Menu Forum

Duben 2008

(Zamčená)
23. lis 2011
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
matonka (37 r.)
Registrovala se 22. října 2007 na beremese.cz. Přidala 302 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 18. dubna 2008
    V Písku, Region Písek
fotoportrét
fotoportrét
matonka (37 r.)
Registrovala se 22. října 2007 na beremese.cz. Přidala 302 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Kladno.
    V Písku, Region Písek
 No tak naši teď začali bláznit. Na chatu jsme naplánovali jset den před svatbou, ráno cestou pro kytky a tavit se u tchjýně a nabalíčkovat výslužky. Pak na chatě dělat jednohubky, mísy a výzdobu. Oni teď šílí, že to všechno nestihneme. Přitom tam budou rodiče, já i přítel, svědkyně a kamarádka, takže v klidu emoticon Já jdu do středy do práce (tedy školení), oni všichni mají volno, tak jsem řekla, že se to určo stihne, nebo at jedou dřív beze mne. jinak mě asi budou stresovat emoticon
26. bře 2008 v 15:14  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kettinka
Registrovala se 23. února 2007 na beremese.cz. Přidala 442 příspěvků a 2 alba. Region Ústí nad Orlicí.
  • Svatba byla 26. dubna 2008
    Zámek v Rychnově nad Kněžnou, Region Rychnov nad Kněžnou
fotoportrét
fotoportrét
kettinka
Registrovala se 23. února 2007 na beremese.cz. Přidala 442 příspěvků a 2 alba. Region Ústí nad Orlicí.
 Holky taky přemýšlím jak si vzít dovču, celý týden před svatbou mi přijde trochu zbytečný, vidím to tak od středy...a pak třeba ještě pondělí po víkendu. Jak to máte Vy?

Matonko: to víš že se to zvládne, hlavně se nenech vystresovat emoticon
26. bře 2008 v 15:27  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lestep
Registrovala se 24. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 170 příspěvků a 1 album. Má 5 přátel. Region Třebíč.
    Velké Meziříčí, Kostel sv. Mikuláše, Region Třebíč
fotoportrét
fotoportrét
lestep
Registrovala se 24. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 170 příspěvků a 1 album. Má 5 přátel. Region Třebíč.
 ahojky.
zdravím všechny. Má po noční. Moc jsem toho nenaspala. Byly jsme s Rädkem u faráře. Na to prvním sezením. M¨áme už absolvované 4 sezení s rodinama. teď ještě 2 sezení s farářem. Měla jsem strach, že tam usnu po té noční,ale docela dobrý. Vypsaly jsme veškerý papíry.
K těm dortům a výslužkám. Myslím, že těch dortů je zbytečné dělat moc..Vím, jak to měl brácha na svatbě.Do výslužek dorty dávat nebudeme.. emoticon
Kettinko: také jsem měla vysoký cholesterol už jako dítě. Pořád zkoumaly, jak je to možný, když jsem tak hubená. V rodině jsme měly všichni vysoký cholesterol. V lednu jsem si brala odběry v práci..Tak to mám dobrý.Při mé váze 50 kg, byl vysoký cholesterol docela mazec. A kolik máš mmol/l.
Lenajsek: snad se Radkovi uleví a bude to dobrý. Musí teď na sebe dávat pozor a hlavně se nikdy nenachladit.Písni,jak se mu daří..
Jinak dovču mám od úterý před svatbou až do dalšího týdne..
Kryserko: ať dobře pořídíš se šatkama. mějte se krásně, ať se všem daří a hlavně se nestresujte a buďte v pohodě.. emoticon
26. bře 2008 v 15:46  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
zeuwicka
Registrovala se 20. září 2006 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 173 příspěvků a 2 alba. Region Šumperk.
fotoportrét
fotoportrét
zeuwicka
Registrovala se 20. září 2006 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 173 příspěvků a 2 alba. Region Šumperk.
