Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Bramboro, tulipány jsou krásné.. ale nevím na kolik přijdou? A pozor, v kytce na svatbu by měl být lichý počet, sudý počet kytek se dává na pohřeb...
Profilova fotka
Jinak Kryserko, mně je 25, v dubnu mi bude 26. a Tobě? ;-)
Profilova fotka
lenajsek: a nebo si mimi počká, až bude po svatbě ;-) No, spíš než kočka bych to viděla na velrybu :-D Nám prstýnky mají přijít za tři týdny, snad budou OK,l bojím se, aby mi nezačaly otékat prsty. Jé, Ty jsi taky jarňák? Já taky, v květnu mi bude 27, já jsem si podle fotky říkala, že budeme asi podobně staré. Ikdyž mě osobně hádá každý míň, než mi je a jsem na to hrdá :-)
Profilova fotka
Taky mi každý hádá míň... a taky mám z toho docela radost. Snad Ti prsty otékat nebudou... nezkoušela sis ho? Já byla na zkoušce polotovaru prstýnku, abych věděla jestli to sedí... a mám ho trošku volnější, ale v létě bude určitě akorát.
Profilova fotka
zkoušeli jsme velikosti při objednávání, mám raději o velikost větší, než zásnubní, protože tenhle je širší, no snad to bude OK. Naštěstí prý není problém zvětšit nebo zmenšit. Vybrali jsme si takové jednoduché, z bílého zlata, bez kamínku. Nám žádnou zkoušku nenabídli, ani by mě nenapadlo, že se to dělá....
Profilova fotka
Taky mě to nenapadlo, ale dali nám tu možnost, tak jsem ji využila. Bude určitě moc pěkný... ;-)
Profilova fotka
kdybych takovou nabídku měla, určitě bych ji využila. Občas už mě zachvacuje pěkná panika, ještě nemám kadeřnici, kosmetičku....... a už se to strašně rychle blíží
Profilova fotka
Zdravím od výroby oznámek ... chvilku odpočívám, lepila jsem a teď čekám až mi přítel udělá dírky na mašličky :-D Taky to nějak neubívá, jak jste tu někdo psal :-D kryserko, vítej mezi námi ... patří Ti můj obdiv, vdávat se už s takovým bříškem :-) Nevím zda bych to všechno zvládla :-) lenajsku, mě se stalo, že nějaké věci neměli skladem, když jsem objednávala nějaké věci na dekoraci. U mě neměli vizelín, ale měl by dorazit později, ikdyž pani psala, že ho nemaji delší dobu, ale že snad v březnu ... tak koukám i po něčem jiném. Můžu se zeptat co sháníš? Mě tady teď jedna pani posílala nabídkový list, ale jsou to spiš látky, balónky a tak ...
Profilova fotka
Pavli, tak ať jdou oznámka od ruky! Já bych chtěla organzu, pak plátky růží, ty kapesníčky co mám v albu, ty právě zrovna nemají... :-| Pár motýlků na ozdobu auta, a možná svícínky a svíčky, a taky čokoládky. Blbý je, že třeba bych si to objednala z jiných stránek, ale na těch zase nemají ty kapeníčky a čokoládky... :-|
Profilova fotka
Kryserko, určitě seženeš kadeřnici i kosmetičku! ;-) Držím palce!
Profilova fotka
lenajsek: tak to já se už smířila s tím, že nepořídím vše na jednejch webovkách :-/ Ale zkusim ještě něco v kamených obchodech, třeba ty kapesníčky a motýlky si myslim, že by jsi sehnala ;-)
Profilova fotka
Ahojky, kryserko vítej mezi námi, já mám svatbu také 18.dubna ;-) Včera jsem byla u kadeřnice, aby mi sladila vlasy s příčesem, tak se to podařili, příčes můžu mít, zkoušeli jsme i závoj a musím sehnat ještě nějakou korunku nebo něco nahoru do vlasů, aby to jen s tím závojem nevypadalo blbě. Takže dnes projedu weby tady v Česku a jinak na ebay. Taky jsem koukala na různý srandičky co mají pro svatby, možná objednám svatební toaleťák a pro maminky papírové kapesníčky s nevěstou ženichem. :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Matonko, mně se právě taky líbily ty kapeníčky, pro maminky, ségru a babičku... :-) Pavli, ty motýlky jsem právě nikde neviděla, kde by to tak mohli mít? Papírnictví, nebo třeba v těch levných obchodech u ťamanů? Matonko, to je fajn že budeš moct mít příšesek, a korunku určitě seženeš, co jsem projížděla alba, tak holky hodně mají objednaný z mia design...
Profilova fotka
je, to je pekny s temi kapesnicky :-) Ty jsem vídavala i s tím toaleťákem v papírnictví ... A ty motýli nevim, jake presne myslis, ale já mám nějaké doma přidělané na závěsech a ty sem kupovala v květinkách ... jak jsou květinářství s různýma maličkostma :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak hlásím, že prstýnek byl Radkovi velkej, tak za týden další kolo, chjo, už bych ty prstýnky chtěla mít z krku :-N
Profilova fotka
Jinak se nemůžu rozhodnout jestli kupovat nějaké věci do vlasů, jako korunku, čelenku, nebo ty sponky s kytičkama :-. Vůbec nemám představu, jaký budu mít účes, tak nechci kupovat nic napřed ... Jak dlouho to trvalo z toho mia design??? Asi bych se poradila nejdřív z kadeřnicí, ale tu jsem ještě nesháněla ... takže koukám, že bych měla začít :-)
Profilova fotka
kettinko: tak hlavně aby seděl a líbil se vám :-) My byli taky partneruv vymenovat, asi kdyz jsme je kupovali, tak mel natekle prsty a doma mu sklouzaval ;-)
Profilova fotka
holky to by mě taky zajímalo, objednával někdo z vás z miadesign?Jak dlouho to trvalo?Uvažuju o čelence, ale pořád nevím :-N
Profilova fotka
Já tam taky teď koukám, ale je tam min. hodnota objednávky 500,- a ta korunka stojí 250.. :-. Právě já chtěla taky poradit s účesem, abych 14 dní před svatbou nelítala a nesháněla něco jiného...
