Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
právě že ne srandista, on to ten chlap myslí naprosto vážně.....on je vědec a tak pro běžný život zcela nepoužitelný 8-)
Profilova fotka
lenajsek: tak jsme včera koukali na ty Piešťany, přátelovi se to moc nelíbilo,tak se podíváme ještě někde jinde. Jak jste byli spokojení s ubytováním a stravou v tom penzionu co jsi říkala v Piešťanech?
Profilova fotka
Holky ahoj, přečetla jsem včerejšek a myslím že téma svědci bude nevyčerpatelné... :-) Máme doma už pstýnky, Radkův jsme teda měli už dřív, ten ocelovej, jen má teď v sobě tu rytinu, moje L a datum svatby, stejně jak můj. A můj je už rodiovaný, to je nějaká povrchová úprava, kdy je to bílé zlato ještě víc lesklé, a nemá zlaté odlesky. Jinak má tři malé zyrkony uprostřed, a na okrajích rýhy podél celého obvodu, stejně jak má ten ocelový. Je to stejná šíře, a vypadají hodně podobně, jen ta ocel je tmavší, ale to jsme věděli že to nebude úplně stejný. Moc se mi líbí... :-) Matonko, my jsme tam byli hrozně spokojení, ten výhled na tu řeku, totální klid, krásná restaurace, příjemný personál, pokoje tak akorát... byli jsme teda předtím na pokoji, a teď máme zamluvený apartmán. My jsme celkem nenároční, co se ubytování týče, rozhodně nemusíme mít rohovou vanu s víčivkou (teď přeháním), ale něco v tom stylu. Je to moc pěkný penzion, a jeho největší předností je právě ta poloha hned u té vody.
Profilova fotka
Lenko, díky za tip, podíváme se na to. ;-)
Profilova fotka
Dobré ránko holky... tak včera mi přišel balíček s cylindrem, naušnicemi a krabičky na výslužky - všechno super!! :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, teda koukám, jak oproti vám zaostávám s přípravama :-) No co, žádnej stres, nějak to dopadne :-D Přece nebudu Kubíka v bříšku stresovat, i tak si se mnou užije chudák nervů dost :-) Ale dneska mi ráno přišla textovka, že mi přišla těhu riflová sukně s laclem, tak se těším, až si ji zkusím, když je takhle krásně, tak budu dělat frajerku i s pupíkem :-) Zítra chci zkusit ještě jednu květinku, o které jsem slyšela, že tam jsou holky moc šikovné a nemají nadsazené ceny, tak jsem zvědavá, doufám, že už to nějak rozseknu. Lenajsek: ty prstýnky musí vypadat moc krásně, vyfoť nám je do albíčka ;-) holky, vy pojedete na svatební cestu hned druhý den po svatbě? My si teď svatební cestu kvůli těhu odpustíme, ale chtěli bychom na podzim zvládnout aspoň Krkonoše, až budou mrnískovi tak ty tři měsíce, mohlo by být na horách ještě hezky a užili bychom si to ve třech, pěkně s plínama a mlíkem :-D
Profilova fotka
lenajsek: a ještě jsem Ti chtěla, jak máš v albíčku ty skleněné svíčky z Ikey, před týdnem jsem byla v Ikee v Praze na černém mostě, měli jich tam hromady, ale zrovna ne tyhle červené, ale Ty asi pojedeš do Brna, tam je třeba mít budou ;-)
Profilova fotka
Kryserko, tak snad vám ta cesta vyjde i na podzim, i s mimi... my pojedem v pondělí, svatba je v sobotu. Neděli budem odpočívat :-D Jojo, pojedu do Brna, tak snad tam ty svícínky budou... kamoška je tam kupovala, snad je nemají vyprodaný. A myslím že s přípravama nazaostáváš, furt lepší se nestresovat, než být vynervovaná a vystresovaná, a pak si to ani neužít... a když něco nebude, tak to prostě nebude. A ta sukně s laclem bude určitě fajn! Prstýnky nevím kdy vyfotím, asi až k nám přijede taťka s digi foťákem, my ho nemáme... :-| Kettinko, to je fajn... ;-)
Profilova fotka
lenajsek: když já už ve škole podávala nejlepší výkony pěkně pod tlakem, na poslední chvíli :-) Akorát na vejšce už jsem si raději nechávala větší časový prostor, to lae proto, že jsem ji studovala při zaměstnání a měla u toho většinou ještě druhou práci, tak to už bych potom fakt nestíhala :-) Jak jsi psala, že máte na prstýnkách ty rýhy, po obvodu, tak my je máme taky, jenom ne na krajích, ale uprostřed prstýnku, tam to měli udělané tak, že na krajích bylo bílé zlato a uprostřed žluté a v něm ty drážky, ale my jsme to nechali udělat z bílého celé.