 Ahojkyemoticonkryserko a nemáš třeba nějaký lehčí svetřík bílý? Kdyby bylo chladno....
Já toho cukroví tolik nechtěla:(to mamka se zbláznila a protože ho bude brát ona, tak s tím nic neudělám....do hospůdky půjde jen svatební dort, což bohatě stačí, nějaký to drobný na stůl ale taky jen trochu, zbytek jde vše na výslužky...pro mě by to byly vyhozený peníze, popravdě, protože už tak jsme rádi, že vůbec našetříme, svatbu si platíme samy...
26. bře 2008 v 15:46  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
Registrovala se 3. září 2007 na beremese.cz. Přidala 795 příspěvků a 1 album. Má 25 přátel. Kroměříž, Region Kroměříž.
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
Registrovala se 3. září 2007 na beremese.cz. Přidala 795 příspěvků a 1 album. Má 25 přátel. Kroměříž, Region Kroměříž.
 Ahojte, tak se sem za váma zase dostávám. Hezky se zase čtete. Zase tomu přicházím na chuť, pozorovat, že někdo řeší stejný problémy... Já si vyšívám závoj, pak jsou na řadě rukavičky... s kabátkem nepočítám, bude hezky nebo budu mít modrý rty. Šaty schovávat nebudu emoticon . Dneska jsme vyzvedli prstýnky, jsou naprosto nádherný. Jsem nadšená emoticon. Ušila jsem vývazky, odnesla šaty na poslední úpravy a teď nás čekají už jenom obchůzky na doladění. V hospodě s kameramanem, v květinářství, zkouška účesu, s cukrářkou... No a k tomu ještě nemám rozdaný všechny oznámení... Včera jsme vyzvedli jmenovky ke stolu a ještě sháním plovoucí svíčky a krabičky na výslužky... Uff. Finišujem teda ale časově to vyjde teda asi tak tak! No a k tomu jsem se nakonec pustila do výroby těch svatební novin emoticon Jsme zvědavá, co z toho bude!!! emoticon
Holky držte se!! Žádný nemoce! To je nejdůležitější! Hlavně ať jste fit vy dva, ale taky nemocní svatebčani nejsou nic moc... emoticon A to vůbec nemluvím o tom, co dělat, když onemocní třeba někdo z kapely, nebo fotograf, kameraman... emoticon Ach jo, doufám a všem nám přeju, aby se nám nikomu nic takovýho nestalo!!! emoticon
26. bře 2008 v 19:58  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
p_avlina
Registrovala se 19. července 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 540 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Jihlava.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Světlá nad Sázavou, Region Havlíčkův Brod
fotoportrét
fotoportrét
p_avlina
Registrovala se 19. července 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 540 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Jihlava.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Světlá nad Sázavou, Region Havlíčkův Brod
 Tak už mám vybraný dort, kamarádka mi upeče takové to dvojsrdíčko emoticon Berem do restaurace tedy dva dorty a jiný nemám v úmyslu nechat dělat ... ale jinak se do výslužek dort dává, já ani nevím, zda mi ho tam budem mít emoticon Celé výslužky si vyzvednem komplet v krabičkách jen si tam dodám pak myrtu s mašličkou ... Takže kdo jste tu psal o 9 dortech (tuším že ketinka?) tak tomu věřím. Moje mamka taky blázní s cukrovím emoticon
Kryserka: a jaký je rozdíl mezi švadlenou a textilní inženýrkou? emoticon Tak pěkně dolaďte oblečení pro případ, že bude chladno, myslim, že to bude OK ... ale teplo by bylo lepší emoticon
Je holky já vám závidím tu dovču, já mám volno až v pátek ... jedete někdo na svatební cestu hned poté?
