Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
kryserka: ahojk, no já si přávě říkám, že ti co na to mají méně času = méně stresu, dle mýho, já o svatbě mluvím víc jak rok, ale zas si říkám, no co, nikdo není dokonalej a chybička se vloudit může....ale všechny chceme bejt krásný a mít ten svůj den NEJ... ;-)
Profilova fotka
my začali od ledna, ještě máme hromadu nezařízenýho, taky na mě občas padne hroznej stres, ale pak si říkám, že kvůli mrnískovi se nervovat nesmím a že to stejně nějak dopadne. A ta krása vyzařuje i z toho, jak se budeš cítit, když budeš uštvaná, nepomůže Ti sebelepší líčení a šaty....... Takže hlavu vzhůru ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Kettinko, taks těmi prstýnky uvidíte, já s tím bohužel žádnou zkušenost nemám, ale ani jsem o tom neslyšela, že by se to mělo nějak měnit nošením :-/ kryserko, teda tak to naštve ten bus,co? My to tady máme to samé :-D Jsem více či méně odkázaná na auto :-/ A když zlobí i to, tak jsem .... Ju, na akne bych taky neco potrebovala :-( ale musela bych se do toho namocit cela :-D
Profilova fotka
pavli: cítím s Tebou ;-) nedávno jsem měla auto rozbité, byla jsem úplně nemožná. Jenže včera jsem potřebovala jet busem, abychom pak zpátky nemuseli dvěma autama a mám taky málo benzínu a neschopenka dorazí až příští týden :-( Já doufám, že si kosmetička s tím akné nějak poradí, ikdyž nevím, já to furt ďoubu, když to se nedá vydržet, to tam nechat :-) na ramenou se mi udělalo taky, to jsem neměla ani v pubertě, ale to vyřešímě nějakým bolerkem přes šaty a bude to
Profilova fotka
holky, na akne naštěstí netrpím, teda asi takhle, celý rok nic a pak jdeme např. na ples a udělá se mi výstavní bolák nejlíp někde na viditelným místě - říká se že je to stresem, no jestli se budu nadále stresovat, tak mě čeká den před svatbou opupínkovanej obličej....jéééééžiši :-D
Profilova fotka
on mě ten smích přejde, počkejte až tady budu 25. dubna šílet jak si mám zamazat obličej :-N ]-(
Profilova fotka
Ahoj holky, dneska zase hodně práce, tak moc nestíhám... Leni, drž se, hlavu vzhůru... bude líp, uvidíš! ;-) Kryserko, já za poslední rok a půl, mám teď xicht jak 15ti letá puberťačka, všude boláky, červený fleky, a to od prosince chodím na kosmetiku, vůbec nevím co s tím, a kosmetička taky ne... to jsou asi hormony, bo já už fakt nevím... co sis koupila v lékárně, něco od Vichy? Taky doufám že mě vizážistka nějak naláčí, ale zas na sobě nemůžu mít kila make-upu! A s tím busem to je fakt pech, tak snad se uvidíte co nejdřív. ;-) Kettinko, já taky stresuju, že spoustu věcí ještě nemáme a že to budu dohánět na poslední chvíli... Ale jak píše kryserka, svatba je i o pohodě, a na člověku je poznat, jestli je uhoněnej a vystresovanej, nebo ne... tak to radši ten klid, a užívat si to s úsměvem na rtech!
Profilova fotka
ketti: takhle to měla kamrádka, za celou dobu, co ji znám, jsem na ni snad neviděla jediný pupínek a na svatbu se hezky osypala, naštěstí kosmetičky josu šikovný, jen se v tom člověk nesmí furt hnípat. Já si teď připadám fakt jak puberťák, takovou bradu jsem snad ani v té pubertě neměla, no,a le co by člověk pro mrňouska nestrpěl..... :-)
Profilova fotka
Kryserko, taky se v tom furt hnípu.. a to asi fakt není dobrý, ale co mám dělat, když mi každý ráno vyraší něco novýho? ;-( ]-(
Profilova fotka
leni: zatím jsem si přinesla jen vzorečky, normaderm od Vichy, ale nevím, zda to pomůže, když je to hormonální. Pak mi dala vzorek toho makeupu od Vichy drmablend, prý fakt dobře kryje, četla jsem o něm i na beremese, tak uvidíme, nejsem na make up zvyklá, tak abych nevypadala jak plakát. A jinak máš pleť mastnější? U kožního jsi nebyla?
Profilova fotka
leni: o tom mi povídej. Mám i takové ty koncentrované gely k lokálnímu ošetření, pálí to jak čert, ale na mě to prostě nezabere :-S
Profilova fotka
Kryserko, já už 14 dní pojídám Biosil, to jsou vitamíny a minerály na pleť, vlasy a nehty. Na nehty mi to zabírá nejvíc, i na ty vlasy, že tak nepadají, ale na xicht prostě nic. :-( Vsadím se, že jak bude po svatbě, tak to bude v pohodě! :-S A to tom Normadermu jsem taky uvažovala.. to se dá koupit jen ty vzorky, jo? Jinak mám mastnější pleť, i když bych žekla že spíš smíšenou... u kožního jsem nebyla, zatím...
