fotka
jéé, jsem se nějak rozepsala... :-D
Profilova fotka
Ahoj holky! VY jste toho tedy zase napsaly... :-D Už se nám to pěkně blíží, 18 dní, tý jo...dneska jsem v noci nemohla spát, měla jsem strašný sny o svatbě...jé už to začíná...takový sny, že jsem nestihla svatbu, přijeli jsme pozdě, nebo jsme nebyli převlečený...no strašný :-N Gratuluju k dalším nákupům, já už snad nic kupovat nebudu, jen nějaké to pití a mamka se už chystá na pečení... MY tedy svíčkovou mít budeme na oběd, ale dáme tam i nějakou kuřecí minutku na výběr, kdyby náhodou někdo nechtěl knedlíky...V pátek se jdeme najíst a domluvit do té vinárny a složit zálohu.
Ahojky všem:)ani mi nemluvte:(jsem poďobaná snad celá a kosmetiku používám-spíš experimentuji, co zabere ale vždy když se po ní neopupínkuju, dopoužívám ji, ať vůbec má čas zabrat...už se mi dr ozval, tak to snad vyřešíme, ani jsem nevěděla že je to on, byla bych u něj dávno(léčil mě s modřinama, když se mi bezdůvodně udělali na celých lýtkách v prvním trimestru)a on je v poho, tak snad i tentokrát pomůže:)jinak jsem taky chtěla svíčkovou ale spousty lidí by nám ji nejedlo, tak jsem nechali udělat dá se říct klasiku, kuřecí kapsu plněnou šunkou a sýrem, polévka s nudlemi a knedlíčky, jinak pak bude raut, tak tam toho bude víc, na ten se těším:))jinak mi rodinka sehnala košily a motýlka pro malýho, tak už jen boty a malej je komplet, zhrůzou jsem zjistila, že stále nemám podložku na kytku na auto, jmenovky na stůl, ženich nemá košily a kravatu, zamluvit kytky, já si přeci jen udělám čas(na tu chatu pojedem o nějakou hoďku později)a snad na tom veletrhu seženu rukavičky:), ještě svícny, vytisknout svatební listy pro svatebčany a dodělat perníčky:(((((no hrůza, hlavně jak jsem si myslela, že je toho trochu a že není kam spěchat, tak se to pokusím dohnat vše teď v týdnu, jinak pak bych už asi sháněla jen to nejnutnější a kašlat na to:)jinak Pavel je na tom pořád špatně, o víkend jezdil na pohotovost na čištění a drény a prej mu to pěkně pokazila, dnes jde opět na čištění ke své, mrzí mě, že jsem mu to doporučila vytrhnout, ale i když mě to týden bolelo, tak pak byl klid a cítila jsem úlevu ale že mu to takhle skoní a ještě před svatbou, snad se to zatáhne aspoň trochu do té doby, když se mu v tom pořád hrabaj:(no nic, popádím, jdem s malým ven, dokud je pěkně, tak se zatím opatrujte a přeji krásný den....
Profilova fotka
Ahojky, zeuwicko: jako bych četla článek o sobě, až na nemocného chlapa. Jinak mám a nemám skoro všechno, jako Ty ;-), tak neboj, určo to zvládnem. Akorát nevím, jak malému seženu ty boty :-o
Ahojky všem, no nás už to také čeká za 12 dnů. Chtěla jsem se zeptat netušíte,kde bych v Praze sehnala špendlíky na myrty s perleťovou nebo bílou hlavičkou.Všude,kdy mají špendlíky,tak je mají namixovaný se všema barvama. Jinak abychom to všechno zařídili,tak máme ještě spousty práce.
