Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
ahojky. zravim vas. nejak nemam čas se sem ani kouknout.Ozvu se snad o vikendu.Snad jste vsichni uz ok. Ketinko, pisni,jak jsi dopadla, snad to bude vse v pohode..Cukrovi budeme vyzvedavat ve stredu a v patek ten zbytek.Myslim si, ze je to akorat,abysme stihli to nejak zoorganizovat a rozdelit.Bude toho az az..zitra mě čeká zkouška u kadeřnice.Jsem zvědavá..Mám domluvenou vizážistku, tak uvidíme, co na mě vymyslí.. Lenajsek: snad uz je Radkovi lépe..držte se.. :-)
Profilova fotka
já chodím jen na 10 minut, ale jsem zase světlý typ, tak to nechci přehnat. říkala mi tam paní, že příště už můžu dýl, ale nevím, trochu se bojím. A mě to teprve vytahuje nečistoty z obličeje, takže už jsem osypaná jak vánoční stromeček, ale tak za 14 dní - 3 týdny bych měla mít pleť čistou. aspoń podle slunka, co jsem zvyklá. tak snad to klapne :-p
Profilova fotka
holky dík, ale nemyslete si, že z toho nemám strach, anštěstí mám v porovnání jen malé bříško, ale za ten necelý měsíc může být všechno úplně jinak. Spíš horší, že mě bolí často záda, tak snad to aspoň na tu svatbu dá klid.
Profilova fotka
lestep: leni, tak nám pak musíš napsat dojmy ;-)
Profilova fotka
Lestep, já byla v úterý taky u vizážistky, slíbila mi poslat fotečky, zatím pořád nic, tak se snad dočkám. Byla jsem spokojená, a Radek pak taky.. pořád si mě chodil prohlížet... i mé svědkyni, která tam byla se mnou, to moc slušelo, jak ji nalíčila. A ke kadeřnici se musím objednat, hned první týden v dubnu. Andreo, pak to bude v pohodě, uvidíš.. ale krém na solárko používáš, ne? Kryserko, to máš pravdu, že to může být vše jinak, ale třeba taky ne... hlavně fakt hoodně odpočívej! Lestep, Radkovi už je super, byl u dr. na kontrole, a ten mu napsal i vycházky, tak není pořád jen doma.. a já doufám, že se dobře oblíká. Hlídat ho nemůžu, a on by se stejně nenechal, je dospělej... Dokonce by už šel i do práce... no jo, s ním je to těžký...
Profilova fotka
Lenajsek: Zatím nepoužívám, ale říkala, že od příště už bych měla. ale nechce se mi zase cpát do toho tolik peněz. Ještě uvidím. Jo, jinak revírní bratrská pojišťovna solárko proplácí, koho to zajímá ;-).
Profilova fotka
leni: tak to už se taky těšíme, až nám své fotečky dáš ;-) na medvěda jsem samozřejmě nic ušít nestihla, zítra to nestihnu taky, v sobotu budeme mít návštěvy a večer jdeme na místní vesnický ples, bude sranda, půjdu v riflích a přes to hippies šaty,a le smůla, do ničeho jinýho se nevejdu, dneska jsem zkoušela všechny možné kombinace, ale riflím se nevyhnu, no na vesnický ples do hospody to snad vadit nebude, kdyžtak se holt vrátím domů, kdyby mě tam nepustili :-D andrea: já bych teda ten krém koupila, ikdyž je to drahý, ale je to pro TVé dobro ;-)
Profilova fotka
ahojte holky. ta jsem akorát na noční.Konečně jsem se dostala k netu..Už jsem to tak nějak zpacifikovala.Takě bych šla do solárka,ale nevím, jestli to po tom potratu nevadí..chtěla jsem se zeptat, jestli máte někdo zkušenost se samoopalovacíma krémama..Ještě jsem to nikdy nezkoušela.No vlastně jednou jo..Byla jsem malá a mamka měla něco podobného doma.Já jsem se tím namazala a pak jsem měla šíleny fleky hnědyý, po celém těle..No mazec. Jsem zvědava na tu kadeřnici, co mě tam vymyslí..Kryserko, urcitě písnu. Užij si ples.. Lenajsek: tak to je dobré znamení, když je Radkovi líp a už má huť do práce. Jinak přeju všem Radkům k svátku, ať si ho pořádně užijí... :-)
Profilova fotka
Ahoj ¨holky, tak jsem byla zase na solárku, no zatím nic moc. Bála jsem se abych se nespálila, ale není to vůbec znát. Byla jsem už potřetí, nejdřív na 5 minut, ted už na 10, dokonce jsem byla i na silnějším,a nic. Prý si tělo musí zvyknout... No aby si nezvykalo moc dlouho, to by se mi tedy pořádně prodražilo :-N Jinak jedeme na chatu, tak tam chci domluvit už dorty, ukázat fotky, jaký bych si představovala a počet chlebíčků.
