Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
emi: no nežeru :-D , ne vynechala jsem přílohy, pečivo a sladký a jde to, i když to občas dře, ale zatím to jde :-N , jen bojím bojím těch dalších 10 kg jak to půjde :-S
Profilova fotka
na kolik se chceš dostat váhově?
Profilova fotka
emi: už jsme od tématu, máš to v IP ;-)
Profilova fotka
Hlavne at to nema jojo efekt Kato,lepsi pomalu hubnout, nez mit pak nejake problemy,hm? Na fotecky mrknu, slusi ti to, ale kazdy sam vi, jak se citi ve svem tele,hm? Takze to chapu :-) Moje kamaradka byla silnejsi a pak strasne zhubla ... kdyz jsem ji videla uplne jsem se lekla, ze je nemocna :-( Ale verim, ze obe mate rozum :-) a drzim pesti ;-) Edit, ty si jdes uz zkouset saty? Jedes do toho Brna? A s kympak budes vybirat? Ja vubec netusim, s kym mam jit :-(
Profilova fotka
emi: no to je super, už se těším na fotky :-)
Profilova fotka
pavlí - no jedu zítra, jdu poprvé, jedu s mamkou, chce u toho být , tak jí tu musím dopřát :-D :-D :-D káťo, vim, koukala jsem na to, je to úspěch, gratuluju, ale přijde mi, že hubneš moc rychle,....
Profilova fotka
kettinko, ted Ti to moc slusi, myslim, ze 10kg je uz dost,ne?Ale urcite bych se je uz ted rozvrhla tak min, do pul roku ... ono to ma vazne svoje opodstatneni, abys to nenabrala pak nazpet,hm? :-) A hlavne svaly vazi vic nez tuk ;-) A copak to mas za drobecka? To je rozkosny :-D Hm, moje mamka by asi taky chtela jet, ale nikdo to jeste nevi a ja bych rada aby to bylo prekvapko pro vsehcny :-D
Profilova fotka
holky, nebojte, já hubnu pod lékařským dohledem...a ono taky se hubne rychleji když vážíte téměř metrák :-( drobeček je od přítelovi sestry, je to v porodnici a měl 2,4kg :-)
Profilova fotka
Tak to jo ;-) je fakt krasnej, slusi ti to s nim ;-) okolo me se ted porad rodeji deti :-)
Profilova fotka
tak to pak jo, ... jsem se lekla, že sis to naordinovala sama,.. holky, já se ještě na dítě necejtim
Profilova fotka
Ja bych mimi rada :-) ale nevim, jestli bych to zvladla, ale nevadilo bymi to :-D
Profilova fotka
kettinko: blahopřeji k úžasnému hubnutí, já bych do miminka šla - ale asi nemám na to zvládat všechno dohromady
Článek se načítá
Zdravím přívržence dubnových svateb! :-)
super-odeslalo se to! :-) napsala jsem totiž trošku delší příspěvek do diskuse, který se mi ale nepodařilo odeslat.. tak teď budu stručnější :-) Chtěla jsem vás poprosit o radu. Jelikož partner pochází z rozvětvené rodiny a všechny příbuzné by chtěl mít na svatbě, vypadá to, že na svatební oběd by mohlo být až 70 lidí - jen příbuzných. Nevíte někdo o vhodném místě pro tolik lidí z okolí Brandýsa nad Labem nebo Vinoře? Dále momentálně řešíme organizaci rodinného obědu a párty s kamarády. Napadlo nás řešení bud že by se kamarádi přidali od určité hodiny k nám po obědě s rodinou, ale pak nevím, zda jim neazajistit nějaký program mezitím, co my budeme na obědě. Nebo uspořádat oběd a párty zároveň na dvou místech a po obědě a pár tancích bychom se všichni přesunuli ke kamarádům na párty. A nebo všechny sezvat najednou a uspořádat velkou párty už od začátku :-) Prostě si s tímto nevíme zatím vůbec rady... Kamarádů by mohlo přijít cca 30, takže potřebujeme najít místečko tak pro max 100 lidí (snad jich víc nebude!) Asi největší starost mi dělá právě tato část organizace svatby :-( Pokud máte nějaký nápad, jak to zorganizovat, prosím písněte! Díky! Jinak máme zatím zamluvený termín na matrice i místo obřadu, ale oboje budeme potvrzovat až po novém roce. Tak budu doufat, že mi termín na poslední chvíli nezmění :-)
koukám, že o moc stručnější jsem nebyla.. ale snad vám to nebude vadit :-N
Profilova fotka
Ahojik, přeji krásný den ;-) Tak jsem se dneska konecne dovolala na ten svuj zamecek, spis teda starostovi obce a zamecek nekdo koupil :-( Ale pan starosta byl moc hodny a bude se snazit dovolat majitelce a optat se, zda by obrad tam sel v zahrade ... takze jeste drzte palecky, dekuju :-) Editko, dneska jdes na saty,vid? Tesis se? Jsem zvedava, jak to bude probihat ;-) Tak nezapomen poreferovat :-) Lucioles, no ja mam podobny problem, ale v mensim podani :-D Rodinu rozvetnenou (teticky, bratranky) sice mame taky, ale vse zvat nechcem, takze jen rodina, ale rada bych tam nejake kamosky s jejich pritelema. Tak taky nevim, jestli je pozvat i na obed, nebo udelat neco zvlast vecer ... Zatim se mi zda nejrozumnejsi jit na obed jen rodina a tak od 5-6hodin, ze by byl rautik, kde by byli i pratele ... a pak je jeste otazka, zda to udelat na tom samem miste, kde je obed, nebo se presunout treba uz v neformalnim obleceni nekam jinam :-( No to me tak napadlo, ale asi jsem ti moc nepomohla,vid? :-)
