Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
ahoj, koukám deset nových stránek, tak to dočtu tak příští týden, takže jen zdravím z pracovního kalupu po týdenní dovolené...mám rozeslané oznámení a domluvenou kadeřnici, parádička....už jen 55 dnů a je to.....te´d ještě naplánovat pořádnou rozlučku se svobodou, co? :)) měje se všichni v tom jarním počasí krásně
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já se také přidávám k dubnovým. Svatbu máme 5. dubna - uf, stašně to letí. Naštěstí děláme svatbu jen v úzkém rodinném kruhu, ale i tak spoustu běhání, shánění, nakupování,... Prosím, prosím, nemáte někdo nějaký nápad co do koláčů místo myrty nebo prstýnků?
Profilova fotka
Ahojky bibisko, vítáme tě mezi námi. Já nebudu dávat do koláčků nic. Já už jsem taky objednaná ke kadeřnici, jdu za 14 dní.... Tak se těším.... ;-) Jinak jsem vložila do alba naše vyrobené oznámení a moje šatečky.... My budeme mít neoezeno alkoholu....
Profilova fotka
Ahoj holky, Tak jsem byla na zkoušce účesu.Jelikož mám hlasy skoro do pasu,tak jsem čekala,že se nedoplatím.Byla jsem tam poprvé a vzala jsem si 2000kč,což je normální taxa v Plzni.Paní holička mi načesala,udělala drdol a řekla si 300kč,tak jsem byla pěknou chvíli v němém úžasu.Jinak nám přišlo oznámko a příští týden jdem zaplatit zálohu do restaurace.Ušila jsem si polštářek pod prstýnky,celý mě višel asi na 50kč.Jo,chodím 3 x týdně cvičit,protože mé úžasné šaty mají krátkou šněrovačku a budu muset je oblékat přes hlavu,tak abych se do nich nasoukala.Už se nám to krátí berušky. :-) :-) :-)
Profilova fotka
Ahoj, spetra: moc krásný oznámení, a šaty, nádhera... x-) Budeš mít i tu korunku? Já o ní uvažuji, ale musí mi nejdřív kadeřnice říct, že mi půjde. Jinak dnes jdu na barvení vlasů k příčesku a snad mi i řekne, jestli ho můžu mít, nebo budu shánět něco jiného. fifistr: tak ke kadeřnici gratuluji, to se jen tak nevidí...já jsem taky na svatební den objednaná do jednoho salonu v Písku, sice je to přes kamarádku, ale říkala mi, že nejsou zrovna nejlevnější, no tak snad na to nepadnou veškeré úspory na svatbu... :-D
Profilova fotka
Díky Věruš ;-) Korunku bych chtěla, uvídíme jak ji zapsujeme do účesu.
Ahojky všem:)jůůůůů spetra-nádhera a jsi fakt moc šikovná:)teda, fakt moc pěkné:) mě čeká kadeřnice až v dubnu:(už bych taky chtěla vidět, jak budu vypadat:)jsou také dobří a prý se nemám bát, prý se cena odvíjí od složitosti účesu ale klasicky berou 150,-zkouška a 300,- ve svatební den:)no ale uvidím, budou mě ještě dělat melír a zastřihnout konečky, no počítám, že dohromady těch 1100,- dám, nevím kolik se bere za melír, nevíte někdo tak zhruba? Jinak další špatná zpráva, nejdřív mezi vánocemi měl infarkt můj děda, teď před měsícem tatínek mámy ženicha a dnes děda ženicha:(((strašně se bojím, jak to dopadne:((((
Profilova fotka
Ahojky, holky, tak jak to jde, já jsem chvíli marodila, jsem nějaká vyčerpaná ze všeho...tak dneska mi přišla SMS ze zlatnictví, že konečně dorazili prstýnky, tak jdeme zkoušet, doufám, že budou, jinak mě picne, v sobotu jsem se domluvila s květinářkou, takže škrtám další bod ze seznamu restů, dneska mi dokonce snad dorazí i cylindr,super!!Tak holky, já dneska 60, no pane jo letí to hrůza.. :-)
Profilova fotka
zeuwicko: to je opravdu dost nepříjemné s těmi infart :-(
Profilova fotka
