Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Já vás fakt už nestíhám!! V práci práce jak na kostele... K tomu občas nějaká kávička se známýma... No a do toho ještě zařizování svatby a už mi vůbec nezbývá čas na tohle sqelý fórum... ;-( Ach jo... Ze začátku jsem tu trávila plno času... se spřízněnýma dušema ;-) A teď bych tak ráda, ale vůbec na to nemám čas! A přitom na mě dýchá od vás tak krásná atmosféra! Jééé Já bych si vzala nejradši dovolenou a prosděla tady celý dny ;-)
Profilova fotka
Jinak se musím hnedka pochlubot, že už jsme KONEČNĚ objednali prstýnky... Nakonec jsme se dokonce shodli! Viděli jsme jich asi tolik, že už jsme oba tak nějak rezignovali... Ale vybrali jsme nakonec fakt krásný! Tak jsem zvědavá, jak budou vypadat... Mám z toho trošilinku strach. Snad to bude O.K. 8-) Jsem si trošku pročítala závěr vaší debaty a vidím, že se pěkně činíte... Šaty, kytky, fotograf... Nám už teď chybí vpodstatě jen všechno doladit, ale z toho mám teda celkem hrůzu, protože je toho fakt nějak moc...! A já sháním ještě rukavičky... A ne a ne... :-( Možná si je nechám ušít od tety, jestli se jí bude chtít... ;-) Prstýnky jsme pořídili v Brně na veletrhu. Bylo to celkem fajn, ale moc tam toho nebylo... Jsem právě čekala, že tam pořídím aj ty rukavic a nic! No nic, přišel mi budoucí manžel domů a je otravnej, tak končím. 8-)
Profilova fotka
Taky jsem se sem dostala až teď, v práci teď nebylo moc času a nebo když dočtu, tak nestihnu napsat ... kolegině je nemocná, tak ještě vyřizuju nějakou práci za ní a to je kolotoč :-( Navíc opoledne teď dáváme vědět kamaradům o svatbě, takže se dostanu domu večer :-) lenajsek: tusim, že jsi se ptala ty :-D Svatbu jsme oznamovali opravdu až teď doma a byli docela překvapený, že už je vše v podstatě zamluveno, teď už jen to dolaďovat ... Ivullko ahoj, koukám, že poslední dobu tady moc nejsi ... ale aspoň občas no ;-) Gratuluju k výběru prstýnků, tak ať vypadají stejnak krásně, jak jste vybrali ...
Profilova fotka
Ahoj holky! lenka: šaty mě vyšly myslím cca na 3-3,5 tis., což je taky moc dobrá cena. x-) Ano ti lidi chtějí i na tu afterparty, ne jen na obřad. Teď mě mamka děsila, aby takový počasí co je dnes nebylo i v tom dubnu, protože pak by lidem na ubytovně byla zima není tam topení. Ale já doufám, že se to počasí vybouří teď a pak už bude jen krásně... :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, hezkou středu přeji! Ivulko, co se dá dělat, jsou důležitější věci, než tady sedět hodiny a hodiny, to je jasný... Až tenhle kolotoč skončí, tak si povydkládáme zážitky ze svatby, už se těším... Gratuluju k prstýnkům! Píšeš že je máte objednaný, kdy vám řekli že budou hotový? Jsu zvědavá... ;-) Pavli, jojo, ptala jsem se já, no to je teda fakt překvápko, dva měsíce před svatbou to všem oznámit, včetně rodičů... :-D Jinak jsem byla včera na další zkoušce šatů, a příští týden už budou úplně komplet hotový, i nazdobený, tak se těším... až je budu mít doma. Dneska k nám odpoledne přijede taťka, a přiveze digi foťák, tak nafotím prstýnky, a tu krajkovou košilku... :-) A říkal mi včera po telefonu, že už přiveze i hotový obrázek na to oznámení, tak snad už to bude, a budem moct zajít příští týden do té tiskárny!! Tak snad se to začne nějak hýbat...
