Datum svatby: 5.9.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojík všem! Jelikož s přítelem plánujeme svatbu na toto datum, chtěla bych se spojit s ostatníma nevěstama (i ženich tu je vítán) a prožívat s nimi před/svatební přípravy. Tento datum ještě nemáme zamluven ovšem uvažujeme o co nejbližším zamluvení, protože je to před termínem 9.9.2009 a to je očekáván nával a když už 9.9.2009 volno nebude bojím se aby bylo volné "naše" datum 5.9.2009... Svatba bude v okrese Chrudim. Pomalu obhlížím kapely a svatební šaty. Jak jste na tom vy??? Co už máte co naopak ještě ne? Kdy, co a jak plánujete? :-) Hezký den Renata ;-)
Profilova fotka
A budou fotky z Kleinodu :-) ?
jj budou budou dneska nestiiihackaaaaa :-o :-o :-o :-( :-( :-(
Profilova fotka
Cuttysark... kdepak jsi.... snad jsi na nás nezanevřela ??? :-( :-D
ziraf tu som, dneska narodky tak oslavujeme :-p :-p :-p :-p :-p 30................................................. =-) =-) =-) =-) =-) dneska som si dala sit saticky huraaaaa :-N :-N :-N :-N :-N
Profilova fotka
áááá, tak gratulace převeliká..... jak k narozkám tak k šatičkám.... takže jsi nakonec žádné nevybrala a budeš mít vlastní, ju?
ahoj zirafko a cuttysark, tak moc nás sem nechodí....tak máte soukromou diskusní místnost.......co nového?
ahojky taggy, no ja mam nove to ze som si vybrala saticky a v salone mi ich usiju, tesim sa z toho :-N :-N ziraf dakujem.....vcera som bola v salone, v ktorom som bola ako v uplne prvom, kde som mala velmi zlu skusenost - no kontaktovala ma pani majitelka osobne ze sa mi chce omluvit a ze ak by som chcela, tak by sme mohli vymysliet zlavu a tak. Tak som tam vcera bola, pani hrozne mila a ochotna, ukazala som jej saticky, ktore chcem (na fotke) a ona mi ich usije za cenu pujcovneho :-N :-N :-N a dostala som od nej podvazok za omluvu a sadu nausniciek a privesku ze mam narodky x-) x-) x-) x-) super pani !
Profilova fotka
tý jo, tak to je super..... nakonec velmi dobrá zkušenost.... mít vlastní šatičky za cenu půjčovného, to je skvělé..... taggy.... no moc nás sem nechodí, přitom 5.9. má svatbu tolik párů.... =-) , alespoň když se podívám do seznamu členů.... asi si nechtějí moc povídat.... co nového? už nám schází jen přítelův oblek a můžeme si dát tak do června pausu, pak zařídíme prstýnky a můžeme se vzít.... :-D a co u vás ? Jak postupujete s přípravou svatby?
my este kvetiny, hudbu, auta, trasport z letiste a oznamka nemame :-( :-(
no chaloo challloooo :-( :-( :-( nikto nic?
Ahoj všem.....taky to plánuju na 5.9.2009. Zařizuju 14 dní a jsem z toho na nervy, plánujeme 70 lidí, sehnat hospodu v praze, která se dá zaplatit je hrůza, to vůbec nemluvím o tom, že nevím, kde bude obřad....včera jsem si byla zkoušet šaty a žádné se mi nelíbily :-( Přítel mě pořád povzbuzuje, že to bude v pohodě a že se to všechno zvládne, ale...
a preco v praze? nemate to trochu zruky?
Článek se načítá
cuttysark: no nemáme....já jsem původně z prahy a celá moje rodina je tam a nebo v jižních čechách....a Liberec je...Liberec.
jo tak....nj okrem 'MY' v Liberci nic nieje...... ;-) :-)
No jo, v Liberci je hezká příroda, to je nade vše :-) Ještě furt nemám nic vybraného a docela mě to straší
aci aha.......neskusali ste nieco v Krystofovom udoli? Tam je to nadherne x-) x-) Inak v Prahe urcite vyberes nieco, to by uz bolo aby nie........alebo nejaky zamecek pri prahe?
já chtěla v Praze....protože v Praze je blaze... :-)
nj tak stastnu ruku pri vybere, v prahe su krasne miesta...co tak Vysehrad? Abo vinicny altan, abo trojsky zamok? Botanicka zahrada?