Profilova fotka
ahojky. všechny zdravím při podělku. Víkend byl mazec. V sobotu v práci. To byl naštěstí klid. Včera jsme sázely stromky, to byla také pohoda,ale večer se konala válečná porada s mou mamöu a jejích přítelem a s radkovou mámou.Moje máma chce vše jinak, prvně to vypadalo, že se vše bude muset přehazovat, ale nakonec to dopadlo tak nějak dobře. Mám z toho blbý pocit.Ty vztahy se nějak kompikují. Naštěstí na straně Radkových rodičů je to bezva. To jsme si vyjasnily vše a hlavně v dobrém.. Ještě jsem vám chtěla všem ¨vyřídit moc pozdravů od kryserky- Zuzky. je totiž v nemocnici od víkendu. Tvrdne jí břicho..Kubíček by chtěl asi na svět, ale má ještě moře času.. Lenajsek: stromečky se sázely moc dobře. počasí bylo krásně.Sice jsem spala po noční asi 2 hodiny,ale tělo už je zvyklý.. mějte se Lenka.. :-)
Profilova fotka
Leni Lestep ahojky, týjo, co to čtu o Kryserce? Týjo, tak snad se malý umoudří, a magnézium jí pomůže, a brzo jí pustí domů.... opravdu není nic důležitějšího, než zdravíčko! Myslím na ni, ať se jí brzo uleví! A mrzí mě, že se komplikují vztahy, snad to bude dobrý, a nakonec vše dobře dopadne! Týjo, tak si říkám, že už aby to byo za náma, že je toho opravdu nějak hodně, a už mě dneska z toho všeho začíná pěkně bolet žaludek... holky, držím všem palce, a hlavně, pořádně se nadechnout, a klíííííd!!! A hodně štěstí, nezbytného! Já za chvilku vyrážím pro ty oznámení, tak jsu zvědavá.. o víkendu nascanuju a dám ho do alba. Krásné slunečné odpoledne všem! ;-)
Článek se načítá
Ahoj Holky dubňačky. Tak zítra začíná váš měsíc M. Loni touhle dobou jsem byla ve vaší situaci - necelý měsíc před svatbou děsný nervy, že se to nestihne, hrůza z každé změny, hádky,..... všechno se stihlo a bylo v pohodě a co se nestihlo (a toho bylo maličko), to stejně nikomu nevadilo a skoro všichny byli vysmátí (až na tchánovce, ty se nějak mračili, ale nic neřikali, takže jakoby nic). Takže neztrácejte nervy a užívejte si to těšení - hrozně rychle to uteče, svatební den hlavně. Držím vám všem palce. No a já jdu vymýšlet jak oslavíme první výročí. ;-)
Profilova fotka
Ahojte holky, tak už tady máme ten náš měsíc. Juuuáá :-p Jsme z toho nějak nervózní!! Tak tak vás stíhám číst a zase valím do práce hnedka... Tak hlavně ať se vše hodí do pořádku a ať máme všechny soboty (případně pátky a ostatní svatební dny) krásně :-)
Profilova fotka
Ahojky pisete jak draci :-) Jsem nemocna, takze mam cas si vas precist a dokonce i napsat :-D Akorat jsem si zatim teda neodpocinula, chodim kazdy den k zubari na cisteni a dren ... zlobi me take moudry zub :-( A za chvilku me ceka jet jeste na gynekologii :-/ To jsou vyhlidky ... Zeuwicko, tak at to pritele brzy prejde, ted mam sama realnou predstavu, jake to je, ale ja tam ten zub porad mam :-( kryserka, at se drzi a je vse brzy v poradku, snad se malicky umoudri ... Jinak ja loupala orechy v nedeli :-D Udelala jsem vynikajici buchtu, ale bohuzel jak me zlobi zub, tak jsem pod natlakem do sebe dostala jen jeden krajicek ... tak aspon rodinka se najedla ke kaficku :-) Jak vas tady ctu, tak si postupne delam poznamky, co jeste potrebuju zaridit :-) Tak nejak se diky vam rozpominam :-D Je toho jeste dost :-(
Profilova fotka
Ahoj holky, tak my to máme za 17... Jo a dneska všude píšou, že duben bude chladný a deštivý, tak mě to štvě, tak snad ten náš den bude hezky
Profilova fotka
Ahojky, tomu nevěřím - druhá polovina dubna bude nádherná ;-)
Profilova fotka
ahoj holky já četla že konec má být až 18 stupňů - výjde to,soboty budou určitě nádherný 8-)
počasíčko na duben: taky z toho nejsem vůbec nadšená - at je zima, hlavně, at neprší - PROSÍÍÍM!!! http://www.novinky.cz/clanek/136502-d...
Profilova fotka
holky neblázněte tak nám bude padat štěstí ;-)
Ahojky všem:)teda s tím počasím taky doufám že vyjde, aspoň teda něco:)jinak že přeji kryserce brzké klidné bříško a Kubíčkovi ať nedivočí, protože u maminky v bříšku je přeci jen nejlíp:)jinak si teda musím trochu postěžovat, žádný nervy už mě neberou, protože bych akorát zešedivěla já:)zadala jsem chlapovi, ať domluví kytku-květinku má kousek od práce, když přijel domů, tak prej ne nedomluvil, já si totiž ani nevytiskl tu co chceš:(o co kartičky na stůl? Ty už jsi v práci ale nechal udělat že jo? Jé, já na to zapoměl,nakonec když jsem se poptala na kytku na auto, která mi tu leží už 2měsíce hotová a chci po něm jen uříznout kousek dřeva a přidělat mi na to přísavky(zbytek si dodělám sama)taky nemohl, bolel ho zub.Končil v práci dřív, byl zas na čištění, no a po tom co se najedl, jel s kamarádem projet auto(vrátil se po 4.h)tak jsem usoudila, že nervovat se nemá smysl, kašlu na to, udělám jen ty perníčky a zbytek je mi foukec, jestli půjde jen v saku a kalhotech, jestli budu stát před oddávajícím bez kytky a že hosti nebudou vědět kam se posadit...jen jsem mu na to řekla, nervovat se nebudu, to po mě nechtěj, jak si to od teď zařídíš, tak to budeš mít, nebudu každý den lítat s malým na vlak a honém něco zařizovat, hlavně teda jsme si to v těch vánicích už užily a pokud má teď zase pršet, tak to teda nééé...no netrefilo by z toho člověka? Nejen že se svatbou neměl žádnou práci ale ještě i teď 3týdny před je času dost:(....
