Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
holky, proč se musí dít tolik problémů, ať už zdravotních i jiných? myslela jsem , že to bude v pohodě ty prstýnky,ale je velký i radkovi, takže nejen mě. dneska to snad zařídíme. objednala jsem si košilku na svatební noc.aspoň něco pozitivního.ahojky L je super, že máte takový prcky. Taky se snad dočkám.. Petule- to mě mrzí s těma ušima. jsou to pěkny potvory..
Profilova fotka
lestep:my máme taky trochu větší prstýnky.Prý ti nesmí spadnout přes kloub,nám přes kloub nejde,ale taky jsou trochu větší.Zase kdo ví,jaké budeš mít prsty za 10 let... ;-)
Profilova fotka
petula: opravdu neobvyklý ;-) Kubů se teď dává fakt hodně, ale my měli jméno vymyšlené už strašně dlouho, tak to nechci měnit jen proto, že teď má každý Kubu. My měli ve tříde šest Peter a taky to nevadilo :-)
Profilova fotka
jojo,máš pravdu,nás bylo Peter na základce 3 a na střední snad 4.Kuba je hezké jméno,také jsme ho chtěli,vybrali jste dobře. :-)
Profilova fotka
Leni: to nás někdo zkouší, co všechno vydržíme, víš? Ale aspoň nás to otuží a budeme zase trochu otrlejší...... petula: no my třeba zase ani já, ani Vašek nemáme kloubo moc širší jak kost , takže když mu prstýnek sjížděl, nějaký kloub to neměl šanci zachytit. A máme to tak oba.
Profilova fotka
petula: pro holčičku jsme měli Kateřinku, já si myslela, že čekáme holčičku, pak nám ve 20.týdnu na UZ řekli, že to vypadá na chlapečka, tak uvidím, co nám řeknou teď :-) Nakupuju do modra tak jako tak, ještě jsme nevěděli, co čekáme, ale mě se líbí modrá i na holčičku, mám prostě pro modrou barvu slabost :-)
Profilova fotka
Šiš holky, tady člověk nesleduje stránky, a hnedka další příspěvky.. :-) Petulo, tak to je mi líto, že jsi měla problémy s bubínkem, doufám že už jsou všechny potíže pryč, a bude to v pohodě! Holky, to je něco, za ty kytky, že? Jsou to vydřiduši, to je fakt... A já taky jdu do květinářství až příští týden. Něco namyšlený mám, tak snad to sladíme, i s kytkou na auto, na stůl, pro maminky a svědkyni... Tak jsu zvědavá. A na to objednávání se těším, tohle mi dělá radost. Myslím že každá ženská si ráda vybírá kytky. :-)
Profilova fotka
kryserka:my měli na holčičku Barborka.Také se mi líbí modrá na holčičkách.Dneska už se stejně nosí všechno.Nikymu zase sluší červená-trička,bundy. Mě řekli,že to vypadá na kluka asi v 22 týdnu,na 98%.Jela jsem kvůli tomu k jinému doktorovi,protože můj gynekolog to říká až ve 32.týdnu (aby se náhodou nespletl).A měli pravdu oba.Já pak hned nakupovala všechno modré.Jé,bylo to krásné.Pak plánujeme Barborku,ale asi až tak za 2-3 roky.Čeká nás rekonstrukce bytu,je to děs.Přistěhovali jsme se v červnu minulého roku,je tu všechno staré. :-(
Profilova fotka
leni: to já bych hrozně ráda dělala v květince, miluju kytky a takový to aranžování a balení dárků, atd... petula: jé, tak to jsi první, kromě mě, kdo by chtěl taky modrou holčičku :-) Ono prý, když to na kluka vypadá, tak to bývá, pokud to teda není pupečník :-) Ale kamarádce na 20.tt řekli, že to bude holčička a pak z toho byl najednou raubíř :-)
Profilova fotka
kryserka:to se stává,taky znám pár případů.Lepší modrá holčička než růžový kluk! to by bylo horší. :-| lenajsek:děkuju,snad bude vše dobré,hlavně abych slyšela oddávajícího a nezapomněla říct "ano". :-N To by byla sranda. No jo,jdu nachystat oběd,prcek se za chvíli vzbudí. Hezký den všem !!! ;-) ;-) ;-)
Profilova fotka
petule: moje řeč :-D nebo bys musel odezírat ze rtů oddávajícího nebo by to do Tebe musel přítel šťouchnout, jakože to už máš říct ;-)
Profilova fotka
Jéé, tady toho zase je.. =-) Nestačím číst! Já bych chtěla jméno pro kluka taky Jakoubek... a pro holčičku Kristýnka. Tak se snad taky někdy dočkáme... Petulo, 3500 za kytku? to je něco... to je skoro cena jak za moje šaty!!! =-) :-S Lestep, máme taky kapánek větší, ale přes kloub nejdou, v létě mi prsty vždycky natečou, tak to v létě bude akorát... tak uvidíš, co Ti řeknou. Petulo, držím palce, abys Ty slyšela to vysněné "ano", a já se budu modlit, aby ten můj to "ano" vyslovil, a nebolelo ho při tom v krku... :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Kryserko, taky by se mi líbilo pracovat v květince. ale je fakt, že já na to vázání jsu docela levá, nezvládla bych to, ale bavila by mě práce s kytkama. To jo, je to pěkný prostředí.