Ahojky, ja jsem dneska nejaka KO :-( Boli me za krkem a venku je tak nadherne :-S zeuwicko, taky me to mrzi, ale snad bude vse v pohode zase,hm? Vcera jsem uz lepila konecne oznamka, ale vsechny jsem nestihla a jeste k tomu maslicky ... :-p Je toho jeste toliiik co je potreba zaridit =-) Potrebovala ych aspon den volna, abych mohla vse obvolat :-D V praci se bohuzel k telefonovani nedostanu a po pul pate se uz tezko nekam dovolam, ze? :-x kettinko, tak at prstynky sedi a libi se ;-) spetra, ty satecky, to jsou ty posledni? Doufam, ze jsem koukala dobre :-D
Profilova fotka
Ahojda holky, i já se vdávám v dubnu, vezmete mě do party? ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, vidím že jste se zase rozkecaly... tak si jdu číst... :-) Jinak pěkný den všem!
Článek se načítá
Profilova fotka
Matonko, jojo, jedeme do Piešťan, ale do soukromého penzionku, který je na konci města, ale přitom kousek od lázní. Jmenuje se to penzion Benátky, a už jsme tam byli je moc pěkný. No ty apartmány na svatební noc, to jsou opravdu pálky. Miri, gratuluju k postupům, to je fajn! Rozlučku už taky plánuju... ale asi nic velkýho, jen 6 bab, vínečko, pohodička. Bibisko, nevím že se něco dává do koláčků? =-) Jinak 5/4, to je taky hezký datum, to už je opravdu za chvilku... ;-) Spetro, mrknu se do alba. Taky nic nebudeme dávat do koláčků, čtu to tady poprvé. Fifistr, tak to je super cena! A já taky chodím cvičit, sice šatky jsou pohodlný, ale cítím se pak dobře, a jako že pro sebe něco dělám... :-) Taky mě čeká kadeřnice až v dubnu, jako zeuwicku. A někdy na polovinu března domluvím zkoušku líčení. Jé, nějak se toho začíná kupit... Zeuwicko, to je mi líto, takové zprávy před svatbou... snad budou do té doby všichni fit, a nebo aspoň trošku se zvetí.... ;-) Kettinko, tak t je fajn že jdeš pro prstýnky. My bysme měli jít zítra, snad už konečně... včera jsem tam volala, a snad už zítra budou hotové na prodejně. Kytičku bych měla začít pomalu taky řešit... A snad už jseš Kettinko zdravá! Pavli, mě bolelo včera šíleně za krkem, ale nahřála jsem si ho, a už je to lepší... Taky Pavli v práci nemůžu volat, takže volám z mobilu většinu na jiné operátory nebo na pevné linky, a pěkně se to prodraží... :-S
Profilova fotka
kryserko, ahojky... kdy se vdáváš v dubnu, kolikátého? A kde budete mít svatbu? Ať se daří přípravy... ;-)
Profilova fotka
Spetro, oznámení moc pěkné, líbí se mi... a šatky taky pěkné, sluší Ti... ;-)
Profilova fotka
ahoj Leni :-)
Profilova fotka
ahojda Lenajsek ;-) máme svatbu 18.4. na zámku hrádek u Nechanic, to je kousek od Hradce králové. Chceme jenom malém svatbu, čekáme miminko, tak to nechci nějak moc přehánět, šaty se začnou šít až na konci března, kvůli bříšku, tak to bude na poslední chvíli. Oznámení máme, hotová, dělala jsem si je sama, tak jsem nad tím strávila pěkně času, ale mám z nich velikou radost :-) Včera jsem byli domluvit restauraci na oběd, potom se přesuneme a bude grilovačka pro kamarády, oběd budeme mít jen s rodinou, ať si nás taky rodiče trochu užijí :-)
Profilova fotka
Kryserko, tak k mimi gratuluju, to byl můj sen, vdávat se s bříškem, ale nějak to loni na podzim neklaplo... tak se vdávám bez bříška. Chápu že chcete malou svatbu... A obdivuju ty z vás, který dělají oznámení samy... to já bych si netroufla. A grilovačka je super! Kdybysme měli kde grilovat, taky bysme to tak udělali. Máte to fajn vymyšlený.
