Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Týýý jo, to je teda fakt problém, o kterým jsem neměla ani tuchu...! Chápu, že to může někoho mrzet, že nepůjde někomu za svědka... Ale na druhou stranu, není to přece nějaká povinnost a nepřijmout kvůli tomu ani pozvání je teda fakt hodně. To zamrzí!! :-( Joo, čert vem to, jestli bude cukroví trošku větší, nebo růžový místo oranžovýho... Ale ty vztahy, to je blbý! 8-(
Profilova fotka
Kettinko, to mě mrzí že musíš takhle řešit svědkyni, ale jestli nemá o svatbě ani páru, dokonce ani kde bude, to je fakt trošku divný, aspoň o tomhle by měla mít svědkyně přehled! Jinak moje sestra zase naopak asi dodnes nepřekousla, že jsem si za svědkyni vzala mou dobrou kamarádku, a ne ji, i když mi to nikdy přímo neřekla, asi si myslela že požádám ji... ale se ségrou se poslední dobou moc nestýkám, a vůbec máme takové trošku chladnější vztahy poslední dobou, tak pro mě byla jasná volba moje dobrá kamarádka, která se navíc jako svědkyně perfektně osvědčila, až mě je to trapné, že ji pořád s něčím "otravuju", a ona se pořád usmívá... Napadlo mě dát jí na hostině jako dárek poukaz do masérskýho salónu, ať si odpočine a zregeneruje se... přijde mi to jako fajn nápad, protože jí opravdu hodně dlužím.
Profilova fotka
ivi: přesně tak, souhlasím lena: já sourozence nemám, ale asi by to byl první člověk, kterej by mě napadl, na druhou stranu záleží jaký jsou vztahy, podle mě by měl bejt svědek ten, pro kterýho to bude čest a ne otrava...povinnost, podškrábnutí cancu papíru a tak podobně. Pro mě by to byla třeba čest. Ale co každej to asi tak neprožívá...jak jsem se přesvědčila. S tou masáží je to perfektní, taky jsem měla pro svědkyni nachystanej dáreček, jako za ochotu, podporu, pomoc...no víte jak to dopadlo. Jinak Leni všechno nej k svátku!!
Profilova fotka
Kettinko, díky... Spetro, to je teda fakt blbý, to mě mrzí... :-|
Profilova fotka
To máme problémy,co? Jsem myslela že nebudou, ale prostě to asi k tomu patří. Já se dnes ještě zeptám přítele, jestli mu to nebude vadit, protože je to vlastně jeho kamarád, a pak mu to zkusím nějak sdělit, telefonem nebo skypem, protože se nenavštěvujem. No to je asi taky jeden z důvodů, fakt.... :-( No a pak oznámím tu novinu kamarádce, myslím že bude moc ráda... Já sourozence nemám, tak taky vybírám jinde.
Profilova fotka
Tak jsme se s přítelem dohodli, že si mého svědka vezmě on za svědka a já si vezmu kamarádku... Jemu má jít jeho nevlastní otec a jeho máma prý remcala, že kvůli tomu bude muset sedět jinde ap., tak snad to uhájí a já si vezmu kamarádku a od vlastně svého kamaráda, kterému to svědectví nechce upřít... ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, dočtu si vás večer...teď jen posílám přáníčko všem svým jmenovkyním...Lenkám, Leničkám...Mějte hezký den (resp. teď už zbytek dne ;-) ) :-) :-) :-)
Profilova fotka