26. bře 2008 ve 21:24  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
 Dobré ránečko emoticon
My budeme mít dorty dva - jeden svatební patrový a jedno srdíčko pro maminku ženicha... Moje maminka dort nechtěla, tak jsem jí vymyslela vyřezávaný meloun. Neví o tom, tak doufám, že bude mile překvapena emoticon
Dovolenou si vezmu od středy před svatbou a pak ještě v pondělí... Ale dovoleno si teda představuju jinak emoticon Už teď je jasný, že to bude pěkná honička ... emoticon Mira bude mít volno asi až od čtvrtka. Ale to je akorát... A pondělí máme na rekonvalescenci emoticon
27. bře 2008 v 07:18  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
 To teda obdivuju, pavli, že budeš mít volno z práce jen v pátek, já bych to určitě všechno nestihla... Jsem domluvená i se ségrou, že mi bude se vším od pátku pomáhat... Budeme dělat i výzdobu stolů v restauračce, takže se to asi protáhne... Ale bude toho víc, třeba napíchat myrty, dovézt cukroví... Plno kravin, třeba i některý auta už budeme zdobit předem... emoticon Ať se to pak v sobotu ráno líp stíhá... jejda to tak letí!!! emoticon
27. bře 2008 v 07:24  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lenajsek
Registrovala se 10. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 1313 příspěvků a 3 alba. Má 16 přátel. Slavkov u Brna, Region Vyškov.
    V zámecké kapli ve Slavkově u Brna, Region Vyškov
fotoportrét
fotoportrét
lenajsek
Registrovala se 10. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 1313 příspěvků a 3 alba. Má 16 přátel. Slavkov u Brna, Region Vyškov.
 Ahoj holky, tak jsem si vás přečetla, a vidím, že s tím cukrovím je to asi všude stejný, všichni nás budou akorát stresovat, že toho je málo... děs. Já fakt teda uvažuju, že místo toho dvoupatrovýho dotru necháme udělat přesně ten co mám v albu, ten třípatrovej, a bude pokoj, žádnej další dělat nebudu. Stejně se to prostě nesní, to je můj názor.
Ivulko, tak ať svatební noviny jdou dobře! Já jsem původně chtěla udělat tu prezentaci v pdf těch našich fotek s Radkem od doby kdy jsme se poznali, až doteď, ale nemám šanci to zvládnout, tak to prostě nebude. Navíc jsem prezentaci nikdy nedělala, tak nemám čas se to ještě učit.
Jinak mám dovolenou od středy, svatba v sobotu, a hned v pondělí frčíme na svatební cestu do těch Piešťan.
Kdyby byla zima, mám tu ten šál, co je vyfocený v albu, a nebo kdyby byla joo velká zima, tak ten kabátek, mám ho taky vofocenej v albu. Ale věřím že bude hezky!
Ivulko, my rodičům dávat dort nebudeme, koupíme víno, už jsem to tady myslím psala. A ten vyřezávanej meloun, to bude krása! Kdo to bude vyřezávat?
My se budeme muset zrekonvalescentovat v neděli, a v pondělí vyrážíme. Už budeme nachystaní, tak snad to vše klapne, hlavně zdravotně!!!
Jinak můj Radek už má od včerejška mandle venku, nevolala jsem mu, asi se mu blbě mluví, jen psal že ho to hrozně bolí, nemůže nic polknout, je mi ho chudáka líto, snad se to brzo zlepší. Dnes za ním jedu.
Kryserko, hodně štěstí na šatky!
