Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
ahoj holky ;-) zeuwicka : já mám zatím teď, na 25.tt nahoře tři kila, tak snad to nebude tak hrozný, teda aspoŇ doufám a uklidňuju se tím :-) tak jsem zas byla v dalších květinkách, konečně mi jedna padla do oka, byla tak moc fajn holčina, jen zrovna měla jen malé album, že zrovna nemá počítač, ale mám zavolat a na příští týden mi to připraví, tak snad to už dopadne, abych měla další věc z krku
Ahojky, jak tak koukám, tak jsem tu asi celý víkend sama:(doufám, že skrze to hnusné počasí u vás všech je vše v pořádku. Tak nakonec jsme koupily oblek z OP Prostějov:)protože zrovna měli u nás akci a sehnaly jsme pěkný oblek, jen nás mrzí, že je černý, přítel chtěl tmavě šedý ale ten už v jeho velikosti nebyl, hlavně teda ve zkrácené míře, nelíbí se mi ty dlouhý saka, spíš lehce pod pas. kryserka-jůůůů, já teda musela těhu proležet od začátku do konce ale už v 12tt jsem měla 4kg a v 25tt 8kg:(holt nám i chutnalo a nervičky se sladkým zahání nejlíp:)))))Taky je zas problém s oznamkem, nevejde se do obálek, tak je musel vzít přítel do práce na seříznutí a zapoměl je tam:)ale jedno mám doma, tak si ho hned nafotím. Jinak je hned lepší nálada, děda už je na tom dobře a snad ho brzy pustí domů:)bojím bojím, aby se zas do svatby něco nestalo!Ani jsem neslavila narozeniny, jen mi bylo popřáno.Jinak si chci konečně dodělat podvazek, podprsenku jsem nakonec sehnala, tak konečně zas jedna věc vyřízená:)kyti stále zháním na netu, chci lilie a růže ale stále nevím jakou, nechci obr kytku. Aaa pantáta se už vzbudil, tak zas musím pádit, tak se všichni moc opatrujte...
Profilova fotka
Ahoj holky, tak my si včera s mamkou zajeli koupit příčesky. Mamku to tak napadlo a koupila si taky a já mám delší odlehčené dva prameny, no úplně jako moje vlastní,vůbec je necítím... ;-) Dneska znovu rozbalím šaty a budu zkoušet i s botama, chci vědět jestli se vyvěsili a nebudou se muset žehlit... Holky, škoda že nejste z Prahy, kytičku bych vám udělala (mamka má květinářství), už jsem tady dělala holce z beremese v prosinci. Tak doufám, že dobře pořídíte.
Profilova fotka
ahojky. moc vas vsechny zdravim. Nejak nemam cas, se za vama jit podivat. V praci je toho hodne, tak ani nemam moc cas se kouknout, doma to take moc nestiham, tak snad uz to bude lepsi. V tydnu jsem byla pro prstynky.Jsou opravdu nadherny. vybiraly jsme je s Radekem ve specializovanem obchode v Brne-ROTAX, maji tam nadherny prstynky, hlavne moc druhu.Porad se na ne chodim divat..Konecne jsem dokoncily pripravy na fare. Jeste nam zbyvaji 3 sezeni s fararem, ktery nas bude oddavat..Porad se neco dje.Pocasi se snad brzy umoudri. mejte se moc krasne.Mam nejak naladu pod psa. zase nejake zdravotni problemy..ach jo.. :-(
Ahoj holky, vy jste teda ukecany....ja Vas vubec nestiham :-) Uz to mame opravdu za par... Matonko, mohla bych Te poprosit o kyti...kdyz mate to kvetinarstvi? V zadnem kvetinarstvi jsem jeste nebyla, zato mam ale uz jasnou predstavu :-D Chtela bych kytici smetanovych ruzi...nebo mozna v kombinaci se staroruzovyma...viz me album. Kde ma maminka to kvetinarstvi? Dik :-) Jinak porad nevim co s vlasama, hlavne teda nemam kadernici, zacina me to trochu desit, abych to stihla.. :-S
Profilova fotka
Ahojky, julie: moc ráda bych ti pomohla a kytí udelala, ale koukala jsem na termín a máš přesně stejný termín jako já a to já mám ještě svatbu mimo Prahu. V Praze už min. od čtvrtka nebudeme... :-( Je to škoda... Jinak dnes jsme u babičky udělali na šatech poutko na vlečku, protože je moc dlouhá a nedalo by se vůbec tančit. I takhle asi budu zakopávat o vlastní šaty :-D Mě bude muset vždy taneční partner pořádně držet, když se mu tam budu kinklat... :-N
Profilova fotka
zeuwicka: já si taky musela měsíc odležet, mylsela jsem, že z toho zcvoknu,a le naštěsí to docela uteklo. Sladký jím taky, ale mám teď pravidelný režim, tak si asi tělo zvyklo, měla jsem rozhašený tělo ze směn, hlavně z nočních a takhle je to v pohodě, teda zatím, snažím se večer už jen jogurt nebo tak, tak uvidíme, doufám, že to nedoženu :-) Já už mám oznámka i v obálkách, včera jsem ještě dělala zvací kartičky, tak konečně zase jedna věc z krku. V úterý mám schůzku se švadlenou, tak se těším, jaké vzorky látky mi připravila :-)
Profilova fotka
Holky ahoj, nebyla jsem celý víkend u PC a teď mám hodně práce, tak si vás přečtu až navečer.. hezký den všem!