Profilova fotka
Ahoj holky, dneska jsu tady jen na chvilku, o půl deváté se budu muset ponořit do práce, a vidím to nazbytek dne. Andreo, já si kupuju takový sáčky s tím opalovacím mlíkem, a jeden sáček stojí asi 40 korun, přímo u nich, a ten mi vydrží na dvakrát. Takže se mi to zas tak drahý nezdá... Matonko, já teda začínala na 10ti minutách, po deseti minutách jsem byla 2x, pak jednou už na 15, a dneska jdu taky na 15 minut. A už po tom třetím slunění, to bylo vidět. Ale je fakt, že já se opaluju celkem dobře. Lestep, myslím že by to po tom potretu nemělo vadit, vem si to tak, že kdyby se tohle stalo v létě, tak taky půjdeš na sluníčko, ne? Resp. se sluníčku nevyhneš. A pokud to nebudeš přehánět, myslím že by to neměl být problém... Se samoopalovacíma přípravkama mám zkušenost jen tělový mlíko samoopalovací od Johnson´s, je fajn, ani fleky mi nedělá, ale není to jak klasický opálení, a pokud se nenatírám víckrát týdně, tak se to prostě postupně smyje. Ale zase to neškodí pleti a navíc to hydratuje. Tak to kdyžtak vyzkoušej, já s ním mám v podstatě dobrý zkušenosti. Kryserko, myslím že to vůbec nevadí, mám pocit, že i na normálním plese jsem viděla někoho v riflích a košili a saku. Takže pohoda... A navíc, to u Tebe každej normální člověk pochopí, že si z oblečení v tomhle stavu nemůžeš moc vybírat... s tím bych si hlavu nelámala. Tak příjemnou zábavu! ;-) Matonko, kam valíte na chatu? Chlebíčky taky musíme nějak napočítat, ale prý stačí oznámit tak 3 dny dopředu, počet. Chlebíčky asi myslíš na občerstvení doma, nebo i v té restauraci na hostině? Já teda chlebíčky plánuju jen na doma, a k taťkovi domů, k máti domů, a k Radkovým rodičům. Holky, tak já jdu pracovat, mějte se fajn a hezkej den! ;-)
Profilova fotka
Lenajsek: Jedeme k Písku, tam kde máme svatbu. Chlebíčky budeme mít na tu afterparty, mamka ještě bude dělat jednohubky, no počítáme cca 200-300 chlebíčků a hooodně jednohubek. K tomu sladký, koláčky a na konci prase. No při počtu cca 80 lidí, to snad bude stačit, rozpočet už nenavyšujeme, když dojde, tak dojde... :-. A to my kamarádi oznámili, že mi budou stavět bránu, takže další lidi... Malá svatba.... :-D
Profilova fotka
lenajsek: no já pořád nemám takový to velký těhu břicho, takže ten, kdo mě nezná ani nepozná, že jsem těhu, pokud teda vyloženě nemám tričko na tělo, no uvidíme, přece kvůli jednomu vesnickýmu plesu nebudu něco shánět, když jinak chodím skoro jen ve sportovním.... :-) matonka: kamarádka říkala, že na ní to bylo vidět až někde po pátým opalování v solárku, jestli jsi světlý typ a hůř se opaluješ, tak radši fakt opatrně, radši víckrát a na míň minut ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
tak já jsem sice světlá, ale opaluju se celkem dobře a pruh po tangách jsem měla hned po prvním, což mě překvapilo ;-) Tak snad to stihnu v pohodě. S tím krémem to asi tedy pořeším :-N
Profilova fotka
