Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Ahojky, úterní ráno a 59 dní do svatby... ;-)
Profilova fotka
Čauky matonko - já přesně 60 :-)
Profilova fotka
Krásný dobrý ráno, hlásím 67 :-)
Profilova fotka
lestep: ty už máš rozdaný oznámka?Ty jo vy jste rychlíci, u nás se rozdává s koláčema, tj. 9. dubna. Teda babičky a rodiče už ho mají, ale ostatní dostanou 9.4.
Profilova fotka
My oznamka budeme dávat také teď, a koláčky až na svatbě, při odchodu každého ze svatebčanů. Já vím, že jako tradice je, že se to dává jako pozvánka na svatbu, ale myslím, že hodně lidí už to dává přímo na svatbě jako výslužku.
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem se tu nachvilku po dlouhé době objevila. My jsme rodině oznámení is pozvánkama předali + některým kamarádům. A ještě nám chybí tři kteří budou zvaní na svatbu a pozvánku nedostali. Pak rozešlu ještě několik už jen samotných oznámení poštou. Vdolečky a zákusky budeme taky rozdávat na hostině jako výslušku. Uf to mě strašíte 67 dní do svatby. Fakt ot letí, teď jsem na to vůbec neměla čas - řešit svatbu.
Profilova fotka
Já únos nevěsty striktně odmítám. Příjde mi to fakt hrozný zvyk. My bychom chtěli tancovat první tanec wals. Chodíme teď do tanečních, tak snad neuděláme ostudu. Ale vůbec nevím na jakou písničku, nemáte nějaký typ? My taky pojedeme autem jen na obřad... (5km). Budete zdobit ostatní auta nebo jen ženicha a nevěsty? O fotkách pro příbuzné jsem neuvažovala. Asi jen pošlu nějaké fotky elektronicky a nech si je případně nechají udělat. Jen pro babičky nějakou papírovou... O troubení slyším prvně... Matonko, krásný hotýlek, škoda že ve městě ve kterém se vdávám není nic podpbného nasvatební noc... :-(
Profilova fotka
Paji, hezká výzdoba svatebního stolu s tím břečtaněm, taky podobnou plánuji, akorát místo kamínků budou papírové srdíčka a svíčky budou plovoucí.
Profilova fotka
Mě se moc líbí výzdoba auta, které jsem viděla v Tuniskou, pokud fotku doma najdu tak ji sem dám. Autíčko bylo polepené živými zelenými rostlinkami, moc se nám to líbilo. Ale nevím, jestli by to majitel auta, které mě poveze, unesl... :-| A taky bych to musela udělat sama, a na to čas mít nebudu...
Profilova fotka
Ahojte holky, tak poslušně hlásím, že v práci nemám absolutně čas sem za Váma zajít (což mě celkem mrzí...) Ale než se to všechno naučím, bude taky možná po svatbě... |-| No a po práci buďto relaxuji někde na sportu, či v divadle apod., nebo běháme s Mirou kvůli svatbě.. Včera jsme byli na prstýnky a nemůžem se shodnout...! Katastrofa, to bude ještě boj. Co vy
Profilova fotka
Ahoj holky, taky dneska nemám čas.. Ivulko, to je jasný že v nové práci nemá člověk čas, hlavně ať se dobře zaučíš! Ono tady na té diskuzi člověku nic neuteče... Spetro, my budem zdobit auto ženicha (to ženich bude zdobit u rodičů, asi s bráchou a svou mámou dohromady), a já auto mýho taťky, který mě poveze, a pomůže mi moje svědkyně), a den předem přiděláme asi jen stužky na auto kamaráda, co nám bude vozit svatebčany, i co je doveze na obřad. Tam kyti dávat nebudeme, jen ty stužky. Oznámení pořád ještě ani nemáme hotový, natož rozdaný a rozeslaný... snad to bude nejpozději měsíc předem. I kamarádům rozdáváte oba zaráz? To je pak asi strašně časově náročný, domluvit se oba dva, s těma kamarádama, ne? Já asi něco vyřeším i posláním na mail... Holky jdu zase makat, dneska je toho fakt moc. Hezký den!
