Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
ahoj holky. spetra: gratuluji, to je super, ž budete mít mimiska lestep: tak to jsou dobré zprávy od pana doktora, držím ti palce, ať se zase brzo zadaří jinak folát je na prevenci VVV, nepodporuje otěhotnění, ale brát bych ho určitě doporučila, našla jsem doporučení dle US guidelines je 400 mikrograů denně. pomalu se chystám, že pro něj taky vyrazíme do lékárny.... kytky pro maminky: budou mít tulipánky, jako já, ale ne červené, ale bílé a jen tři.....a svědkyně taky. pro družičku chystám košíček s nějakou vazbou a ozdobičkama, aby jí něco zbylo na památku dárečky ani čokoládky nechystáme, u nás se to nenosí a pořá šichni tvrdí, jak to s těmi přípravami přeháním (což objektivně vůbec nní pravda 8-) ) takže nebude nic...lépe nedráždit včera jsem si vyzvedla košilku na svatební noc.... :-x trochu víc průhledná než jsem čekala, ale krásná, tak k ní ještě přikoupím nějaké kraječkové tanga a taky přišly fotky od naší fotografky, jsou naprosto super ;-) jsem si do včera myslela, že jsem nefotogenický tvor. :-D no ale bohužel ještě nedorazily na CD....ale snad s tím o víkendu něco udělám a pak vám jich pár aspoň ukážu
Profilova fotka
Miri, tak to je super, že už toho máte tolik zařízenýho... My si na fotografku ještě chvilku počkáme, teď dohromady nemůžeme zařizovat nic... :-S Miri, to Vás vyfotila, na zkoušku, jo? Zkusím se jí zeptat, jestli to taky nedělá...
Profilova fotka
Kettinko, no, jestli je máte takový, jak jsou v albu ty na ukázku, tak zase tak stejný nejsou... naše jsou s rýhama, a nejsou matný uprostřed... ;-)
Profilova fotka
Leni, jsou to ateliérové fotečky páru.....v civilu, ale zamilované :)) pěkně vystínované, vyretušované. fakt super. chtěla jsem mít památku, dokud vypadáme mladí, přece jen, jak pak je člověk vyšňořený na svatbu, tak většinu roku fakt nevypadá.... :-D no máme všechno kromě dortů, onemocněla nám pekařka, tak se shání náhrada....
Profilova fotka
Miri, tak to joooo... už mi je to jasný. Tak to je pěkná památka... fotky ještě zasvobodna... :-) A to je super, že máte vše. ;-) Gratuluju. A dort určitě seženete jinde.
Profilova fotka
no to jo, jen nebude odzkoušená kvalitka, celý život nám pekla tahleta paní....no co, hlavně aby se našel někdo, kdo mi udělá ten můj vyvolený a i kdyby nebyl k jídlu nevadí, jídla bude i tak dost :-D
Profilova fotka
Dobrá úvaha... :-) Já ho nechávám dělat v cukrárně, odkaď jsem měla vždycky jen jogurtové dorty, ne ty klasické, tak taky doufám, že to bude dobrý... ale jak píšeš, jídla bude i tak hodně... :-)
Profilova fotka
Ahoj holky ;-) včera jsem tu moc nebyla, Vašek dělal kancelář, tak měl celý den obsazený počítač :-( leni: já myslím, že to nevadí, že máte každý ten prstýnek trošku jiný, alepoň je to originál :-) miri: já myslím, že jsme nepsaly, že by to podporovalo otěhotnění ;-) Je to dobré brát ještě před otěhotněním právě proto, že je známé jako prevence VVV a tím i o něco snižuje riziko potratu, protože potrat je často způsoben právě nějakou VVV ;-) Tak přeju úspěšné baštění, ať máte taky v bříšku brzo malého vetřelečka :-)
Profilova fotka
kryserka. jo tak přesně tak to je :))
Tak co, nepadá na vás trošku nervozita? Když už je svatba za rohem? Na mě už pomalu ano:-( Jestli to všechno dopadne podle mých představ, jestli na něco nezapomenu, jestli tam přijdou ti, co je tam chci mít,....
Profilova fotka
miri ;-) bii1980: občas mě zachvacuje pořádná panika, ale pak mě přemůže pocit, že to nějak dopadne :-) Nesmím se nervovat nebo budeme mít malého neurotika :-) Na to, co ještě všechno nemáme si obšas připadám klidná až až, pak zase stresuju a pak zase klídek :-D
kryserka: Díky:-) taky si říkám, že to nějak dopadne, ale pořád mě to hlodá. Zařizuju to všechno skoro sama, protože přítel na tom teď nění nějak zdravotně nejlíp, tak to na mě tak nějak padá ...... když už je to za měsíc!
Článek se načítá
Profilova fotka
bii1980: to mě mrzí, že máš nemocného přítele.... Ale oni ti chlapi na tohle zařizování stejně moc nejsou..... ;-) Koukám, že to máme skoro nastejno, máš to jen o den dřív než my, u vás se oddává i ve čtvrtek?