andrea: to máš nějaký fofr solárko :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, solárko mě čeká v jednu, už se těším až se ohřeju, jinak světe div se pustila jsem se do čokoládek, nějak jsem to už ani neměla v plánu, myslela jsem že je dělat nebudu a už to mám hotový, cca hodinka a půl se vším všudy, nejdýl mi trvalo servat ty původní obaly :-N
Ahojky:)tak mě dnes čeká solárko až v 16.h taky se těším, jak bude teploučko. Taky jsem z toho měla depky, byla jsem prvně v tom stojacím a rachot až hrůza,segra za rohem na chodbě v pozoru, jestli mě tam nekleplo:)))))vedro takový, že mi tekly čůrky po zádech:((( pak jsem se bála jít, ale změnila jsem podnik a bylo to super.:)v tom na lehnutí, nejslabší, na 10min., pěkně hrála hudba, žádný obr vedro, tak se těším zas.Prý je nejlepší chodit na to nejslabší, prý nejlíp opaluje(teda ze skušenosti, co mi řekly známí a choděj pravidelně a často) lenajsek jestli jít do solárka? Asi bych se zeptala dr, páč když jsem byla těhu a pak v 6nedělí, tak jak se rovnají hormony, tak prej ať nejsem flekatá(což může být i normálně v těhu skrze hormony) a taky že hodně tmavnou znamínka(schovávat se před sluníčkem-supr, když se malej narodil 1,6,), což jsem poznala na sobě sama, byla jsem dokonce na odstranění některých v obličeji a to jsem teprv tušila, že jsem těhu a pak mi ty jizvy ztmavly a mám je tam zas:((a to jsem podle rady krém s vysokým faktorem na ty místa používala:((((tak raději bych tam brnkla... kryserka-jé tak to máš super s tím bříškem:)na mě to taky nešlo poznat ale najednou na konci 8měsíce obrat a byla jsem jak balón:)))velký obdiv ode mě, páč bych spala asi už za chůze, zařizovat svatbu a hlavně ty moje nálady v těhu, byla jsem na pověšení:))))no nic popádím, dodělám baštu a pofrčíme, sníh neustává, od rána chumelí:(to zas budu strhaná jak kůň, utáhnout kočár ve sněhu. Tak se zatím opatrujte a krásný víkend všem!!!!
Profilova fotka
ahoj holky Leni, šatky máš suprové..... krém do solárka jsem si kupovala taky, za 250kc a vydržel mi od listopadu až do včera :)) no ale stejně jsem z toho rozpačité, pač jak jsem v té kukani sama, tak si nenamažu záda a to je to pak celé stejně k ničemu... zasedací pořádek o aut: jsem tenhle týden taky řešila a nvím, jestli není nějaké pravidlo kde mají jet moje maminka a ženichův táta....ale snad ne. předpokládám totiž, že můj tatík pojede se mnou a petrova máma s ním....a svědci. přeju všem krásné Velikonoce.
Profilova fotka
Krásné Velikonoce všem - už to máme za pár :-D pa Edita
Profilova fotka
ahoj holky ;-) kettinka: jak jsi dopadla s výsledky? myslela jsem na Tebe ;-) zeuwicka: no tak já bříško jako mám, ale ne nijak drastický :-) Nálady mi ani nějak nepřijdou, občas se vynervím,a le na to, jakej jsem dřív byla nervák, tak mi přijde, že jsem občas fakt docela flegmatická :-) Ty jsi rodila 1.6.? My máme termín 19.6., takže už se na to sluníčko taky "moc těším" Budeme muset s Kubou chodit ven brzo ráno, abychom to stihli za normální teploty, jestli bude parno, jako poslední dva roky, tak asi umřu...