Profilova fotka
ahoj holky, ja se v praci dneska dost flakam, skoro z toho mam spatny pocit, alene a ne se prinutit neco delat. takze si jdu hledat svatebni cestu :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsme včera rozdali pár oznámení. Moc se líbilo, že není tradiční...tak jsem ráda. :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já zase hlásím, že jsme včera domluvili komplet celou hostinu, se všemi detaily, celé menu obědové i večerní raut, pití, dekorace, zvyky... tak jsu ráda. Byla jsem z toho tak nervózní, že jak paní provozní odešla, jsem si musela dát panáka... :-D Ale jsu ráda že to máme domluvený. Dneska jdu objednávat organzu a pod, z netu... tak se těším až to budu mít doma. Hezký den všem! ;-)
Profilova fotka
Dobré středeční ránko, tak u nás se začínají rodiče probírat ze zimního spánku, uvědomili si že do svatby jsou 2 měsíce tak začínají pomalu šílet...zrovna řeším, jak rozstrkám svatebčany do aut. Jinak čekám pořád na balíček s cylindrem a zatím nic. Vůbec nemám ujasněný co chci mít na hlavě (jako účes myslím) z těch mejch pár chloupků to bude problém, ale kadeřnice snad něco vymyslí...chjo letí to letí :-|
Profilova fotka
Kettinko, u nás v rodině zatím ticho po pěšině, jedinej kdo se trošku zajímá a žije svatbou, je babička, která je ode mně 250 km, tak to možná prožívá i díky tomu, že to se mnou neprobírá osobně. Kde jsi nakonec cylindr objednávala? Taky přemýšlím co za úšes, to co mám v albu je nádhera, ale mám taky jen pár chlupů, a navíc jemné vlasy.. no uvidíme. Dopravu na svatbu koho, v kolik a kde vyzvednout, jsme zatím dopodrobna neřešili. To budem řešit asi až v tom dubnu.
Profilova fotka
lenajsek: písnu ti to do IP myslím, že se to sem psát nesmí ;-)
Profilova fotka
Janě, písni... díky. ;-)
Profilova fotka
Kettinko, to vypadá fajn, tak snad bude hezký i v reálu.
Profilova fotka
No já se rozhodla, že se domluvim s kamarádkou kadeřnicí tady v Praze, aby mi sladila barvu vlasů s příčeskem už teď, protože kadeřnice v Písku si mě objednala na zkoušku až 14 dní před svatbou a to je pozdě. Co když mi ten příčesek nepůjde k mým vlasům (taky málo jemné), a já narychlo budu shánět jiný...
Profilova fotka
ahojky.moc vas vsechny zdravim- :-) :-) Ketinko: my jsme rozdavaly oznameni postupne, protoze pak naraz bysme to vsechno nestihly.Kolace se u nas nedavaji. Vysluzky pak davame tem co jdou na svatbu,az v den svatby, kdyz budou odjizdet, tak to bysme uz pak nemohli davat oznameni..Jeste nam nejaky zbyvaji,tak uvidime, jak se nam o podari rozdat.. ivulko, snad ten kalup zvladnes. Ja jsem na to podobne. Bud jsem v praci nebo se snazim neco udelat doma. O vikendu jsme byly na plese, tak aspon nejaky kulturni vyziti..No mazec to je..Jeste nam zbyva potvrdit cukrovi, kolik toho chceme. Te pani to staci mesic a pul predem, tak mame cas.. ketinko s tim ucesem jsi take nejsem jista..spis to necham na kadernici, co me tam na tu prvni zkouzku udela a jestli to bude sluset a jak se me to bude libit.Mam prvni zkouzku 21.3, tak snad do te doby najdu nejakou ispiraci..Nemate nekdo dobry tip na ucesy treba na netu??? :-)
Profilova fotka
Tak já jsem právě udělala rozhodnutí, měním svědkyni :-( ...holky já nevím, máte svědky v pohodě?Mě se od vánoc svědkyně neozvala, ani sms, ani slovo jak pokračují přípravy, jestli není s něčím potřeba pomoct - asi to není normální co?! =-) Trochu mě to mrzí....ale asi by funkce svědkyně dle mýho měla být o něčem jiným, než že jen "dorazí na svatbu" ;-(
Profilova fotka
matonka: budeš mít příčesek?Já ho koupila, zkusila a nějak se v tom necejtím, ostatní říkají, že je to bomba, ale nevím...pořád si říkám není nad přirozenost...