Profilova fotka
kettinka: teď koukám, že jsi skoro krajanka :-) Kde přesně budete svatbu mít? My byli před půldruhým rokem na svatbě kamarádce v častolovicích, byla to nádhera, hostinu pak měli právě v Rychnově
Profilova fotka
miri: tak to jste to měli určitě krásně :-) Mě to docela vyhovovalo to počásko. Na sjezdovce dosti sněhu a odpoledne na Šumavě jarní počasí na procházku a výlety :-D kettinko: kdepak jsi objednávala cylindr a krabičky? Můžeš mi prosím poslat adresu třeba do IP? děkuji
Profilova fotka
týjo holky, ani nevíte, jak vám ty hory a sníh závidím ( ikdyž vím, že to ode mě vůbec není hezký) :-D ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
však pojedeš na podzim :-) Tak se máš zase na co těšit :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem se zase na chvíli utrhla od práce, abych vás mohla pozdravit. Hrozně vám všem fandím. Hádám, že jsem tady asi nejstarší a svatbu absolvuji podruhé. Proto ji budeme mít jen v úzkém kruhu a skromnou. Ale po obědě si všichni společně zahrajeme bowling - v šatech to bude celkem prčovní :-N - a místo svatební cesty jseme si (kvůli dětem) zamluvili svatební apartmán a užijeme si aspoň příjemnou svatební noc se saunou i s bazénem. :-p Všem vám držím palečky ať se váš svatební den stane nezapomenutelným a taky jediným. :-) Jste holky některá z vás z Ostravy, Opavy nebo aspoň blízkého okolí? :-|
Profilova fotka
pavli: to jo, ale všechno už bude jinak :-) bibiska: tak to máte ale taky super vymyšlený, počkej, jak si to všichni užijete a budete šťastní ;-)
Profilova fotka
Kryserka: no my budeme mít obřad v Rychnově, v Častolovicích chtějí za obyčejný obřad 8 tisíc a to se mi zdá trochu moc :-N hostinu budeme mít ve vesnici odkud pochází přítel.
Profilova fotka
kettinka: tam asi záleží na tom, kde to chceš mít, když to máš v tom menším salónku, chtějí za to 5 tis, i tak je to hodně.... ale na těch zámcích si moc nevybereš..... Tady na Kuksu to taky vycházelo někde k osmi tis :-(
Profilova fotka
Holky, my za zámek ve Slavkově za zámeckou kapli platili 4,5tis. Ale jsou tam i sály za 8tis. :-S To už je trošku moc. Bibisko, tak hodně štěstí do druhého manželství! A ten svatební apartmán vypadá dobře, aspoň podle toho co píšeš, bazén, sauna... hm.. :-) A my taky uvažovali nad bowlingem, ale bylo by to fakt prčovní, tak jsme zamluvili šipky... rádi je hrajeme, a budou tam i kamarádi co taky hrají rádi šipky, tak to bude fajn... Jinak já jsu právě ze Slavkova, tak ze severu Moravy nejsu... Kryserko, sice to bude jinak, ale zase to bude tak, že na svatební cestu pojedete celá rodinka.. takhle bych jednou chtěla jen s miminkem do Chorvatska, kde jsme se s přítelem poznali... víme o krásným místě kde je to pro miiminka jak stvořený, fajn zázemí... No jo, třeba jednou... :-)
Profilova fotka
pavli: no právě, z počasí jsme byli úpln nadšení.....to je moje nejoblíbenější fáze dne, ráno se probudit, nemuset spěchat vyhřívat se na sluníčku a šumava to poskytla na 100%..... kryserka: nádherné jméno jste pro malého vybrali.....to teda jo ;-) bibiska: já jsem z Kunína, to je skoro Ostrava :)).....a jaké vlastně budeš mít šaty, některé z alba? tý jo, hrát ve svatebkách bowling. to bude paráda..... no my máme bazén v tom hotelu, co bude oslava...ale jak jsem tak přemýšlela, vůbec nevím, jestli ho stihnu využít, asi kvůli němu obětujeme svatební noc :-D na zámku v Kuníně se vybírají 3000KĆ, ale pro nás s tamním trvalým bydlištěm je to grátis.....kvůli tomu se taky tři roky držím jako občanka Kunína a dojíždím tam řešit úřady, což je pěkně k vzteku, no ale po svatbě se oficiálně přestěhuju do Varů. Leni: gratulace k prstýnkům.... holky, víte co mi bude o 20/4 chybět? positivní nálada tohohle fóra, ach jo. vždycky když si to čtu, je mi hned lehčeji na duši...... já jdu odpočívat po noční. tak se mějte.