Profilova fotka
Ahoj holky, dneska mám hodně práce doma, vaření, uklízení, no však to znáte, tak vás číst nebudu, to bych tady zase stvrdla, ale popřeju Vám krásné Velikonoce, hlavně pohodové a hodně sluníčka! Já jsem si ještě včera říkala, že nebudu dělat žádnou jarní výzdobu, ale přece jen jsem neodolala, a ve Slavkově na náměstí koupila pár drobnůstek, sisalový vlákna, a večer budu tvořit s tavnou pistolí... Včera jsem byla na solárku, a krásně jsem si tam odpočinula. Už je po té 4té návštěvě i docela vidět to opálení, ale nejvíc teda na břiše a zádech. Ale už nejsu taková "vyblitinka". Holky, a musím se pochlubit, zítra valíme dopoledne do tiskárny, už se podívat na vzorky oznámení, mám takovou radost! Paní slíbila že do konce měsíce budou hotový, takže asi teď o víkendu budeme nadepisovat obálky, a ještě jsem chtěla udělat ty jmenovky... Holky valím, jdu vařit, a pak luxovat, fuuuj... Krásný Velikonoce! ;-)
Profilova fotka
ahojky. preju krasny velikonocni svatky. Hlavne bez stresu a honeni. Dneska vyrizuju samy veci, ktëry jsem dlouho odkladala. Dopoledne jsem varila a uklizela..Odpoledne jsme se s Radkem vrhly na vyrobu fotoknihy, kterou chci darovat radkovym rodicum den pred svatbou..Daly jsme tam fotky uplne od toho, jak byl Radek mimco az po to, jak jsme spolu zacli chodit a nakonec jsme daly oznameni a posledni stranka je s touto vetou: Vy jste syna vychovaly, ja vam ho dnes beru, mejte me prosim oba radi, jako svoji dceru." Tak si myslim, ze to bude originalni.Mam z toho velkou radost, tak se vam hned musim pochlubit. Jsem rada, ze jsme se k tomu dneska konecne dostaly.. Vcera jsem byla na zkouzce ucesu. bylo to fajn. mam to vycesane a nahoru si dam korunku.Barveni a strih mam domluveny na 22.4. tek jsem zvedava. Ta kadernice byla fajn..Nikdy jsem ji nevidela a fakticky jsme si padly do oka..Tu ¨vizazistku mam take domluvenou. Zkouzku jeste zatim ne.. Lenjasek: diky za tip. Skusim si nejaky ten samoopalövaci krem koupit a uvidim..Kde ho nejcasteji kupujes? zeuwicko: to je fajn, ze jsi nasla dobre solarko. Mam stejnou zkusenost jako ty.Nektery jsou v pohode,..Jiny jsou blby. Presne jak pises.Strasny teplo, hucelo to, myslela jsem, ze to ani nepreziju..Mejte se krasne, drzim pesti, at se vse dari.. :-)
Profilova fotka
Lestep, to bude kráásný!! Myslím že budou mít radost. Já se chystám do výroby těch jmenovek na stůl, a na výsližky. Dneska jsem uvařila kuře na paprice, a včera velikonoční nádivku, a večer mě čeká ještě pečení mazance, a barvení vajíček. No pravda, je toho nějak hodně.. Taky se musím pochlubit, dneska jsme se byli podívat v té tiskárně, kde nám tisknou oznámení, vypadá moc pěkně, a příští neděli si pro ně máme přijet. Cena úplně neuvěřitelná, 6kč bez DPH, a protože doklad nechceme, nechají nám to takhle, a ještě nám k tomu dají obálky! Jsem zírala jak něco, jsem si myslela, že to bude minimálně 18 kč za jedno! No mazec. Tak mám radost. Lestep, normálně jsem ho koupila v drogerii, už nevím jaká to byla, ale tohle by měli mít v najékoli větší drogerii, třeba DM, Rossmann, Jasmín, Teta, a pod... ;-) A to je fajn, že už jsi byla na zkoušce účesu. Já se musím objednat příští týden. Tak jdu něco tvořit, mějte se fajn, a ať vás to zítra moc nebolí, a a't se vám vajíčka daří! ;-)
Profilova fotka
ahojky. přeju krásné velikonoční pondělí...Äť vás chlapy moc nevyplatí,.Jsem v práci.O víkendu jsem měla volno..Lenajsek: tu fotoknihu jsme uz s Radkem chtěli dělat dávno,ale pořád na to nezbýval čas. Teď už to byl hraniční termín,aby to vůbec stihly vyrobit. Trvá to prý přes týden..Těším se,a ž to budeme mít doma..Hlavně, jestli jim to udělá radost..Kouknu na ty krémy v drogérce. Myslela jsem, že jsi to kupovala někde ve specializovaném obchodě nebo v solárku.Skusím to, snad nebudu flekatá, jako dalmatín.. Lenajsek: to je super, že máš to oznámení tak levné, určitě büde i krásné..To jsi šikula, když jsi zvládla tolik věcí. My jsme včera byly na návštěvě za Radkovým tátem. Je na 6 týdnů na rehabilitaci..Je po úraze na kole..Pak jsme ještě zvládli návštěvu u bráchy¨.. emispheare to máš pravdu, že se nám to krátí./plně šíleným způsobem. Začínám z toho mít vážně strach. :-o :-D
Profilova fotka
Ahoj holky taky zdravím při velikonočním pondělí. Krásný svátky, mě teda osobně velikonoce "neberou" ale den volna je fajn :-N Jinak jsem v pátek udělala čokoládky, už jsou i fotky v albu, o víkendu pojedeme kupovat ženichovi oblek, tak už seznam "co se má ještě zařídit"trochu proškrtávám. Tak krásnej den, mějte se.