Ivulko, taky jsem chtěla dělat výzdobu sama, ale řekli mi že to nachystají oni, tak snad to bude podle mých představ... a auto, co nám bude rozvážet a svážet hosty, tak budeme taky zdobit v pátek. No chce to sepsat, kdy co přesně, bo už teď vidím, že to bude chaos... emoticon
27. bře 2008 v 07:38  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lenajsek
fotoportrét
fotoportrét
lenajsek
 Ještě Ivulko, s tím oznámením.. buď v klidu, já ho jedu vyzvednout teprve až v pondělí... emoticon
27. bře 2008 v 07:39  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
 Leni, úplně se mi sevřelo hrdlo při té představě, co musí chudák Radek proděláva... jááéé emoticon Je mi ho líto, ale snad se za ty čtyři týdny z toho už úplně dostane...! S tím cukrovím u nás je to spíš naopak, ale naše cukrářka se trošku zbláznila při první návštěvě... Jsme jí řekli, že chceme tak pro 40 lidí a ona, že na to potřebuje 20 kilo másla, 500 vajec atd... Tak jsme jí teď řekli, že teda toho bude ještě mnohem míň, protože to by nikdo nesnědla...! ten meloun nám udělají v jedné restauraci, kde na to mají asi někoho šikovnýho emoticon Stát to bude sice asi skoro litr, lae za to je to fakt nádhera! emoticon mrkni třeba sem emoticon vypadá to parádně http://www.aurabrno.cz/vyrezovozel.php
27. bře 2008 v 07:54  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kettinka
fotoportrét
fotoportrét
kettinka
 Ahoj holky - no 500 vajec to je síla emoticon ,já taky pořád tvrdím že toho je hodně ale maminkám to nevysvětlíte...tak ať si dělaj co chtěj.. emoticon
My začali oznámení rozvážet min. týden, máme pozvaný příbuzný z větší dálky a ty z okolí oběhneme snad už rychleji.
27. bře 2008 v 08:19  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lenajsek
fotoportrét
fotoportrét
lenajsek
 Ivulko, doufám že ten měsíc je dost dlouhá doba na to, aby byl úplně fit. Díky!
Ty melouny jsou krásný... emoticon Týjo, 500 vajec, mazéééc! emoticon
Kettinko, my těm z větší dálky oznámení pošleme poštou, a těm v Brně a okolí to rozvezeme. Třeba kamarádkám to oznámení dám až na rozlučce, dřív se s nima asi nesejdu. A nebo to prostě hodíme do schránky, protože kdybysme se měli se všema domlouvat na schůzce, nemáme šanci to do svatby stihnout.
27. bře 2008 v 08:26  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kryserka (35 r.)
Registrovala se 14. listopadu 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 273 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Hradec Králové.
    V kapli sv. Anny na zámku Hrádek u Nechanic, Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
kryserka (35 r.)
Registrovala se 14. listopadu 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 273 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Hradec Králové.
 Ahoj holky emoticon
tak tou košilovou halenkou by se prý ty šaty zbytečně schovaly, prý mi ušije nějaký rukávník jen na tkaničku, tak by to mohlo být dobrý, třeba bude nakonec teplo, ale na to se nedá spoléhat.... příští středu jdu na první zkoušku šatů, ušije mi je ´přes to bříško větší, kdyby nějak hodně poposkočilo. Jinak míry mě docela vyvedly z míry, jsem zvědavá, až zítra zjistím, kolik jsem přibrala, jestli mě z toho neklepne.... Ale nejlepší byla celková délka šatů, chtěla bych je tak 2 cm nad zem, protože podpatky mít nebudu a naměřila délku těch šatů 150 cm, jsme se docela pobavily emoticon A jsem s ní domluvená, že mi je pak popřípadě upraví i na netěhu šaty, až mi budou velké, takže super.

zeuwicka: já právě ani takový nějaký svteřík nemám, preferuju sportovní oblečení a outdoorový styl a taky pomalu nic jiného v mém šatníku nenajdeš.

Jinak dneska máme špatný den, Venda chtěl ráno odjet pracovat a vymlácený okýnka u auta, myslela jsem, že mě klepne, máme auta hned před barákem a neslyšeli jsme vůbec nic, museli být strašně rychlí. Tak mě z toho úplně zabolelo břicho, tak doufám, že se to uklidní, musím myslet na mimi,a le to fakt nejde, se nenervovat emoticon
27. bře 2008 v 08:27  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
zeuwicka
fotoportrét
fotoportrét
zeuwicka
 Ahojkyemoticonlenajsek-moc držím pěstičky, ať se z toho Radek brzy uzdraví!