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem včera vyzvedla ty oznámení, konečně, část už je na poště a dnešní poštou odejde, část ještě rozdáme. Hurá... Do alba dám pak oznámko nascanovaný, nafocený to není ono. Jdu si vás přečíst, včera jsem pak už doma neměla čas... Jo, a dneska by Radka měli pustit z nemocnice. Huráá. Krásný den všem!
Profilova fotka
Holky neblázněte, určitě bude krásný počasí, mám pocit, že teda aspoň tady u nás na jižní MOravě, se počasí trošku vymyká předpovědi meteorologů, bývá tady krásně! A navíc, tohle stejně neovlivníme, takže to neřeším.. bude jak bude. A když bude svítit, tak to je jedině plus! Tak holky, hlavu vzhůru! Pavli, tak ať jseš brzo fit, odpočívej, a ať Tě nemoc brzo opustí! Zeuwicko, jak kdybych viděla toho mýho Radka... kdybych se zamyslela, co ohledně svatby zařídil on, tak to se všechno dá spočítat na prstech jedné ruky, tak to je asi bohužel normální... :-S Tak se nenervuj, sice to všechno zařídíme my ženský, teda skoro všechno, ale pak z toho fakt nic nebudeme mít, když nás z těch nervů bude bolet žaludek, a budem utahaný a naštvaný. Takže jsem si včera, kdy jsme se bolestmi žaludku svíjela, řekla, že to nemá význam se stresovat. Holky, dneska je v práci zase blázinec, tak se připojím později... Mejte fajn den, a myslete pozitivně! ;-)
Profilova fotka
Ahoj,zdravím všechny.Už se nám to blíží. Taky se nenervuju,nemá to cenu. Dneska si jdu vybrat květiny,mám s sebou asi 3 předlohy a z každé chci něco.Tak jsem zvědavá,jak to dopadne,dám vědět.Taky kolik to bude stát. Včera jsem vymyslela zasedací pořádek a pořadí aut. Ten můj taky nic neudělá ani nezařídí,je furt v práci,má se aspoň na co vymluvit. Přeji všem pevné nervy,my to zvládneme. A počasí snad bude také pěkné.Zatím ahojky.Petra :-)
Profilova fotka
Peti ahojky! Dívala jsem se teď do alba, máš to taky pěkně popsaný, a dívám se, že jsi taky vypalovala CD s hudbou, takže nebudete mít kapelu? My ji nemáme, ale máme tu muziku, je to taková všehochuť, myslím že se to bude líbit. Tak ať kytky dobře vybereš! Taky nám ještě zbývá zasedací pořádek, a časový harmonogram v tu sobotu, ale to má ještě čas. Zasedací pořádek bych chtěla udělat teď o víkendu.
Profilova fotka
tak už jsem nazpět ... četla jsem si zeuwicko tvuj prispevek a musela jsem se usmivat, je to vsude stejne :-D Já obcas vylitnu, ze musim delat vse sama, ale na druhou stranu chlapy to nebavi, za druhe an to maji stejnak jiny pohled a za treti aspon se sama lepe shodnu :-D :-D :-D ikdyz obcas s tim mam problemy :-o Ju, časový harmonogram jsem dělala včera, jen tak od oka, ještě nevím, jak dlouho strávím u kadeřnice atd .... tak pak přepíšu jen časy ... Děláte si někdo výzdobu v restauraci sami a na obřadě? Já výzdobu stolu doma zkoušela ... ale nejsem z toho moc moudrá, zkusím to dát do alba. A na zámečku nám pani moc nevyšla vystříc :-( Řekla nám, že tam choději zadarmo a že dřív tam určitě nikdo kytky přivést nemůže, takže si necháme asi jen jednu na obřadní stůl :-( Leni a petulo, ty pisničky na CD jste stáhli z netu? Nemáte nějakou dobrou adresu na české písničky? děkuju
Profilova fotka
Pavli, přesně jak píšeš, aspoň se sama se sebou někdy shodneš, ale zase na druhou stranu, když potřebuješ s něčím poradit, nebo s někým něco prokonzultovat (s nastávajícím), tak toje na zbláznění, bo on mi řekne, že tomu vůbec nerozumí, nebo že je mu to jedno... to bych střílela. :-D Vydržet, už jen pár dní! :-) Jinak ty písničky jsem sehnala od různých známých, v mp3 formátu, a dělám z nich hudební. Na netu nevím, kde bych je hledala, zas tak "zručná" nejsu. Jinak s těma dekoracema to máme tak, že to nazdobí oni v restauraci, ale všechno kromě ubrusu jim dodám dopředu, včetně kytky a dortu, takže tak.. a obřadní místo, tu zámeckou kapli, bude vyzdobovat zámek. Tak nevím...