Ahojky všem:)také přeji krásné velikonoční pondělí a ať vás chlapi nechají napokoji:)já také moc velikonoce neberu, ale mamka jo, tak se peklo jak o život. Jinak jsme včera ještě sihly nahlásit konečný počet hostů v restauraci, ubytování, atd..atd..tak už půjdu jen na zkoušky líčení a účesu a to až za 14dní:)koupit kravatu a košily ženichovi a máme zas na 14dní doufejme klid:)i když ono se vždy něco najde:)))tak krásné pondělí....
Profilova fotka
Ahoj holky, taky přeji krásné velikonoční pondělí. Právě jsem přišla ze solárka, trochu je to znát, ale zrovna na dekoltu vůbec, a tam to potřebuju nejvíc kvůli šatům... Dorty jseště objednané nemáme, té paní to prý stačí týden pře, zdá se mi to pozdě, tak to raději zařídím 14 dní předem, když půjdu na zkoušku účesu a líčení... A taky jsem sehnali košili pro ženicha, nakonec v Tescu, 2 za cenu 1 :-D
Profilova fotka
Všem přeji krásné velikonoční pondělí. Mám dotaz na matonku:mají v Tesco i oranžovou s dlouhým rukávem?Jakou jsi kupovala a za kolik?díky Petra :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už jsu zase v práci, vůbec mě to neteší... včera jsem dostala od miláčka malej "výprask" hned v posteli, v sedm ráno... :-D :-| , pak jel k rodičům. Pak přijel můj taťka, tak jsme pokecali, dali si na oběd tu pečenou nádivku a byla moooc dobrá, dala jsem mu mazanec, měl radost. Ovšem včerejšek dopadl nakonec blbě, Radek se vrátil od rodičů zase s bolením na jedné straně krku, na té mandli kde měl ten absces, pak měl i horečku, i přes Paralen... :-( Takže dneska ráno valil k dr. a jsu jak na trní, co mu řekne, bojím se, že mu tu mandli vytrhnou... Holky zdravotničky, jak to probíhá v případě trhání? Jede se asi zase do nemocnice, a dělá se to v narkóze, nebo jen lokální umrtvení? A jak dlouho se tam pak pobývá? Takže jsu zase s nervama v kýblu, doufám že se mu to znova nevrátí, snad se dožijeme v zdraví té svatby!!! Matonko, já mám taky pocit, že dekolt nemám vůbec opálenej, kdežto záda a břicho, to jo... ale ty ukazovat nebudu, že... :-D Jinak mám hotový jmenovky na výslužky, ale k ničemu dalšímu jsem se nedostala, ty mazance jsem pekla až někdy do desíti, a pak ještě barvila ty vajíčka, a včera se mi už nic nechtělo... Dneska jdu na kosmetiku, se těším, bo to už zase potřebuju jako sůl, mám tu pleť pořád hroznou, už nevím co s tím... ale to je prostě hormonama, vždycky týden před tím než to mám dostat se to rapidně zhorší, a pak se to uklidní až týden po tom, takže jsu jen jeden týden relativně OK, a pak to je nanovo... :-( Zrovna to vychází, že to dostanu tak 10 dní před svatbou, tak se budu modlit, aby se ty moje hormony vybouřily předem, a na svatbě už jsem měla xichtík jak miminko... Tak to jsou nejnovější zprávy, přeji pokud možno pěkný den... ;-)
Profilova fotka
Tak holky, je to špatný, asi má zase to stejný a čeká na sanitku, tak ho zase povezou do nemocnice... ;-( Já se z toho picnu, fakt už. Snad je to už naposledy....
Profilova fotka
petula: mají různé barvy, abych pravdu řekla moc jsem nekoukala, sháněli jsme bílou s dlouhým rukávem. No jednu košili měli za 220,- a 2 v balíčku za 290,- 8-) lenajsek: tedy ten tvůj má ale smůlu, tak ať se z toho co nejdříve vyhrabe a na svatbu je fit,a¨by mohl říct to ANO!!!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?