ahojky. moc vas zdravi.dekuji za prani k svatku..nejak jsem si ho neuzila. Jsem totiz v praci.Vcera jsem od milacka dostala mikïnu akyticku. Tak to bylo fajn. Ketinko,snad se to bzy vyresi.. S tema fararama jsme toho take docela dost zazily..Mame mit splneny 4 sezeni s rodinyma parama a pak jeste si 2-3 s fararem, ktery nas bude oddavat.Bezne to tak byva,ze ten vlastni obrad ma jeden z fararu nebo kaplan.My jsme chteli vylozene jednoho,aby nas oddaval, tak jsme se s nim domluvily a nebyl pak problem. Vcera jsem jeste uhanela na faru pro propusteni do jine farnosti a take pro krestni list.Porad samy papirovani. Spetro, take si nedokazu predstavit, ze se s fararem sejdeme 3-4 nebo nevim, kolikrat bude chtit.Rikal, ze se nekdy schazi 3x nekdy 4x, jak pry se mu to libi. ja delam na smeny a radek je take vecne v praci,takze to bude mazec.. Jaro tobe take vse nej k svatku.. No proste vsem Lenkam... :-) :-) mejte se krasne.. ;-)
Profilova fotka
lestep: děkuju :-)
Ahojík:)zdravím všechny a přeji krásný víkend:) jo a taky že mě hamba nefackuje-chtěla jsem Leničkám popřát a koukám, že jsem to tam nedopsala, tak dodatečně vše nej k svátku:)))))
Profilova fotka
Ahoj holky, všem děkuju za pěkné přání, včera byl fajn den. Byla jsem na 2. zkoušce šatů, a už jsem je měla na sobě, už jsou skoro hotový, zbývá jen pár úprav, našít skrytý zip, a nějaké zdobení... Paní švadlena říkala že v polovině března už budou komplet hotový, ještě mezitím půjdu na poslední zkoušku. Tak je pak už budu mít doma... Jen nevím kam je dát, aby se nepomačkaly, nemám tak dlouhou skříň... :-| Možná je dám k taťkovi do skříně co má doma, má velikou, a tam by mohly viset celé, aniž by se dole pomačkaly. Teď ještě čekám, že se mi dneska ozve paní ze zlatnictví, tento týden mi říkala že by měly být hotové prstýnky s rytím.. no tak jsu zvědavá. Po předchozí zkušenosti, kdy tam ten můj polotovar ležel 14 dní aniž by si ho někdo všiml, tomu moc nevěřím... :-|
Profilova fotka
Jaro, jinak máš moc pěkný fotky v albu, to líčení Ti moc sluší! ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Teda holky, kde jste dneska všechny? =-) :-)
Profilova fotka
No nic, jdu domů pomalu.. krásnej a pohodovej víkend všem, a pokud možno plný sluníčka! ;-)
Profilova fotka
ahojky. vsechny zdravim. Kam jste se vsichni podeli?Nejak to flakame?Nebo mame tak malu casu ze? Akorat jsem v praci. Mam nocni, tak doufam, ze bdue klid a pohoda. Dneska ¨jsem koukala na boticky k satum a take jsem si koupila modry podvazek? Na kolik vas prisel? Nasla jsem ho v jedinem salonu..Stal me 250 kc.Ale je to prece jednou za zivot..Kamoska me rikala, ze ho mela za 100 kc. Ja jsem ho ale nikde za tu cenu nevidela. Mejte krasny vikend.Ahojky Lenka.. :-)
Profilova fotka
Ahojky, tak mamka šla do Makra nakupovat uzeniny a něco na jednohubky a obložené mísy (dá to do mrazáku). Jsem jí musela krotit, měla takovej seznam, jsem jí musela říct, že nechci aby tam bylo toho všeho moc a stálo by to moc peněz. ona pořád, "aby nás nepomluvili". Holky ona z toho dělá obr akci... :-N Tak snad jsem jí to dostatečně vysvětlila, ale znáte mámy... ;-) Jinak nám potvrzují účast lidi z rodiny, se kterýma jsme moc nepočítala, že to mají moc daleko... No, pár lid navíc... ;-)
Ahoj holciny, dlouho jsem tu nebyla...vy jste toho ale nakecaly :-) Je tady nektera ktera jeste nema saty a vdava se v dubnu? Nebo jsem posledni? Dnes jsem byla v prvnim salonu a asi jsem si vybrala....ale nezarezervovala. Pani me strasila, ze treba uz zitra nebudou k mani, ze je nekdo na muj termin treba zamluvi....tak se uklidnuju, ze vsechny dubnacky uz maji sve vybrane a zitra tam jeste budou :-) ;-) Vcera jsme si byli pro prstynky!!! Nadhera!!!