Profilova fotka
Miri, košili už máme koupenou, ale Radek nebude mít košili s klasickým límečkem, ale se stojáčkem, co se hodí do smokingu. A OP Prostějov když jsme ji kupovali, tyhle zrovna neměli... ale myslím že ta bílá mu bude slušet víc než ta smetanová. Jinak Luhačovice miluju... je tam nádherně. Jsme tam byli už 2x na prodlouženém víkendu. Kryserko, to jseš dobrá, že v 25tt máš jen tři kila navrch! Jinak já už mám vybraný květinářství, ve městě Šlapanice u Brna, kousek od Brna a od nás ze Slavkova, Radkova mamka ho objevila, a hlásila mi včera že tam mají růže za 25 korun! Teď v zimě! A prý krásné... No to je úplně za pusu! Takže mi hned srdce zapesalo, a objednám si i třeba na stůl dvě kytí... A na to auto určitě. Už se těším...
Profilova fotka
pokračuji dál: Zeuwicko, tak fajn že máte oblek, myslím že klasická černá sliší každýmu, a je hodně elegantní... i když můj sen byla taky pro ženicha šedá, ale to by v tom jeho stylu mít nemohl... určitě mu moc sluší! Je fajn že je dědovi už líp, jak jsme teď byli zase my u babičky a dědy, tak jsem jim kladla na srdce, ať se opatrujou... Snad bude vše v pořádku a svatbu si užijí ve zdraví! Matonko, tak to je fajn že jste sehnaly příčesek! Budeš kočka! Lestep, tak to je fajn že máte prstýnky, a že jsou krásný... však jsou na celej život! :-) A kde je v Brně ten Rotax? Něco mi to říká, ale nevím kam tu prodejnu zařadit.. někde v centru? A na kolik vás přišly, jestli se můžu zeptat? A gratuluju k oznámkám, kdo máte... my stále nic... :-|
Profilova fotka
Kryserko, a ať dopadne dobře schůzka, taky bych byla zvědavá! Já jdu na poslední zkoušku šatků zítra, taky se těším, už by měly být komplet hotový... :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem se právě dozvěděla, že už máme konečně hotové prstýnky :-D . Vyzvedneme si je ale až zítra, dneska mám v práci dlouhou. Jsem na ně straaaaašně zvědavá a natěšená. x-) Jen ty šaty stále nemám :-( Sestra má stále čas a a ni nevím, jestli jsou aspoň nastříhané. No - nebudu malovat čerty nazeď. Určitě to klapne. Jinak je škoda, že jste všechny z takové dálky. Mějte se zatím krásně, povinnosti volají. Papa =-)
Článek se načítá
Profilova fotka
lenjasek: týjo, to budeš mít kytičky za super cenu, já chci takyyyyyyy :-) odpol jsem se švadlenou volala, schůzka na zítra je potvrzená, prý už má vzory připravené, tak snad vybereme, ale podle toho, co měla našité na krámě si vyberu, už tam se mi líbily hned dvě látky. A po švadleně jdeme na první lekci předporodního kurzu, tak snad to přítele neodradí od předsevzetí být u porodu, já jsem naživo viděla porodů několik, tak vím, co mě čeká,a le ti chlapi tam budou možná přepadlí :-D
Profilova fotka
Bibisko, tak to je fajn, tak ať se zítra líbí! A snad šatky co nevidět budou! Takhle já zase čekám na to oznámko... Kryserko, tak to je fajn že chce být přítel u porodu, ten můj o tom nechce ani slyšet... A určitě se domluvíte na ty šatky. S těma kytkama jsu zvědavá, příští týden tam asi zajdu se mrknout.