Profilova fotka
Ivulko, taky sháním rukavičky, ale ve smetanové barvě, to snad nikde není! :-| Matonko, ta cena je super! A neboj, počasí vyjde, bude slunečno a teplo! 8-)
Profilova fotka
Dobré ráno :-) to je ode mě skoro provokace, když vám přeju dobré ráno a vy už chudinky musíte makat...... Tak látka na šaty je vybraná, je to přesně ta, jak jsem si ji vyhlédla minule, takže modročervenobílá kostička, moc se mi líbila. Vaška nakonec doladíme tak, že bude mít sice klasické černé kalhoty, k tomu světlou košili, ale ušije mu motýlka a kapesníček ze stejné látky, jako budu mít šaty, tak to bude sranda. Ptala jsem se na ten cenový odhad a byla jsem hodně mile překvapená, prý tak kolem tisícovky, a jestli budeme hodně zkoušet, tak prý těch 1200. Byl to jen hrubý odhad, ale i kdyby to bylo těch 1500, byla bych moc spokojená, za tu cenu neseženu v krámě ani dlouhý šaty na léto lenjasek: super, tak už se oznámka konečně dočkáte ;-) my je pomalu už začínáme expedovat, někdo je zdaleka, tak ať se stihnou zařídit
Ahojky všem:)moc gratulací k postupům, teď sem vždy jen nakouknu, malej je opět nemocnej, naštěstí je to už lepší, tak i trochu spí:))))teda kryserko super cena, to se fakt ani v obchodě nesežene. Ty brďo, to musely koukat, že za měsíc a něco vdávají dceru.))))jéé už se těším na fotečky, vždy ráda nakouknu:) jinak já budu bez foťáku:(segra odjela na dovču, tam se vymajzla a foťák jí nefunguje:(tak že už nebudu moct nic do albíčka vkládat, krom věcí co mám ještě uložený na počítači :-( :-( :-( tak se zas loučím a přeji hezký den všem ps.taky zháním rukavičky, krémové nebo smetanové a na netu něco za přijatelnou cenu teda nejde dohledat:(
Profilova fotka
ahojky. moc vsechny zdravim.. Lenajsek: ten rotax je presne v centru Brna, druha ulice od svobodaku-je to na Janske ulici. Staly 12 tisic,ale jeste jsme meli skoro 2.tisice slevu, tak to jde. Usetrila jsem na satech. Puvodne jsem mela vybrany za 8 tisic,ale nakonec mam za 3.700 a jsou mnohem hezci, nez ty prvni. Byl to proste salon, ktery ma dost nadsazeny ceny, tak jsem nakonec byla rada, ze jsem si je nevybrala.. Jinak ted nejak kolem svatby se nuic moc nedeje.Hlavne uz mame domluveny to cukrovi, tak jsem rada. Dalsi vec z krku..Oznameni uz mame take skoro vsechno rozdany. jen nam chybi asi 3 teticky a jeste jeden bratranek..Tak snad to nejak zvladneme.. Pavli: ja take doufam, ze uz to bude dobry zdravotne. Meli jsme takovou radost s radkem, ze jsem otehotnela, :-) :-) jenze se to nepodarilo a ja jsem potratila |-| :-( :-( . Sice v zacatku,ale mrzi to stejne..Tak nejak nemam moc naladu neco zarizovat. Snazim se trochu zamestnavat,abych na to tolik nemyslela,ale boli to..V praci jsem si vzala 3 dny dovolenou a o vikendu uz snad pujdu do prace, kdyz bude vse v poradku. mejte se krasne.ahojky Lenka.
