Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Holky s nedostatkem času mám teda taky problém...! Jsem zvědavá, jestli všechno zvládnem... Vyrábím vývazky - stále... Do toho chci ještě udělat vyšívku na závoji a teď ještě dělám nějakou dekoraci... Katastrofa! K tomu nemáme pořád prstýnky, dořešenou dopravu.. - v tom jsou pořád nějaký změny... :-o Uááá No a taky jsem chtěla udělat sv. noviny... Měla jsem pěknej náskok a teď jsem pořádně pozadu... :-( Ach jo... Vy jste ale pořádný šikulky! Co tak zběžně pročítám, jste na svatbu nachystaný! Já bych ji klidně ještě posunula.. :-p :-D
Profilova fotka
Ivulko, rozhodně nejseš sama, já ještě nemám ani to oznámení! :-( Natož oznámení rozdaný a poslaný! A nemám pořád ještě hudbu, ale teď o víkendu už to začnu vypalovat... ach jo. Šaty ještě nemám, pořád se šijou, snad je do dubna stihne. A ženich ještě taky nemá kalhoty, moje svědkyně nemá šaty.. chtěla jsem to mít v klidu a zavčas, ale jak to tak pozoruju, tak to v klidu nebude... mě z toho asi fakt už škrábne. Do toho dneska hafo práce, a to jsem chtěla objednávat ty dekorace z netu... Holky, ještě jsem se chtěla zeptat, objednáváte tady někdo čokoládky z netu? Ty na stůl? Já jsem si říkala že bych je objednala, ale nevím, jestli se neroztečou, když budou třeba na poště chvilku ležet? Nebo jestli se nerozbijí? Nemáte některá s tím zkušenosti? Díky...
Profilova fotka
Holky nechte toho, zvládnem to!!Doufám.... :-N
Profilova fotka
Ketty, jj, je potřeba optimismus 8-) Já mám teda období, kdy už se někdy skoro na tu svatbu úřestávám těšit... Občas mě teda něco sráží k zemi. Dneska jsem se pohádala s ženskou, co tu sedí vedle mě... No to bylo něco :-x Tak jsem se pak pěkně vybrečela jiným kolegyním a kolegovi na rameni a jsem tu z5 a pro změnu odjela ona... No ale atmosféra se dá krájet.... :-S Já tohle nemám ráda. Normálně, ale fakt slušně jsem ji o něco požádala a ona to hnedka brala jako nějakej útok a začala na mě ječet přes celý patro, že asi brzo poletím a ať nejsu drzá apod. ... No je to někdy těžký. A to si potom utíkám na tyhle stránky a jsem ráda, že řeším i příjemný věci... ;-) Tak díky, že tu jste ;-)
Profilova fotka
ják leni říkáš, nápadů by bylo dost. ale už nemám sílu je realizovat. Ale ve stresu kvůli tomu nehodlám být. To radši nějaké maličkosti vynechám. Ivi: to je škoda že máš v práci tahle dusno :-(
Profilova fotka
mě spíš chybí čas a aspoň ještě 2 ruce ;-)
Profilova fotka
Kettinko, musíme to zvládnout! A co nebude, to nebude.. a taky to bude hezký. ;-)
Profilova fotka
jj, já to taky tak myslela nemám na to čas a pro to pak ani sílu
Profilova fotka
Teď jsem volala na faru, tam jsem dopadla taky nepořízeně.... :-( A ještě jsem si připadala jak nejvěčí blbec, co to mám za otázky... :-(
Profilova fotka
ahojky. ketinko, snad se to brzy vse urovna a budes v pohode, jak zdravotne, tak i v praci to bude dobry..Snad bude lepsi, kdyz si najdes jinou svedkyni.Musi prece mit trochu paru, jak to bude na te svatbe perobihat. nejhorsi je ta organizace cele svatby..Pokud neni clovek, ktery to trochu nekoriguje, tak je to blby..Ja doufam, ze me pomuze moje kamaradka a spoluzacka z vysoke. Jsme porad spolu ¨v kontaktu, bud pres telefon nebo pres icq..Bude u me i spat den pred svatbou a pomuze me s oblekanim a organizaci. Za svedka me nejde. Mam brachu a radek ma take brachu. Muj bracha ma docela dost prace, takze ho tim ani neotravuju. radkuv bracha se zajima,ale ted vyrizuje stavebni povoleni, tak take nema moc casu.. Lenajsku, ja jsem take nemela pekne saty ve kterych bych sla, tak jsem nakonec sla v akove pekne cerveno cerne prusvitne krajkove halence a v upletove sukni. No snad to splnilo svuj ucel..Bylo to ale fajn. Vyhrali jsme s Radkem elektrickou sekacku na travu. Fajn darek. mame sice uz benzinovou,ale vzdycky se to hodi ne.Mejte se..drzim pesti.Jinak mam ode dneska zase dalsi papir od farare, ktery nas propousti do jine fary. Chybel nam totiz krestni list.No snad uz to bude vsechno a budeme moc jit k farari sepsat veskery formality..Matriku uz mame za sebou..
