Menu Forum

Duben 2008

(Zamčená)
23. lis 2011
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lenajsek
Registrovala se 10. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 1313 příspěvků a 3 alba. Má 16 přátel. Slavkov u Brna, Region Vyškov.
  • Svatba byla 26. dubna 2008
    V zámecké kapli ve Slavkově u Brna, Region Vyškov
fotoportrét
fotoportrét
lenajsek
Registrovala se 10. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 1313 příspěvků a 3 alba. Má 16 přátel. Slavkov u Brna, Region Vyškov.
 Matonko, doufám, že jo... emoticon
25. bře 2008 v 08:32  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kryserka (35 r.)
Registrovala se 14. listopadu 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 273 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 18. dubna 2008
    V kapli sv. Anny na zámku Hrádek u Nechanic, Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
kryserka (35 r.)
Registrovala se 14. listopadu 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 273 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Hradec Králové.
 Ahojte holky, tak jsem po delší pauze zase tady emoticon

Leni: to mě moc mrzí emoticon Krční mandle se trhají v narkoze, hospitalizace trvá dle zvyklostí oddělení, zrovna kamarádovi nedávno mandli trhali, byl v nemocnici 5 dní, pak byl doma ještě asi dva týdny a pak šel do práce. Měl pořád nějaké potíže, tak si to chválil, že už má konečně klid, ikdyž to víš, po operaci to cítit je, než se vše vrátí do normálu.

Jinak ples byl fajn, dokonce jsem i tancovala, samozřejmě jen na pomalé emoticon tak máme natrénováno na svatbu emoticon Róby tam byly všelijaké, od plesových šatů a ž po kapsáče s mikinama, takže jsem v těch šatičkách s riflema zase až tak nápadná nebyla emoticon Jsem se bála, jak vydržím v botkách, vzala jsem si ty, co mám na svatbu, oni mají sice jen 2 cm podpatečky, ale já nejsem zvyklá na podpatky vůbec, tak sjem si chvíli zvykat musela, ale pak už to bylo OK a vydržela jsem v nich, tak to bude na svatbu taky OK.
25. bře 2008 v 09:42  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
zeuwicka
Registrovala se 20. září 2006 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 173 příspěvků a 2 alba. Region Šumperk.
fotoportrét
fotoportrét
zeuwicka
Registrovala se 20. září 2006 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 173 příspěvků a 2 alba. Region Šumperk.
 Ahojky všememoticontaké právě čekám jak na trní na zprávy od miláčka, šel prvně na trhání osmičky a zubařka to ani nezrengenovala a hodinu a půl mu to zkoušela vytrhnout:(pak volal, že ho poslala na rentgen, přez celý město pěšo:(((tak pak se uvidí ale nechápu, jak může někomu trhat zub, když neviděla kořeny,i tak se bojím, že jako ženská na to spíš nemá sílu a oni ho odvezou do Olmika a ani mu nebudu skrze malýho nic moct dovézt, protože nemám žádný hlídání a jen skoro 2.h ve vlaku, no nevím, jak by to ta můj neposeda zvládnul:(snad to dobře dopadne...
lenajsek-držím pěstičky, doufám, že to dobře dopadne!!!!A budete mít konečně klid!!!
25. bře 2008 v 10:58  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kryserka (35 r.)
fotoportrét
fotoportrét
kryserka (35 r.)
 zeuwicka: no to máte taky pěkný emoticon tak držím palce emoticon
25. bře 2008 v 11:01  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
zeuwicka
fotoportrét
fotoportrét
zeuwicka
 Hurá, hurá, hurá, tak už je venkuemoticon))teda asi si musela oddechnout, bych ju ....bůh ví, co mu to teď udělá, snad to bude v poho ale vytrpí si asi dost, když mu to tam celý rozrejpala:(((dnes frčím ako na solárko odpoledne, to zas bude něco, malej vždy div nezbourá barákemoticonale paní je v poho a naštěstí ochotná...tak zase pádím, malej se určo brzo vzbudí na baštuemoticontak zatím se opatrujte
25. bře 2008 v 11:31  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kryserka (35 r.)
fotoportrét
fotoportrét
kryserka (35 r.)
 zeuwicka: třeba dostane i malou dávku ATB, hlavně, ať si vezme něco proti bolesti dřív, než mu to přijde k sobě, to pak blbě zabírá emoticon A ledovat a zaspat to a bude to v poho, uvidíš emoticon
25. bře 2008 v 11:38  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lenajsek
fotoportrét
fotoportrét
lenajsek
 Holky děkuju moc za podporu. Psal mi, že dneska lítí po vyšetřeních, a zítra mu to budou trhat, takže asi dělají předoperační vyšetření. Kryserko, no já doufám že si ho tam moc louho nechávat nebudou, a fakt doufám že pak bude mít klid. No jestli pak ještě bude tak 14 dní doma, tak to bude na neschopence tak měsíc, to bude s penězama docela drsný. Jinak je fajn, že sis ples užila.

