Datum svatby: 5.9.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojík všem! Jelikož s přítelem plánujeme svatbu na toto datum, chtěla bych se spojit s ostatníma nevěstama (i ženich tu je vítán) a prožívat s nimi před/svatební přípravy. Tento datum ještě nemáme zamluven ovšem uvažujeme o co nejbližším zamluvení, protože je to před termínem 9.9.2009 a to je očekáván nával a když už 9.9.2009 volno nebude bojím se aby bylo volné "naše" datum 5.9.2009... Svatba bude v okrese Chrudim. Pomalu obhlížím kapely a svatební šaty. Jak jste na tom vy??? Co už máte co naopak ještě ne? Kdy, co a jak plánujete? :-) Hezký den Renata ;-)
acimedaca: Tak jsem koukla na šatky a líbi se mi Hindu, moc Ti sluší a jsou orignální, ale hlavně se v tom musíš cítit sama.
Jinak doufám, že nevadí, že se vdávám až 19. září, ale říkám si, že e to blízko, ak snad budete kecat o podobných v ěcech.
adka19: díky za hodnocení.....já se bojím jestlis e vůbec toho 5.9. vdám, protže matriky jsou stašně neochotný a nemůžu za živého boha sehnat nikde místo...:-(
aci - ak mozem saticky tvoje - byt tebou, ty mas velmi pekny uzucky pas a prsia, nesla by som do ziadnych ramienok! Urcite pre teba bezramienkove :-) Aci nechcete skusit tie Ploskovice? Ci maju este na 5.9. termin? Ja viem neni to Praha, ale zase krasne a nie tak drahe.......
Adka vobec nevadi ;-) ja som dneska zistila, ze byvala kolegyna prave zistila ze je v tom, takze maju svadbu 24.4. :-. :-. =-) =-) takze maju mesiac na vybavenie :-o :-o :-o :-o :-o :-o to by ma asi odviezli :-o
cuttysark: aspon se s tím nemusí stresovat....já už jsem z toho na prášky a to to zařizuju 3 týdny...:-( Ploskovice je dost daleko od Prahy
Tak to mě asi taky, když vidím, co řeším a to už to nejdůležitějšímáme - přítel včera dletěl na půl roku ryč a přiletí vždy jednou za měsíc na prodloužený víkend a pak v úterý před svatbou, takže jsme museli už většinu zařídit. Teď o víkendu sem řešila zrovna výslužky.
adka ty koky....to je sila..... :-( mne priatel pomaha so vsetkym :-S
No co se dá dělat, má práci, kde hodně cestuje. Naštěstí on je už oblečený (oblek, boty), prstýnky už se dělají a o většině si s ním pokecám přes ICQ, ale zařizování je většinou na mně. Jemu v podstatě na té svatbě vadí to, že je kolem toho hodně zařizvání a protože jsme se k tomu před měsícem stěhovali, doma taky ještě toho hodně nemáme, tak pořád jen lítáme. Akorát teď jsem proležela nachcípaná víkend v posteli. Proto teď pauzička a jen hledám na netu.
hmmmmm to by sa mi nepacilo......no ale ked vela cestuje, tak si na to musis asi zvyknut.... :-S
Zase to má i výhody, můžu se za ním podívat a v podstatě o víkendech poznáváme místa, kam bychom asi nejeli z důvodů finančních. Dokud nemáme děti, tak to není tak hrozné a něco aspoň ušetříme. Už jsem za ním byla v Paříži, Bruselu, Utrechtu a letos jedu do Anglie. V podstatě bydlím tam zadarmo, jedu vždy v pátek a další pondělí zpět. Tak máme pak pro sebe 2 víkendy. A teď poprvé, co jede na tak dlouho, jinak většinou jel max. na 2 měsíce. Ale musím přiznat, že je mi hodně smutno a kdyby jsem s ním každý den nemluvila, tak to asi nedám.
nj, hlavne aby to tak nezostalo, ked sa zoberete, zeby si nezostala s miminkom sama
Článek se načítá
Zatím společná domluva zní, že dokud nebde miminko, tak pak když tak napišu, ale doufám, že za těch 9 let, co se známe (spolu jsme skoro 5), tak by mě v tomto nepřekvapil a chce měnit i práci ...
tak snad to bude ok......
Hura hura, tak mám konečně zablokovaný termín...bylo to strašný, nikde neměli místo....nakonec jen na Praze 14 - dolní Počernice..a svatba bude celá bud v Leta Pane, nebo obřad v zahradách a pak přesun jinam
aci a kde tam? V Hostavicich? Tam je krasne x-)
joj ved to pises, ze Leta pane.....moc pekne miesto ste vybrali. Tam som chvilku byvala v pocernicich :-N :-N je tam krasne x-)
Je to tam hezke, to je pravda....nakonec na to, že to byla jedniná (skoro) možnost, tak to dopadlo dobře.