Profilova fotka
Peti a co se stalo na faře...? My máme za sebou už tři sezení, ale trošku mě to zklamalo. Čekala jsem nějakou debatu, ale je nás tam tak 20 a probíhá to formou hodinové přednášky :-| Nic moc. Příprava na křest byla lepší... x-)
Profilova fotka
Ahojky holky, já vás jdu jen pozdravit, Jelikož jsem tu po dlouhé době a nevím kdy se tu zase ukažů, možná se za váma mockrát už nepodívám, tak vám popřeju mnoho úspěchů! Nebudu mít totiž moc času, miláček totiž končí na škole a budu už s ním většinu času, ale tak sem tam se na vás kouknu a povím novinky! A bude toho teď mít dost na zařizování, spíš dopilování, tak budem s miláčkem řešit! Tak se mějte krásně, já letím papa ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky všem nevěstám, které chystáte svatbu v měsíci dubnu.Já jsem na tom stejně, byla jsem ze svateb nadšená a moc jsem se těšila až budu připravovat tu svou, ale to jsem ještě nevěděla kolik je se zařízením svatby starostí.A to chystáme jen malou svatbu.Ale zdá se mi moc přehnaný plánovat svatbu rok a déle předem.Já ji začala zařizovat začátkem tohoto roku a už mi chybí pouze si ušít šaty a objednat ke kadeřnici.Tak přeji všem pevné nervy a mnoho štěstí.Petra
Ahojky:)zdravím všechny a moc gratulací k postupům! Dnes vás asi jen pozdravím, opět dítě volá:))))Jestli ještě můžu poprosit, jakou máte podprsenku pod svatební šaty?Stále ještě hledám, nevím jakou, která by byla dobrá, nakonec mi u nás paní nabídla jen gorsenii a nic jinýho prý nemají, navíc jsem musela zkoušet B a potřebovala bych aspoň C, tak prý jedině objedná ale ta přijde až za měsíc:(a ještě jestli vůbec bude dobře sedět:(je to tady fakt zakopaný, jediný co můžu, tak objednat přez net. Chtěla jsem se ještě zeptat, jaký je rozdíl mezi typem bardot a balkónová podprsenka? Děkujííííí:))))
Profilova fotka
Ahoj Ivi, my jsme měli přípravy u faráře v místě bydliště. Byli jsme tam sami, ale taky to byli jen přednášky. I když nám to vyhovovalo, že se nás na nic neptal ;-) Potřebujeme ještě 2 přípravy, které se budou týkat obřadů v místě svatby. A neboť tam funguje fara s kaplanem a je tam víc farářů není jasné kdo nás bude odddávat. Tak jsem se snažila včera vymámit na té faře kdo to bude. Neboť vědět to měsíc do předu je pro nás nedostačující protože musíme ještě na přípravy a to 2-krát a v pracovní době. Což je problém pro nás 2 sladit takovou možnost a během jednoho měsíce 3-krát téměř nemožné... :-( Dál jsme chtěla vědět jak to funguje s květinovou výzdobou kostela... na to už jsem neměla sílu.... Ale něco optimistického - dnes si jdu zkusit šatečky a vyfotit pro vás.... tak už se moc těším... ;-) Prádlo jsem taky ještě neřešila v nejhorším nějakou podrpsenku bez ramínek vlastním... pokud nic neseženu... ale není tak hezká jak bych si představovala pod svatební šaty... dnes se kouknu v tom salonu odkud mám šaty, co tam mají za prádlo...
Profilova fotka
Ahoj holky, restauraci přítel zamluvil, a cca 3 týdny před svatbou tam půjdem dohodnout se na menu, přípitku apod. Já podprsenku pod šaty mít nebudu, v těch šatech to je udělaný,že můžu jít bez. Všili mi tam takový vycpávky...
Profilova fotka
Bré ráno, to byla zas noc, teda holky....jsem si zas užila se svědkyní....od vánoc se neozvala,...ježiši ani se mi to nechce psát, páč tomu sama asi ještě nevěřím,když jsem tady četla ty diskuze o tchýních, jaký dělají problémy, o rodině při plánování svatby, nečekala jsem že tady budu psát do diskuze na téma Svědkyně se zbláznila....ta má se nezbláznila, ale pod funkcí svědek si představovala, že přijede na obřad tam se podepíše a hotovo, no já po ní nic nechtěla, ale myslela jsem že se bude aspoň zajímat,navíc když je to nejlepší kamarádka (nebo byla nejlepší kamarádka?!)ona ani neví kde je obřad, kde hostina, do jaký barvy je svatba, jaký je oznámení, nic, nezajímá jí to...jsem z toho akorát smutná :-(
Profilova fotka
ketty: to je smutné, že neví takový věci. To já bych nejradši svědka vyměnila, kamarádka projevila hned po oznámení svatby zájem, že chce svědčit, ale musela jsem ji zklamat, protože svědka jsme domluvili hned při domlouvání svätby. Ona mi taky dost pomáhá, protože žije ve městě kde bude svatba. Zase když odřeknu svědka, tak bude zklamanej on, protože byl moc rád (pořád říká, že jsme spolu s přítelem vlastně kvůli němu ap.). Je to s tím těžký, koho vybrat a nezklamat jiného. Já jsem dříve vůbec nevěděla koho budu mít za svědka na vlastní svatbě, ještě než jsme o svatbě mluvili, pak to přišlo a možná bych to změnila....