Profilova fotka
zeuwicka: tak to je mi s tím foťákem líto, ale třeba se ještě rozchodí, my ten náš utopili v potoce, chvíli nešel a za pár dní si to rozmyslel a je to OK a to už zase fachčí aspoň dva roky
Profilova fotka
Nějak jsem se zabrala do práce, a teď nestíhám... Leni, to je mi moc líto, co se stalo.. buď silná, a možná fakt pomáhá myslet na jiný věci, a zabývat se něčím jiným... ale určitě to bolí. Držím palce, ať to nebolí moc dlouho, a jseš brzo zase těhulka! :-) Jinak ty prstýnky, to je docela mazec, 12tis... ale s těma šatama to je super cena! Kryserko, no na šatky jsu fakt zvědavá. :-) A ta cena je super! Zeuwicko, díky za poštu! To mě mrzí s tím foťákem, ale hlavně abyste měli foťák na svatbě! ;-) A snad bude malý brzo zase fit! ;-)
Profilova fotka
leni: no i já jsem zvědavá, jak dopadnou :-) až ušiju ty šatičky na medvídka, začnu zakládat albíčko :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Jasně... na albíčko se těším. Jsu od přírody zvědavá ženská... :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, tak mi teď psali že se máme stavit pro hotový prstýnky, - super už se těším ;-)
Profilova fotka
Kettinko, super! To je fajn že už je máte hotový... ;-)
Profilova fotka
lestep: je mi taky moc líto co se stalo, ale bude líp, sice to teď bolí, ale to společně překonáte a určo se to zase podaří... ;-) My jsme taky koukali na prstýnky v Rotaxu a mě se moc líbili od Retofy, ale jsou moc drahý (16 tis.), nakonec jsme spokojený s těmi co máme a za 5600 kč.. :-) JInak u nás taky přípravy jsou zabrzděný, ono taky v tuhle chvíli není co zařizovat. Pomalu nakupujeme zásoby, pití, jídlo, podle akcí a letáků :-N. O víkendu rozdáme snad všechny zbylá oznámení...
Profilova fotka
Lestep: taky je mi to líto :-( Lenajsek: no jo ze začátku to vypadalo že snad ani nebudou a teď to je zas taková rychlost, že se člověk divý. Dneska sem koupila mašličky na auta - 140,- jen to fiklo
Profilova fotka
Jé holky, ještě jsem se chtěla zeptat, abych to nemusela hledat - kdo s kým jede v autě, jde mi o rodiče a nevěstu se ženichem?!Jak to budete mít vy??
Profilova fotka
Holky, tak jsem do alba dala šatky, ze včerejší zkoušky... ale jen na dnešek, zítra je vymažu... ;-) Tak jestli chcete, mrkněte se. Kettinko, já pojedu v autě se svědkyní a poveze mě táta. A ženich pojede s rodičema svýma, a bráchou. My to máme trošku jinak, protože se všichni potkáme až na zámku, tak nepojedeme zároveň.
Profilova fotka
Leni: šatičky super, fakt moc hezký!! :-)
Profilova fotka
Leni, chceš vidět moje?Nachvíli je můžu dát do albíčka ;-)
Profilova fotka
Kettinko, ráda se mrknu. ;-)
Profilova fotka
Jsou tam namoment, zachvíli smažu ;-)
Profilova fotka
Kettinko, krásný! Tak můžeš smazat... ;-)
Profilova fotka
ok děkuji :-)
Profilova fotka
ketti: já jí chci taky vidět, ale už je fuč ;-(
Profilova fotka
vsem gratuluji ke vsem novinkam a zarizenym vecem. Mam radost z prstynku..Snad to bude uz brzy lepsi. Dnes mam naladu pod psa. vcera to bylo uz dobry..Nechci vam kazit naladu.Tak pekny den., Zase napisu. Diky za podporu.. :-(
Profilova fotka
Ahoj holky ;-) tak jsem si včera jela pro kus té látky na šaty, ale jsou tady jarničky a nestavěl nám na zastávce autobus, normálně projel, vzteky bych se viděla kdesi...... ]-( Tak jsem musela jet až o tři hodiny dýl a se švadlenou se samozřejmě minula, tak nic nemám :-( Byla jsem se pak podívat ještě v jedné květince a mám rekord, tři litry za kytku, tak jsem jim pěkně poděkovala :-S Ale aspoň jsme si donesla z lékárny nějaké vzorečky kosmetiky, tak budu zkoušet, jestli mi to akné něco nezmírní, jinak už nevím, s tou hrůzou, co mám na ksichtu si snad neporadí ani make up :-(
Profilova fotka
Dobré ránko,tak prstýnky jsou doma, jen ta rytina moc není vidět, paní ve zlatnictví se dušovala že nošením bude vidět víc a víc...no tak uvidíme...nějak začínám propadat hysterii, tak nějak mi dochází že příští měsíc už je svatba, abych na nic nezapomněla atd.
Profilova fotka
kettinka: nebooj, určitě všechno zvládneš a stihneš, já se tím taky uklidňuju, zvládli to jiní za mnohem kratší dobu, ono to všechno nějak dopadne ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?