Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
ketti: To jsi klidně mohla prodělat otřes mozku, nedělalo se Ti i na zvracení? Hlavně na sebe dávej pozor a šetři se
Profilova fotka
Kettinko, tak to je mi líto, hlavně, že Ti dr nepomohla... držím palce, ať je líp! ;-) A jak píše kryserka, šetři se!
Profilova fotka
holky díky, ráda bych ale nevím jestli to půjde tento týden mám samý lítání, který nejde odložit, v pátek z krve budu snad chytřejší, teda já ne doktorka...snad. Dám vědět.
Profilova fotka
my budeme mít cukrátka i koláčky dříve, protože u nás se rozvážejí výslužky už před svatbou, takže ve středu dopoledne vyzvednu koláče do výslužek i cukroví, sbalím výslužky a čtvrtek a pátek budeme rozvážet. v pátek vyzvedeneme koláčky na hostinu. cukroví musí počkat od středy ve sklípku, protože to jinak nejde, ale stejně, vždyť vánoční cukroví taky pečete dříve, aby zkřehlo a bylo lepšejší, prostě aby se odleželo. a vydrrží dva týdny pořád výtečné. tak myslím, že naprosot v pohodě vydrží i v dubnu. s tím si teda hlavu nelámu. rukavičky mám z půjčovny....gratis, ale to se při ceně mých šatů už snad dává automaticky :))
Profilova fotka
Mimir, máš recht, mě to taky překvapilo, navíc v dubnu snad nikdo u nás doma nemá saunu jako v létě! My teda sklípek nemáme, v paneláku ve sklepě je docela teplo, ale máme velkou ledničku, a myslím že snad v chodbě ty výslužky naskládaný na sebe, vydrží ty dva dny, ne? A pokusíme se vyprázdnit ledničku, aby se cukrové mohlo dát i tam... stejně, největší teplo bude v autě, pojedeme pro to cukroví cca 40 km, takže jestli vydrží cestu v autě, pokud už bude teplo, tak u nás doma vydrží určitě. Kettinko, na páteční krev držím palce!
Profilova fotka
zdravím ... :-) zase jsem se sem dostala, až když tu nikdo neni :-| Kettinko, to je divný ta Dr. :-( Já omdlívala, když jsem měla nízký tlak a nebo když se mi blokuje krční páteř |-| a to jak píšeš, vidím strašně rozmazaně :-( lenajsek: my jedem pro cukroví už týden před svatbou o víkendu, aby jsem to stihli pěkně v klidu rozvést ten den, neměli by jsme to kde uskladnit a pak mám dovolenou jen v pátek před svatebním dnem a to chci mít klid a zařizovat už jen to nejnutnější jako jsou šaty a tak ... Teda pro to cukroví jedem na dvakrát, v pátek se jede ještě prom pár výslužek do auta a dort,a le to je už takový malý zbyteček, se kterým se nikam už nemusí ... jsem ráda, že to tak jde ... kryserka: jakpak jsi dopadla s látkou :-) Doufám, že už byla :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, dneska mám hodně práce, tak jen přidávám do alba moje šaty, komplet hotový... sice na fotce vypadám jako blbec, ale šaty tam jsou vidět. Jsou nádherný, hrozně se mi líbí. Tak si už konečně připadám jako nevěsta... Odvezu si je ale až příští týden, ještě dokupy s těma šatama pro svědkyni. Ta si je u té stejné švadleny taky nechala šít. Hezkej den holky, kryserko, hodně štěstí na látku! ;-)
Profilova fotka
lenajsek: moc hezké a zajímavě řešené šaty. Přečetla jsem si,že to bude trochu historický obřad nebo tedy řešení obřadu. Co bude mít ženich? Kamarád měl svatbu na Zvíkově a jelikož je členem tamního hereckého spolku, tak byli v dobových kostýmech, i svědci. Moc hezký... :-D
Profilova fotka
Matonko, jojo, my se ženichem a se svědkama budeme oblečení ve stylu empír, tedy ve stylu Napoleona a jeho manželky císařovny Josefíny. K zámku ve Slavkově u Brna to prostě patří. A ta moje svědkyně, s jejím manželem (ženichův svědek), měli svatbu na hradě Lipnici, všichni v gotických oděvech, včetně svatebčanů!! Jinak oni jsou ze spolku historickýho šermu, takže oni navrhli tenhle styl, a my se ho hned chytili... Myslím že to bude pěkný, že se to prostě bude hodit, a rozhodně to bude netradiční. Na to jen tak nezapomeneme, ani svatebčani. Vždycky jsem chtěla mít svatbu trošku jinou, tak teď ji budu mít trošku jinou, a zárověň hodně stylovou.