Profilova fotka
kettinka: to mě mrzí, se svědkyní. Ale já od svědka nic moc neočekávám. Za svědka mi jde kamarád,co nás trochu dal dohromady, a byl hrozně rád, když jsme mu to řekla, ale na pomoc se svatbou se neptal a ani ji nežádám. To samé svědek ženicha, jeho nevlastní otec. Jo, příčesek chci, nosím ho na nějaký akce, měla jsem ho na svatbě švagrový a všichni říkali,že mi sluší a že si mám nechat narůst dlouhé vlasy. Jenže s těmi mými to nejde. Už teď,když je nechávám růst pro ten příčesek, už bych to nejraději ostříhala... :-) Mám takový ohon delší, ale tuhle jsme s mamkou koukali a prodávají se i takové dva prameny, které se na hřebínek pouze dají dospodu zezadu vlasů a je to rychlé na přípravu...
Profilova fotka
Kettinko, moje svědkyně je mi obrovskou oporou, zrovna s ní na chatu probírám detaily svatební hostiny. Nebýt ní, tak to asi nezvládnu, to zařizování. Je opravdu poklad a je to moje nej nej kamarádka, beru ji a jejího manžela už skoro jako rodinu, je na ně spoleh, a vážím si jich. Za svědka Radkovi jde její manžel, taky výbornej člověk, který nám zařídil taky jednu důležitou věc na svatbě... Nemusí ale být u všeho, ale přece jen by měli být nevěsta se svědkyní nebo svědkem, v kontaktu... Ten příčesek mě holky taky napadl, ale nevím kde ho sehnat, jestli by ho třeba nesehnala kadeřnice? Fakt nevím, nikdy jsem ho neměla, nemám zkušenost.. Ale abych měla bohatý účes, tak možná bude potřeba. Netuším. Ale asi to spíš nechám na kadeřnici. Matonko, necháváš si růst vlasy pro příčesek? jé, to bud hezký,... Lestep, tak bych šla na ples, ale nemám šaty, tak až příští rok, půjdu v těch mých svatebních... :-) Jinak účesy bych hledala asi na netu, nebo tady ve fotoalbech... já to hledám tak různě.
Profilova fotka
no jsem z toho dost smutná, nemít kamarádku, která je sice až v anglii, ale po ICQ je mi strašnou oporou, tak jsem se už asi zhroutila, na veškerý zařizování jsem sama, do toho ještě další problémy s bydlením, v práci, zdraví hapruje....no bude líp =-)
Profilova fotka
Kettinko.. tak snad budeš co nevidět fit, a vše se v dobré obrátí! Jak v práci, tak bydlení.. ;-) A snad na to na všechno nejseš sama, snad jste už teď na to dva, ne? ;-)
Profilova fotka
lenajsek: jj to jsme :-)
Profilova fotka
Keti, no mě se svědkyně, taky moc nehrne do plánování. A já to vlastně ani nechci. Ale o to jak pokračujeme se zajímá ;-) Navíc jsme dost daleko od sebe, každá spoustu starostí... Já byla objednaná ke kadeřnici na zítřek, bohužel to kvůli práci padlo... kosmetička má obsazeno ... :-( no je to hrozný když má člověk svatbu 300km od domova a do toh práci, školu... No ještě že jsme se začali starat dřív.. jinak by to bylo fakt na zcvoknutí... už teď přemýšlím, že spustu věcí vynechám co jsme původně chtěla... noviny, zasedací pořádek a na zvyky si nejspíš najmeme člověka, který to povede... nějak to nezvládáme.... :-(
Profilova fotka
Spetro, je toho pak opravdu hodně, že? Člověk by měl nápady, ale pak už není ani síla je realizovat... já původně chtěla udělat prezentaci těch našich fotek, ale taky nevím jestli to zvládnu, jestli nakonec nebudu ráda že vytisknu každýmu ty meníčka, a jmenovky a zasedací pořádek... Jak je člověk na to sám, se to snad ani nedá. A být z toho ve stresu ještě víc než je nutný? proč?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?