Duben 2008

Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
2007 New WEDDING DRESS Wedding Gowns size freed Item number: 110131942473 Seller of this item? Sign in for your status Watch this item in My eBay View larger picture Starting bid: US $0.99 Place Bid > -------------------------------------------------------------------------------- End time: 52 mins 23 secs (May-30-07 07:54:53 PDT) Shipping costs: Check item description and payment instructions or contact seller for details Ships to: Worldwide Item location: Hong Kong, Hong Kong History: 0 bids -------------------------------------------------------------------------------- You can also: Get alerts via Text message, IM or Cell phone Email to a friend
Profilova fotka
Ahoj, já se budu vdávat v dubnu :-)
Profilova fotka
Ahoj já taky, přípravy zatím žádný, jediný co máme je přislíbená hudba na svatbu, nejdřív začnu obýhat šaty, počítám tak září - říjen, jak Vy?? :-)
Profilova fotka
ježiši asi obíhat, no to neva, pátek je pátek :-D
Profilova fotka
zdravím, my to máme taky v dubnu, co se týká příprav, tak máme zajištěnou restauraci na hostinu ( původně jsem chtěla termín 05.04., ale už měli plno ) a předběžně fotografa :-D termín nám potvrdí až v lednu, takže se modlim, aby to všechno vyšlo tak, jak sem si to naplánovala,... na šaty půjdu asi teď v srpnu :-D
Profilova fotka
Ahoj, tak já nemám zatím skoro nic. Moje současné bydliště je asi 300 km vzdáleno od místa, kde se budu vdávat... Byla jsem se jenom poptat co musím udělat proto, abych se mohla vdávat "ve svém" kostele. Takže si mě tam prozatím napsali tužkou. :-) Na svatební šaty jsem už byla 2x podívat. Ale zatím to beru jen jako vyhlídkovou jízdu. Vyloženě mě to baví. Takže to vidím, že budu 5 měsíců chodit - ale pak bude problém s rozhodnutím. Co se týká místa svatební hostiny - tam kde jsme to hctěli původně je to už 2 měsíce obsazené - a zatím jsme nikoho dalšího nekontaktovali - snažíme se první rozhodnout kolik bude hostů, abychom věděli jak velkou restauraci zamluvit. Docela se bojím že hostů bude hodně a tím pádem bude i dost velký problém s výběrem restaurace.
ahoj holky, jen jsme vám přišla říct, že jste vybrali pro svatbu ten nejhezčí měsíc! x-) Bylo moc krásně všechny soboty letos;-) 8-)
Ahoj holky, tak my to budeme mít taky v dubnu. Zatím máme objednanou restauraci,fotografku,kameramana a předběžně domluvenou radnici. Jinak už začínám vyrábět jmenovky. Počítám tak v září - říjnu půjdu na šaty 8-) Ale už teď se toho všeho děsím. Jsem hrozný nervák. 8-(
Profilova fotka
Ty brďo, teď jsi znervoznila mě. Ty jsi šikovná. No asi se budeme muset rozhodovat rychleji a zajistit apoň tu hospodu. Jinak já jsem taky nervák, ale doufám že na svatbě nebudu....
Profilova fotka
ahoj holky spetro - tu hospodu by to chtělo - aby si měla to, co se ti líbí,.. ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, mám takový dotaz, když už jste byly na těch šatech, platily jste v nějakým salonu za zkoušku šatů?!
Profilova fotka
kettinko - no já ještě nikde nebyla, ale počítám, že zkoušky jsou zdarma
Článek se načítá
Profilova fotka
emi: taky počítám, mamka mě furt přemlouvá, ať se jdeme někde podívat, ale tuším že mi někdo říkal, že někde platil 200,- za zkoušení, zdá se mi to zbytečný, jelikož teď hubnu a v dubnu budu určo vypadat jinak (teda aspoň doufám, že líp) než vypadám teď, tak nevím, vím že se dají šaty změnit, ale někde chtějí poplatek 1000,- za výměnu smluvených šatů :-(
Profilova fotka
no já souhlasím s maminkou - aspoň zjistíš jakej typ šatů ti půjde a uvidíš z čeho je vybírat
Profilova fotka
tak až v září.... :-)
Profilova fotka
jasně je to asi lepší,... uděláš si tak nějak představu, já se na to docela těšim,... jen teď nevim, jak na tom budu časově, .... vlezla mi do toho změna zaměstnání, tak uvidím - proto to asi budu muset vyřešit už teĎ v srpnu - jinak bych šla v září
Profilova fotka
no já spíš nechci kvůli svý postavě, mám strach, že nic neseženu a budu z toho zklamaná a otrávená, no snad ještě do té doby zhubnu ;-)
Profilova fotka
no tak z toho já mám taky obavy, ale když tady koukám na alba, tak si říkám, že to zas tak hrozný nebude,..... uvidíš, jde o to projít víc salonů,.... teď je spousta krásných šatů i na holky s normální ženskou postavou, tak bych z toho strach neměla,... jde spíš jen o to jít na čumendu a cítit se chvilku jak princezna ;-)
Profilova fotka
já jsem se zatím s placením za zkoušení šatů osobně nesetkala, ani když jsem byla s kámoškama. Dokonce je spousta salonu, kde nechtějí žádný poplatek za změnu šatů v rámci jejich salonu. Takže hurá do toho - bež je zkusit. No a mimochodem taky hodlám do nich mít o několik kil míň.