Profilova fotka
lenajsek: no my si už dřív naplánovali, že se vezmeme, až budeme čekat miminko, ale podařilo se nám na podzim a přítel chtěl svatbu na zámku, takže jdeme na první možný termín, kdy je zámek otevřený a já budu akorát na konci sedmého měsíce. Ale budeme se brát jako rodina :-) Já ani nechci klasické svatební šaty, takže to bude myslím v pohodě. Mě malování a podobná tvůrčí činnost baví, ikdyž nepopírám,. že už mě z toho bral nerv, když ta hromádka kartiček pořád nebrala konce. Grilovat budeme u místní hospody ve vesnici, co bydlíme, takže když si budu potřebovat odpočinout, budu doma za tři minuty, dám si dvacet a hned budu zase tam, tak snad to nějak zvládneme. Koukala jsem Ti do albíčka, že budete mít takovou stylovou svatbu, to bude určitě moc krásný ;-)
Profilova fotka
Kryserko, no moc stylová nebude, už tím, že taky nebudu mít klasický svatební šaty... :o) A ženich nebude mít klasickej oblek, trošku to máme laděný do historična, včetně našich svědků... :-) Ale ostatní o tom nemají samozřejmě ani páru. :-) Tak to taky budete mít moc fajn! Taky jsem si představovala, že se budeme brát jako rodina.. ale osud tomu chtěl jinak, tak to třea přijde někdy potom. Tak ať jde vše jak má, a hlavně hodně zdravíčka přeji! ;-)
Profilova fotka
lenjasek: ale to je podle mě stylová svatba ;-) No, u nás taky moc lidí neví, že budu mít šaty v outdoorovém stylu, bude to mazec, vím, že to někomu bude proti srsti,a le ať si drbou, já to tak chci a nebudu se nikomu podřizovat :-) Ještě jsem taky nenašla kytku, která by se mi 100% líbila, chtěla bych takovou nějakou rozpustilou, ležérní a zatím jsem všude viděla jen uplácaný kulatý. Tak to Ti přeju, ať si k vám taky mimi brzo najde cestu ;-) Doporučuju brát vitamíny Calibrum baby plan, všechny holky, co je braly, byly za chvíli v tom :-)
Profilova fotka
Kryserko, já už toho do sebe ládovala... :-) Kyselinu listovou, Calibrum, už rok cvičím Mojžíšku, chodím na napravování kostrče... no a byla jsem i na jednom zákroku... ale asi ještě není ten pravý čas. Týjo, outdoorový styl... to zní zajímavě. Jasně, je to vaše svatba... ;-) Já kytku chci zase tu kulatou. :-)
Profilova fotka
Ještě jsem chtěla dneska konečně objednat ty dekorace z netu, ale na svatbadekor mají určitý věci co by se mi líbily, vyprodaný, nejsou na skladě.. Tak snad je brzo doplní a hned to pak objednám... no jo, váhala jsem dlouho. Stalo se vám to některé, že věci co jste chtěly objednat, nebyly na skladě?