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem tady, včera jsem si látku přivězla, huráááá, tak teď se jen oustit do těch šatičků na medvídka :-) Taky jsem konečně objednala ten dort, nebude mít se svatebním nic společného, ale tematický bude, vybrala jsem dort ala miminko, na fotce vypadal fakt suprově :-)
Ahojky všem:)lenajsek:mooooc krááásný:)))teda teď mě mrzí, že jsem si šatičky taky nenechala ušít, dokonce jsem narazila na stránky, kde je šijí za levno, no teda ani né za půjčovný(já má za 6000.-) kettinka-držím pěstičky ať to je v poho a je to jen nějaká špatná jarní únava.... kryserka-gratulace k látce:)mimískovi ať se pěkně daří a pěkně roste:) cukroví budem vyzvedávat všechno naráz a hned krabičkovat ve čtvrtek, po problémech jedu pro šaty v pátek ráno, tak pokud by jsme stihly něco odvozit ve čtvrtek...ale spíš počítám s pátkem, to stejně pojedem odvézt i věci do hospůdky:)snad se nám to nerozteče, ve sklepě máme vcelku teplo:(((jinak jsem dnes koupila malýmu motýlka-tmavě modrý, skoro černý, tak jsem ráda, tak ještě košily a boty a je to:)solárko jsem si dnes užila, šla jsem jinam jak posledně a mašiny super tichý, pěknej relax:)))) a dokonce jsem už i trošku chytla, hlavně se mi teda vyhladila o něco pleť, od malýho jsem zas jak puberťák:))))tak se zatím opatrujte a mějte moooc hezky, jdu péct perníčky ve tvaru srdce a pak nazdobit, budu je dávat na stůl každýmu, kdo bude na hostině(aspoň nějaký dáreček)
Profilova fotka
zeuwicka: no, byl to s tou látkou boj :-) Tak ať Ti jdou perníčky hezky od ruky, bude to určitě moc hezký, dej nám pak fitečku do alba ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Kryserko, super! Tak ať Ti šití na medvídka jde hezky od ruky, a paní švadleně taky! Zeuwicko, díky za pochvalu... no já za ně nakonec dala 4tis, ale myslím že i tak je to dobrá cena. Byla na tom hromada práce, a ty stužky různý nejsou za pusu. Zeuwicko, myslím že to cukroví snad vydrží, ne? nebude léto, a navíc oni to snad dělají tak, aby to vydrželo celej ten den případně na stole... Já jsem se definitivně rozhodla pro cukroví zajet ve čtvrtek, nakrabičkovat ho taky ve čtvrtek, a v pátek odvézt cukroví do mé práce, do Radkové, vyzvednout kytky, dovézt občerstvení na dvě místa, vyzvednout dort a dovézt ho do restauračky + ty výslužky nakrabičkované, a taky meruňkovici, ty květiny na stůl, no bude toho v ten pátek dost, tak když si představím, že bych ještě v ten pátek měla jezdit pro cukroví, a krabičkovat ho, tak jsu v sobotu úplně vyřízená... Kryserko, ten dort s miminkem, to bude pěkný!!! ;-) Zeuwicko, tak to je super, že solárko se podařilo, já jsu objednaná v pátek, ale půjdu asi taky jinam, někam kde je míň rušný prostředí...