Profilova fotka
Ahoj holky, tak teď jsem kapku škodolibě ráda, že jste toho nenapsali tak moc :-D My včera oznámili konečně svatbu rodině a byli všichni mooc překvapeni :-N A dnes jsme začli obesílat kamarády na svatební párty ... zatím teda od přítele, mě to čeká snad v týdnu, takže doufám, že všichni pozvání přijmou ... Dnes jsme měli ještě sezení s fotografem, tak to snad vyjde :-) A už "jen" cukroví a kytky ... to koukám, že jste tady akorát rozebírali :-) Matonko, tak to je super, že se Ti o kytky postarají z první ruky, vid? Akorat jsem myslela, že jsi z Písku??? Lestep, blahopreji k prstynkum :-) a at jsi brzy zdrava ... krysrko, tak zítra jdes vybirat latku na saty? To je super mit je presne podle predstav, netradicni a jeste ti zustanou ;-) Koukam, ze toho mate naplanovano dost, jeste ten kurz :-) Tak dobre poridte! lenajsku, tak to bude to oznamko urcite pohadkovy a to cekani za to stoji ;-)
Profilova fotka
lenajsek: Vašek na to přistoupil i bez mučení, jen jestli si to zítra po shlédnutí porodu na videu nerozmyslí :-) pavlina: a doufám, že za nižší cenu než půjčený svatební :-) týden po naší svatbě jdeme na svatbu kamarádce, tak je zrovna využiju taky :-) Nojo, plánů pořád mraky, jen realizace vázne :-D času dost :-)
Profilova fotka
Dobré ráno, bibiska: to je dobře, že už máte prstýnky, chceme je taky vidět, dáš do albíčka? ;-) kryserka: jaké budou šatičky, jednoduché nebo více princeznovské? a budou bílé? Hlavní je, že ti je ušije tak rychle, já když jsem je objednávala, tak jsem měla strach, aby to ušili včas a ještě poslali a byly bez kazů a bych nemusela na poslední chvíli shánět jiné... A to mi přišly v lednu... :-D pavli: jsem z Prahy, přítel je od Kladna, ale svatbu máme v Písku. Napadlo ho to, když mě "žádal o ruku" a já nebyla proti. My se tam poznali, já tam mám chatu a plno kamarádů, jednu chvíli jsem se tam už chtěla přestěhovat, ale potkala jsem budoucího manžela.... x-)
Profilova fotka
Pavli, taky se vždycky děsím toho kolik je tady toho napsanýho, a včera jsem zjistila, že je fajn že je toho míň, člověk pak neví na co dřív reagovat, a ztrácí se... :-) Kryserko, mě ty šaty vyjdou na 3tis, včetně dvou látek. Myslím že je to cena za pusinku. Za takovou cenu bych je nepořídila v půjčovně, a navíc jsou přesně na míru, a podle mých představ. Tak jsu ráda. Matonko ahojky, taky hezký ránko! Pavli, no doufám že bude hezký, už se nemůžu dočkat... vy jste oznamovali svatbu až teď? Gratuluju k fotografovi, to nás čeká asi o víkendu, nebo příští týden, musím se s paní domluvit.
Profilova fotka
Dobrý ránko!!Tak jak pokračují přípravy?Já jsem o víkendu nazdobila cylindr a včera jsem koupila Radkovi kravatu.
Profilova fotka
Kettinko, dneska jdu na poslední zkoušku šatů, tak se těším... Vyfotíš cylindr? Já pořád nevím jak ho ozdobit, koupila jsem krásnou saténovou stuhu, vínově červenou, a čekám až mi dojdou motýli co jsem objednávala z netu.. ale nevím co ještě? Zas aby to nebylo přeplácaný, a umělý kytky nechci.. tak možná koupím pak v květinářství třeba tři růže navíc? Ale jak to tam přidělat teda netuším.