Profilova fotka
bii1980: já taky zařizuju všechno sama..bohužel i takový věci, který by třeba zvládli zařídit mamky, jako je cukroví atd. člověk jim nechce přidělávat práci ale už nějak cejtím že to nezvládám, časově, zdravotně, no snad se z toho nesesypeme:-)
Profilova fotka
tak já ani nervozní nejsem, no co jsem mohla udělat jsem udělala a dál už nemám možnosti, te´d jen ten dortík ještě, to bohužel padá na moji maminku, která ještě bude mít kolem toho lítačku a pak to prost vše nějak dopadne....:))
Profilova fotka
ahojky. taky mám pocit, že to vše nezvládnu..Pořád se do toho něco komplikuje..Ať už zdravotně, tak ještě do toho se mama stěhuje, takže plno papírování kolem toho..Snad to nějak zvládneme..Miri to je super, co toho máš vyřízeného..Ty fotky musí být super..Také to s Radkem plánujeme, tak jsem zvědavá, jestli to zvládneme.. bii 1980: snad bude s přítelem vše v pohodě.. :-)
Ahojky všem:)tak jsem tu zas po delší odmlce, stalo se toho hodně a koukám, že taky nezahálíte:)teda pěkně se nám to krátí a popravdě teď řeším, zda nemám svatbu zrušit, šílený věci, co se u nás dějí, každý si vymrčuje, koho na svatbě chce, pak zas nechce a jak to, že se mi to ještě nelíbí a popravdě po včerejším výstupu o tom zrušení opravdu uvažuji:(že by jsme se šli na radnici jen mi dva a hotovo. Zkusím to dnes probrat s přítelem ale vím, že mě nejspíš stejně ukecá:(jinak všem moc gratulací k postupům a hodně štěstíčka všem přeji:)mám i po náladě, sestra se vrátila z dovči a ve vlaku ji okradly(nachvíli usnula), digitál je fuč, hromady peněz taky, divné že kabelku jí vrátil zloděj zpět do kupé i s mobilem za 10000,- a kartou na bankomat,dokonce i prázdnou peněženku, pochybuji, že by to vybral hned v kupéčku před ní:(katastrofa:((((
Profilova fotka
zeuwicka: takový problémy s rodinou jsou snad všude. Já je taky řešila a řeším. Fakt už jsem taky myslela,že se vezmem sami, bez rodiny. Ale to bych jm nemohla udělat. Ale když mě zase naštvou.... :-S Taky pořád slyším :tyhle jste nepozvali, proč, ty tam chci, ty tam nechci, když tam budou tihle tak tam nepůjdou tihle. Kamarádka,která odjela se vzít na MAuricius to udělala nejlíp :-D Jinak včera jsme absolvovali povinné seznámení rodičů,přítel je z rozvedené rodiny, tak toho je více.Takže druhé seznámení také v poho, tak ted už jen ta svatba. Skoro vše už máme nakoupené,tak uvidím. I když teď se dozvídám,že já jsem všem nakázala,co si mají vzít na sebe....no hrůza ]-(
Zdravím, tak vidím,že nechytá neuroza jen mě :-( máme to za 26 dní,ted jak visím,co se venku pořád mele nakupuji deštníky.....finančně už dosluhuji a fyzicky taky....každý si furt myslí,že není co řešit,jen se to děje kolem nich =-)
Profilova fotka
Tak já se přidám do klubu co se rodiny týče. Taky jsem z rozvedené rodiny, taky se tam určití lidé nechtějí potkat. Navíc, jak máme dítě, tak mám od některých lidí pocit, že ani nemáme nárok na "normální" svatbu o 50 lidech, když jsme ji neudělali předtím :-( Ale už to nějak vydržíme, ten den si užijeme a bude to za námi ;-)
Profilova fotka
ahojky. matonko: to me mrzi, ze mas takove problemy s rodinou..Snad se to nejak vyresi.Nejhorsi je, ze vsichni kecaji do toho, do ceho jim nic neni..to jsem mela presne strach, ze nektery pozvu a nektery nepozvu, tak jsme pozvali vsechny tety a stryce..nastesti nasi nemeli moc sourozencu, tak to jde,..akorat makan na nocni..jo, ty destniky budou opravdu potreba..papa drzte se lenka.. :-)
Profilova fotka
zeuwicko: tak to je me lito..Snad se to vse vyresi...To by byla skoda tu svatbu rusit ne? snad bude lip..Musime verit..preju hodne sil..at vse prekonate.. :-)
Ahojky:) zdravím všechny při pondělku. Tak to dopadlo jak jsem psala, svatba se koná se vším všudy. No moc nadšená nejsem, chtěla jsem to tedy opravdu udělat jen mi 3 na radnici a basta. Tak jsem řekla jasně, nikdo mi už do toho kecat nebude, tak jako že si někdo někoho pozve a já mám mlčet a ještě se tvářit, že mi to nevadí, je to moje svatba a pokud bude někdo chtít něco jinak, ok ale s tím, že to přijde prodiskutovat s námi, žádný že se to dozvím, až ty lidi zavolají a děkují, že jsou na svatbu pozvaní:((((možná mě i trošku hrabe z toho, co se vše děje:(dědové zdravotně špatně, segra....dnes si chci obvolat hudebníka, kosmetičku a kadeřnici, doufám, že vše dopadne v poho, už se začínám bát, jediná super paní na gelové nehty a odjíždí na dovču, tak mi je bude dělat už v pondělí 21,4,tak snad žádnej neodlítne, kamarádka kterou beru fakt jako podporu a snáší vše semnou od začátku příprav se doufám taky na svatbu dostane, zrušily jí termín odletu na dovču a posunuly tak, že se vrátí 25,4, doufám, že naposledy:/tak snad to jsou už jediné problémy:)jinak jsem sehnala oblek neoblek na malýho, podobný jak mám v albíčku, jen ještě košily a motýlka:)tak snad seženu dobře:)tak se zatím opatrujte, pádím, jouda je vzhůru:)))krásný nový týden přeji všem!