Ivulla-naštěstí u nás je cukrářka rozumná a hned mámu zabrzdilaemoticonkaždej bude mít kousek řezu a dortu ve výslužce a asi 6kousků drobného, ono to množství co jseem psala se zdá hodně ale je nás hodně, všechny jsem pozvat nemohla(a to nás bude 35osob)tak chtěla máma dát ostatním aspoň výslužku ale do hospůdky půjde taky jen 2patrový svatební a trochu drobného...Sice se to mě přímo netýká ale co vím, tak ze zákona byli 2dny dovolené, Pavlovi chtěli dát jen pátek ale bude doma už od čtvrtka, musí pomoct skrze malýhoemoticonjinak mamka samo objednala dorty mámám přítele ale jen ty malinký srdíčka, tak jsem jí ho taky potajnu přiobjednala, ještě že jsem se šla k cukrářce poptat, bylo by mi blbé, kdyby neměla nic a poprovdě mě ani tenkrát nic jinýho nenapadlo, tak že z těch 7dortů budou ale 3pidi a maminek...zhrůzou jsem včera zjistila, že tu máme 4-5,4 svatební veletrh a já mám opět smůlu, máme zamluvenou chatu(první výlet, co máme malýhoemoticona odjíždíme hned 4,4,ráno:(tak mám smůlu, mě by kleplo, mohla jsem se aspoň nechat učesat a zjistit, jestli by mi vybraný účes pasoval a pokud ne, mohla jsem rovnou kadeřnici říct....
27. bře 2008 v 08:29  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lestep
fotoportrét
fotoportrét
lestep
 ahojky.
předsvatební blázinec, jak má být. Včera jsme se s Radkem bavily o prstýnkách, už delší dobu nám přijde, že nám jsou větší. prostě větší velikost, než jsme si objednaly.Předtím jsme na to tam nemysleli. Řešila jsem ti věci kolem potratu a na tohle jsme zapoměli..teď prostě musíme zjistit, za jakých podmínek to jde zmenšit . ach jo. pořád něco musí být.
Lenajsek: to máš pravdu, musí ho to hodně bolet. U nás na jipce mámě většinou i po nosních mandlích. dost si na to stěžují, že je to bolí.
holky, držte se, já musím valit žehlit, vařit a pak zase do brna. nějak to teď nestíhám.ahojky Lenka. emoticon
27. bře 2008 v 08:44  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lestep
fotoportrét
fotoportrét
lestep
 kryserko, opatruj se, mysli na Kubíčka, ať mu neublížíš..Drž se, musíme to zvládnout..Jsem teď také nějaká nic moc s tou půsychikou,ale bude líp.drž se.Lenka. myslím na Tebe.. emoticon
27. bře 2008 v 08:45  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kryserka (35 r.)
fotoportrét
fotoportrét
kryserka (35 r.)
 zeuwicka: kolik vlastně mrnísovi je? A jak se jmenuje?
lestep: tak nakonec budete přecejen zmenšovat? je to s těma prstýnkama kříž....... děkuju emoticon jsi hodná emoticon
27. bře 2008 v 08:52  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lenajsek
fotoportrét
fotoportrét
lenajsek
 Kryserko, tak to je fajn že už se pracuje na šatkách, tak ať zkoušky dopadnou dobře! A s tím autem, to je síla,. to je mi moc líto! Fakt mysli na miminko, ať Tě ještě od oltáře nevezou rovnou do porodnice... emoticon Drž se!
Zeuwicko ahojky, písnu za chvilku mail, ještě jsem se k tomu nějak nedostala. A díky za podporu! A s těma dnama dovolené v zaměstnání je to tak, že den před svatbou, je ze zákona dovolená, kterou si můžeěš vzít navíc nad rámec Tvé dovolené na kterou máš nárok, a ten den před tímhle dnem, čili ty dva dny před tou svatbou, ten první den si můžeš vzít volno, na to máš nárok, ale není to dovolená, je to jak kdyby "náhladní volno", že si musíš zaplatit zdravotní a sociální pojištění za ten den. Takhle mi to vysvětlovala aspoň účetní.