a fotky pri rybnicku, to bude pekne x-) x-) x-)
Ta svatba je strašná věc.....už nikdy víc, nemám na to nervy :-( Dneska jsem voalal na matriku, abych zjistila podrobnosti a paní mi oznámila, že to nemáme ve dvě, ale v půl druhý. Nechápu, jak se to mohlo od minulého týdnu samo změnit, ale protže nemáme jinou možnost, byla jsem na paní milá.....včera jsem byli dojednávat hostinu, byl to děs, talčí nás do oběda, i když jsme chteli jen raut.... :-( Jsem z toho na nervy, nemůžu spát a doma se furt hádáme, protže jsem z toho špatná :-(
Profilova fotka
ahoj nevěsty, hlásím se také na 5.9. budeme to mít v Přerově už na 10:30 , zařizujeme si ji a platíme s přítelem sami ,a je dobré , že nám do toho nikdo nekecá. Jinak jsme zařizovaly s předstihem ještě před novým rokem, ono je to lepší. Ale někdy mi z toho zařizování a nakupování doplňků hrabe:-))))))
acii....nezufaj......to sa zlepsi, vsade su nejake problemy....mne sa dnes snivalo ze uz sme sli na svadbu, ja ziadne saty, svedkyna nedosla, nemali sme auto na odvoz no haluz. Som sa zobudila cela spotena, no fuj..... sbedik, tak gratulujem....my stale nemame papiere z ambasad, tak snad dalsi tyzden sa na to vrhneme =-) =-)
Ahoj holčiny:-) Já mám pocit, že jakmile vykouklo sluníčko a je tepleji venku, tak začínám šílet. Svatbu máme 5.9. v Petrovicích u Karviné. Mám už vybrané šaty a máme vybrané místo, ale prstýnky apod. neee a začínám být hysterická, protože se mi nic nelíbí a když už se mi něco líbí, tak je to šíleně drahé... Ach jo! Naštěstí můj nastávající je málo náročný a většinou se mnou ve všem souhlasí. Já si přijdu, že mě nedokáže uspokojit nic. Šaty jsem vybírala přes dva měsíce.. Máte to taky tak? Že se pořád nemůžete rozhodnout a všechno se vám zdá škaredé?? Pardon, že jsem se rozepsala, ale jak říkám-vyšlo sluníčko a já z toho začínám šílet a zdá se mi, že nic nemáme atak no... Doufám, že jsem vás moc neotrávila...
lucka ja to mam tez tak......trochu zacinam blbnut z toho :-(
Profilova fotka
Ahoj Luci, neboj, aj já jsem taková, že jakmile je takhle hezky a u nás na zámku jsou první svatby, tak se mi zdá, že do té naší zbývá tak strašně málo času, ach jo, strašně to letí a přijde mi, že vůbec nic nestíháme, přitom máme skoro vše kromě prstýnků a přítelových bot .... prstýnky se mi také buďto moc nelíbí nebo jsou drahé a přítelovo boty, to bude kapitola sama od sebe, přítel má nohu č. 50, takže nadměrné velikosti to jistí a tam co nakupujeme, nejdou částky pod 2500,- Kč, takže taky ne moc zanedbatelná částka :-) Já plaším a přítel je těžce v poho, taky to tak máte? A to si pak říkám, co budu dělat týden před svatbou? Asi se jen modlit, a to jsem ateista :-)
cuttysark: zufam a dost...zamluvila jsem ze zoufalství obřad v kostelci nad černými lesy, ale je to hrooozně daleko, 40 km od prahy...nakonec se všechny věci změní - chtěla jsem svatbu venku, nebude, chtěla jsem raut venku, nebude, chtěla jsem svatbu v praze, nebude, chtěla jsem netradiční šaty, nebudou......ach jo....Už jsme z otho s přítelem na nervy, nemůžeme spát, táhne se to už měsíc a my furt vlastně nic nemáme...ted už v praze seženu obřad jen přes protekci, tak se snažím, uvidím, jestli to vyjde, mám jedno želízko v ohni, ale dozvím se to až příští týden a to už zase propadne rezervace na hostinu....
aci? A co ty pocernice? =-) =-)
jj, taky jsem se chtěla zeptat co Počernice..nebo co svatbu přeložit na rok 2010, než mít svatbu spojenou se stresem a takovou, jakou nechci, radši žádnou. Ale na netradiční šaty je podle mě ještě času dost, i kdyby se ti líbily už zamluvené, není problém si je nechat ušít za cenu půjčovného (v ČR, ne Čína) nebo dovézt.. taky necháou proč vás tlačí do oběda, když chcete raut, my budeme mít taky rovnou raut pro všechny, co je to za přístup ]-(
mish presne....my sme zatial s restikou nemali problem a vysli nam so vsetkym vstric
aci ještě mě něco napadlo, nevím jestli se to tu už nepsalo, ale víš o tom, že je možné se vzít kdekoli? Musíte si jen sehnat oddávajícího-je to jakoby pastor, ale svazek ani obřad není církevní, oddá vás kdekoli. Platí se poplatek matrice, pod kterou místo spadá-za obřad mimo stanovenou místnost a poplatek tomu pastorovi. Oddal by vás kdekoli venku kde to máte rádi-třeba v lese na palouku pozdě odpoledne... Raut můžete udělat někde venku, ne v restauraci, koukni se i v okolí Prahy ne jen Praha-co někde na fotbalovým hřišti třeba-zní to šíleně já vím, ale proč ne? Raut vám udělá cateringová firma včetně stanů proti dešti.. držím palce moc a moc

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?