Profilova fotka
Holky ahoj, tak jsem napsala šíleně dlouhej příspěvek, ale mezi tím než jsem ho dopsala a vzedla pár telefonů v práci, mě to odhlásilo, děs. ]-(
Profilova fotka
Nebyla jsem tady o víkendu, jela jsem s mou kamarádkou svědkyní do Prahy, za známýma. Víkend super, v sobotu krásně svítilo sluníčko, ale nejsu moc vyspalá, a jsu taková cvelkově utahaná, ten minulej víkend, to byl opravdu mazec. Jak tady čtu, jsme na tom asi každá podobně, ale holky, musíme se víc opatrovat, abysme na svatbě nebyly unavený, podrážděný, a protivný... snad to vydržíme, a ten den si pak krásně užijeme. Holky hodně štestí! Zeuwicko, to je mi líto, co prožíváte s těma příbuznýma, ale držím palce aby to nakonec dopadlo tak, že budete spokojení a fakt si to užijete! Matonko, taky jsem se od ségry dozvěděla, že jsem jí zakázala, jaký barvy šatů si má pořidit... no děs běs. Jinak jsem se v pátek od mé máti dozvěděla, že bych měla poslat oznámení její sestře s manželem, takže mé tetě se strýcem. Nechtěla jsem je na hostinu zvát vůbec, nebavíme se spolu víc jak deset let, taky tak dlouhou dobu jsme se neviděli. Argumentovala tím, že je to její jediná příbuzná, rodiče už nemá, a že by tam měli přijít, aspoň na ten obřad... no děs. Jaký mám vztahy s máti, jsem už tady určitě psala. Jsu z toho taky znechucená. Tak to musíme holky fakt nějak přežít, pokud možno ve zdraví!!! V pátek jsme už objednali cukroví a koláčky, a zítra si jedu naposled vyzkoušet šaty, a příští týden si je odvezu, a ještě zítra jdu na zkoušku líčení, tak jsu zvědavá. Ve čtvrtek jsem vyzvedla ty dekorace, je to fajn..- A teď o víkendu už vytisknu meníčka, a jmenovky, a zajedu do Ikei nakoupit ty svíčky... a zase si odškrtnu další položku... Holky, jdu vás ještě dočíst. Krásnej den! ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem po náročném víkendu taky tady :-) My si teda do hostů moc mluvit nenecháme, tety a strejdy necháváme s čistým svědomím doma, prakticky se nestýkáme, tak dostanou oznámení a stačí. To bychom měli za chvíli 80 lidí, ani bychom nevěděli jak a pak si tu svatbu ani snad nemůže užít nikdo.... Tak si do toho holky nenechte moc mluvit, vím,k že je to těžké,a le je to přece vaše svatba a máte tam mít toho, koho chcete vy a ne, koho si navymýšlejí příbuzní..... ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky zdravím, tak zase pondělí... :-)
Profilova fotka
ketti: nějak ten víkend zase utekl, viď? Měla bych se pustit do žehlení, když mě se tak strašně nechce :-( A už toho je fakt hromada, za chvíli Vaškovi asi dojdou košile :-( A nebo bude chodit v letních :-D
Profilova fotka
Ahojka, taky vás zdravím při pondělku. Dítě už mi spí, tak mám chvíli vegáč ;-) Zeuwicko, kde jsi sehnala oblek na malého? Já ještě pořád nemám :-| Ale utěšuji se, že v nejhorším mají v mém salonu, ale chtějí za to 500,- a to se mi zdálo dost.
Profilova fotka
andrea: jak máš starého prcka?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?