Profilova fotka
Dobré ráno holky, tohle je teda fakt ošemetné téma... Mně bude svědčit sestra. Pro mě to je jasná volby - rodina je stálá, kamarádi se mění... A se ségrou mám fakt krásnej vztah.... ALE! Zrovna nadšená z toho nebyla, když jsem jí to řekla... Pak jsem měla pocit, že ji to taky moc nezajímá... Ale teď už se celkem rozjela. Dejte jim čas! Třeba mají teď pocit, že je ještě plno času, tak nechtějí stresovat... To je taky dobrý, ne? ;-) :-D
Profilova fotka
Peti, moc tomu nerozumím... Přijde mi to jako celkem jasný a dokonce i pochopitelný dotazy... V čem byl problém? V tom, že nechcete přípravy týden před svatbou...? Nebp v tom, že chcete vědět, kdo vás bude oddávat...? My to víme už skoro rok... Zašli jsme si prostě k faráři, který mě i křtil a domluvili se s ním... ;-) Tak hlavu vzhůru... A co se týká výzdoby kostela máme taky ještě mezery.. Taky se chci zeptat, jak to tam chodí, jestli můžeme pohazovat okvětní lístky, apod. ... No je toho ještě fakt dost!!!! 8-)
Profilova fotka
no jo když já mám takovej pocit, že kdybych jí včera nenapsala tak je fakt schopná přijít až na obřad :-N no jo asi jsem jí měla hned na začátku říct, že od ní chci psychickou podporu, jenže vdávám se poprví a tohle mě fakt nenapadlo, přišlo mi to tak nějak automatický...chybama se člověk učí :-( ale mrzí mě že místo krásnejch svatebních příprav řeším výměnu svědka, přitom stačilo tak málo, zeptat se, zajímat se...no jo jsme jen lidi.
Profilova fotka
Ale tak hrozný to snad nebude... =-) Tak ji ještě zapřáhni... ;-) Třeba se nechá... jen čeká, co bude... Třeba taky bude svědčit poprvé, tak neví... I když mě by to asi taky trklo...
Profilova fotka
ivi: už jsem jí napsala...jestli je to kamarádka, jako že jí považuju za nejlepší, pochopí to.
Profilova fotka
A cos jí napsala? že Ti bude nakonec svědčit někdo jinej...? =-) Nebo, že bys byla ráda, kdyby projevila nějaký zájem...? |-|
Profilova fotka
No já taky porád přemýšlím o změně, ale nechci nikomu ublížit, chjo :-(
Profilova fotka
Holky, dneska vás jdu jen pozdravit, zase nemám moc času v práci, a všem Lenkám přeji vše NEJ k dnešnímu svátku, ať se máte fajn a máte krásný den! Já asi odpoledne pojedu na druhou zkoušku šatů, tak se těším... Třeba je už uvidím vcelku. :-)
Profilova fotka
vyříkali jsme si to, zkrátka jsme si každá představovali od funkce svědkyně něco jiného. Zdá se že to chápe, asi jí to mrzí (mě víc), nechtěla jsem nikomu ublížit ale už se kvůli tomu trápím 2 měsíce a chci si svatbu užít a ne řešit takovýhle věci s tím spojený. Za svědka půjde pravděpodobně nejbližžší příbuzný (nemám sourozence) tak požádám máminýho bráchu, je o 10 let starší jak já, byl skoro jak můj brácha...takže asi tak, a už se tím nehodlám trápit, svatba má být veselá :-)
Profilova fotka
Ketti, tak to je super, že jste si to vyříkaly! Snad to teda bude O.K. ;-) A strýček bude mít určitě radost... x-) Taky přeji všem Lenkám vše nej ;-)
Profilova fotka
V tom kdo nás bude oddváat nechtějí nám nic říct prý se máme stavit měsíc před svatbou a pak nám to řeknou :-( S těma svadkama je to fakt problém, já si s tím u kamarádek tak zaviřila, že máme stále mezi sebou problémy a přítelovi, kvůli tomu nepůjde ani jeden z nejlepších kamarádů na svatbu...
Profilova fotka
spetra: to mě teda mrzí, fakt to není jednoduchý.. :-( člověk když to čte na diskuzích si pořád říká že se ho to netýká a pak když to zažiješ...no jo no, nenaděláme nic ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?