Profilova fotka
Ahojky, zdravim po dovolene ;-) Tak nějak v rychlosti jsem vás dočetla, ale reagovat budu na to, co mi utkvělo v paměti :-) Já taky dlouho zvažovala, koho si vybrat za svědka, mám hodně známých, ale kamárádek ne. Z rodiny jsem za svědka nikoho nechtěla, mám dvě sestry, které si svědčily navzájem a nechtěla jsem ani jednu upřednostňovat. Tak jsem uvažovala o nějaké kamarádce a rozhodla se pro moji bývalou dlohodobou spolubydlící. Myslím, že ji znám dobře a že ji dost důvěřuju. Podle toho jsem se vlastně rozhodovala, dokážu odhadnout jak se zachová a nechtěla jsem za svědka někoho, kdo si ani nevzpomene, že mám narozky nebo svátek :-(
Profilova fotka
Lestep, Leni ahoj, mě podvazek stál v akci v H&M 50 korun. Kdyby nebyl slevněný, stál by 100 kč. Tak jsem ho vzala, líbí se mi. Matonko, týjo, to já vůbec neřeším nějaké občerstvení domů, objednám chlebíčky, upeču buchtu a bude... navíc to občerstvení bude vlastně u taťky doma, kde bude spát polovina svatebčanů, u nás doma budu jenom já a svedkyně... pohodička... :-D Pavli, kde jsi byla na dovolene, bylo fajn? Jseš odreagovaná, a načerpala jsi nové síly? Julie, šatky si myslím že v pohodě ještě seženeš. A je fajn že máš prstýnky, a že se líbí! Nám se měla do konce tohoto týdne ozvat ženská ze zlatnictví, neozvala se... doufám že s těma prstýnkama zase není nějakej problém... :-| Už bych je chtěla mít doma, už je to měsíc a půl co jsem ho objednávala!!! Holky pěkný víkend přeji, zítra tady nebudu, takže zas v pondělí z práce... :-D
Profilova fotka
ahoj holky, jenom nakukuju, jinak si totiz ctu informace o Argentine, kam uz skoro 100% pojedeme na svatebni cestu! a vcera jsme byli v Bustehrade ve svatebnim salonu, uz nevim, ktera z vas mi to doporucila, ale moc dekuju, je to tam super! saty mam vybrane a zamluvene a jsem z nich nadsena. jdu najit diskuzi o salonech a musim ho tam vychvalit :-) mejte se hezky, pekny zbytek nedele
Cauky bramboro, tak to jsem rada, ze se Ti v Bustehrade libilo! Takze sis tam vybrala? Ja jsem taky dnes byla zaplatit zalohu za satky, vybrala jsem si v salonu Adina. Pak byl v planu Bustehrad...ale ted uz tam nepojedem :-) Jsou v barve champagne, bez raminek, dole bohate...fotku ale nemam, fotak jsme zapomneli :-( A za skvelou cenu byly! Z toho mam fakt radost! Rozepis se trochu o te Argentine, prosim!!! My mame v planu Dominikanskou republiku...ale ted trochu premyslime i o Kube ci Brazilii...
Profilova fotka
Leni: už nakupujeme na tu party, jelikož jednohubky a obložené talíře chce mamka dělat, tak už nakupuje do zásoby :-) Holky gratuluju k šatům, to je dobře že už je máte zamluvené... Jinak vám závidím se svatební cestou, my si o ni necháme zdát. Svatba, a pak šetřit na hypotéku abychom nemuseli bydlet u našich v bytě...
Profilova fotka
lenajsek: na dovolene jsme byli na Šumavě, ale lyžovat jsme jezdili do Rakouska. Šumava je bohužel bez sněhu :-. Odpočatá jsem :-) A teď zase zařizovat :-) Chtěli jsme už dát rodinkám oznámka, ale bohužel v papírnictví, kde máme objednáne papíry na ně ... tak ty jim zatím nedorazili. Navíc nás pani překvapila, že jim prý spletli cenu a místo 8Kč za kus je to 29Kč :-o Nějak to letí, ještě 55dní :-) A to ještě nemáme hafu věcí :-) Holky teda tu svatebku Vám zavidím, my se nikam hned po svatbě zatím nechystáme ... budem rekonstruovat a přítel má v květnu zkouškové, takže se uvidí podle situace :-)
No my taky setrime, kupujeme byt. Ale prave proto abychom mohli jet na krasnou svatebni cestu setrime na svatbe samotne...jen se svedky. I tak nas ale vyjde na 25tis ]-( Kamaradka co se vdavala vloni chtela velkou svatbu...stala je 180tis no a na svatebku samozrejme zadnou nejeli...splaceli svatbu :-(