Článek se načítá
Profilova fotka
:-D tak nějak, taky si nenechám žádný pupínek jen tak bez boje zmizet :-D Tak to držim pěsti, at prasulky dorazi, pokud to znamena ta neschopenka ... J8 byla marod před Vánoci a ještě 10. února jsem na účtě nic neměla :-/
Profilova fotka
leni: ty vzorečky jsem dostala zadarmo, jinak čistící gel stojí 340, tonikum také, krémy pak kolem 500, já bych si koupila jen ten čistící gel, jestli teda bude vyhovovat. Ty vzorečky mívají jen ve velkých lékárnách a ještě ne ve všech, tak to zkus obejít a uvidíš. Je to drahý na to, aby to člověk koupil bez vyzkoušení....... Já být Tebou, tak ke kožnímu zajdu, doporučuju Zineryt, pokud teda nemáš citlivou pleť, je to jen na recept, stálo to asi 150 korun,a le fakt to pomohlo. pavli: přesně tyhle penízky mám namysli :-) já už jsem doma 4 měsíce, zatím mi chodily peníze přesně ve výplatní termín, tak snad to nebude jinak, jinak jdeme vyhrabávat kořínky a chodím pěšky :-)
Profilova fotka
U nás naštěstí je to tak, že peníze za neschopenku vyplácí zaměstnavatel, takže to dojde na účet s klasickou výplatou. Pavli, a Tobě něco zabírá?
Profilova fotka
leni: a co Ty vlastně děláš?
Profilova fotka
Kryserko, telefonní operátorku, informuju o firmách. Celej den sedím na zadku, a kecám s lidima. :-D
Profilova fotka
tak to máš docela nárazovou práci, viď? Někdy klid a někdy by ses z toho mohla zbláznit? Já zas byla zvyklá být pořád na nohou, pak když jsem najednou zůstala doma, to byl hrozný nezvyk
Profilova fotka
kryserka: me neposlali penizky, bo jim chybelo razitko od Dr., ale že by jako něco řekli, zavolali nebo tak, to ne :-( To počkali, až já za dva měsíce zavolám ... vyplácí mi to sociálka sama, jsme malá organizace :-D Jinak já taky dostala nějaký vzorečky od Vichy v lékárně a dokonce jsem měla i ten mycí gel, pletovku a krem ... ale myslim, že v tom zadny zazrak neni ... kazdymu sedi neco jineho. Ted pouzivam normalni "prirodni" kosmetiku bez alkoholu, coz je pry nejdulezitejsi ... akne sice mam, ale tolik se nelesknu a plet ma dost hydratace :-( Jenze na hormony nic nezabira no :-/
Profilova fotka
pavli: no to by mě teda pěkně naštvali...... :-( A můžeš nám prozradit, jakou kosmetiku používáš?
Profilova fotka
Kryserko, docela jo, ale jsou dny, kdy je to lepší, i když to vlastně fakt se nedá dopředu odhadnout. Dneska dělám nějaký jiný věci, jako dohledávám informace, a tak... takže dneska netelefonuju. Já bych doma zůstala hned.. :-)
Profilova fotka
PAvli, taky mám pocit že jaký má člověk hormony, tak to se odráží na pleti, a nikdo s tím nic neudělá... dá se to jen zmírnit. A to jste holky fakt dostaly v lékárně ty vzorečky zdarma? Mrknu se teda na net, kde jsou v Brně partnerský lékárny Vichy... Jinak s tou neschopenkou to je děs... to aby si fakt člověk hlídal všechno sám...
Profilova fotka
:-D můžu, ale je snad dražší než ta vichy :-D ikdyž já jsem si koupila celou řadu + že bylo něco zdarma ... tak to asi dráž nevyšlo ... je to JAFRA ...
Profilova fotka
no on je to najednou docela i šok, ze směn zůstat ze dne na den doma, navíc, když jsem byla zvyklá na 30 hodin přesčasů za měsíc, bála jsem se, že to nebude utíkat, ale utíká. Teď chodíme na předporodní kurz a zítra nám začíná cvičení, tak budu furt v trapu a nevím nevím, kdo bude zařizovat ještě kolem tý svatby :) Už se musím dokopat jet objednat ten dort. Nějaký rolády a podkovy jsou zařízený, ale hlavní svatební dort ne, protože tam, co jsme byli, to byla taková kráva, že už nemám sílu tam jet znova a dohadovat se
Profilova fotka
pavli: zkusím juknout na net, ten název mi nic neříká holky, ale zase nás může těšit, že s takovou pletí budeme dlouho mladý a nebudem vrásčitý ;-) člověk musí na všem hledat něco pozitivního :-D
Profilova fotka
No vrásčitý sice ne, ale už teď mám jizvy po akné, a ty fleky, který nezmizí... :-(
Profilova fotka
ty jizvičky chce pravidelně masírovat, ony se pak zmenší, nezmizí úplně, ale nejsou pak tak markatní. Být Tebou, tak fakt zkusím zajít na to kožní, do svatby je ještě času dost, tak by ses tím ještě dalo třeba něco udělat ;-)
Profilova fotka
Kryserko, jak jseš daleko s tím méďou, už ho budeš mít nazdobenýho, abys mohla dát fotečky do alba, a založit album? ;-)
Profilova fotka
Kryserko, myslíš? No třeba se to zlepší, chci teď začít trošku chodit do solárka, a sluníčko mi to vždycky vytáhne...
Profilova fotka
leni: mě solárko pomáhá hodně ale lezou mi i pihy :-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?