zámek v Průhonicích, Vrtbovská zahrada..nebo restaurace se zahradou a udělat obřad tam, protože všechna místa, která psala cutty, a možná i já, jsou dost drahá..mrkni tu do nějakého témata hostina v praze nebo tak něco. Na šaty je času dost, salony mají většinou i kontakty na fotografy, floristky, hudbu, s ukázkama, nemusíš nikam běhat..v nejhorším kdyby se ti nelíbily si je nechat ušít, to stačí tak cca3 měsíce před svatbou. KLííííd :-)
mam zakazano doma mluvit o svatbe, pry je na vsechno cas :-D pravda, mame termin, mame misto na oslavu, takze to nejpodstatnejsi je zarizeny, ale i tak je toho jeste dost a dost, ne treba nutne hned k zarizeni, ale k promysleni. no nic. pristi tyden zacnu pomalu obhlizet nejaky saty, k tomu chlapa nepotrebuju x-)
zlilly presne...
Tak jsem se pustila do zkoušení šatů, kdyžtak pls mrkněte do alba a napište mi, co se vám zdá nejlepší...hostinu máme vytipovaná a zamluvená tři místa, tedka ještě udělal konečnou rezervaci...no a podle místa hostiny někde najdu místo na obřad..chtěla bych venku...koukala jsem na vila Voyta,to je venku v altánku ale máme to v sobotu a četla jsem, že matrika na praze 4 není ochotná jezdit mimo pracovní dny nikam :-(
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se nám to tady trochu rozjelo.... hurá :-) My jsme dneska s konečnou platností zamluvili místo hostiny rovnou i s ubytováním, všechno naprosto skvělé, úžasného, no prostě bomba a cenově naprosto neuvěřitelné :-) Takže zítra ještě přítelův oblek a do června hotovo, pak jen prstýnky a můžeme se vzít. JInak acimedaca.... moc se mi na tobě líbí ty manuela, snad to píšu dobře a ty netradiční - Hindu, ty jsou fakt zajímavé.... ale já nejsem moc na ty netradiční věci, tak bych volila ty manuely :-) JInak ty co jsi měla ty jako favoritky, tak ty mám já taky, jen trochu větší :-) Ale moc se mi líbí.
zirafka82: já jsem chtěla nějaké netradiční....nelíbí se mi saténové a s rovnou sukní, jsem pro karajku a šifon...Ty Manulea mají strašně dlouho vlečku a když se připne, tak vypadá zezadu hodně ošklivě :-( Hindu jsou nádherný, ale zase se bojím, že budou v září hrozně ojeté, jak je budou mít jiné nevěsty..takže přemýšlím, že si je nechám ušít podle obrázku, myslím, že to vyjde určitě levněji než půjčení (půjčení je 12900).A kde máte hostinu jestli se můžu zeptat?
Profilova fotka
hostinu máme v hotelu Racek - Úštěk u Litoměřic.... dneska jsme tam byli a jsme naprosto unešení určitě si myslím, že když si je necháš ušít, vyjdou tě levněji, to půjčovné je opravdu hodně.... já mám za ty tvoje původně favoritky nějak kolem 5500, měla jsem tam slevu 1000,- Kč, a holky tady psaly, že ušití stojí jako průměrné půjčovné, tak držím palečky... jinak co Vy, jak jste na tom? My už docela finišujeme, ale říkala jsem, že zařídit svatbu je fakt náročné :-(
zirafka82: my nemáme nic...ještě...:-( jsem z toho zoufalá, ale začali jsme teprve na začátku března..tak snad to nějak půjde. Máme vytipovaná tři místa na hsotinu, ve čtvrtek to jedeme objet s rodičema a pak to rozštípneme
Profilova fotka
buď v klidu, my sice zítra snad zvládneme přítelův oblek, ale tím do června končíme, budu mít možná i absťák :-D, hlavně všude všechno pořádně ochutnejte :-)
zirafka82: budete kupovat nebo půjčovat? my asi půjčovat....přítel moc obleky nemusí a má jeden slušný z promoce a dlaší by asi neuživil, nesnáší kravatu :-)
Profilova fotka
my budeme určitě půjčovat, přítel totiž bude mít žaket a ten se pak opravdu neuplatní :-)
zirafka82 : No to je jasný....tak jsem ti zkoušela dneska sehnat v praze místo na obřad...katastrofa...:-( to se všichni zblázinili nebo co? na půlce úřadů neoddávají v sobotu a na té druhé půlce zse jsou tak neochotní, že ti nikam mimo nepojedou...jsem zoufalá, to jsem zvědavá, ajk to dopadne :-( chtěla jsem to mít venku

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?