Ahojík:)jej to se nám to počasíčko ale vyvedlo že?:)))teda další krásný víkend...jé a jak to letí, až hrůza, nedávno jsem psala o narozeninách a příští týden už je mám:(((chjooo, kdyby mi tak aspoň 4roky ubyly:))))Jinak moc gratulací k šatičkám:)to už je pak člověk hned klidnější a hlavně moc šťastný, když vybere to co chtěl:)Teda, ty svatební cesty vám závidím(v dobrém)mi nikam nepojedem určitě, nepovolily nám postavit nad barákem podkrovák,už po třet ía třetím rokem,pokaždé že musí být to a támto a když jsme to udělaly, tak zas nic, tak uvažujem o malém domečku na zahradě, třeba i koupit byt, ale popravdě vydržet se to už moc nedá, však to jistě znáte, bydlet se sourozenci a rodiči, do toho dítě. Jinak jsme dnes byli konečně domluvit cukroví a máme přijít až koncem března, oznamko je už na laminu:)tak snad v tomto týdnu bude:)tak teď už opravdu budem jen čekat na datumy, kdy se má co zařídit:)Moc vám všem držím pěstičky při dalším zařizování, mějte se hezky:)
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím v novém týdnu! Od rána mám radost, protože mi na mail přišel už obrázek od taťky na to svatební oznámení! Ještě to chce trošku zvýraznit, ale už se to hnulo, tak snad se taky co nevidět dostanu mezi vás, co už máte oznámka hotový! :-) Jinak přeju vám, co plánujete takový obrovský svatební cesty, ať se vám vydaří a jsou podle vašich představ, my se spokojíme i s těma Piešťanama, i tak to vyjde se vším všudy i s jídlem na cca 10tis, tak to je jak dovolená mimo sezónu v Chorvatsku. Ale nedá se nic dělat, peníze budem potřebovat sice ne na bydlení, ale na další věci co budeme potřebovat v létě zařídit... Ale myslím že důležitý je, aby se cesta podařila a byly to opravdu líbánky se vším všudy, nehledě na to kde se budou odehrávat. Tak ať se vydaří vám všem! ;-)
Profilova fotka
Julie, jinak taky gratuluju k šatkám, že už jsou zamluvený a vybraný... ;-) A Bramboro, Tobě taky! ;-)
Profilova fotka
Ahoj pri pondelku :-) zeuwicka: tak blahopreji k oznamku, snad už ho máte a lenajsku tobě taky :-) Já jdu dneska snad už konečně pro papíry na to oznámko, tak snad budou :-( A budu moct celý večer lepit :-D Včera jsme zamluvili restauraci na hostinu a večerní raut :-N Teď už jen udělat rozpočet :-( Máte prosím někdo na hosrině uděláno to, že tvrdý alkohol si platí každý sám? Nevim jak to sdělit :-( Leda udělat nějaké menu každýmu a tam to zmínit? Jinak rozpočet na raut máme výber od 290 do 490 na osobu? Máte někdo už taky přehled? Díky :-)
Profilova fotka
Pavli, tak snad už budeš mít papíry, a budeš mít taky oznámko hotový. Gratuluju k zamluvení hostiny a rautu. My budeme mít na stole jen tři lahve tvrdýho, vodka, Becherovka a Myslivec, a meruňkovici. Asi to sdělovat nebudeme, až ty tři flašky dojdou, tak se bude chodit na bar. Ještě jsme neuvažovali nad tím, jak to sdělit, ale myslím že v tom problém nebude... Jinak rozpočet přesně nevíme, ale myslím že bysme se měli v těma 24 lidma vejít do 18tis maximálně, i s tím rautem a alkoholem... no uvidíme. Počítáme s 20ti tis, ale myslím že to bude míň. Ono to je těžký počítat na osobu, když se dopředu neví kolik se vypije, a kolik bude kafí, atd...
Profilova fotka
Ahoj, my tedy taky na party budeme mít omezeně alkoholu a ostatní si budou platit sami. Píšeme to do svatebních novin a na web a průběžně na to upozorňujeme. Jinak jsem to počítala a na hostinu počítáme cca 250,- na osobu a posvatební party cca 30 tis. Lenko, vy jedete do Piešťan na svatební cestu? Mě dneska přišla nabídka taky z Piešťan a docela zajímavé ceny, tak si o tom s přítelem promluvíme, protože tam mají např. prodloužený víkend s polopenzí a pobyt by nás přišel o tísíc dráž než svatební noc v apartmá v hotelu. To mě zaujalo...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?