Profilova fotka
lenajsek: a při tom zákroku Ti našli příčinu? A přítel byl na vyšetření? Hlavně neztrácej hlavu, ono to čase určitě dopadne ;-) Můžu se zeptat, kolik Ti je? Nojo, chtěla bych šaty do sportovna, z kostičkované látky, byly by tak odpovídající mému stylu. Teď teda nosím těhurifle, ale předtím jsem pořád lítala v takových kostičkovaných horolezeckých kalhotách a do toho stylu jsem si přála i šaty. Původně by se mi líbila svatba v přírodě,a le to si v dubnu fakt risknout nemůžeme a pak už bych riskovala, že porodím na vlastní svatbě :-)
Profilova fotka
julie, my nakonec jedeme do Brazilie! Dneska jsme byli pro letenky a uz mam i pruvodce, jak jsem byla nadsena :-D Jedte taky, potkame se :-) :-D Napis mi neco o vasich planech! ahoj bibisko, vitej mezi nami :-) myslim, ze budes z nas vdana uplne prvni! kryserko, taky vitam :-) outdoorove saty me zajimaji, to bude zajimave lenajsek, matonko a ostatni, co jedou na svatebni cestu bliz - ja myslim, ze si to krasne uzijete i tak, nakonec kazdy neni na takove megacestovani. my ale jo :-) coz ale neznamena, ze jsme uz videli pul sveta, prave ze vubec ne a chceme to zacit napravovat. je jasne,z e pak chybi penize na jine veci, ale kdyz nas to tak bavi :-N lenajsek, jsem strasne zvedava, jake to budete mit! uz aby byly fotky :-) pred chvilkou mi volali ze zlatnictvi, ze ve ctvrtek mame prijit na zkousku prstynku, hura :-) x-) zitra musim jit na matriku odevzdat zadost o uzavreni manzelstvi, je posledni uredni den v unoru a pani to chtela do konce mesice, tak tam skocim, aby mi pak nerekly, ze me neoddaji :-D
Profilova fotka
a v sobotu jedeme zpatky do Bustehradu, aby si pritel zkusil oblek a kosili. pak uz snad budeme komplet obleceni ;-) kytku porad nevim jakou, ale nechce se mi za nic davat moc penez, tak premyslim, ze si normalne koupim 20 tulipanu a je to 8-)
Profilova fotka
brambora: sama jsem zvědavá, ajk ty šaty dopadnou :-) chtěla bych je na širší ramínka, přecejen ty prsa teď v těhu rychle rostou :-) pod prsama přestřižené a pak na bříško nařasené a přes záda rovné, abych v tom nebyla jak balón. a délka ke kotníkům, v těch kostičkách bych snad nemusela vypadat jako rozhledna, jsem docela vysoká a jak mám dlouhé šaty, vypadám ještě delší, ještěže nenosímpodpatky :-) Já chtěla kytku z kopretin, ale v dubnu prý ještě nebudou, tak by se mi líbilo něco z kombinace bílých růží, takových, jak přecházejí do zelinkava a bílých minichryzantémek
Profilova fotka
nevite nektera, kde v praze nebo okoli sehnat levne pekne svatebni boty? ja se porad branim za ne dat 1500Kc kdyz uz je pak neobuju.
Profilova fotka
velký výběr prý mají v obuvi Deichman, ale ceny nevím, je to ale velký řetězec,tak by to snad nemuselo být tak drahé. A o půjčení jsi neuvažovala?
Profilova fotka
Kryserko, to je fuk... jen jsem to napsala, že na tom intenzivně pracujeme, a neflákáme se, i co se neúspěchu týče... ;-) Týjo, no tak to je teda něco, tak snad se Ti šatky budou líbit, a budeš kočka! Bramboro, no týýjo.. =-) Tak ať se svatební cesta vydaří! Jinak my máme jak já tak ženich, botky z Deichmana, ale já je mám jako balerínky, nedívala jsem se jestli tam mají i klasické svatební bílé. Možná jo. Teď vidím že Kryserka taky píše o Deichmanovi.. tak se tam zkus mrknout. Jinak mi došla před chvílí SMSka, že si můžeme už zítra vyzvednout prstýnky, huráááá!!! :-) Krysetko, kopretiny jsou krááásné... a ty minichryzantémky taky, určitě se podaří zkombinovat něco, co se Ti bude líbit!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?