Profilova fotka
Holky, už druhej den se nemůžu dovolat na kadeřnici, psala jsem jí SMSKu, že bych se ráda objednala na tu zkoušku, a doufám že se ozve... jinak nevím kde bych takhle narychlo sháněla někoho jinýho... už jsme byly domluvený, a tak... ach jo.
Profilova fotka
Holky, dneska to tady pěkně frčí... :-) Jakuba už máme v rodině taky, ale co, já jsem měla ve třídě 6 Martinů... Taky se mi zdá 3500 za kytku moc. V našem květinářství si berou 200,- za vazbu kytky a pak cenu za materiál. Rozhodně nechci dát za kytku víc, než kolem 1700,- Ale je fakt, že to nebude moc velká kytka. Dokážu si představit, že za "slzičku" se zaplatí i kolem 3000. Leni, nezoufej, kadeřnice se ti ozve. Třeba má zákaznici nemůže zvedenout telefon. Lestep: já mám opačný problém. Mám pocit, že je mi ten prstýnek malý a když mi oteče prst, tak ho budu mít zařezaný. Jenže každý mi říká, že když si nechám zvětšit, tak mi ude padat, protože se mi "vyklechtá" prst, jak ho budu nosit.
Profilova fotka
lenajsek: a kdyby člověk vázal jen svatební, tak je v balíku :-) Tak to by mě s tou kadeřnicí taky stresovalo :-( paaaja: já mám vybranou taky tu kapku, ale slíbila mi ji do 1200, tak snad moc nepodraží.....
Profilova fotka
ahoj holky, no jak vás tak čtu, tak si říkám, jak jsem v květinářsví dobře pochodila...já mám předběžně rozpočet 3500 na celou výzdobu květin od mojí kytky přes stoly a ženicha a maminy a auta a tak....aspoň nějaká positiva. dorty jsme chtěli celkem 4, jeden svatební, jeden do výslužek a pak pro každou maminu, ale jak to tak vypadá, budu ráda, pokud bude aspoň ten jeden. právě mi volala maminka, že konečně zajistila náhradní cukrářku, tak snad to vyjde a budou dobré..... držím vám všem palečky, ať se vy i kluci uzdravíte, ti co stonáte a už se jen můžete těšit na svatbu....M
Profilova fotka
Hezké odpoledne :-) Tak jsem si myslela, že už si najdu občasi v práci čas na vás juknout, ale asi to nebude pravda... :-( Teď mi kolegyně ochořela, tak musím dělat všecno sama.. I když je tm ještě jedna a ta mi dost pomáhá... :-N Jojo v nové práci, žádnej med! Kytku pro mě vybírá Mira (s jeho sestrou - svědkyní), tak jsem zvědavá a docela se na to těším, že budu mít překvapení :-) On zase neviděl moje šaty ;-) Říkal ale, že kytka bude do 1000,- doporučuju menší města na kytku... My budeme brát všechny kytky v jednom květinářství v Holešově (Mira odtam pochází a ve svatbu ráno i pojede) a je to fakt výhodnější... Je netíží malý odbyt, jako třeba na vesnici a ani neplatí strašný nájmy, jak ve větších městech, takže ideál 8-)
Profilova fotka
Ahojka, já mám taky kluka Patrika a 17 měsíců - dneska jsme mu objednávali obleček na svatbu, ať je stejný jak taťka. Je drobný a v obchodech měl všechno veliké. Já teď řeším vývazky - ostuda je ještě nemám, ale budu objednávat, nejsem manuálně zručný typ. Kdybyste některá, kdo máte už hotové jmenovky chtěla prodat ozdobné nůžky, že už je nepotřebujete,tak se hlásím ;-) A ještě řeším, co se vlastně dává těm maminkám. Kamarádka říkala, že matce ženicha dort (ale to by mi moc nepoděkovala, moc na to není) a mojí mamince kytku (ta na to taky moc není - nejlíp to prohodit). Jediné, co by tak tchýni mohlo udělat radost je ten dort s fotkou Radka jako malého, u někoho jsem to viděla a moc hezký nápad.