Zeuwicko, týjo, trhání osmičky bez rentgenu? to je něco.. já mám teda venku tři osmičky, ale měla jsem rentgen udělanej. Tak snad ho to nebude moc bolet. Ale jestli to dělala v ordinaci, a bez rtg, tak to muslo být něco...
Chudáci ti naši chlapi, ti si vytrpí, co?

Holky mám hodně práce, tak vás čtu jen jedním okem... jdu zase makat, pak se ještě ozvu.

Jo poslali mi k náhledu a korekci komplet oznámení i s textem, tak jim pošlu odpověď. vypadá moc hezky.
25. bře 2008 ve 12:20  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kryserka (35 r.)
fotoportrét
fotoportrét
kryserka (35 r.)
 leni: no radši, ať si ho tam nechají, jak bude potřeba, aby pak neměl ještě nějaké komplikace..... A neboj, všechno bude určitě v pořádku emoticon Jen pak bude muset být opatrný, protože než si organismus zvykne, bude náchylnější k infekci dýchacích cest.
25. bře 2008 ve 12:23  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lenajsek
fotoportrét
fotoportrét
lenajsek
 Kryserko, no nazdar... on je astmatik, tak snad se mu nezhorší i to astma. Ach jo. to je tak, když se něco přechází, nebo se pořádně neoblíká a nenosí v takové kose šálu... emoticon
25. bře 2008 ve 12:32  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lenajsek
fotoportrét
fotoportrét
lenajsek
 Kryserko, tak to je fajn, že jsi v šatkách s riflema nebyla nápadná, no vidíš, a takovej jsi měla strach. Jak pokračují Tvoje šatičky?
Zeuwicko, tak snad ta rána bude v pohodě, ale to je teda "expertka", ta zubařka... Jinak na ty rukavičky mám v plánu jít až ve čtvrtek, snad to nevadí... Dřív se bohužel do města nedostanu.
25. bře 2008 ve 13:36  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
paaaja111
Registrovala se 9. října 2007 na beremese.cz. Přidala 375 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel. Region Brno.
    Na zámku ve Slavkově u Brna, Region Vyškov
fotoportrét
fotoportrét
paaaja111
Registrovala se 9. října 2007 na beremese.cz. Přidala 375 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel. Region Brno.
    Na zámku ve Slavkově u Brna, Region Vyškov
 ahojky, už se nám to všem blíží, že? emoticon Zrovna moc pozitivních věcí jsem si nepřečetla, ale věřím, že se všechno spraví. Mám za sebou 4 vytržený osmičky během 1,5 hodiny a pak jsem si to pěkně užila 3 týdny na neschopence....
Zeuwicko, neboj, on to zvládne. Je to přece velkej chlap, ne?

Taky chodím na solárko, ale na to vertikální. Sice mi vadí, že hučí, ale zase na druhou stranu se tam vůbec nepotím a foukání vzduchu si můžu nastavit jak potřebuji - víc nebo míň.