Ahojky:)zdravím všechny:)i kryselka a bibiska, vítejte! Jé teda vás dočíst, tak jen písnu, co mi utkvělo v paměti. Velké gratulace k prstýnkům, to má hned člověk radost, když už je má doma:)mimi na svatbě v bříšku:)máš můj velký obdiv, tenkrát jsem to odmýtla-pššt měla jsem 22kg navrch-netroufla jsem si, fakt jsem si připadla jak vzducholoď:)))))každý ať se vezmeme a já uši zacpaný.Jinak s těmy svědky, mě půjde sestra a nic ji zatím nezajímá zařizovat, také jsem ani od ní nějak okolo pomoc nečekala, kamarádka mi dost pomohla se spoustou věcí, přítel si vybral kamaráda a ten taky nic, pak jsme se bavily, že snad půjde na svatbu klučina, kterej fakt dělá hodně srandy když někde je a tak mu přítel řekl, jestli by mu svědčil a on za dva dny přijel na pokec a hned že už má vymyšlený nějaký srandičky a taky řeč. Jenže ten původní svědek řekl, že prý něco vymyslí, tak přítel že ho teda nechá a tak jsem teda zvědavá, jak to dopadne. Jinak včera už přítel dovezl z práce oznámení, no popravdě jsem trošku zklamaná, chtěla jsem jiné motto a také tak byli prstýnky a ty nakonec oddělal, nestihl to doma udělat(za 2měsíce)a v práci mu řekly, že se bude tisknout s místem, tak ať si to tam k tomu nasvítí a bylo:(a tak si říkám, co už, hlavně že je to doma a můžem je začít rozvážet:)dnes jdem mrknout na obleky, snad se zadaří, jinak pofrčíme v sobotu do polska, ještě nemám vyhlídlý oblek pro malýho ale roste jako z vody, v prosinci měl 1,5roku a 90cm a teď má už 93cm no chapák po taťkovi, tak raději jen někde něco okouknu a koupím až koncem března.Jak by jste řešily kdyby jste měli šaty v barvě lehce šampaň, já myslela že jsou bílé, paní v půjčovně mě vyvedla z omylu, tak jsem si zavařila a nevím jakou barvu košile pro ženicha:(Svatba bude do oranžova ale to nechci aby měl z mých chlapů ani jeden...
Profilova fotka
kryserko, ano, my odletame hned to rano po svatbe kolem 7:00, takze to bude docela bojovka! to budeme muset v pet vyjet nejpozdeji a to znamena v pul pate vstavat. uz ted mam cestovni horecku, kdyz si na to vzpomenu :-) zeuwicko, ja budu mit taky sampan saty a muj pritel bude mit nejspis sampan kosili. ted v sobotu jdeme zpatky do toho salonu, kde mam zamluvene saty, amji tam, i moc hezke obleky a kosile ve spravnych barvach tak, aby ladily k satum :-) takze treba by tvuj mohl mit taky takovou "neutralni"
Profilova fotka
bibisku, to je super nápad s tím bowlingem ... bude zábava, zasportujete a v šatech to bude takové akční :-N U nás to bowling ani šipky nehrozí, leda že bych se nechala unést do bowling baru o kousek dál :-D Ale co kdyby mě nikdo nehledal, že? Jak tu už někdo psal :-D Jinak ktěm venám za pronájem jedné místnosti na ani ne pů hoďky, to je síla, co? My platíme 600, ale je pravad, že to je zámeček neudržovaný a dokonce tam sídlý i škola, ale ten sál je pěkný. Pro mě je to pěkný, jsem zvyklá na obřadní síně, tak tohle bude pro všehcny taková novota v rodině :-D miri, tak to se budem muset do toho Srní podívat ... aspoň na víkedn na kola, to tam určitě je fajn, že? :-) zeuwicka: tak dobre nakupte, asi bych to řešila jak píše brambora košílí v šampaň no ;-) Oznámko je určitě pěkný, ikdyž jsis ho představovala ještě víc nej :-)
Profilova fotka