Ahojky všem, tak už píšu teď,opět bezesná noc, chlap lítal po baráku, no snad to poslední den v práci zvládne a o víkendu se to zlepší, už ho to asi fakt bolí hodně, protože půjde dnes aspoň k mýmu zubaři, ať se na to mrkne, chudák, v práci maj z něj srandu, že je jak balón nateklej:( kryserko-no popravdě sranda je ale i po povahové stránce, období vzdoru u nás začalo po 13měsících a máme ho do teď:(no právě že jsem měla od 20týdne stahy, tak se je snažily zastavit čím to šlo a žádná sranda, když se mi každý den ozvaly třeba 5xminimálně:(s těmi prstýnky je to pech:(taky mám ten můj víc těsný, tak nevím, jestli ho nenechat trošku zvětšit...no teď už by to asi nestihly, tak uvidím hned po svatbě...jinak, krásný jména jste měli a máte vybrané:)kytku bych chtěla z lilií a růží ale všechny co jsem viděla, jsou hodně velké, tak nevím, chtěla bych menší převislou:)úplně mi vypadlo, že už bych ji měla jít taky zamluvit, teda já mám teď fakt vymydleno:) no nic popádím, musím jít něco robit, malej mi teď vstává hodně brzo, tak ať stihnu ještě něco udělat-v klidu:)tak se zatím všechny opatrujte a přeji krásný víkend!
Profilova fotka
Hezké páteční ráno!
Profilova fotka
Konečně pátek :-) Zeuwicka: To mě mrzí, že na tom není tvůj přítel dobře. Snad se to brzo spraví. Musím se pochlubit, že jsme včera konečně vybrali meníčko na svatební oběd a večeři. Dokonce nám to hned na zkoušku udělali (i když to není na jídelním lístku), bylo to moooc dobry. Už se těším, až si pochutnají i ostatní. :-) ;-) :-) Trochu mě mrzí, že musím nakonec dodat vlastní výzdobu, protože to, co mi nabídli, vůbec nesplňovalo to, co jsem si představovala.... Měli tak 5 barev, který se opakují v různých kombinacích. Růžovou ani fialkovou výzdobu nemají. :-(
Profilova fotka
Jé právě jsem dostala mail že mi dnes posílají bolerko, tomu říkám rychlost, tak v pondělí je doma, dám vědět jaký bude:-)
Profilova fotka
Holky, zdravím, dneska se mi nějak kupí práce, ale mám do šesti, tak až toho nebude moc, tak si vás přečtu a přispěju. Jen hlásím, že už mám šatky doma, ještě jsem si je zkoušela a promenádovala se v nich, a ten pocit je suprovej, cítila jsem se v nich jako císařovna.. jsu ráda že jsou už jen a jen moje, a že jsem zvolila jak jsem zvolila. A taky jsem ve svatebním salónu koupila smetanový rukavičky, byl hroznej problém je sehnat jinde, tak jsem musela připlatit, ale mám je. Hurá. Taky jsem se včera konečně odpoledne dovoala té kadeřnici, tak příští týden ve čtvrtek jdeme se svědkyní na zkoušku účesu, a asi přeliv a možná zastřihnout konečky. Tak ještě zbývá kontaktovat fotografku a domluvit se na podrobnostech, a zamluvit a vybrat kytky, ještě pár CD přepálit, a vytisknout jmenovky a meníčka, a koupit krabice na výslužky. Jo... to už jde.. :-D Holky jdu pracovat, pěkný pátek všem! ;-)
Profilova fotka
ahojky. zdravím při pátečním odpoledni.Včera jsme byly s těma prstýnkama. Nakonec si je oba necháme zmenšit. mě je fakticky hodně volnej.Zkoušela jsem si ho i když jsem byla vykoupana a měla napařený ruce, takže nakonec je zmenšíme. bude to tak lepší..Byl to mazec. Někde zaparkovat v brně, když byl včera veletrh.Ještě jsem večer byla v dm. Už mám tu fotoknihu. je opravdu nádherná. Dneska mě prý došel nějaký balíček. To bude určitě ta košilka na svatební noc. Už se na ní těším.. Zeuwicko. to mě mrzí, že ti přítel takhle trpí. Snad se mu už brzy uleví.. lenajsek: tak co Radek, už je mu líp? Ketinko. tak to je fajn, že máš bolerko.Určitě bude pěkný. paajaa. a jaké máte meníčko? S těma prstýnkama je to fakticky problém,ale co se dá dělat? snad to bude dobrý a všem nám budou dobře. Já to porovnávám s mámou.Ta měla když se vdávala 50 kg. Za těch 30 let ztloustla na nějakých 80 kg,ale prsty má pořád stejný, nijak se jí nezvětšily. Tak lepší, než kdybych ho měla ztratit. Mějte se krásně o víknedu. Já budu pracovat. Zítra mám noční. Určitě se zase ozvu.ahojky Lenka. :-)