Leni, tobě jsem napsala už na naši další diskuzi...
25. bře 2008 ve 14:17  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
p_avlina
Registrovala se 19. července 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 540 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Jihlava.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Světlá nad Sázavou, Region Havlíčkův Brod
fotoportrét
fotoportrét
p_avlina
Registrovala se 19. července 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 540 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Jihlava.
 Ahoj holky, taky sem vždy jen na chviličku nakouknu, ale nestihnu ani napsat emoticon
Koukám že ke všem těm starostem se přidávají i další,co? Ale ať je vše už v poho .. já teď jsem taky nějaká nastydlá, tak čekám, zda mě to skolí úplně, nebo to vydržím v pracovním procesu ...
Zítra mám odpoledne dovču, jedem na matriku dát vyplněný dotazník a zjistit jestli na zámečku jde pouštět hudba přes přehrávač na obřad ... tak držte palce, jinak nevim, kde budem shánět někoho živého emoticon emoticon
Dneska jsem si taky konečně objednala svatebni dortík, podle fotky, takže jsem zvědavá jak bude vypadat v reálu emoticon Holky přemýšleli jste, kde ho uskladníte? Dovezete den před do restaurace??? Pani mi říkala, že by měl být v chladu, ale zase né v lednici emoticon A druhý dort (chci knížku) a mamka se bojí, aby byl jeden dort dost, mi udělá kamarádka, zítra něco vyymslíme, tak se těším emoticon
25. bře 2008 v 18:54  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lestep
Registrovala se 24. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 170 příspěvků a 1 album. Má 5 přátel. Region Třebíč.
    Velké Meziříčí, Kostel sv. Mikuláše, Region Třebíč
fotoportrét
fotoportrét
lestep
Registrovala se 24. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 170 příspěvků a 1 album. Má 5 přátel. Region Třebíč.
    Velké Meziříčí, Kostel sv. Mikuláše, Region Třebíč
 ahojky. zdravimvsechny.No tö je mazec s tema nemocema.Snad se to zlepsi.

Lenajsek: fakt me to mrzi.Uvidis vemou mu mandel a bude mit klid.V takovyhle stavu je fakt elpsi ty mandle rychle ven.Dela se to pod narkozou..Pooperacni rezim je: spis polehavat, nedelat tezkou fyzickou namahu, nepredklanet se, nepit horke napoje, spis studene, ledovat zatylek atd..Pracuji na orl na jipce, takze to resime celkem bezne..V nemocnici byvaji vetsinou 5 dni, zalezi zda je vse v poraku a nekrvaci..Drzte se oba, bude to ok. S penezma uz je to horsi, to chapu.Vim, jak jsem na tom ted financne bita,ale co se da delat.Zdravi je prednejsi..
Zeuwicko:ty zouby snad budou dobry.Bez rtg nevim, jestli by se nemel delat pokazdy.. emoticon
Pavli:snad te to nskoli.Me poboliva v krku,ale snad to bude dobry.Na marodeni nechci ani pomyslet..Uz jsem toho letos promarodila hodne.. emoticon
Kryserko: to je fajn, ze ples dopadl dobre,aspon ses trochu odreagovala.. emoticon
25. bře 2008 ve 23:47  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
zeuwicka
fotoportrét
fotoportrét
zeuwicka
 Ahojky všememoticontak už jsem vzhůru, chlap trpí:(((to popocházení po baráku mě probudiloemoticon
paaaja111-to je sice fakt, že je chlap, nebo spíš právě proto, kdyby chlapi rodily, tak vymřeme, někde je píchne a jsou z toho hotový. Jinak mu teda ani léky nedala, ani na ko si ho nepozvala:(já už mám taky 3 venku a z toho u jedné pěkně zahnisanou kapsu ale vždy rentgen proběhl a hlavně jde spíš o přístup.
kryserko-tak ples v poho? Jé to musela být pohodaemoticonpřesně jak píše lestep, krásný odreagováníemoticon
p_avlina-držím pěstičky už dopředuemoticona ať hlavně neonemocníš, ať si můžeš v klidu zařídit, co potřebuješ, ten dortík bych dala na balkón a nebo vypnout topení, otevřít okno, pokud máte nějakou místnost ,,volnou´´ ale záleží samo, jaký budeme mít počasí, taky nad tím dumám, budme mít nakonec 7dortů, 8rolád, 8řezů, 750ks drobného, chci to hned nabalit(výslužky) jak to dovezem a do restaurace to povezeme v pátek odpo(výslužky rozvozíme už ve čtvrtek k večeru nebo pátek dopoledne)říkaly, že dřív nechtějí ať to dovezeme...tak se modlím, aby se nám to nerozteklo:(tak se zatím opatrujte, pádím zas něco robit:(ať pak můžem jít sáňkovatemoticon
26. bře 2008 v 05:44  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
Registrovala se 3. září 2007 na beremese.cz. Přidala 795 příspěvků a 1 album. Má 25 přátel. Kroměříž, Region Kroměříž.
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
Registrovala se 3. září 2007 na beremese.cz. Přidala 795 příspěvků a 1 album. Má 25 přátel. Kroměříž, Region Kroměříž.
 Holky, tak jsem za váma zase na skok dorazila emoticon Vidím, že už máte všechno zařízené a dolaďujete detaily. Tyjo to tak letí! Ani si to v poslední době nemůžu pořádně užít..! Ach jo... Tak mě jenom obohaťte o nejnovější zprávy...