Lestep, tak to je mi líto, že jsou velký... a opravdu hodně, že i kdyby se vám v létě prsty trošku zvětšily, by to bylo velký?
Já bach doma taky potřebovala žehlit, a vařit, ale nemám nějak čas. Štastnou cestu do Brna, je tady hnusně, tak se připravte...
27. bře 2008 v 09:03  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
paaaja111
Registrovala se 9. října 2007 na beremese.cz. Přidala 375 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel. Region Brno.
    Na zámku ve Slavkově u Brna, Region Vyškov
fotoportrét
fotoportrét
paaaja111
Registrovala se 9. října 2007 na beremese.cz. Přidala 375 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel. Region Brno.
    Na zámku ve Slavkově u Brna, Region Vyškov
 Holky, vůbec mě nestrašte s tím, že bude zima. Leni, věřím, že kabátek nepoužiješ emoticon Já mám jen korzet, takže jestli bude velká zima, tak totálně umrznu. emoticon Věřím, že se Radek do svatby uzdraví, přeji hodně sil.

Dovolenou budu mít v pondělí před svatbou (to mám zkoušku šatů a musím někdy uklidit byt...) a další pak ve ČT a v pátek. To se bude rozdávat cukroví do krabiček (ještě se musí vyzvedenout), k tomu musíme vyzvednout šaty, dovézt víno a cukroví do hospody... A v pondělí po svatbě přemýšlím o dovolené taky, budu muset vrátit šaty a dát se trochu do kupy. emoticon
Mám za to, že ze zákona máme nárok na 2 dny, ale jen v případě, že máme svatbu v pátek. Když je v sobotu, tak máme nárok na volno jen v pátek.

Dort mám jen jeden, trvala jsem na tom a maminky taky žádný dorty nechtěly. Je 3 patrový a bude na hostině. CO zbyde, dostanou jako výslužku při odchodu. Ostatní cukroví dostanou už v pátek před svatbou. Jinak dort do výslužky - krabičky nekrájíme. Měli jsme naplánovaný mraky cukroví a po tomhle víkendu to vypadá, že ho bude slabá polovina... mamka škrtala... emoticon
27. bře 2008 v 09:08  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kryserka (35 r.)
fotoportrét
fotoportrét
kryserka (35 r.)
 leni: no jsem zvědavá, ajk to dopadne, ikdyž popravdě řečeno, momentálně na to nemyslím. Chtěla jsem se pustit do těch šatků na medvídka, ale taky na to nemám náladu emoticon Tak budu asi radši uklízet, to mi trochu vymeje hlavu, možná
27. bře 2008 v 09:08  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lenajsek
fotoportrét
fotoportrét
lenajsek
 Kryserko, dělej jen to, na co se cítíš nebo máš náladu.... a něco hezkýho, u čeho se odreaguješ. emoticon

Páji, díky... no já to vidím asi fakt taky na třípatrovej dort, ještě to u cukrářky pozměním, ale zas jí řeknu aby ho udělala tak, aby toho moc nezbylo... tolik cukroví se fakt nesní. Možná je to s tou dovolenou ze zákona tak, jak píšeš, s tím pátkem.
27. bře 2008 v 09:14  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kryserka (35 r.)
fotoportrét
fotoportrét
kryserka (35 r.)
 leni: no, to bych celý den jen seděla za kompem a krafala emoticon
27. bře 2008 v 09:27  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
zeuwicka
fotoportrét
fotoportrét
zeuwicka
 Ahojky, tak jsem jen tak nakoukla, musím pádit, segra chvíli pohlídáemoticonJmenuje se Dominik a je mu 21měsícůemoticonnějak rychla to utíká:((((už bych i brala druhý, ako teď to nepůjde(po svatbě stavbaemoticon a pak doufám, že se to ještě podaří skrze ty moje problémy z prvního těhu:(....