Profilova fotka
leni: je to v albu ;-) ještě budou asi menší úpravy, uvidíme, hlavaně přemýšlím, jak ho připevním na auto, přísavky prý moc nedrží a lepší je ho přivázat. Jo já mám umělý kytky....snad nebude lejt ]-(
Profilova fotka
Kettinko, já teda objednala ty přísavky, ale zatím taky vůbec netuším jak ho přidělat.. no to bude ještě zajímavý... :-D
Profilova fotka
No vypadá teda moc pěkně! ;-)
Profilova fotka
Dobré ráno ;-) matonka: šaty budou jednoduché, já jsem hodně sportovní typ, lítám pořád v horolezeckých kalhotách a mikinách a nechtělo se mi z toho stylu upustit ani ve svatební den, takže budou na širší ramínka, pod prsama přestřižené a dolů rozšířené. Budou z kostičkované látky, mám představu modré nebo červené, už jsem si v tom obchodě, co mi je budou šít vyhlédla kostičky modro červeno bílé, takže by tam bylo to, co mám ráda :-) Jsme domluvené, že mi je začne šít na konci března nebo začátku dubna, kvůli bříšku, prý je bude mít ušité max do týdne, takže budeme mít ještě časovou rezervu na úpravy. lenajsek, týjo, tak to máš super ;-) taky bych byla ráda, kdybychom se vešli do tří tis, ale třeba to bude i míň, dneska se jí zeptám na cenový odhad. Ale krátké šaty tam mají tak za těch šest, sedm stovek, tak třeba by to mohlo být i kolem dvou, no, uvidíme..... já jsem si na ty medvídky koupila taky přísavky, tak snad to držet bude, ještě je kdyžtak přichytneme stuhama, no uvidíme :-)
Profilova fotka
Kryserko, určitě ty Tvoje šatky budou stát do těch dvou tis, záleží na ceně látky. Já měla to štěstí, že jsem obě látky koupila hodně levně, ta vínově červená stála 600,- za metr, a ta světlá průsvitná 400,- za metr. Pohoda... A ušité do týdne, to je super! Je jasný že to musí šít na poslední chvíli kvůli bříšku... jsu hrozně zvědavá na fotky! ;-)
Profilova fotka
Teda holky, to jste štaky pořídili moc dobře...Cena fakt výborná, a je lepší že jsou na míru... kettinka: moc hezký cylindr :-) já tedy cylindr mít nebudu, jen kytku na auto nevěsty... Te%d si zkouším vyrábět knihu hostů, aby nám tam napsali nějaké přání, baychom měli později vzpomínku. Nikde jsem žádnou nesehnala, tak jsem se ji rozhodla vyrobit, tak uvidíme, jak dopadne... Jinak se nám rozšiřuje počet lidí, kteří se chtějí přijet na nás podívat, tak jsem na to zvědavá...Ale shodli jsme se, že rozpočet kvůli tomu rozšiřovat nebudeme, prostě toho bude na každýho míň... :-N
Profilova fotka
lenajsek: necháme se překvapit :-) Ale jelikož kalhoty z té kostičkaté látky stojí tak 900, tak si myslím, že by ty šaty mohly být tak jednou tolik, uvidíme, odpol snad budu chytřejší :-) Teda, Ty ale umíš nakupovat ;-) Ale je fakt, že když chvíli sháníš, tak se dají látky sehnat fakt docela levně, já si před dvěma lety koupila látku na krátké letní šaty a dlouhé šaty, dohromady asi za sedm set, pohoda. šaty mi pak ušila mamka a nemusela jsem shánět róbu na promoci, bylo přes 3é stupňů, tak jsem byla za lehké šaty vděčná. matonka: já viděla hezké knihy hostů na netu, ale kdybych si tak vzpomněla, kde to bylo, jak člověk pořád něco prohlíží, tak ztrácí přehled :-)
Profilova fotka
Matonko, taky fajn nápad ozdobit jen auto nevěsty nějakou dekorací nebo kytičkou. Já už svatební knihu hostů mám, ale je na ní nápis "památník", tak ten asi zamaskuju stužkou, ještě uvidím. Nebo se poohlídnu po něčem jiným. Ale taky bych chtěla mít nějakou památku i od hostů, tak snad něco napíšou. :o) Kryserko, někdy se prostě naskytně látka za dobrou cenu. Já na ty svatební kupovala látku poprvé v životě (jako na šaty, na závěsy jsem už kupovala dřív), a musela jsem to zkonzultovat se svědkyní, aby mi to odsouhlasila, nebyla jsem si vůbec jistá... :-) Matonko, jak to myslíš s tím rozpočtem? Když se chtějí podívat na obřad, tak se nic nemění, ne? Nebo oni chtějí jít na hostinu?
Profilova fotka
Matonko, a na kolik Tebe přišly ty šatky, jestli to není tajný?
Profilova fotka
Ahojte :-N Je tu ještě někdo v tuto dobu?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?