Holky ahojky, pěkný páteček přeji! Bramboro, noo, to teda bude zajímavý, to abyste šli spát tak o půlnoci nejpozději, co? Týjo, v sedm ráno hnedka, to jste teda dobří... buď jít spát brzo, a nebo vůbec, a vydržet až do těch sedmi ráno, a pak se prospat v letadle... :-D Zeuwicko, to je mi líto že oznámení není dle Tvého očekávání, ale jak píšeš, hlavně že je! Já se snad taky už konečně dočkám, taťka si furt myslí že času je habaděj... a už to nejsou ani dva měsíce do svatby... :-| A ať dobře vyberete oblek! Můj Radek ještě nemá kalhoty, už je taky nejvyšší čas je začít shánět! Jinak my dneska po obědě jedeme směr sever, tam k vám, do Třince, za babičkou a dědou, ale jen na víkend, tak to do Polska nestihneme, jinak bysme se taky jeli podívat... do Ciesziyna (nevím jestli jsem to napsala dobře :-) ) mám ho mooc ráda... Jinak košili pro Radka jsme koupili v bílé barvě, i když já budu mít šatky v té šampaň... mně se ty bílé košile na chlapech prostě víc líbí, snad to zase není tak hrozný prohřešek. Ale bude mít krásnou vínově červenou vestu, zdobenou, tak snad zaujme ta vesta, a už nebude tak poznat, že má bílou košili a já smetanové šaty... :-)
Profilova fotka
Dobré ráno holky, teda tiše zááávidím takovou svatební cestu... :-) (neříkala jsem to tady už?).. :-N MY stále uvažujeme o tom Slovensku, ale chceme to spojit s nějakou tou relaxační kůrou, tzn. že chceme pobyt s nějakými těmi masážemi, vířivkou apod...Ale i tady v Čechách něco je, tak si snad vybereme... Taky budeme shánět košili pro ženicha, bílou, a pro mýho tátu a ten bude mít podle mamky, která si koupila pískový kostýmek, takže nějakou podobnou barvu. ;-)
Profilova fotka
Matonko, určitě vyberete, takových lázní a míst pro relaxaci je... ;-) Tak hodně štěstí! I při výběru košile... ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, hezké páteční ráno, tak máme prstýnky - JUPÍ, teď se dělá rytina,takže ještě cca týden a jsou doma.
Profilova fotka
Kettinko, super! Taky se už nemůžeš dočkat až budou doma, co? Tak jsu ráda, že nejsu zas tak pozadu, prstýnky už doma máme... ale jak to tak sleduju, tak myslím budu poslední s tím oznámením... :-S :-D :-D
Profilova fotka
my stejne nepujdeme spat nejak pozde, oslavu mame az po svatebni ceste, takze to je v pohode. aspon to bude akcni :-) ja jsem ted nekde na fotce videla nevestu, ktera mela sapan saty a zenicha, ktery mel bilou kosili a sampan kravatu (a myslim i vestu) a vypadalo to moc hezky. takze i tak to jde, kdyby se chtel nekdo inspirovat. my jsme byli na zkousece prstynku a to je teda sranda, videt prtynek jako polotovor, vypada to jak krouzek ze zeleza :-D
Profilova fotka
Bramboro, jsem vlastně zapomněla, že vy hlavní oslavu máte až po líbánkách... 8-) A jinak díky za inspiraci, myslím že se k vestě víc hodí bílá košile, kdyby měl ženich jen košili a sako bez vesty, tak asi volím jinou barvu, ale takhle si myslím že to bude fajn... Za chvilku valím z práce, a celý víkend nebudu u PC, tak přeji všem krásný víkend! ;-) A Bramboro, to je něco vidět ten polotovar, co? Ale výsledek je pak pěkný.... :-)
Profilova fotka
No já bych určitě volia šampaň košili nebo vestu s kravatou...krásnou mají v OP Prostějov....v téhle barvě. Matonko, lázně v ČR jsou myslím úplně super, asi jsem to tu už taky psala, ale holky. poku některá chcete wellness pobyt, koukněte na hotel olympia v Marianskych laznich. nemá chybu. i když ceny trochu výše, ale zase, je to svatební cesta, že? a krásně je taky v Luhačovicích, ty by u mně vedly kvůli okolním malebným beskydským kopcům.... Leni, my jedeme taky směr Morava, dnes Kunín, zítra FM. uf, to bude cesta. tak přeju, ať vám rychle utěče.... Pavli - Srní na kolo je úplně super.....a zejména doporučuju cestu z Antýglu směr srní okolo umělého kanálu na splav dřeva....úžasné místo na zemi. a pak to údolí vydry, ale tam se na kole nesmí, jen pěškobusem

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?