Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Bibisko, nic si z toho nedělej, my taky nemáme oznámení, pořád čekáme na konečnou verzi obrázku co nám má můj taťka namalovat, a ví to už od prosince, a ještě to není úplně defintivně hotový, tak do tiskárny jít zatím nemůžeme... Ale hlavně že máte cukroví, a botky, a šaty určitě taky budou, a restauračku už taky máte, ne? Kryserko, to je jasný, že když máš takový delší vlasy, že je lepší aby byly vidět.. :-)
Profilova fotka
lenajsek: on ten tisk oznámení prý pak jde rychle, kamarádka říkala, že to měli hotové za pár dní, tak se nemáš čeho obávat ;-) Jo, jen kdybych tak věděla, co s těma vlasama, mám je dost jemný, tak mám strach, aby mi to nesplihlo ještě před obřadem...... Ale s tím si šikovná kadeřnice musí poradit, jen takovou najít a nezaplatit za to majlant
Profilova fotka
Já jsem objednávala svatební oznámemí v pátek a další týden ve čtvrtek byli doma (celkem 100 kusů) z druhýho konce republiky :-)
Profilova fotka
Kryserko, přesně tak, najít šikovnou, aby to fakt nezplihlo.. ale jak to udělat, když jsi na hlavně nic podobného předtím neměla a nemáš zkušenosti, co? Myslím že jemné vlasy má dneska skoro každej druhej... tak snad to bude držet! Kettinko, jojo, vím že to u vás byla rychlovka. No pořád to jsou 2 měsíce... snad to zvládnem.
Profilova fotka
lenajsek: no já je mám navíc těžký, jak je mám dlouhý a docela hustý, ale s tím si poradit musí, vždyť jsou holky, co mají vlasy do pasu a taky si s tím poradí, hlavně, ať to vydrží na ten obřad, na obědě už je mi to jedno a na grilovačku si stejně udělám nějaký moták, aby nepřekážely :-) jo a holky, budete si brát kabelku nebo si k někomu doklady strčíte?
Profilova fotka
Kryserko, já budu mít jako doplněk k šatům pompadurku, co se k tomu stylu šatů hodí, ale asi si stejně náhradní punčochy, pudr, lesk na rty a pod k někomu dám.. no uvidím, jak bude ta pompadurka velká.
Profilova fotka
já právě nevím, jestli si ze stejné látky, jako budou šaty ušít nějakou minitaštičku nebo to k někomu strčím, stejně jde jen o ten obřad a oběd, to je jen pár hodin
Profilova fotka
Tak jsem objednala dekorace z netu, tak jsu zvědavá.. a objednala jsem nakonec i čokoládky pro hosty, s motivem medvídků Me to you... :-) A ty kapesníčky teda ne, neměli je.. tak třeba narazím na nějaký jiný normálně v drogerii.
Profilova fotka
na ty medvídky jsem koukala včera, moc se mi ty čokoládky líbily. To budete dávat ke jmenovkám nebo jak? Já jsem na medvídky úplně úchylná, na auta budeme místo kytek nebo panenek dávat taky medvídky, řeknu si o kousek látky a ušiju šatičky na medvídka ze stejné látky, jako budu mít já a ženichova medvídka taky doladíme podle něj :-)
Profilova fotka
Kryserko, já chtěla původně něco pro svatebčany vyrobit, nějakou drobnůstku jako dárečky, ale pak jsem objevila možnost těch čokoládek, a líbí se mi to. Navíc jsem zjistila že na výrobu čehokoli nemám ani čas, a ani náladu... tak jsem to vyřešila takhle. A o těch medvídkách na auto jsem taky uvažovala.. ale jsou poněkud dražší, ale krásní... to souhlasím. :-) Jinak ještě nevím kam ty čokoládky na stůl dám... ale asi někam k těm jmenovkám. Nebo to vlastně nebudu dávat já, ale personál restaurace... tak snad to nějak vymyslí.