Profilova fotka
matonka: no já furt dumám jestli ten příčesek ano nebo ne...vůbec nevím, nějak se to vemně pere, svoje vlasy nic moc, ale jsou moje, příčesek by asi vypadal super, ale fakt nevím, nějak se s tím nemůžu poprav, furt v tom vidím mělý dlouhý vlasy....chjo a teď babo raď, kdybych měla svý stejně dlouhý a ten příčesek by se použil na!"zahuštění"tak jsem pro, ale ten příčes je tak o 15 cm delší jak moje vlasy, když jsem řekla kadeřnici že ho zkrátíme, řekla, že je to škoda a už by to nevypadalo tak dobře..
Profilova fotka
jejda omlouvám se, nějak mi vypadávají písmenka.. :-N
Profilova fotka
Kettinko, tak ať je brzo hotový a sedí prstýnek! Pavli, já se domlouvala s kadeřnicí, že malé růžičky do vlasů ne, ale místo nich sponečky s kamínkama, a korunku jsem chtěla od začátku. Tak hodně štěstí při výběru kadeřnice, a ať se dobře domluvíte... ;-) Kettinko, z miadesignu jsem nic neobjednávala, tak nevím...
Profilova fotka
ketty: já svoje vlasy nikdy nebudu mít tak dlouhý, mám je jemný, ale když se natočí a dá se k tomu ten příčes, tak mi i kadeřnice říkala, že mi to sluší. Občas je to dobrý pocit, že mám dlouhý vlasy... :-D Já být tebou, tak vyzkoušej jak to bude vypadat, když ti ty vlasy upraví podle příčesku, dej k tomu i závoj, pokud budeš mít, a uvidíš. Já mám krátké vlasy a vůbec nevím jak je upravit a hlavně jak by to vypadalo se závojem...
Profilova fotka
Jinak o příčesku taky uvažuju, protože mám jenmé vlasy a je jich docela málo, ale pořád doufám že natáčky udělají své... ještě se asi domluvím s tou kadeřnicí, ale příčesek jsem nikdy neměla, tak nevím...
Profilova fotka
Tak já mám takové střední vlasy - takový nijaký :-D Takže jsem zvědavá, asi si zjistim číslo tady na kdeřnici a domluvím se s ní, aby věděla co mám popřípadě shánět ... Líbí se mi účesy co mám v albu, ale na to musí být asi hodně dlouhé vlasy a příčesek nevím kde bych sháněla, aby to vypadalo přirozeně. Ale jinak pokud holky příčesek máte a kadeřnice je šikovná, tak s tím dokáží zázraky, tak za zkoušku to stojí ;-)
Profilova fotka
Na tom miadesignu je opravdu min. hodnota obejdnavky 500Kč? Hm, tak to nevím ... ]-(
Profilova fotka
Tak jsem si vybrala z bazaru, ale už je zamluvená, takže se asi opravdu podívám na ebay.. :-.
Profilova fotka
Ahoj holky :-) p_avlina: původně bylo taky v plánu brát se s menším bříškem, ale když jsme nechtěli svatbu na radnici, tak to jinak nešlo :-) Naštěstí mám v porovnání s ostatními malé bříško, asi i tím, jak jsem vysoká, tak se na mě leccos ztratí, tak snad nebudu mít obr buben :-) matonka: to je hezký, že máš taky svatbu 18., jenom koukám, že jsi s tou kadeřnicí krapet napřed ;-) Mě ta moje řekla, že neví, co by mi s nima udělala, když jsme se o tom jen bavily, když jsem byla na melírech, tak jsem v ní nějak ztratila důvěru a chtěla bych sehnat jinou, jenže zase nevím, jestli mi udělá ty melíry tak, jak jsem zvyklá. účes bych chtěla z rozpuštěných nebo polorozpuštěných vlasů, mám je do půl zad, tak ať jsou taky vidět :-) A na ty drdoly moc nejsem a ni by se to nehodilo k šatům lenjasek: díky za držení palců, budu je potřebovat ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky :-) tak vám závidím, že si můžete tady tak hezky klábosit. Já jsem teď v práci a už jsem tady chtěla několikrát napsat, ale vždy jsem se musela vrátit k povinnostem. Takže jen taková rychlovka. Jsem totiž pořád v jednom kole. Domů jezdím až večer a ještě musím stihat v mezičase školu a děti a úřady a .... :-p . Snad nepůjdu k oltáři ve svěrací kazajce :-D :-( Nemám totiž ještě hotové ani svatební oznámení - dělá nám ho známý, šaty mi šije sestra a taky nejsou ani nastřihané, prstýnky jsou sice objednané, ale zatím se nám neozvali. Naštěstí jsme včera objednali koláče, dnes budu objednávat cukroví, kytku taky mám - tlipánky i boty. :-N Tak zatím papa, už musím zase makat. ;-) :-)
Profilova fotka
bibiska: neboj, máš na to ještě měsíc času, určitě se to všechno stihne tak, jak má, uvidíš ;-) My budeme mít prstýnky taky až za pět týdnů po objednání, asi je to normální doba. Tak se drž a neuhoň se ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?