Profilova fotka
spetra: to zvládnem, zatnem zuby a v dubnu budeme krásný nevěsty :-)
Profilova fotka
spetra: teprve jsem si všimla že máme stejný datum, to je super, konečně někdo stejně :-D
Profilova fotka
Ahoj holky ;-) , já se taky budu vdávat v dubnu 2008. Ještě ale čekáme až na radnici zveřejní termíny (zatím jsme si zvolili 19.4.08) Já zatím nic objednaného nemám, ale brouzdám po netu a sbírám nápady a inspiraci - což mě strašně moc baví - až se mi přítel směje, že to tak prožívám :-D . S mým snoubencem už máme představu, jak velká a kde by ta svatba měla být. Brzy vyrazíme do vyhlédnuté restaurace na oběd, abysme zjistili, jak tam vaří. Objednávat a kupovat začneme až si sjednáme termín na radnici. Ahoj :-)
kettinko, kde plánuješ vybírat šatky? Já byla v Jaroměři v Renátě, v Hradci v Prstýnku a v Náchodě Cher. Nakonec jsem je vybrala v Jičíně;-)
U nás vypisuje radnice termíny na duben až v lednu, ale u nás moc svateb není a paní říkala, že můžeme být naprosto v klidu. Ale radši tam naběhnu už 2.1.2008 ať to pojistím. Jinak na šaty se mi vůbec nechce. Nejsem typ co nosí šaty, tak to bude horor :-|
Profilova fotka
kettinka: jj, určitě bude moc krásně a všechno bude minimálně podle našich představ ;-)
Profilova fotka
clair: podívej na šaty je času dost a když jsi půjčíš nějaké jednoduché, myslím že i přes to že je nenosíš si budeš připadat jako princezna ;-) Všimla jsem si že svatba bude v okrese Zlín... Kde budeš mít svatební hostinu?
spetra: hostinu máme na Radniční restauraci v Otrokovicích a obřad na radnici. Bydlíme tu a nechtělo se nám moc přejíždět. Já na svatby a plánování moc nejsem, tak jsme zvolili tu nejjednodušší variantu :-S Ale už se začínám trošku těšit.
Vypadá to, že jsem tady snad jedinej chlap, ale svatbu začínám prožívat asi stejně jako vy všichni. Apropo: taky se žením v dubnu. Na restauračku se jdeme podívat příští týden, ale vypadá to, že je vše už předem jasný. Bude to hotýlek na kraji Prahy (Čertousy). Hezký posezení i venku (v dubnu to asi moc nehrozí) a celé prostředí je ve stylu 18. století (prostě předělaný statek :-) ). Šaty budou u nás asi problém, já nechci kupovat zajíce v pytli :-) a SNOUBENKA nechce, abych ji viděl. Původně jsme plánovali malou svatbu, tzeď bude čítat minimálně 50 lidí (toho pozvat musíme, druhýho pozvat je povinnost, atd.). Předběžně jsem okoukal a ochutnal nějaká meníčka na hostinu a můžu říct, že ideální se mi jeví cenová hladina 200-300 na hlavu. Ty dražší jsou už moc vyumělkovaný a nepadnou do "typicky český veselky :-)". Výzdobu a další záležitosti pravděpodobně začneme řešít koncem října. Nicméně za největší problém se u nás jeví místo obřadu. Poraďte mi prosím nějaký hezký místečko v Praze a okolí, sice je jich dost, ale radnici vyzdobenou jednou umělou kytkou se zátiším z plastových oken a starého oprýskaného nábytku opravdu nepovažuju za atraktivní.
Profilova fotka
Ahoj Nevěstinky a ženichu ;-) hlásím se k vám, nějak jsem toto téma nenašla, jsem trochu slepá :-N Také máme svatbu v dubnu a já už mám šaty (z Ebay) a jsem za to hrozně moc ráda....jsou na míru, trocha úprav, ale jinak super. Jsem trochu zaražená tím, že už máte některé zamluvenou restauraci a že dokonce už nejsou termíny....tak to si asi budu muset pospíšit...
Profilova fotka
Ahoj všichni, já myslím, že je ještě času dost, medy :o)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?