Profilova fotka
tak vas vzdycky doctu a pak nekdo vola, nebo nekdo neco potrebuje :-D Chci se zeptat ma radu, ted jsem volala na fotografa, pani mi nekoho prislibila a ze je nejaka sazba 1800,-Kč a že pak nějaké kilometrovne, kdyz to neni u nich ve meste. Ale to je vse? :-o Jsem z toho docela vykulena, predstavovala jsem si to jinak :-( Taky jste to tak měli? Já myslela, že jí sdělíme nějakou svojí představu a že nám řekne ona svou a ukáže něco na ukázku :-(
Profilova fotka
lenajsek: já právě koupila medvídky, co vůbec nebyly drahý,ale josu krásný. p_avlina: my teda měli s fotografem schůzku, viděli jsme album s fotkama, co dělá, je pravda, že je dražší, ale ty fotky byly super, takový originální, říkal, že se snaží z každé svatby udělat nějaký originální fotky a nápady
Článek se načítá
Profilova fotka
Hm, zdá se mit to nějaký divný ... přeci si nevemu nějakou fotografku, kterou jsem v životě neviděla a nevim, zda umí fotit |-| Přeci se nejdu fotit na občanku,ne? :-S
Profilova fotka
Pavli já nevím, já našla fotografku tady na beremese, kdy jsem u pár holek z fóra Slavkov u Brna zámek, prohlížela alba, a moc se mi líbilo jak fotí, a taky mi bylo sympatické, že je z dědiny hned vedle Slavkova, kde bydlíme. Tak jsem si od jedné kočky na ni vyžádala kontakt, zavolala, a pedběžně se domluvila na ceně... a ještě za ní chcem ejet vše blíže domluvit, a podívat se na fotky co má v albu. Tak nevím jak to chodí jinde... tohle je první fotografka co jsem kontaktovala, a hned jsme si ji rezervovali.
Profilova fotka
no já tady taky koukala po albech, kdo je z okolí ... ale nikdo tam nic moc fotky neměl, spíš mi to přišlo, že se fotili samy ... my nechcem kameru, tak chci pěkné fotky od fotografa.
Profilova fotka
Ahoj, já dostala někjaké doporučení na fotografka a jedna kamarádka taky fotí, tak jsme si od nich vyžádali nabídku a podle toho se rozhodneme. Záleží jak na kvalitě, tak ceně, protože budou dojíždět.
Profilova fotka
Holky, tak snad někoho najdete.. Já se loučím, za 15 minutek končím a jdeme pro ty prstýnky... :-D
Profilova fotka
Tak donbře pořiďte s těmi prstýnky ... mě doma čeká dovázat mašličky na oznámka a nastříhat kartičky s pozvánkou kobědu a na párty :-D Tak to je fajn matonko ... tak jestli Ti odepíší, tak už to je úspěch se mi zdá :-D Já nevim, mě se to nějak nezdá, nevidět osobně toho fotografa předem .. jen to zamluvit a prý jí řeknem až tam co chcem :-o Na to nebudu mít asi nervy už :-o
Profilova fotka
ahoj holky, nějak nemám sílu se pouštět do četby předchozího týdne, no tak to prostě vynechám, jen doufám, že mi nic zásadního neuniklo :)) už to je za pár, co? já přesně za 52 dnů.... :-D nemůžu se dočkat, dokonce se mi už o svatbě i zdá, obden..... kryserko: no to budeš mít ale opravdu zajímavou "outdoorovou" svatbu... těším se na fotky. bramboro: tulipánky jsou myslím úplně nejlepší, já je budu mít taky....viděla jsem spoustu fotek, kdy jsou prostě jen svázány stuhou k sobě, bez jakýchkoliv dlaších ozdob a je to nádhera.... pavli: to je s tím fotografem fakt dost divné.....to bych nebrala, pošle ti klidně někoho bez nápadu a předem to nepoznáš.....já bych určitě ctěla předem vidět práci svého fotografa. tohle na nás zkoušeli ve dvou případech. no nakonec jsme vybrali jinde a s paní budeme mít schůzku teď v sobotu.
Profilova fotka
jo a kabelku mít nebudu, v jedné ruce budu držet kytku a ve druhé vlečku a ženicha :)) takže kapesník a občanku dám ženichovi a zbytek do kufru auta.....a pak do apartmá, punčochy, šminky a tak.....
Profilova fotka
já taky nic mít nebudu, občanku k ženichovi nebo k mamince, i ot ostatní.
Profilova fotka
jo objednala jsem si na ebay korunku a vlásenky s kytičkama, takže jsem zvědavá. Sháněla jsme tady po bazarech nebo na e-shopech, ale vše je stejně drahé, ne-li s poštovným dražší, zvlášť ty ozdobné vlásenky se mi tady zdají přehnané.