A co je to s váma...? Snad se nechystáte marodit! To je teda fakt nepříjemný...! emoticon Tak se držte, ať jste z toho rychle venku!
26. bře 2008 v 07:15  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
 Ach jo, zrovna teď tady nikdo není emoticon
26. bře 2008 v 07:42  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
matonka (37 r.)
Registrovala se 22. října 2007 na beremese.cz. Přidala 302 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Kladno.
    V Písku, Region Písek
fotoportrét
fotoportrét
matonka (37 r.)
Registrovala se 22. října 2007 na beremese.cz. Přidala 302 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Kladno.
    V Písku, Region Písek
 Já už tu jsem...
zeuwicka. tý jo, máte teda hodně výslužky. My budeme mít 2 dorty, a asi 4 rolády. 1 dort chci patrový a druhý 2 spojený srdce,něco jako mám v albu. Balíčkovat budeme den předem, cestou na chatu zajedeme ke tchýni,kde už budou mít napečené cukroví,tak to dáme do balíčků a pofrčíme na chatu zdobit a dělat jednohubky. Dorty a chlebíčky asi dám za úkol vyzvednout svědkyni ve svatební den, já budu s mamkou u kadeřnice a kosmetičky... emoticon
26. bře 2008 v 08:00  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lenajsek
fotoportrét
fotoportrét
lenajsek
 Ahoj holky, tak moc myslím na toho mýho marůdka, jak půjde dneska na ten zákrok... a nemám na nic moc náladu, tak si vás jen přečtu, a asi nebudu moc dneska přispívat, nezlobte se... nějak na mě padá i předsvatební deprese, bo co... emoticon

Snad Vy se máte líp.. krásný den přeji! emoticon emoticon
26. bře 2008 v 08:42  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lenajsek
fotoportrét
fotoportrét
lenajsek
 Lestep, díky moc za info, právě vím že jsi to tady minule psala, tak jsem to o Radkovi napsala i sem, jestli mi můžeš napsat, jak to probíhá... dneska v jedenáct na to jde. Pak teda bude doma, a snad fakt bude odpočívat, a nebude nikde trajdat, jako minulý týden!
Jen mě děsí, že mě začíná bolet na jedné straně v krku, jako píchat, tak snad nebudu mít něco podbnýho... emoticon Koupím si kloktadlo, a budu kloktat...