Profilova fotka
lestep: Máme jako předkrm plněnou broskev, klasickou polévku s nudlemi a knedlíčky a jako hlavní máme maso 3 barev( medailonky) se zeleninovou oblohou a k tomu jako přílohu opečený plátky brambor. Jako moučník budeme podávat svatební dort. :-) Určitě jsem pro si nechat prstýnky zmenšit, než je někde náhodně ztratit... Leni: Gratuluji k postupným dalším krůčkům, za chvilku budeš mít šaty na sobě celý den :-)
Profilova fotka
Miri, to je super cena si myslím, za všechny kytky... doufám, že pořídím nějak podobně. Máme vyhlídlý květinářství, kde růže stojí 24 korun, je to malinkatý, a když necháme udělat vše u nich, myslím že budou jen rádi, a dají nám třeba i dobrou cenu. Taky je toho docela dost, kytka pro mě, na auto, na stůl, pro maminky a svědkyni, korsáž a malá kytička na cylindr ženicha... Páji, Tobě jsem odpovídala vedle. Kettinko, super, za chvilku ho máš doma! Zeuwicko, přečetla sis ten mail? Andreo, dort s fotkou je fajn nápad, určitě bude mít radost. My budeme dávat lahve vína, v košíčkách, pro mýho taťku Tokaj, pro mou máti máme koupený červený víno Ludmila (je to její jméno), a Radkovým rodičům dáme nějaký bylinný likér, mají tohle rádi. Dorty by se nesnědly, a něc dobrýho tekutýho jim udělá radost. Ivulko, na ty kytky mám stejnej názor, i když, třeba u nás ve Slavkově, jsou kytky docela drahý... samozřejmě ne tak, jak ve středu Brna, ale najdou se i levnější, třeba v těch Šlapanicích, to je u rodičů Radka ve městě, malý městečko. Vybírali jsme to květinářství taky proto, aby to měl ženich pro kytky blízko... :-) Lestep, určitě si je nechte zmenšit, když jsou o tolik větší, fakt lepší než je někde ztratit. Snad to nebude problém... Jinak Radkovi je o něco málo líp, pořád ale nemůže moc polykat, na jídlo má kaše, tak doufám že se mu už brzo uleví a bude moct jíst i normální jídla, a nebude ho to tolik při polykání bolet.. jinak se to prý hojí hezky. Páji, jojo, já vím...celý den na sobě šatky, a pak třeba i na plese, v divadle, na Napoleonských slavnostech... :-) Holky, krásnej víkend všem! ;-)
Ahojky Lenajsek:)poslala jsem ti i sms, tak asi nepřišla, email jsem četla, moc děkuji, musím pádit:(máme návštěvu, jinak jsem celý den loupala ořechy a teda mám toho tak akorát...to budou sny:))))
Ahojky:)tak koukám, že se to vždy po mém příspěvku nějak dál nerozjíždí:)))))Dnes jsem opět louskala ořechy, pěkný odreagování:)jinak jsem se pěkně opupínkovala:(vypadá to jak beďaři ale nejsou, teda asi, svědí to jak ďas a kdysi když se mi to udělalo, tak mi dr řekla, joo já vím co tím myslíte, dala mi vodičku a prd pomohla, tak jsem si domluvila hned konzultaci s profíkem, páč vím, že se toho jen tak nezbavím a je to děs, pusa, dekolt, ruce po loket:(hrůza, solárko mi teda na ten můj problém z puberty nepomohlo a teď ještě toto, to zas bude stát peněz ale nechci vypadat jak blbka:(když se zděsila i kosmetička...no nic, tak zas popádím, užívejte volna a mějte se moooc hezky:)
Profilova fotka
Ahojky, taky vás zdravím při víkendu. Včera jsem byla s mamkou kupovat oblečení pro ni na svatbu a byly jsme za 10 minut hotové!!!Paráda, byla jsem nadšená, že jsme tak rychle našly, co jsme chtěly :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?