Profilova fotka
p:avlina: já bych teda taky taky asi neměla nervy na to, se nedomluvit na ničem konkrétním předem, radši zkus asi hledat dál, protože tohle je fakt risk. kamarádka dala za fotografku 6000 a nakonc ani s fotkama nebyli spokojení..... miri9: i já se na ty fotky těším :-) Nejradši bych tu svatbu už měla ale za sebou, to zařizování a domlouvání atd. mě fakt nějak nebaví :-/
Profilova fotka
jo tak mně to teda baví....hlavně koukat po webu, hledat inspiraci a tak..... 8-)
Profilova fotka
miri: nechceš nám dělat svatební agentku? :-) ;-) :-N
Profilova fotka
Tak jsem o tom teď mluvila s přítelem, co mi řekli a budu tam volat a zruším to, nejradši bych tam nevolala vůbec :-/ Je to z jejich strany dost nezájem no :-/ Budu si muset vzít hold dovču a někam zajet :-D matonko: nakupuješ na ebay hodně? Já tam občas taky koukám, maji tam pěkný vecičky, ale musiš mít nějakou tu speciální kartu na platby,ne? No já uvidm, až co vymyslí kadeřnice, doufám, že nedopadnu jako s tím fotografem :-D Ale už jsem splašila číslo, ale slečna je teď nemocná, tak musím čekat :-D
Profilova fotka
kryserka: :-o
Profilova fotka
je znát, že chřipková epidemie odezněla, měla jsem čas vás dočíst.....a jak tak pročítám, vzpomínám, že když já šla za svědka, tj. v životě celkem 2x, tak jsem se vlastně asi taky nechovala "optimálně".... ;-) poprvé ségře, no to už je dávno, to jsem ještě studovala a řešila jsem její svatbu až vlastně těsně před, pomáhala jsem s pečením, rozvozem různých pořtebností a tak.....přípravy si dělala sama. ale paki jsem pěkně "starostovala" svatební den, aby vše klaplo správně a Katka byla moc spokojená. pak ještě kamarádce - taky Katka, ale ta bydlí dost daleko, tak jsem jí předem nabídla, že samozřejmě až bude něco potřebovat, ať se ozve, ale nic vlastně nebylo třeba, a že svatba byla do oranžova jsem zjistila až tam 8-) no ale taky vše bylo v poho, pomáhala jsem na hostině a nevěsta se mnou byla taky spokojená....já to vlastně pojala jako tak, že svědek se má starat právě v den svatby, ať už nevěsta může jen dělat parádu, no ne? :-D tak mě ani nenapadlo si dělat hlavu z toho, že moje svědkyně se mnou ty moje přípravy neprožívá.....mají doma miminko, tak řeší jeho. trošku vás pobavím, ženichův svědek mě teda trochu točí....minulý týden, tj. 2 měsíce před svatbou se ptal, jestli si fakt bude muset pořídit ten oblek (asi 6x jsem mu řekla, že to j nutné) :-D no na zabití toť téma svědci..... téma 1. tanec: moc jsem si přála waltz, můj oblíbený tanec, ale neměli jsme letos se ženichem příležitost ho natrénovat na plese navíc, jako Petra, mě nenapadá žádná příhodná píseň, tak to bude asi klasicky valčík...a pomýšlíme si na skladbu od Blackmore´s Night v tomto rytmu, naše srdcovka, jen to ejště zkusíme, jestli nám t vůbec půjde..... Pavli, my byli taky minulý týden na šumavě :)) to je škoda, že jsme to netušily dřív, mohli jsme zajít na vínko.....my jsme si teda i v té bídě zalyžovali nečekaně dobře....jsem myslela, že ty lyže jen vyvětrám :)) teda běžky.....ale dovolená byla suprová. a krásně sluníčková....a kde jste přesn byli? my v Srní a lyžovali jsme na Modravě bramboro: Brazílie super volba, skvělá země, a kam jedete? do amazonie? nebo do civilizace?
Profilova fotka
Brý večer :-D miri :-) Svědek je srandista,co? Jsem si vzpomněla na scénu z filmu Román pro ženy ... "co hrajou, doufám, že to bude nějaká komedie" :-D :-D :-D Hm, tak to je škoda ... my večer nikam snad nechodili, když nepočítám odpolední kafíčko nebo véču v restauraci v penzionu. Ale Srní mi nic neříká, musela bych kouknout do mapy :-D My byli ubytovaný v Hůrce, je to u Horní Planý. Běžkovali jste? Ty my si nebrali, už by se nám nevešli do auta :-( Ale tak jsme vyvětrali aspoň snowboardy :-N
Profilova fotka
no, tak to je trochu z ruky :)) Srní je kousínek od kvildy, modravy, povydří.....samá romantika :))

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?