Profilova fotka
leni: no bude to dost originální dort, ale co, budou tam jen ti, co nás zanjí a ti vědí, že jsme prdlí dost :-) já si taky myslím, že ty šaty máš za dobrou cenu, v půjčovně bys dala mnohem víc a ještě by třeba nebyly přesně podle Tvých představ
Ahojky:)jej teda to počasí je děs:(u nás je sníh, tak si aspoň malej užije sáňky:)jinak myslím, že cukroví by mělo vydržet, dáme ho na balkón a nebo do sklepa, no uvidíme, hlavně ho budeme mít doma od čtvrtka odpoledne a když se to v pátek odpo odvozí, tak by to mělo vydržet:)jinak jdu taky ještě v pátek do solárka, už se těším, jak mě zas prohřeje:)perníčky jsou už napečené a dnes budu zdobit, bohužel fotku nemám:(tak až pak, foťák segře ukradly a teď bude mít výplatu a hned z ní chce koupit novej nebo další měsíc, tak teď už nemůžu nic nafotit:(náš je kaput od ledna.No nic, tak zas popádím, jdu sepsat seznam aut, sezení u stolu, kartičky na stůl...no ještě je toho požehnaně, tak se zatím opatrujte:)
Profilova fotka
nojo, auta taky ještě nemáme, musíme na to sednout a dát to už taky dohromady, jenže jak jsem doma furt sama, tak to nějak nejde, k tomu potřebuju, abychom byli oba
Profilova fotka
Ahoj,také zrovna píšu seznam věcí,co ještě nemáme a je potřeba zařídit.Je toho požehnaně.Za měsíc to vypukne,už teď mi je špatně.A ještě ten mrňous do toho.Stačí,že po večerech vařím.Organizaci aut také ještě nemáme,nějak si nevím rady,kdo koho poveze,máme staré babičky a dědu a obřadní místnost je až ve 3.patře,musí je tam někdo dotáhnout.Bude to zajímavé. lenajsek:šaty jsou krásné,skoukla jsem je a na sebe nekoukej,v den svatby budeš stejně nejkrásnější :-) kryserka:držím palce,ať všechno vymyslíte ;-)
Profilova fotka
petula.cerna: no my se s tím moc mazat nebudeme, jak se znám, prostě to nějak rozfrkáme a bude to :-)
Profilova fotka
kryserka: máš recht,já se se vším moc mažu a pořád přemýšlím nad ostatními,aby se nic nepokazilo.Budu myslet i víc na sebe,nebo se z toho zblázním.Hezký den! U nás je sněhu!!! Už jsme byli ráno s malým bobovat,teď chrní,jak je znavený. :-)
Profilova fotka
petula.cerna: já se taky se vším babrám, ale už jsem z toho všech tak otrávená, že už nebudu, chci si to pak užít a ne, aby člověk padl. Třetí trimestr o sobě už dává vědět, jsem teď daleko víc unavená, v posledních pár dnech docela hodně, tak musím čerpat energii, abych na vlastní svatbě neodpadla v devět :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, teď jsem se vrátila od zubařky, o pětikilo lehčí za jednu bílou plombu, děs. Taky tady v Brně chumelí, to je šílený počasí! Zítra je první jarní den, a zatím to vypadá na únor! Taky o víkendu chci dát dokupy zasedací pořádek, a udělat na PC kartičky na výslužky, a jmenovky na stůl... A taky udělat rozpis, koho, kde a kdy vyzvednout. Je toho fakt hafo. Jdu pracovat, mějte se krásně!
Profilova fotka
Petulo, a díky za pochvalu... ;-)
Profilova fotka
ahojka ,tak já byla na solárku dvakrát tento týden, včera už mě pálila pusa a záda, tak příští jdu jen jednou ]-( a myslím ,že se to opravdu do té svatby stihne. zítra musím taky nahlásit počet cukroví, tak jsme včera počítali výslužky pro moji stranu, myslela jsem, že budeme rozdávat už ve středu, ale všichni píšete čtvrtek, tak to asi přehodnotíme ;-)
Profilova fotka
kryserka: moc ti držím palce,já vidím sebe,od 7.měsíce jsem byla jako koule,celkově jsem přibrala 18 kilo,nohy mi otékaly,unavená jsem byla pořád.A do 32.týdne jsem pracovala.Ještě zvládnout svatbu! Moc tě obdivuji,že jsi do toho šla.
Profilova fotka
Andreo, mě čeká solárko v pátek, ale už teď holky v práci říkaljí, že je poznat že jsu trošku opálená. Tak to nebudu přehánět a nebudu chodit na víc jak na 15 minut. No jak jsem tady psala, moje máti dokonce chtěla vyzvedávat cukroví až v pátek... tak si myslím že ten čtvrtek je tak akorát.
Profilova fotka
Kryserko, souhlasím s Peťulou, jseš fakt "borec". ;-)
Profilova fotka
andrea a lenajsek: holky,vy se máte,já na solárko nemůžu chodit,baly jsem 2x a mám nějakou klaustrofobii nebo co,prostě se tam nezavřu a ještě jak to hučí,bojím se,že na mě zapomenou.Jako malá jsem se zasekla ve výtahu,když jsem jela vynést smetí (ze 7.patra) a od té doby to asi mám. Jinak píšete s tím cukrovím,my budeme péct koláče až v pátek 25.4. Anebo musím přemluvit babičku,aby se peklo dřív a dá se to do mrazáku.Jaké je pečivo z mrazáku?když se tam dá čerstvé a křupavé,vyndáme ho paky tak takové?Máte někdo zkušenosti??? :-|
Profilova fotka
ahoj holky, já zkoušela koláčky do mrazáku a bylo to v pohodě, nic jim nebylo ;-)
Profilova fotka
petula: my budeme dávat koláčky taky do mrazáku, jsou pak výborné....
Profilova fotka
kettinka a matonka: díky za radu,zkusím to domluvi,protože péct moře koláčů den před svatbou se mi fakt moc nechce :-|

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?