Profilova fotka
ahojky, dneska se počasí řeší snad všude a moje mamka plaší už od včera, kdy našla první předpověď... :-) Určitě bude nádherně, doufám, že aspoň tak, jako je dnes :-) :-) Všem přeji, aby jste byly do svatby zdravé a Vaši budoucí manžílci a dětičky taky ;-) Tak, zbývá nám 25 dní.... Zeuwicka: Nic si z něho nedělej, všichni jsou stejní. Ten můj nezařídil nic, když teda nepočítám to, co zařídil "společně" se mnou (resp. se dá říct, to, kde mi dělal doprovod...) My jsme zase pro změnu pohádali, když se řešilo, kdy se odvezou auta domů... Taková prkotina a byla z toho celodenní tichá domácnost :-( Leni, přesně to, co říká, Radek, říká i ten můj.... Musím na dobu, co nebudeme mít živou hudbu, dodat nějaký CD. Asi nebudu nic vypalovat a prostě vezmu z domu svoje oblíbený a to se tam pro podbarvení pustí. Potřebuji doladit zasedací pořádek, udělat jmenovky na krabičky s cukrovím, meníčko na stůl... Pavli, výzdobu mi dělají v restauraci, ale stylem - já dodám výzdobu a materiál, nafotím, a oni to podle fotky prostě "okopčí"... Aspoň teda doufám... ;-)
Profilova fotka
Já prvně přemýšlela, že si to tam dojdu udělat večer v pátek sama (tu výzdobu), ale ten bar je normalne otevreny v patek a obed planujem az na pul treti, takze by asi radi nebyli :-/ A ja bych to nejspis nestihala ... takze to udelam jako vy, dodam veci, foto a pak budu prekvapena :-D Doufam, ze mile :-D paaaaja - jmenovky na krabicky s cukrovim ? To budete davat po hostine? My je davame pred, dokonce tyden pred ... a to si jen krabičky polepim listeckama pro orientaci . . . ale jmenovky natisknout a nalepit neni spatny napad :-) :-D :-D :-D Tak to mate holky jeste dobry, ze vam rikaji drahe polovicky, ze tomu nerozumi, to me vsechno odkyva :-D :-D :-D vsechno je dobry :-)
Ahojky:)tak jsem pěkně prošňupla počasí na seznamu i centrumu a pokaždé píšou něco jiného, nejdříve že bude od 10.4-20.4.krásně a 21stupňů a na druhým zas že až od 20.4. že bude pěkně, no ale stejně, když tak nám opravdu bude pršet štěstí:)jen by mě to mrzelo skrze fotky, u nás by bylo jen pár míst na matrice, kde by se dalo fotit a venku snad jen jedno:(jé tak časový harmonogram nemám, ani mě to nenapadlo, hlavně teda vím, že na 8.h pojedu ke kadeřnici a tam mi na 9.30 přijde i kosmetička a pak pojedu domů, tak to tam budou muset zvládnout beze mě:)hudbu taky budem muset nějakou napálit, ale jen jako kulisu, když bude mít hudebník odpočinek. Jé s tou výzdobou mě to nenapadlo dřív, tak už to tak nechám ale ukázaly nám fotky a vybraly jsme oranžovou a já jen dokoupila pár drobností, jinak to vše budou chystat oni, taky právě mají otevřeno normálně v té zimní zahradě a pak až ráno to nachystají.Jinak dnes konečně dodělám ty perníčky, jak bylo krásně, nic se mi nechtělo:)segra užbude mít foťák, tak pak dofotím, jinak nám včera odřekly první svatebčané, teta a strejda ženicha, tak jsme se je snažily překecat ale že né, tak mě to i mrzí, ti by byli v poho a hlavně je s nima fakt sranda.Jo a konečně jsem dořešila skleničky, tak budou v pátek hotové:)tak snad se budou ženichovi líbit(je to překvápko,dám je potajnu do albíčka:))))koukala jsem na jeden slovenský web(poradila nevěsta z brms)tam je měli za skoro 2000,- tak jsem ráda, že u nás se dají sehnat o dost levněji ale dalo to teda 4měsice času hledání na netu:))))tak se zatím opatrujte

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?