Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
katí - já taky ráda, ale tohle u Nás někdo vyhodil a já neměla to srdce ho tam nechat chcípnout hlady,.. nikdy jsem kočku nechtěla
Profilova fotka
emi: ale uvidíš, jak ti to kotě bude vděčný, udělala jsi dobrej skutek a ještě máš někoho na mazlení :-N
Profilova fotka
to jo, jenže to já mám ještě psa a papouška :-D Luboš mi nadával, že jsem pitomá aměla jsem ho nechat, no ale copak na to mám srdce? No nemám :-) tak máme kočku, jen jí musím nechat vykastrovat, aby neměla furt koťata
Profilova fotka
Ahoj holky,taky se chci vdávat v dubnu a řeším dilema...Svatba venku či vevnitř.Nebude v dubnu ještě chladno na obřad v altánu?Pršet může i včervnu...Mamka začala 'radit',že lépe v červnu a tak a že bude zima a já se obávám,že opravdu nebude teplo a budu poslouchat,že mi to PŘECE ŘÍKALA! Znáte to...? Takže mám ted dvě alternativy a nevím,pro kterou se rozhodnout. Hezké místo je na zámku Ctěnice,Praha 9,Vinoř.K altánu se jde jabloňovou alejí,alej je dostatečně dlouhá na to,aby si všichni užili příchod ženicha i nevěsty.Napadá,že kdyby bylo příští rok tak krásně jako letos,tak pokvetou jabloně a bude to nádhera.Pokud nejste alergici :-S
Profilova fotka
ahoj tominu, přesně jak si psala může být krásně a nemusí, to je prostě risk :-D ale asi bych spíš volila svatbu uvnitř,... kdyby náhodou chtělo opravdu pršet
Profilova fotka
tomina: tohle řeším taky, v dubnu může chumelit a nebo být krásně, na druhou stranu v červnu může být 40 stupňů a to taky není nic příjemného :-( a teď babo raď, s počasím to je vždycky sázka do loterie :-N
Profilova fotka
emi: já bych ho tam taky nenechala :-(
Profilova fotka
katí - přesně, tak musim koupit prášky na odčervení a teď nevim, jestli to taky neprodávají v lékárně, nevíš?
Profilova fotka
spíš ve zveráči ;-)
Profilova fotka
ok děkuju,.. zkusím štěstí a půjdu se optat :-D
Profilova fotka
Ahoj holky :-) trošku nesvatební téma - koťátko... miluju zvířátka a hlavně ty malá (doma mám čivavu - pejska) - já chodím na odčervení s pejskem k veterináři. A když už jsme u těch zvířátek - máte některá pejska? Nevím, co budeme dělat s pejskem ve svatební den. Nechci ho nechat doma celý den samotného, ale zase by se musel někdo obětovat, aby ho hlídal a bojím se, aby zas neštěkal (on je takové malé trdlo bojácné, ale já ho miluju :-) A co teprve během hostiny?! Nechci, aby ho někdo krmil vším možným. Máte některá zkušenost s pejsky na svatbě?
Profilova fotka
zdravím, tak koukám že jste unikli ke zvířátkům :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
ahooooooooooooooooj, lení - já mám doma 13 letého draka :-D :-D :-D už je napůl slepej a komplet hluchej, ale bude to takovej můj družičák :-D :-D :-D ahoj peťo
Profilova fotka
hoj holky: k zvířátkovýmu tématu, taky budu mít na svatbě pejska, je to náš 14 letej kokršpaněl, ještě netuším jak, ale nějak to s ním budeme muset vymyslet, páč nemáme hlídání :-N , ale on už je takovej klidnej, tak mu šoupneme někde pelíšek a bude :-)
Profilova fotka
já taky nemám hlídání, právě pro to , že je starej, tak to udělám tak, že ho pak bude muset někdo odvézt, protože by taky mohl někoho kousnout,..
Profilova fotka
jedna známá bude mít za družičku taky psa, já si to sice nedokážu představit, ale proč ne...
Profilova fotka
no tak já ho nechci nechat celej den doma samotného :-(
Profilova fotka
to já ho nebudu mít za družičáka, ale vzít ho musíme, protože nemáme to hlídání, kdyby byla hostina někde blízko bytu, tak ho necháme doma a zajedeme ho vyvenčit, ale bohužel je to z ruky, tak ho vememe s sebou :-)
Profilova fotka
Ahojky ... teda se musim taky pochlubit, my mame fretku :-D ale na svatbu nejde, by nam hoste asi dali ... ale na druhou stranu by nebylo aspon plno :-D Tomino, odhadnout pocasi nejde :-( Ja nechci v cervnu, bo byvaji ty nejvetsi hici ... rada bych proto v dubnu, tak snad bude slunicko ;-) Taky chci nekde venku ... ale bohuzel se musi pocitat s alternativou, ze bude prset, tak me napada bud nejake blizke mistecko, kde se necha oddat i vevnitr a pak altanek ... Editko, tak na ten zamecek jsem se nedovolala, tak zitra ... drzte pesti ;-)
Profilova fotka
jo uz mam prvniho svatebniho pomocnika - resp. techniku :-D Koupila jsem nuzky na ozdobne zastrihnuti jmenovek na stul nebo oznameni ;-) 10kousku stalo asi 120,-Kc :-)
Profilova fotka
holky, co šaty?Už jste se některá vydala na zkoušení??
Profilova fotka
Ja Kato jeste ne e ... myslim, ze tak nejak napodzim vyrazim neco omrknout :-)
Profilova fotka
Pavli: já taky ne...ještě vyčkávám, ještě mě čeká aspoň 10 kg dolů :-(
Profilova fotka
Tak to radsi vyrazim az po Vanocich :-D 10kg dolu? Drzis nejakou dietku? :-( To ja bych nevydrzela :-(
Profilova fotka
Pavli držím, od června mám 15 kg dole :-)
Profilova fotka
tak to je super, te obdivuju ... doufam, ze mas duvod hubnout a nechces byt nejaka vychrtlina :-x tytyty :-) Nic se nema prehanet ;-)
Profilova fotka
Pavli: no důvod opravdu mám...vychrtlina ze mě nebude ani když dám dolů ještě 10 kg :-(
Profilova fotka
pavli a jestli nevěříš, koukni do albumu :-)
Profilova fotka
tak jsem zase tady - držím palečky 15 kg- jak to děláš? =-)
Profilova fotka
katí - moc Ti to sluší Jinak já jdu na zkoušení zítra, tak sem pak dohodím ve čtvrtek fotky :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?