Ahojky.. Pavli, děkuji za odpověď.. koukám, že nejsem sama bezradná.. :-( Budu doufat, že nás brzo něco napadne, neboť je už asi čas poohlížet se po prostorách.. No, uvidíme :-) Já bych to nejraději také udělala raut pro pratele cca od 17h, bylo by to na jednom místě (abychom se my nemuseli přesouvat, celé příbuzenstvo, zbylé jídlo případně kytky, hudba atd).. jen by se k nam kamarádi prostě přidali... Ale přítelovi se zdá blbý rozpustit lidi po svatbě v neznámém prostředí a at si dělají cca 4-5 hodin co chtějí a pak za námi přijdou. Ten by pro ně nejraději uspořádal párty hned po obřadu a my bychom se k nim po obědě s rodinou přidali. Což se zase moc nelíbí mě. Tak vůbec neívm, jak toto pořešíme :-) Budu držet palce se zámkem, ať vám vyjde svatba v zahradě! Můžu se zeptat, o jaký zámeček se jedná? Obřad budu mít také venku - snad dá počasí - a kvůli tomu jsme sjeli pár zámečků v okolí, až jsme narazili na skvělý u Vinoře a už ho máme zamluvený:-)
Profilova fotka
Tak jsem Ti tu odepsala a ono se mi to neodeslalo ]-( To je teda .... Ty jsi z Prahy? Ja planuju svatbu na Vysocine, takze ten zamecek je i tam ... vubec na netu neni a ani normalne pristupny neni ... driv tam byla lecebna postizenych deti, nebo tak neco, ale ted se mi to zdalo opusteny a neudrzovany ... Hm, to mas pravdu, ono pak premistovat 70 lidi zase nekam jinam ... :-/ Tu party jak mysli tvuj pritel, to by se mi asi nezdalo, nevim, co by tam bez nas delali :-D Kdyz prisli nam na svatbu a tam se meli 5hodin bavit sami :-) Ja bych pocitala s tim, ze proste dorazi az na tu patou, ze nepojedou k nam uz rano a kdyz budou chtit mrknout na obrad, tak budu jen rada, ale to si uz musi zajistit sami :-(
Profilova fotka
Ahoooooooooooj holky, zdravím vás. Nějak mi to v práci nevychází přihazovat do diskuze, tak až teď doma. U nás vše při starém: furt ještě nic nemáme zamluvené, objednané, vyzkoušené :-D Příští týden ale budu psát na matriku, jestli už se tam dohodli, kdy budou oddávat :-) Zatím čau ;-)
Hezký večer přeji všem:-) Já bydlím asi 25 km od Prahy, ve Staré Boleslavi... Byla jsem se podívat i v Průhonickém parku, ale až ve Vinoři mě zahrady oslovily hned na první pohled:-) Hmm.. tve místečno zní dost zajímavě a tajemně ;-) budu držet palečky, ať vám to vyjde! Jinak ti moc děkuji za nazor, alespoň přítel uvidí, že se to nezdá za ideální řešení jenom mě:-)) Hezký den!
Profilova fotka
ahoj holky - fotky mám v albu - vybrala jsem si octubre :-D
Profilova fotka
ahoj, zajímavé - v jakém salonu jsi si je vybrala? To jako že jsi si je už úplně rezervovala?
Profilova fotka
peťo - jojo , já jsem je strašně chtěla,... docela mi sedly, tak jsem je rovnou zamluvila,... byla jsem v Brně v Belle
Profilova fotka
Lucioles, no to asi pritel nebude nadseny,vid? :-D Ja to jen beru podle sebe, ono zalezi na tech lidech ... Ja sama bych se neurazila, kdyby me takhle na svatbu pozvali a pocitala bych s tim, ze se budu muset na chvilku zabavit sama a na party bez nich bych si pripadala divne ;-) Jaro2008 Leni, tak to jsme na to stejne, ja taky zatim nic :-D Jen se teda snazim najit nejake to msitecko, kde by to slo :-( Dneska jsem se dozvedela, ze ty chytraci, co si rikaji politici, zrusili novomanzelskou pujcu na bydleni, teda ten prispevek na opravy atd. :-( IDIOTI! pardon :-) Editko, vybrala jsi fakt krasny satecky ... a jak se tvarili, ze je chces az na duben? V poho? :-) Moc ti to v nich slusi, jeste se mi libili ty psoledni, byl to podobny styl ... budes supr kocka :-D
Profilova fotka
ahoj holky!! Editko: krása jako princezna x-)
Profilova fotka
Pavlí - naprosto v klidu a ještě mi říkali, že na srpen už maj na některý termíny plno :-D jinak děkuju moc
Profilova fotka
ja se pujdu poptat a podivat po hospodach příští týden, dnes vyrážím na šaty :-)
Profilova fotka
peťo a kam všude půjdeš?
Profilova fotka
Ahojte,jsem tady na stránkách nová,najde se tady někdo v tuhle hodinu?Budu se vdávat 26.4.2008 ,tak hledám inspiraci pro den D!
Profilova fotka
Ahoj katy.m: já jsem tady, ale už se mi chce stráááááááááášně spát. Ach jo a zítra do práce, to nebudu mít čas s vámi poklábosit, tak snad odpoledne nebo o víkendu :-) Ahoj Pavli, Edit, Peťo ... už se mi ty jména pletou :-D budu si muset udělat seznam přezdívek a k tomu jména :-D Dobrou noc ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?