Holky, moje babička se taky bojí, že bude jeden dvoupatrový dort málo, i když nás tam bude "jen" 24, tak přemýšlím, jestli nemám ještě nechat udělat jeden, nějaký menší? Třeba ve tvaru toho srdíčka, nebo čtyřlístku, obyč krémový? Mně se to zdá zbytečný, mám pocit že se to snad ani nesní, tak nevím... Ale zas aby nebylo málo... ach jo.

Pavli a Lestep, snad vás to holky neskolí, držte se! To je fakt děs, to počasí, chvilku je teplo a pak zase kosa, a furt fučí studenej vítr... emoticon

Zeuwicko, Tobě jsem posílala mail. Týjo, tolik sladkýho, no to je něco...

Jinak my ten dort budeme vyzvedávat až v pátek, z cukrárny, asi až odpoledne, a dovezeme ho do restauračky, do ledničky. Pavli, Tobě říkala, že to nemá být v lednici? Tak o tom mi cukrářka nic neříkala...
26. bře 2008 v 08:55  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lenajsek
fotoportrét
fotoportrét
lenajsek
 Ivolko ahojky, tak jak jde učení? Jak se jinak máš? emoticon
26. bře 2008 v 09:55  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kettinka
Registrovala se 23. února 2007 na beremese.cz. Přidala 442 příspěvků a 2 alba. Region Ústí nad Orlicí.
    Zámek v Rychnově nad Kněžnou, Region Rychnov nad Kněžnou
fotoportrét
fotoportrét
kettinka
Registrovala se 23. února 2007 na beremese.cz. Přidala 442 příspěvků a 2 alba. Region Ústí nad Orlicí.
 Ahoj holky, tak jsem jak opařená, právě jsem si volala na výsledky krve a prej mám hrozně vysokej cholesterol, nad 7, nějak mi to nejde do hlavy protože jsem za posledního půl roku zhubla 20 kilo, nejím prakticky nic tučnýho, tak i to nějak nejde do hlavy...

Jinak jsem si právě objednala bolerko s dlouhým rukávem, tak nějak tomu počasí moc nedůvěřuju, tak jsem zvědavá co mi přijde.emoticonSnad bude pěkný emoticon
26. bře 2008 v 10:38  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
p_avlina
fotoportrét
fotoportrét
p_avlina
 Ahojky, jsem tu na skok tajne, skenuju emoticon
Lenajsek: jj, v4era jsem tam volala a pani rikala, ze by nemel byt v lednici, ze nasava hodne vlhkost ... budu mit ten potazeny marcipanem ... Jinak moje mamka si taky mysli, ze jeden dort je desne malo emoticon myslim, ze se toho sladkyho tolik nesni a co pak s tim? Jinak mi pani na tripatrovy dort rikala tusim 26 porci, nas je na obed 27 a budu mit hranaty, takze z toho se udela o neco vic pry ... mam ho myslim v albu, takovy bilozeleny s motyly.
26. bře 2008 v 10:54  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kryserka (35 r.)
fotoportrét
fotoportrét
kryserka (35 r.)
 Ahoj holky emoticon
dneska jsem tu později, udělala jsem si ráno výlet na veterinu s krysičkama.
leni: pro 24 lidí musí dvoupatrový dort stačit bohatě, já už bych teda další dělat nenechávala.... Radkovi držím palce
ketii: ta hladina cholesterolu nezáleží na tom, jestli je člověk hubenej nebo ne, znám paní, co je skoro anorektická a s cholesterolem bojuje už spoustu let a na druhou stranu jsou lidi, co jsou při těle, jedí spousty vajíček a tak a cholesterol OK, tohle je hodně dědičný a moc to neovlivníš, když Ti ho zjistí, musím pak dodržovat určité stravovací návyky, které už máš stejně určitě dietkou osvojené emoticon Bolerko sis objednala přes net?
26. bře 2008 v 10:54  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
spetra
Registrovala se 17. července 2007 na beremese.cz. Přidala 610 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Benešov.
fotoportrét
fotoportrét
spetra
Registrovala se 17. července 2007 na beremese.cz. Přidala 610 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Benešov.
 Ahojky, tak už to máme všechny nepozděj za měsíc tady... to nám to uteklo... není to tak dávno kdy jsem si říklala to je za rok času dost...
Doufám,že se do svatby všichni zvládnete vykurýrovat....
Kettinko: s tím chlesterolem je to dost zajímavé, mám to podobně....
Myslím, žeten dort stačí nás bude přes 50 a dorty máme dva - jen jednuché....
26. bře 2008 v 10:57  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kettinka
fotoportrét
fotoportrét
kettinka
 kryserka: jj přes net