27. bře 2008 v 09:53  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kryserka (35 r.)
fotoportrét
fotoportrét
kryserka (35 r.)
 jee, tak to už je veliký, to už s ním musí být legrace emoticon To mě mrzí, že jsi měla problémy, ale dneska doktoři dokáží zázraky, tak nesmíš ztrácet naději emoticon
27. bře 2008 v 10:09  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
petula.cerna
Registrovala se 7. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 86 příspěvků a 2 alba. Region Most.
    V Litvínově, Region Most
fotoportrét
fotoportrét
petula.cerna
Registrovala se 7. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 86 příspěvků a 2 alba. Region Most.
    V Litvínově, Region Most
 Ahojky,tak vidím,že neplaším sama.Je toho nějak moc,co se musí ještě zařídit.Ještě nemám objednanou kytičku a jmenovky na stůl.
zeuwicka: taky mám prcka 21 měsíců.
Dneska byl se mnou na poliklinice.Já zase musela na ušní,měla jsem prasklý bubínek a špatně slyším na levé ucho.Byla jsem na minioperaci,ucho mi zalepili nějakou protézkou,každý týden chodím na kontroly.
Furt něco. Snad nám svatby vyjdou a nic se nepokazí,přeji všem hodně štěstí.
27. bře 2008 v 10:20  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kryserka (35 r.)
fotoportrét
fotoportrét
kryserka (35 r.)
 petula: chuděro, nebolí to moc? Bubínek dovede pěkně potrápit :-/ Buď v klidu, já jdu kytku taky objednávat až příští týden, si zase budu vymýšlet úpravy, základ bude z katalogu, ale budu jí chtít trochu přetvořit k obrazu svému emoticon
27. bře 2008 v 10:28  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
petula.cerna
    V Litvínově, Region Most
fotoportrét
fotoportrét
petula.cerna
    V Litvínově, Region Most
 kryserka: už je to fajn,ale bolelo to.A hlavně jsem neslyšela,byla to sranda.Malý si furt pouští mašinku na baterky a já chodila po bytě a hledala jsem jí,abych jí zastavila.Už je to dobré.Říkal doktor,že se to snad zahojí a budu slyšet zase jako normálně.
Kytku půjdu taky objednat až po neděli,dřív se tam nedostanu,mám na to 3 obrázky a z každého chci něco:barvu,tvar,taky si budu vymýšlet.ale od toho jsou tam a ještě ty hřísný prachy,co za to dáme,myslím,že nám musí splnit každé přání.V jejich katalohu je slavnostní květina za 690,-Kč a pak ta samá,jen je tam napsáno,že je to svatební a ta stojí 1500,-Kč.Pěkný vydřiduši!
27. bře 2008 v 10:35  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kryserka (35 r.)
fotoportrét
fotoportrét
kryserka (35 r.)
 petula: tak aspoň nějakou výhodu to mělo emoticon No já to říkám taky, když už to stojí takový prachy, tak si snad taky můžeme naporoučet emoticon Nechápu, že jsou ty svatební kytky tak drahý. Mě ji holčina slíbila do 1200, tak snad to dopadne, jinak mi všude říkali 2000 a přitom ty kytky nebyly zase nic tak extra, jen měli prostě nasazenou cenu jako svatební. A Tvůj prďolka se jemnuje jak?
27. bře 2008 v 10:41  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
petula.cerna
    V Litvínově, Region Most
fotoportrét
fotoportrét
petula.cerna
    V Litvínově, Region Most
 Jmenuje se Nikolas,takový neobvyklý jméno.Ty budeš mít Kubíka,co jsem tady vyčetla?Taky jsme chtěli,ale bylo jich moc.Tak máme Nikoláska.
S cenami máš pravdu,je to drahé.Švagrová si taky spočítala cenu za 30 růží,že by to mělo být levné a nakonec jí kytka stála 3500,-.Hrůza,tolik bych nedala.Uvidím,co mi řeknou příští týden. emoticon
27. bře 2008 v 10:46  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.