holky, já se úplně stydím říct, kolik budeme mít dortů...u nás se dávají kousky dortů do výslužek a tak, tak jich je víc, jsem říkala maminkám že blázněj, hrůza no máme jich 9 emoticon
26. bře 2008 v 11:08  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kryserka (35 r.)
fotoportrét
fotoportrét
kryserka (35 r.)
 ketti: já taky furt řeším, co přes šaty, jenže jak jsem už v sedmým měsíci a navíc mám netradiční šaty, tak se pěkně blbě shání emoticon Tak jsem přemýšlela, že mám jednu bílou košilovou halenku s 3/4 rukávy, že bych si ji nechala přes šaty rozepnutou, jak by to asi vypadalo...
26. bře 2008 v 11:10  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kettinka
fotoportrét
fotoportrét
kettinka
 kryserka: zkus to, uvidíš nemuselo by to být marný...ale věřím tomu že bude krááásně emoticon
26. bře 2008 v 11:17  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kryserka (35 r.)
fotoportrét
fotoportrét
kryserka (35 r.)
 ketti: vezmu ji dneska sebou ke švadleně a uvidím, jestli mi to schválí. Já taky věřím, že bude krásně, ale náhoda je blbec.....
26. bře 2008 v 11:24  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lenajsek
fotoportrét
fotoportrét
lenajsek
 Kryserko, myslím že by to benylo špatný, ta košilová halenka, a že by se to k těm Tvým šatům hodilo.
Kettinko, cholesterolu vůbec nerozumím, tak to je mi lít, že máš takový hodnoty... snad se to spraví!
Pavli, tak já se teda ještě musím zeptat té cukrářky, co navrhuje na uskladnění. No ještě varianta je vyzvednout ten dort v sobotu ráno, že by ho tam taťka dovezl, ale to by bylo možná fakt naknop... no uvidíme.
Kettinko, týjo, 9 dortů, to je něco. Já právě dort do výslužek dávat nechci, nebylo by to podle mě pěkný, by se určitě zbortil, nebo tak něco, ten řez. Ale každej má jiný zvyky.
Pořád přemýšlím, jestli jí aspoň neříct té cukrářce, ať ten dort udělá buď ten třípatrovej, co mám v albu nafocenej, nebo aspoň vyšší ty patra... ale taky si právě myslím že by to mělo stačit... co zas s tolik cukrovím, všichni budou přeslazení, a pak do sebe nedostanou další jídla... už takhle toho bude docela dost... no fakt nevím.
Taky pořád doufám, že bude krásně, musí!
Spetro, máš recht, loni v únoru jsme se zasnoubili, a už je to skoro tady! emoticon
26. bře 2008 ve 13:39  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kryserka (35 r.)
fotoportrét
fotoportrét
kryserka (35 r.)
 leni: uvidíme, co mi na to řekne ta švadlena, teda já ji říkám švadlena, ale ona je to textilní inženýrka emoticon
myslím, že s těma dortama fakt nemá cenu bláznit, na svatbách se to sladký stejně pořádně nejí.....
26. bře 2008 ve 13:47  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.